سلامتسلامت روان

روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و بدن که باید بدانید

تشخیص خیانت زن از روی چهره یکی از جدیدترین مسائلی است که در میان روان‌شناسان روابط و خانواده موردبحث واقع شده است. جالب است بدانید که نشانه های خیانت زنان نه تنها در رفتار بلکه در چهره و زبان بدن آنان نیز آشکار است. برای تشخیص خیانت از روی چهره در این مقاله چند نمونه را برای شما آماده کردیم تا با آشنایی این روش‌ها در تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن آنها بتوانید از موضع این افراد آگاه شوید و در صورت امکان یا مسئله را با گفت‌وگو رفع و رجوع کنید یا به روان‌شناس روابط مراجعه کنید، قبل از آن که دیر شود و روابط عاطفی شما از هم بپاشد.

نشانه های خیانت زنان

در مقاله 15 نشانه خیانت زنان به طور کامل واضح‌ترین ویژگی‌های افراد خیانت‌کار را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. به طور خلاصه اگر بخواهیم برخی از نشانه های خیانت زنان را مثال بزنیم، می‌توانیم موارد زیر را معرفی کنیم:

نشانه های خیانت زنان
 • افراد خیانت‌کار تلفن همراه خود را همیشه، حتی در حمام و سرویس بهداشتی نزدیک خود نگه می‌دارند.
 • افراد خیانت‌کار سابقه دروغگویی و پنهان‌کاری دارند.
 • افراد خیانت‌کار ملاقات‌ها و تماس‌های تلفنی پنهانی و طولانی دارند.
 • افراد خیانت‌کار در صورت پرس‌وجو از رفتار اشتباهشان از پاسخ درست طفره رفته و خشمگین و عصبی برخورد می‌کنند.
 • افراد خیانت‌کار دائماً از شما و رفتارتان ایراد گرفته و شما را به خیانت متهم می‌کنند.
 • افراد خیانت‌کار علاقه‌ای به برقراری رابطه جنسی با شما نداشته و رفتاری سرد و بی‌عاطفه دارند.
 • افراد خیانت‌کار سابقه خیانت داشته و یا در روابط بسیار زیاد اما کوتاه‌مدت بوده‌اند.

در ادامه به روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و رفتار آنها نیز اشاره کرده‌ایم.

اگر تمایل دارید با مدارک و روش‌های اثبات خیانت خانم‌ها و آقایان آشنا شوید مقاله اثبات خیانت همسر را مطالعه کنید.

روش‌های تشخیص خیانت

در علم روان‌شناسی مانند سایر علوم، هیچ چیز قطعی نیست و تمامی مواردی که بر اساس تحقیقات اطلاع‌رسانی می‌شوند، درصدی از درستی و نادرستی را در خود جای داده‌اند؛ بنابراین نمی‌توان به قطعیت گفت که اگر فردی چنین نشانه‌ها و رفتاری داشته باشد حتماً خیانت‌کار است. بسیاری از عوامل ذهنی، جسمی و محیطی در رفتار یک فرد تأثیرگذار هستند. مواردی که در این بخش ذکر می‌کنیم صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی داشته و به هیچ عنوان نمی‌توان با قاطعیت بر صحت آنها پافشاری کرد.

روش‌های تشخیص خیانت

روش‌های تشخیص خیانت شامل موارد زیر است که در صورت احساس بی‌وفایی از شریک خود می‌توانید از آنها استفاده کنید:

