تاریخ امروز :تیر 7, 1401

چگونه سینه ها را زیبا و سالم نگه داریم

چگونه سینه ها را زیبا و سالم نگه داریم

سلامت و زیبایی سینه ها در زنان نقش مهمی در ایجاد اعتماد به نفس آن ها دارد.با استفاده از ماساژ جادویی مراکز حساس واکنشی،می توانید سینه های زیبا و مناسب داشته باشید.

ماساژ پستان ها

هر دو دست را روی سینه های عریان قرار می دهیم؛به طوری که دست چپ روی سینه چپ و دست راست روی سینه راست قرار بگیرد.در این حالت،دست را به صورت کاسه ای بگیرید که انگشت ها به طرف استخوان سینه و شست ها به طرف نوک سینه قرار بگیرند. نوک سینه را بین انگشت اشاره و شست بگیرید و با ماساژ دورانی آرام،همچنان که سینه ها را بالا می برید انگشتان خود را به سمت گردن بلغزانید.

انگشتان خود را تا آنجا که می توانید به قسمت پشت ببرید به طوری که عضلات زیر بازوها کشیدن شوند.هنگام ماساژ دادن سینه،روی سینه ها نمک دریایی بریزید.

ماساژ مراکز بازتابی

وقتی برای زیبایی و شادابی پوست،مراکز بازتابی گردن خود را ماساژ می دهید،در واقع هورمون هایی را که به رشد سینه ها کمک می‌کنند،افزایش می دهید.چون سینه ها با غدد جنسی ارتباط دارند،هنگامی که مراکز حساس واکنشی مربوط به غدد جنسی و غدد درون ریز را ماساژ دهید،سینه های خود را نیز بیشتر تحریک می کنید.

اکنون این ماساژ را به شکل دیگر انجام می دهیم.بنابراین،با قرار دادن انگشتان دست چپ،روی استخوان سینه و سر دادن آنها به سمت زیر سینه راست،با انگشتان خود اطراف سینه را با یک حالت بالا برنده ماساژ دهید.این حرکت را چندین بار انجام دهید و همین ماساژ را روی سینه چپ تکرار کنید.

روش دوم:

انگشتان دست راست خود را(مثل نمونه قبل)روی استخوان سینه،مابین سینه ها قرار دهید. با این تفاوت که در این روش،رگی را که در زیر سینه ها روی استخوان قرار دارد،فشار می‌دهیم.انگشتان خود را به تدریج در اطراف سینه ها(تا روی قسمت بالای آن)به سمت جلو بازو پیش می بریم.بار دیگر،این روش را به این صورت انجام دهید.این ماساژ سینه را در جهت بالا به سمت ماهیچه قابل لمس باز و ادامه دهید.ابتدا ممکن است هنگام ماساژ دادن سینه نقاط بسیار حساسی را احساس کنید.این پزشک می‌گوید که شما خون کهنه و راکد را به بیرون هدایت می‌کنید و این مسئله حقیقت دارد.پس از آن،شما دیگر نقطه حساسی را در درون و یا اطراف سینه ها پیدا نخواهید کرد.

چنانچه نقطه حساس را یافتید که با این ماساژ ها درمان نشد،حتما برای اطمینان بیشتر به پزشک مراجعه کنید.

این نکته را فراموش نکنید که آزمایش های انجام شده در مورد ۴۷ زن در یک دانشگاه نشان داده است که ۶۵ درصد زنان قادرند مشکل غدد خوش خیم سینه های خود را برطرف کند و مانع نمونه برداری شوند.همه آنها رژیم غذایی خود را تغییر دادند و بنا به گزارش دکتر جان مینتون،همگی از خوردن قهوه،چای،شکلات و کوکاکولا که حاوی مواد تحریک کننده ای به نام میتل اگزانتین هستند،پرهیز کردند.این پزشک برجسته میگوید که این ماده محرک،باعث رشد توده های کیستی می‌شود.

اکنون یک نوع ماساژ دیگر توصیه می‌شود.

انگشتان دست چپ خود را روی نوک سینه چپ بگذارید و به آرامی به سمت قسمت خارجی بدن،به صورت دورانی ماساژ دهید. به تدریج دوایر ماساژ را گسترش دهید تا تمام قسمت های سینه را در بر بگیرد. این نوع ماساژ را می‌توان با کف دست هم انجام داد. سینه دیگر را نیز به همین صورت ماساژ دهید.

اشتراک‌گذاری

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای مساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند.که لند اسپا متولد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.