 • اگر شریک زندگی شما بدون اطلاع قبلی از خانه خارج می‌شود و این مسئله بارها تکرار شده است دلیل این رفتار را از او جویا شوید، اگر سرباز زند احتمال دارد چیزی را از شما پنهان کند.
 • اگر ملاقات‌های ایشان به بهانه بازدید از دوستان یا آشنایان باشد از او بپرسید که این دوست یا آشنا کیست اگر از پاسخ طفره رفت، چیزی برای پنهان کردن دارد.
 • از او بخواهید که در رابطه با تغییر رفتار و میزان علاقه‌اش نسبت به شما صحبت کند. اگر بحث به مجادله و پرخاشگری منجر شد ممکن است نشانه‌ای از خیانت او باشد.
 • فضای مجازی می‌تواند بهترین بستر برای خیانت و مکالمات با افرادی خارج از رابطه شما باشد. به رفتار شریک خود به هنگام استفاده از تلفن همراه و شبکه‌های مجازی دقت کنید. آیا چیزی را از شما پنهان می‌کند؟ آیا تماس‌های پنهانی و طولانی دارد؟ آیا گوشی را همیشه با خود به همراه دارد و دائماً رمز آن را تغییر می‌دهد؟

اگر به دنبال مشاور خوب هستید به مقاله «بهترین روانشناس تهران» مراجعه کنید.

روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن

روان‌شناسان چهره و زبان بدن با تحقیقات بسیاری که بر روی افراد خیانت‌کار و دروغگو انجام داده‌اند، برخی تغییر حالات چهره و رفتارهای فیزیکی را شاخصی بر شناخت افراد خیانت‌کار و دروغگو معرفی کرده‌اند. البته باید بدانید که هرکدام از این نشانه‌های تشخیص خیانت از روی چهره و بدن آنها ممکن است ناشی از پنهان کردن مسائل دیگر و یا دروغ گفتن در رابطه با چیزی به جز مسئله خیانت باشد؛ بنابراین بهتر است قبل از هرگونه پیش‌داوری رفتاری منطقی و بالغانه داشته و در صورت نگرانی بیش از حد با مشاوران روابط مشورت کنید. برخی از مواردی که در تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن آنها کمک می‌کند شامل نشانه‌های زیر است:

1. لبخند زدن به هنگام استفاده از تلفن همراه

حتماً برای شما هم پیش آمده که هنگام چت کردن با فردی که بیش از اندازه به او علاقه‌مند هستید، به دلیل بازخوردهای عاشقانه و جملات عاطفی، کاملاً ناخودآگاه بر روی چهره شما لبخندی شکل می‌گیرد که خودتان در ابتدا متوجه چنین واکنشی نبوده و با تلنگر اطرافیان به این مسئله آگاه می‌شوید. لبخند زدن ناخودآگاه یکی از واکنش‌های بدن و چهره شما است که به دلیل رضایت قلبی و احساس عشق فراوان اتفاق می‌افتد.

لبخند زدن به هنگام استفاده از تلفن همراه

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره، لبخند زدن ناخودآگاه آنان به هنگام چت کردن و استفاده از تلفن همراه است. ممکن است بگویید که شاید در گروه دوستان پیامی جذاب و یا لطیفه‌ای ارسال شده که موجب این لبخند ناگهانی شده است؛ اما باید بدانید که شریک زندگی شما از چت با دوستان واهمه‌ای ندارد و در صورت پرس‌وجو شما به‌راحتی به شما می‌گوید که مسئله چیست؛ اما اگر خیانت و یا روابط عاطفی پنهان در میان باشد، با واکنش عصبی او مواجه خواهید شد.

در مقاله «خیانت مرد به زن» نشانه های خیانت آقایان را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید.

2. امتناع از نگاه مستقیم در چشمان شما

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره این است که اگر هنگام صحبت با آنها به چشمانشان خیره شوید، آنها نگاهشان را از شما می‌دزدند و سعی می‌کنند به جایی به جز چشمان شما خیره شوند. کارشناسان تشخیص زبان بدن این عمل را یکی از اصلی‌ترین رفتارهای افراد دروغگو، پنهان‌کار و افرادی که به‌شدت احساس گناه می‌کنند می‌دانند. ذهن می‌داند که چشم‌ها می‌توانند حقیقت درونی و طرز تفکر افراد را آشکار کنند (به طور مثال باز شدن مردمک چشم به هنگام هیجان و شادی)؛ بنابراین وقتی هنگام مجادله یا حتی پرس‌وجویی عادی احساس شود که ممکن است در نگاهشان عذاب وجدان، دروغ و ترس دیده شود سعی می‌کنند این نگاه را به سویی دیگر منحرف کنند.

افراد خیانت‌کار هنگامی به آنها ابراز محبت می‌کنید و یا از اعتماد نسبت به آنها صحبت می‌کنید، به شما و چشمانتان خیره نخواهند شد چرا که برخی به دلیل خیانت و برقراری روابط پنهانی از شما خجالت کشیده و به دلیل آسیب به عواطف شما احساس گناه می‌کنند و می‌خواهند این حس را از شما پنهان کنند.

3. نیشخند زدن به هنگام ابراز علاقه و یا انتقاد از آنها

یکی از نشانه‌های روابط سالم که هر دو طرف به یکدیگر علاقه‌مند بوده و تلاش برای تقویت رابطه هستند، انتقادپذیری و سعی در حل کردن مشکلات است. همچنین اگر شریک شما به شما متعهد بوده و شما را دوست بدارد، در هنگام ابراز علاقه او نیز به شما علاقه‌اش را ابراز کرده، محبت شما را به‌گونه‌ای جبران می‌کند. یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره این است که اگر به این افراد علاقه نشان دهید، پاسخی محبت‌آمیز دریافت نخواهید کرد و برخی اوقات با نیشخند یا جملات کنایه‌ای مواجه خواهید شد.

نیشخند زدن به هنگام ابراز علاقه و یا انتقاد از آنها

نیشخند زدن در روان‌شناسی زبان بدن به معنای کوچک شمردن مبحث و یا تحقیر فرد مقابل است و یک واکنش طبیعی و ناخودآگاه به‌حساب می‌آید. فرد خیانت‌کار به دلیل عدم تعهد و وفاداری خود به طور ذاتی می‌داند که عشق مفهومی خیالی است و وفاداری حقیقت ندارد؛ بنابراین شنیدن جملات عاشقانه برای این افراد بیهودگی تلقی می‌شود و در نتیجه نیشخند به همراه دارد. همچنین اگر از شریک زندگی خود و از رفتار ناشایست او انتقاد کنید، واکنش او نسبت به مسئله نشان می‌دهد که چه اندازه برای شما و احساستان ارزش قائل است، اگر در این شرایط با طفره رفتن، کم‌اهمیت شمردن و یا واکنشی عصبی مواجه شدید بدانید که محبت شریک زندگی‌تان نسبت به شما کم شده است و بهتر است هرچه سریع‌تر برای بهبود رابطه اقدام کنید.

پیشنهاد می‌کنیم کسانی که مشکل سردمزاجی دارند مقاله «سرد مزاجی زنان» را مطالعه کنند.

4. جویدن ناخن و لب

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و رفتار بدن آنها توجه به نشانه‌هایی ناشی از اضطراب و استرس است که در گذشته وجود نداشته‌اند و تنها مدتی است که احساس می‌کنید همسر شما دائماً از موضوعی نگران و مضطرب است که از توضیح آن سرباز زده و آن را از شما پنهان می‌کند. جویدن پوست و ناخن یکی از اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین نشانه‌های اضطراب و استرس هستند. اگر در هنگام پرس‌وجو از تغییر رفتار آنها، هنگام نزدیک‌شدن به تلفن همراهشان و یا هنگامی که گوشی آنها زنگ می‌خورد این رفتار مضطربانه را مشاهده کردید، سعی کنید علت رفتار را جویا شوید و در صورت بروز مشکلات و شواهدی که از آنها نام بردیم، با مشاور روابط مشورت کنید تا در صورت امکان کمک کنید تا روابط پایدار بماند.

سخن پایانی

در این مقاله روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره را به شما معرفی کردیم. امیدواریم که با آگاهی نسبت به چنین مواردی بتوانید بر تحکیم روابط خود تلاش کنید. پیشنهاد می‌کنیم در صورت مشاهده این نشانه‌ها در وهله اول با روان‌شناس و مشاور خانواده مشورت کنید. همچنین اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

نشانه‌های خیانت زنان چیست؟

از نشانه‌های خیانت زنان می‌توان به همراه داشتن دائمی تلفن همراه، ملاقات‌ها و تماس‌های پنهانی، توجه بیشتر به ظاهر نسبت به گذشته و دروغ و پنهان‌کاری اشاره کرد.

چرا برخی زنان به همسر خود خیانت می‌کنند؟

خیانت زنان به مردان ممکن است ناشی از سرد شدن روابط، عدم دریافت توجه کافی از شریک زندگی خود، کاهش اعتمادبه‌نفس، تنوع‌طلبی و بی‌علاقگی نسبت به تعهد باشد.

راه‌های تشخیص خیانت از روی چهره چیست؟

عدم برقراری ارتباط چشمی یکی از راه‌های تشخیص خیانت از روی چهره است. سایر موارد تشخیص خیانت زنان از روی چهره را در مقاله ذکر کرده‌ایم.

راه‌های تشخیص خیانت از روی رفتار چیست؟

رفتارهای زن و مرد خیانت‌کار نشانه‌های خاصی دارد که تشخیص آنان برای همه افراد ساده نیست. در مقاله به روش‌های تشخیص خیانت از روی رفتار و چهره اشاره کرده‌ایم.

test22

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

‫۶۰ دیدگاه ها

 1. واقعا جالب بود.البته باید با علم روانشناسی آشنا باشی تا مفهوم روانشناسی زبان بدن را درک کنی.
  اینجانب هم روانشناسی خوندم وهم این آموزه های بسیار تلخ رو تجربه کردم

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  2. تو چرا ناراحتی این مقاله به هیچ کس تهمت خیانت نز ده فقط نشانه های یک زن خائن را بیان کرده اتفاقا خیلی منطقی هستن حالا بگو ببینم تو چرا عصبانی شدی

   1. حتما طرف مقابلشو خیلی دوست داره ولی متاسفانه همه این علایم دراون موجود هست ،واسه همین داره سنکوپ میکنه و امیدواره این مقاله علمی که بنده هم از تایید کنندگان پروپاقرصش هستم اشتباه و کذب باشه ولی ،،،،،نیست دوست عزیز ،،جریان واقعی همینه که خوندی ، رخ وروی گردان سوی دیگر که کعبه سمتی دیگر است.

 2. درود بر شما بسیار کامل و جالب بود لطفاً راهنمایی های کاملی هم در مورد برخورد قانونی هم بفرمایید که اگه همچنین مشکلی بود راههای اثبات قانونیش به چه صورت هست سپاس از شما

 3. با اخبار غلط زندگی جوانان را ازهم نباشید و خبر گزارشها اگه مرتکب چنین اخبار پوچ باشند باید از صفحه اینترنت محو بشوند شما که میتونید اینترنت را وادارید این خبرگزاری‌های که در خارج و داخل هستنند ببندید

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  2. سلام هر اتفاق یا عملی را نسبی بدانید و برای همه صدق نمیکنه .
   مثلا سرماخوردگی اگر آنفولانزا باشد با تجویز یک نسخه نمیشه بگیم همه اشخاصی که آنفولانزا گرفتن خوب میشن بستگی به بدن و روح مریض داره . حالا چه برسه که از لحاظ روحی روانی بخواهیم عملی رو در مورد کسی ثابت کنیم .
   پس هیچ چیز برای همه مطلق نیست .
   نظریات بالا مورد قبول می باشد و برای همه صدق نمیکنه .
   با تشکر از شما عزیزان

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لنداسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

 4. شاید کسی با خواهرش چت کنه و لبخند بزنه . و خیلی دیگه از علایم که گفتی… واقعا مقاله اتون گمراه کننده و نامناسب بود

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

   1. جناب اعتمادی فر بخدا احد و واحد هر چیزی که شما نوشتین من از زنم دیدم به عینه همش نشانه خیانت بود دقیقا خنده هاش پوزخندی گوشی قایم کردن‌اش وای همش واقعی بود ولی نمیدانم چرا مقالتون به خانمها زور میاره

  2. اتفاقا خیلی هم روان شناسانه بود زن وقتی با خواهرش چت میکنه و میخنده ربطی نداره موضوع اینه که خانم با دوس پسرش چت میکنه وناخوداگاه میخنده و اتفاقا وقتی شوهرش میپرسه با کی چت میکنی 99 درصد میگه با خواهرم

 5. سلام و تشکر از زحمات شما
  من مدت زیادی هست که خوانم بنده حساسیت خیلی خیلی کمتر به من نشان دهید به نهوی که از صد درصد گیر دادن و پیگیری که به کارم رفت آمدم و حتی حساسیت به گوشیم از صد شده ۲۰ شاید هم کمتر مادام با پوست صورت دست گردن درگیره نگاه در چشم های من را می‌دزدد چیه جای دیگر نگاه میکند یا کمی حالم خجالت کشیدن چهره پیدا میکند وسرخ در تماس های تصویری به من نگاه نمی‌کند و اگر هم به گوشیم نگاه کند به تصویر خودش انگار جلو آینه ایستاده و با مثل زخم جوش صورت درگیره یا به اطراف نگاه میکند و قبل من میخواستم قطع کنم ناراحت میشد ولی الآن به صورت اجبار مکالمه نکند وتکید بر این که کار نداری دستم گیره فقط نخواهد هرچه زودتر قطع کند رفت آمد بدون هماهنگی حال همااهنگی در خیلی موارد نیاز نیست ولی میپرسم کجا بودی یا چرا رفتی از جواب تفره میرود با کمی اسرار یا با سوعال که نگی من میپرسم اعتماد نداری بدلی در نهایت با سر صدا و بدون جواب تمام میشه حل از اول به گوشی موبایل حساس بود و مخفی کاری داشت ولی الان براش مهم نیست
  والا با این همه دلیل علت بی احمیتی به گوشی یا برنامه هست که به وسیله آن مخفی کاری میکنینه یاگوشی زاپاس
  با این شرایط تکلف مشخصه که چه کار کرده دارم دیوانه میشم حال حاضر من چه کار کنم جدیدن هم من ترور شخصیتی مکنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام و وقت بخیر
   تنها داشتن این نشانه ها برای اثبات خیانت کافی نیست و پیشنهاد می‌کنیم زندگیتونو بر اساس این مقاله خراب نکنید.
   حتما قبل از هر تصمیمی با یک متخصص مشورت کنید.
   مشاوری که ما میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم خانم دکتر عزیزمحمدی هستند که میتونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

  2. برادرعزیز بنده خانمم را طلاق دادم کسانی که میگن به خاطر یه مقاله زندگیتو خراب نکن اونا براشون آبروی تو و غرور تو و حیثیت تو مهم نیست من هم صد در صد میگم زندگیتو خراب نکن ولی رفتارهای خانمت نرمال نیست یه ریگی در کفش داره انشالله که خیانت نیست شاید نسبت به تو علاقش کم باشه ودلیل رفتارش کم علاقگی باشد ولی پیشنهاد میکنم بدون اینکه خانمت بدونه وقتی میره بیرون یواشکی دنبالش برو ببین کجا میره یا گاهی سرزده بیا خونه وقتی بیا که اکثرا اون ساعت ها خونه نمایی خلاصه با شک زندگی جهنم است تا خاطرجمع نشدی خانمت را در نظر بگیر فقط مواظب باش که نفهمه وگر نه به ضرر تو تموم میشه

  3. عزیزم تا میتونی بهش ابراز علاقه کن،بدون دلیل براش هدیه بگیر ، دستش بگیر و احساست و علاقه خودت بهش بگو ،با احترام و زیبا باهاش حرف بزن …تو خونه کمتر تلویزیون ببین و سعی کن در کار خونه و بچه داری بهش کمک کنی.

   زن ها خیلی حساس و احساسی هستند پس اگر سرد شده دلیل بر خیانت نیست،با کمی محبت و از خود گذشتگی میتونی معجزه کنی…..یادت نره تو عاشقش بودی و روزی آرزوی داشتنش داشتی،پس واسش بجنگ

 6. خیلی غلط اضافی فرمودید یعنی اینکه حرفهای مفتی که زدید همش هی تکرارجملات قبل وصرفا سطرپرکردن بود بایدگفت هرکارشناس بی سوادی که این نوشته شماازاون بی سواد تر واحمق ترهستیدکه واستون نظرکارشناسی می‌نویسد متاسفم از اینکه وقتم را برای مزخرفات شماتلف کردم

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  1. این یکی از موارد هست . مواردی بود که بهترین نزدیکی اتفاق می افتاد و برای زن بهترین بود ولی زن خیانت کرد چون بهش اهمیت اخلاقی و دوست داشتن اتفاق نمی افتاد

 7. سلام من همه این چیز هارو میدانم ارتباط برام سخت شده در همه زمینه ها چه انسان شناسی چه دنیا شناسی علم دارم کنترل برام سخت شده هم درون گرام هم بیرون گرا

  1. پیشنهاد میکنیم حتما با یک متخصص مشورت کنید.
   مشاوری که ما میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم خانم دکتر عزیزمحمدی هستند که میتونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

 8. کسی که بخواد خیانت بکنه میکنه و کسی هم که نخواد خیانت کنه نمیکنه… حالا چه زن چه مرد هر کدوم بفهمند هیچ تاثیری نداره چون وابستگی ها اجازه جدایی را نمیده متاسفانه خیانت هم در زنان و هم مردان بسیار شایع است… امیدوارم فرهنگ سازی بشه تا ریشه خیانت خشک بشه….
  چه بسیار خیانت کنندگان که خود خیانت می‌بینند اما فکر می‌کنند
  مرگ برای دیگریست نه خود آنان…
  مثالی زیبا…
  هرکه باشد درپی ناموس کسان
  نظر وی افتد در پی بوالهوسان…
  تو قرآن گفته شده…
  دکا دکا…
  هرچه کنید به خود کنید

  یاحق

  1. پاسخ تون عالی بود…. و انگار همین دو کلمه از قرآن پاسخی کوتاه به یکعالمه توضیح اضافه در یک مورد یا فراینده…. سپاسگزارم از شما دوست عزیز

  2. احترام نویسنده واجب است.واستون جالب نبود یا متخصص خوبین.بنویسین ماهم نمیدونیم استفاده کنیم.ن اینکه توهین به نویسنده کنیم.وسلااام

   1. بله دیدگاههای کلی و بسیار پر کاربردی هستند که ذکر فرمودید… و البته که دلایل کافی برای یک سو زن و اتهام نیستند….

    اما حقیقتی پنهان در تمام ظواهر گیتی هست. که زبان بدن یکی از آنهاست و در طی اعصار بهش پرداخته اند همه….فلاسفه و علما و قضات و گاهی به همین دلایل حکم درست صادر کرده اند… جایی که مدارک کافی وجود نداشته، نظرات همه دوستان هم محترمه…. اما به همه ی دوستان متذکر میشم که تمام جهان همینی نیست که میبینیم…. متافیزیک در همه جاش در جریانه…. کافیه به حس هاتون اجازه ی کاووش بدید…
    سپاسگزارم از شما و مطلب مفیدتان

 9. عالی بود همه علایم همونای هستن که یک زن خیانت کار انجام میده ولی نمی‌دونم چرا بعضیا نمیخوان باورکنن یا خودشون رو از علم روانشناسی عالم تر و دانا تر می‌دونن

 10. عالی بود تمام کارهای که یک زن خیانت کار انجام میده رو توضیح دادین ولی نمی‌دونم چرا یک سری می‌خوان خودشون رو از علم روانشناسی دانا تر بدونن بازم ممنون از راهنماییتون

 11. این بحثها بیشتر باعث سو ظن بیشتر و ناامنی در خانواده و تشدید خشونت در سطح جامعه میشود.لطفا این مباحث را مطرح نفرمایید.با تشکر

  1. ممنون از اظهارنظرتون. این مقالات صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها نتیجه گیری کرد و حتما باید از یک متخصص کمک گرفته بشه

  2. ممنون از اظهارنظرتون. این مقالات صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها نتیجه گیری کرد و حتما باید از یک متخصص کمک گرفته بشه

 12. مطلب تا حدي درست بود اما مهم تر از همه حسي كه از طرف مقابل چه زن چه مرد تو رابطه ت ميگيري
  خيانت كاملا مشخصه وقتي فاصله رو بين دو نفر حس كني

 13. اولا آقا و خانم نداریم بحث و به بیراه نبرید.دومآ کارشناس نگفته هر خانم یا آقای نیشخند زد ناخن شو و نمیدونم گوشی اش دست بود خیانت در کار.سومآ اونهای که میگن مهم نیس باهاش کنار بیا مشخص از چه طویل..ای اومدن و پدر و مادر خودشون نمیشناسن پس حساب شون سواست.و در آخر کسی که ذاتش خراب باش شب و روز براش بمیر گل بیار هدیه ببر ناز کن اهمیت بده وقت بزار تاج طلا بگیر و تمام علم روانشناسی براش پیاده کن باز خیانت میکنه.دلیل اش هم اینه شرم و حیا از بین میره کسی که برا غریبه ای لخت شد یعنی همه چی کنار گذاشته.کسی که ب اینجا رسید.فاتحه بنظرم

  1. اتفاقا باید تشکر کرد از نگارنده مقاله و سایت و من ۹۰درصدشون با گوشت و پوست و استخوان حس کردم و دیدم بارها و بارها بخصوص طفره رفتن.البته زنم نبود خدا شکر.ولی از پا در اومدم.تلخ خیانت اونم از کسی که براش جون دادی کسی که صدها فرسنگ از تو پایین تر و آرزو باید کنه نفس ات بهش بخوره

 14. با سلام خدمت عزیزان
  همه این مسایل سر منشه از ایمان به غیر خداست اگرعلم و ایمان به خدا وباوربه او نباشد هیچ توقعی نیست که انسان اسیر شیطان نباشد و سلام.

 15. سلام .
  مطالب بسیار مفید در مورد یک موضوع ( طبیعی )
  سواد فقط سطح سواد تحصیلی نیست انسان باید سواد اخلاقی و دانایی داشته باشد .
  با شریک سازی این مطالب به باسواد شدن مردم کمک ارزنده میکنید ‌، سپاس .

 16. سلام به همه من همسرم خیلی مهربان است حتی وقتی من شرایط مالی خوبی ندارم هیچ درخواستی از من ندارد حتی واسه لباس شب عید گفت واسه بچه ها بخر من لباس هام خوبه من پول لازم داشتم تمام طلاهاشو دادبه من که بفروشم در تمام این سالها من لباس بدون اتو تنم نکردم بعضی وقتا شارژ موبایل نداشته که به پدر مادرش تماس بگیره حتی در خواست شارژ نکرده با این همه که این زن خوبه و مهربونه بعضی وقتا من فکرم هرز می‌ره اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه این کارو بکنه ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا