سلامتسلامت روان

4 روش تشخیص خیانت زن از روی چهره و بدن را بشناسید

تشخیص خیانت زن از روی چهره یکی از جدیدترین مسائلی است که در میان روان‌شناسان روابط و خانواده موردبحث واقع شده است. جالب است بدانید که نشانه های خیانت زنان نه تنها در رفتار بلکه در چهره و زبان بدن آنان نیز آشکار است. برای تشخیص خیانت از روی چهره در این مقاله چند نمونه را برای شما آماده کردیم تا با آشنایی این روش‌ها در تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن آنها بتوانید از موضع این افراد آگاه شوید و در صورت امکان یا مسئله را با گفت‌وگو رفع و رجوع کنید یا به روان‌شناس روابط مراجعه کنید، قبل از آن که دیر شود و روابط عاطفی شما از هم بپاشد.

اگر به دنبال مشاور خوب هستید به مقاله «بهترین روانشناس تهران» مراجعه کنید.

روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن

روان‌شناسان چهره و زبان بدن با تحقیقات بسیاری که بر روی افراد خیانت‌کار و دروغگو انجام داده‌اند، برخی تغییر حالات چهره و رفتارهای فیزیکی را شاخصی بر شناخت افراد خیانت‌کار و دروغگو معرفی کرده‌اند. البته باید بدانید که هرکدام از این نشانه‌های تشخیص خیانت از روی چهره و بدن آنها ممکن است ناشی از پنهان کردن مسائل دیگر و یا دروغ گفتن در رابطه با چیزی به جز مسئله خیانت باشد؛ بنابراین بهتر است قبل از هرگونه پیش‌داوری رفتاری منطقی و بالغانه داشته و در صورت نگرانی بیش از حد با مشاوران روابط مشورت کنید. برخی از مواردی که در تشخیص خیانت زن از روی چهره و زبان بدن آنها کمک می‌کند شامل نشانه‌های زیر است:

1. لبخند زدن به هنگام استفاده از تلفن همراه

حتماً برای شما هم پیش آمده که هنگام چت کردن با فردی که بیش از اندازه به او علاقه‌مند هستید، به دلیل بازخوردهای عاشقانه و جملات عاطفی، کاملاً ناخودآگاه بر روی چهره شما لبخندی شکل می‌گیرد که خودتان در ابتدا متوجه چنین واکنشی نبوده و با تلنگر اطرافیان به این مسئله آگاه می‌شوید. لبخند زدن ناخودآگاه یکی از واکنش‌های بدن و چهره شما است که به دلیل رضایت قلبی و احساس عشق فراوان اتفاق می‌افتد.

مقاله پیشنهادی:چگونه خیانت را فراموش کنیم

لبخند زدن به هنگام استفاده از تلفن همراه

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره، لبخند زدن ناخودآگاه آنان به هنگام چت کردن و استفاده از تلفن همراه است. ممکن است بگویید که شاید در گروه دوستان پیامی جذاب و یا لطیفه‌ای ارسال شده که موجب این لبخند ناگهانی شده است؛ اما باید بدانید که شریک زندگی شما از چت با دوستان واهمه‌ای ندارد و در صورت پرس‌وجو شما به‌راحتی به شما می‌گوید که مسئله چیست؛ اما اگر خیانت و یا روابط عاطفی پنهان در میان باشد، با واکنش عصبی او مواجه خواهید شد.

در مقاله «خیانت مرد به زن» نشانه های خیانت آقایان را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید.

2. امتناع از نگاه مستقیم در چشمان شما

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره این است که اگر هنگام صحبت با آنها به چشمانشان خیره شوید، آنها نگاهشان را از شما می‌دزدند و سعی می‌کنند به جایی به جز چشمان شما خیره شوند. کارشناسان تشخیص زبان بدن این عمل را یکی از اصلی‌ترین رفتارهای افراد دروغگو، پنهان‌کار و افرادی که به‌شدت احساس گناه می‌کنند می‌دانند. ذهن می‌داند که چشم‌ها می‌توانند حقیقت درونی و طرز تفکر افراد را آشکار کنند (به طور مثال باز شدن مردمک چشم به هنگام هیجان و شادی)؛ بنابراین وقتی هنگام مجادله یا حتی پرس‌وجویی عادی احساس شود که ممکن است در نگاهشان عذاب وجدان، دروغ و ترس دیده شود سعی می‌کنند این نگاه را به سویی دیگر منحرف کنند.

افراد خیانت‌کار هنگامی به آنها ابراز محبت می‌کنید و یا از اعتماد نسبت به آنها صحبت می‌کنید، به شما و چشمانتان خیره نخواهند شد چرا که برخی به دلیل خیانت و برقراری روابط پنهانی از شما خجالت کشیده و به دلیل آسیب به عواطف شما احساس گناه می‌کنند و می‌خواهند این حس را از شما پنهان کنند.

3. نیشخند زدن به هنگام ابراز علاقه و یا انتقاد از آنها

یکی از نشانه‌های روابط سالم که هر دو طرف به یکدیگر علاقه‌مند بوده و تلاش برای تقویت رابطه هستند، انتقادپذیری و سعی در حل کردن مشکلات است. همچنین اگر شریک شما به شما متعهد بوده و شما را دوست بدارد، در هنگام ابراز علاقه او نیز به شما علاقه‌اش را ابراز کرده، محبت شما را به‌گونه‌ای جبران می‌کند. یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره این است که اگر به این افراد علاقه نشان دهید، پاسخی محبت‌آمیز دریافت نخواهید کرد و برخی اوقات با نیشخند یا جملات کنایه‌ای مواجه خواهید شد.

نیشخند زدن به هنگام ابراز علاقه و یا انتقاد از آنها

پیشنهاد می‌کنیم کسانی که مشکل سردمزاجی دارند مقاله «سرد مزاجی زنان» را مطالعه کنند.

نیشخند زدن در روان‌شناسی زبان بدن به معنای کوچک شمردن مبحث و یا تحقیر فرد مقابل است و یک واکنش طبیعی و ناخودآگاه به‌حساب می‌آید. فرد خیانت‌کار به دلیل عدم تعهد و وفاداری خود به طور ذاتی می‌داند که عشق مفهومی خیالی است و وفاداری حقیقت ندارد؛ بنابراین شنیدن جملات عاشقانه برای این افراد بیهودگی تلقی می‌شود و در نتیجه نیشخند به همراه دارد. همچنین اگر از شریک زندگی خود و از رفتار ناشایست او انتقاد کنید، واکنش او نسبت به مسئله نشان می‌دهد که چه اندازه برای شما و احساستان ارزش قائل است، اگر در این شرایط با طفره رفتن، کم‌اهمیت شمردن و یا واکنشی عصبی مواجه شدید بدانید که محبت شریک زندگی‌تان نسبت به شما کم شده است و بهتر است هرچه سریع‌تر برای بهبود رابطه اقدام کنید.

4. جویدن ناخن و لب

یکی از روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره و رفتار بدن آنها توجه به نشانه‌هایی ناشی از اضطراب و استرس است که در گذشته وجود نداشته‌اند و تنها مدتی است که احساس می‌کنید همسر شما دائماً از موضوعی نگران و مضطرب است که از توضیح آن سرباز زده و آن را از شما پنهان می‌کند. جویدن پوست و ناخن یکی از اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین نشانه‌های اضطراب و استرس هستند. اگر در هنگام پرس‌وجو از تغییر رفتار آنها، هنگام نزدیک‌شدن به تلفن همراهشان و یا هنگامی که گوشی آنها زنگ می‌خورد این رفتار مضطربانه را مشاهده کردید، سعی کنید علت رفتار را جویا شوید و در صورت بروز مشکلات و شواهدی که از آنها نام بردیم، با مشاور روابط مشورت کنید تا در صورت امکان کمک کنید تا روابط پایدار بماند.

نشانه های خیانت زنان

در مقاله 15 نشانه خیانت زنان به طور کامل واضح‌ترین ویژگی‌های افراد خیانت‌کار را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. به طور خلاصه اگر بخواهیم برخی از نشانه های خیانت زنان را مثال بزنیم، می‌توانیم موارد زیر را معرفی کنیم:

نشانه های خیانت زنان
 • افراد خیانت‌کار تلفن همراه خود را همیشه، حتی در حمام و سرویس بهداشتی نزدیک خود نگه می‌دارند.
 • افراد خیانت‌کار سابقه دروغگویی و پنهان‌کاری دارند.
 • افراد خیانت‌کار ملاقات‌ها و تماس‌های تلفنی پنهانی و طولانی دارند.
 • افراد خیانت‌کار در صورت پرس‌وجو از رفتار اشتباهشان از پاسخ درست طفره رفته و خشمگین و عصبی برخورد می‌کنند.
 • افراد خیانت‌کار دائماً از شما و رفتارتان ایراد گرفته و شما را به خیانت متهم می‌کنند.
 • افراد خیانت‌کار علاقه‌ای به برقراری رابطه جنسی با شما نداشته و رفتاری سرد و بی‌عاطفه دارند.
 • افراد خیانت‌کار سابقه خیانت داشته و یا در روابط بسیار زیاد اما کوتاه‌مدت بوده‌اند.

اگر تمایل دارید با مدارک و روش‌های اثبات خیانت خانم‌ها و آقایان آشنا شوید مقاله اثبات خیانت همسر را مطالعه کنید.

روش‌های تشخیص خیانت

در علم روان‌شناسی مانند سایر علوم، هیچ چیز قطعی نیست و تمامی مواردی که بر اساس تحقیقات اطلاع‌رسانی می‌شوند، درصدی از درستی و نادرستی را در خود جای داده‌اند؛ بنابراین نمی‌توان به قطعیت گفت که اگر فردی چنین نشانه‌ها و رفتاری داشته باشد حتماً خیانت‌کار است. بسیاری از عوامل ذهنی، جسمی و محیطی در رفتار یک فرد تأثیرگذار هستند. مواردی که در این بخش ذکر می‌کنیم صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی داشته و به هیچ عنوان نمی‌توان با قاطعیت بر صحت آنها پافشاری کرد.

روش‌های تشخیص خیانت

روش‌های تشخیص خیانت شامل موارد زیر است که در صورت احساس بی‌وفایی از شریک خود می‌توانید از آنها استفاده کنید:

 • اگر شریک زندگی شما بدون اطلاع قبلی از خانه خارج می‌شود و این مسئله بارها تکرار شده است دلیل این رفتار را از او جویا شوید، اگر سرباز زند احتمال دارد چیزی را از شما پنهان کند.
 • اگر ملاقات‌های ایشان به بهانه بازدید از دوستان یا آشنایان باشد از او بپرسید که این دوست یا آشنا کیست اگر از پاسخ طفره رفت، چیزی برای پنهان کردن دارد.
 • از او بخواهید که در رابطه با تغییر رفتار و میزان علاقه‌اش نسبت به شما صحبت کند. اگر بحث به مجادله و پرخاشگری منجر شد ممکن است نشانه‌ای از خیانت او باشد.
 • فضای مجازی می‌تواند بهترین بستر برای خیانت و مکالمات با افرادی خارج از رابطه شما باشد. به رفتار شریک خود به هنگام استفاده از تلفن همراه و شبکه‌های مجازی دقت کنید. آیا چیزی را از شما پنهان می‌کند؟ آیا تماس‌های پنهانی و طولانی دارد؟ آیا گوشی را همیشه با خود به همراه دارد و دائماً رمز آن را تغییر می‌دهد؟

سخن پایانی

در این مقاله روش‌های تشخیص خیانت زن از روی چهره را به شما معرفی کردیم. امیدواریم که با آگاهی نسبت به چنین مواردی بتوانید بر تحکیم روابط خود تلاش کنید. پیشنهاد می‌کنیم در صورت مشاهده این نشانه‌ها در وهله اول با روان‌شناس و مشاور خانواده مشورت کنید. همچنین اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

نشانه‌های خیانت زنان چیست؟

از نشانه‌های خیانت زنان می‌توان به همراه داشتن دائمی تلفن همراه، ملاقات‌ها و تماس‌های پنهانی، توجه بیشتر به ظاهر نسبت به گذشته و دروغ و پنهان‌کاری اشاره کرد.

چرا برخی زنان به همسر خود خیانت می‌کنند؟

خیانت زنان به مردان ممکن است ناشی از سرد شدن روابط، عدم دریافت توجه کافی از شریک زندگی خود، کاهش اعتمادبه‌نفس، تنوع‌طلبی و بی‌علاقگی نسبت به تعهد باشد.

راه‌های تشخیص خیانت از روی چهره چیست؟

عدم برقراری ارتباط چشمی یکی از راه‌های تشخیص خیانت از روی چهره است. سایر موارد تشخیص خیانت زنان از روی چهره را در مقاله ذکر کرده‌ایم.

راه‌های تشخیص خیانت از روی رفتار چیست؟

رفتارهای زن و مرد خیانت‌کار نشانه‌های خاصی دارد که تشخیص آنان برای همه افراد ساده نیست. در مقاله به روش‌های تشخیص خیانت از روی رفتار و چهره اشاره کرده‌ایم.

4.1/5 - (84 امتیاز)

عارفه نجمی

اگر در زندگی شخصیت به مشکلی برخورد کردی، میتونم کمکت کنم و پاسخگوی سوالاتت باشم. نگران نباش!

‫103 دیدگاه ها

 1. واقعا جالب بود.البته باید با علم روانشناسی آشنا باشی تا مفهوم روانشناسی زبان بدن را درک کنی.
  اینجانب هم روانشناسی خوندم وهم این آموزه های بسیار تلخ رو تجربه کردم

   1. متاسفانه دلیل اصلی خیانت جامعه امروز بخاطر بی پولیه .دیدم زن متاهل برای 200تومن با هر کسی می‌خوابه

  1. دلیل خیانت های امروزی بخاطر فقر و بی پولی یه وقتا هم زن ها بخاطر گوشی قالی و… خیانت میکنند طرف معامله هم کسبه بازار و پولدارهای از خدا بی خبر‌

 2. برو گمشو شو بابا خودت حتما اینکاره هستی که به خانم های دیگه این چیزها رو نسبت میدی

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  2. تو چرا ناراحتی این مقاله به هیچ کس تهمت خیانت نز ده فقط نشانه های یک زن خائن را بیان کرده اتفاقا خیلی منطقی هستن حالا بگو ببینم تو چرا عصبانی شدی

    1. من زنیم که ۷ بار تو زندگی زنا شویی متوجه خیانت های همسرم شدم
     هر دفعه انکار کرده که به قول باباش خر خودشه
     شرایط جدایی هم ندارم و ازش متنفر شدم منی که عاشقانه میپرستیدمش توی این۷ سال
     منم دیگه کم اوردم نمیکشم با پسر خالم که خیلی وقته پیگیرمه دوست شدم و دیگه میلی از بار اخر که متوجه خیانت شدم به همسرم ندارم و شبو روزم شده پسر خاله ام و هر دومون هم متاهلیم

     1. شما هم با شوهرت هیچ فرقی نداری،این خصلت آدمیزاده،واسه هر کاری که انجام میده یه توجیهی میاره،شما هم تو لجنی شاید عمیق تر از همسرتان قرار دارید،پسرخاله شما هم یکی مثل شوهرتون،چطور شده ازون خوشتون میاد باهاش رابطه داشته باشین،در حالی که عملش مثل شوهرتونه،یه چیزی یادمون باشه وقتی یه جایی زمین می خوریم شاید یه جایی دیگه باعث زمین خوردن کسی دیگه شده باشیم،اگه خودتو جای همسر پسرخاله خودت میذاشتی در حالی که خودت تجربه بدی داشتی هرگز وارد این رابطه یا هر رابطه دیگه نمیشدی،خصلت دنیا همینه آدما رو تو شرایط امتحان قرار میده و صدالبته که اکثریت بازنده هستن چون این روزا انسانیت و خدا از زندگی آدما رفته،متاسفانه اینجور مسائل تو کشورهای پیشرفته روز به روز کمتر میشه و تو جوامع ما تا دلت بخواد ….

     2. واقعا به کثافت بودن تو و امسال تو شرم ساری سرزمینرو فرا گرفته
      لااقل خیانت همسرت رو یقین دار میشدی بعد کثافت میشدی
      زن منم بهم خیانت میکنه منتظرشم تو فرصتی بدم دست مامور
      فقط فک میکنه من بهش خیانت کردم
      شرم بر سرتان کثافت های شکاک العمل

   1. حتما طرف مقابلشو خیلی دوست داره ولی متاسفانه همه این علایم دراون موجود هست ،واسه همین داره سنکوپ میکنه و امیدواره این مقاله علمی که بنده هم از تایید کنندگان پروپاقرصش هستم اشتباه و کذب باشه ولی ،،،،،نیست دوست عزیز ،،جریان واقعی همینه که خوندی ، رخ وروی گردان سوی دیگر که کعبه سمتی دیگر است.

  3. از صد در صد ۷۰درصدتون خیانت کارین
   زن خودم با دوستم که از برادر بهم نزدیک بود ریخت روهم و زندگی مشترکمون بعد ۱۰سال و یه دختر ۵ساله پایان داد
   همیشه هم بهش میگفتم با فلانی رفیقی میگفت نه تا اینکه ۴ماه بعد طلاقش سیغه کرد با دوستم

   1. ههرکس عذری برای خیانت مطرح میکنه خودشم در اون شرایط قرار بگیره خیانت میکنه خیانت عذری جز هرزگی و تنوع طلبی نداره خیانت کارها انگلان جامعه هستند

    1. خیانت کار فردی صرفا بی تعهد و بی اخلاق و بی وفا و فرومایه هست.
     طلاق و جدایی از فرد خیانت کار هر چند تسکینی برای فرد خیانت دیده هست ولی بهترین هدییه به همسر خائنش هست قانون باید مجازات های سخت تری در نظر بگیره
     بخصوص زنان خائنی که با همسران خود در اوج رفاه زندگی و عشق و محبت به فرزند و شوهر خود خیانت می کنند.

 3. درود بر شما بسیار کامل و جالب بود لطفاً راهنمایی های کاملی هم در مورد برخورد قانونی هم بفرمایید که اگه همچنین مشکلی بود راههای اثبات قانونیش به چه صورت هست سپاس از شما

  1. اقا برو اقا به این گوش نکن متعسفانه این کار یسری ادم کاملا بی سواد علاف است ک فکر مردم و خراب و بانحراف میکشند متعاسفم خودش زنش اینارو داشته خیاینتش سابت شده حالا میخاد مگه زن شمام اینجوری کرداینجوریه توک بلدی بروجلونوامیس خودتو بگیر باقچه خودتوبیل بزم حرفاچیه

   1. خیلی آدم بیشعور بی خانواده ای هستی .
    واسه چی افترا میزنی به آقای اعتمادی فرد یه نفری یه فرضیه میده میخونیش درستی و غلط اون فرضیه بستگی به خودت داره.
    نویسنده نگفته که خانمتون این علائم داره حتما بهت خیانت می‌کنه رایجترین نشانه ها ایناست
    بعدشم دوباره می‌خوام تکرار کنم که ادب شما نشانه شخصیت شماست

 4. با اخبار غلط زندگی جوانان را ازهم نباشید و خبر گزارشها اگه مرتکب چنین اخبار پوچ باشند باید از صفحه اینترنت محو بشوند شما که میتونید اینترنت را وادارید این خبرگزاری‌های که در خارج و داخل هستنند ببندید

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  2. سلام هر اتفاق یا عملی را نسبی بدانید و برای همه صدق نمیکنه .
   مثلا سرماخوردگی اگر آنفولانزا باشد با تجویز یک نسخه نمیشه بگیم همه اشخاصی که آنفولانزا گرفتن خوب میشن بستگی به بدن و روح مریض داره . حالا چه برسه که از لحاظ روحی روانی بخواهیم عملی رو در مورد کسی ثابت کنیم .
   پس هیچ چیز برای همه مطلق نیست .
   نظریات بالا مورد قبول می باشد و برای همه صدق نمیکنه .
   با تشکر از شما عزیزان

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لنداسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

 5. شاید کسی با خواهرش چت کنه و لبخند بزنه . و خیلی دیگه از علایم که گفتی… واقعا مقاله اتون گمراه کننده و نامناسب بود

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

   1. جناب اعتمادی فر بخدا احد و واحد هر چیزی که شما نوشتین من از زنم دیدم به عینه همش نشانه خیانت بود دقیقا خنده هاش پوزخندی گوشی قایم کردن‌اش وای همش واقعی بود ولی نمیدانم چرا مقالتون به خانمها زور میاره

  2. اتفاقا خیلی هم روان شناسانه بود زن وقتی با خواهرش چت میکنه و میخنده ربطی نداره موضوع اینه که خانم با دوس پسرش چت میکنه وناخوداگاه میخنده و اتفاقا وقتی شوهرش میپرسه با کی چت میکنی 99 درصد میگه با خواهرم

   1. سلام
    یه مطلبی رو میخوام عرض کنم که مخاطب من هم خانم ها هستند هم آقایون.
    اگر یکی از طرفین خیانت کرد دنبال دلیل و علت بگردید و زندگیتون رو بی دلیل خراب نکنید.
    اگر مردی متوجه شد که خانمش خیانت میکنه باید هر طور شده خانمش رو به خودش جذب کنه ! بخشیدن خیانت بی غیرتی نیست!!!
    اتفاقا رفتار احمقانه آقایون تو اینجور مواقع باعث میشه خانمتون بیشتر به طرفی که رابطه داره علاقه مند بشهو در واقع شما یه جوری خانمتون رو هل دادید تو بغل طرف!!!
    در مورد خانم ها هم همین صدق میکنه اگر متوجه شدید شوهرتون داره خیانت میکنه اصلا دلسرد نشید و به روی خودتون نیارید کم کم کاری کنید که از رفتارش شرمنده بشه
    سخته اما با صبر و تحمل میتونید زندگیتون رو به دست بیارید
    سعی کنید عیب و ایراد زندگیتون رو پیدا کنید ببینید چرا این اتفاق افتاده و تلاش کنید اصلاح کنید.
    باور کنید طلاق بدترین روش و مسیره و اصلا اسمش رو هم نباید مطرح کنید

    با تشکر

  3. خب مقاله رو خوب بخون،همه مطالب علمیه و دلیل حتمی بر وجود یه چیز نداره،در ضمن باید اطلاعات جانبی خودت رو باید بالا ببری که بفهمی یه مقاله چی میگه،دلیلی نداره که آدم شکاک باشه ولی مطمئن باش وقتی خطاکاری ادامه پیدا کنه چه زن و چه مرد،خود به خود شرایط شک فراهم میشه به همین خاطر هستش که این مقالات به درد می خوره که منطقی بری جلو و ریشه ای مسائل رو حل کنی که اتفاقاتی مثل قتل و هزار جور مسائل دیگه نیفته،متاسفانه آگاهی تو جامعه ما به شدت پایین هستش که ریشه خیلی بدبختیا تو جامعه هستش،بعد تو جوامع پیشرفته افراد از همون بچگیشون مشاور و روانکاو دارن و صدمات کمتری هم می بینن

  4. مگه فقط با مردهای دیگه خارج از رابطه چت کنه زن میخنده؟؟؟
   نه خیر امکان داره با خواهر یا دوست های صمیمی اش باشد خیلی چیزای دیگه گفتین که منصفانه نیست

 6. سلام و تشکر از زحمات شما
  من مدت زیادی هست که خوانم بنده حساسیت خیلی خیلی کمتر به من نشان دهید به نهوی که از صد درصد گیر دادن و پیگیری که به کارم رفت آمدم و حتی حساسیت به گوشیم از صد شده ۲۰ شاید هم کمتر مادام با پوست صورت دست گردن درگیره نگاه در چشم های من را می‌دزدد چیه جای دیگر نگاه میکند یا کمی حالم خجالت کشیدن چهره پیدا میکند وسرخ در تماس های تصویری به من نگاه نمی‌کند و اگر هم به گوشیم نگاه کند به تصویر خودش انگار جلو آینه ایستاده و با مثل زخم جوش صورت درگیره یا به اطراف نگاه میکند و قبل من میخواستم قطع کنم ناراحت میشد ولی الآن به صورت اجبار مکالمه نکند وتکید بر این که کار نداری دستم گیره فقط نخواهد هرچه زودتر قطع کند رفت آمد بدون هماهنگی حال همااهنگی در خیلی موارد نیاز نیست ولی میپرسم کجا بودی یا چرا رفتی از جواب تفره میرود با کمی اسرار یا با سوعال که نگی من میپرسم اعتماد نداری بدلی در نهایت با سر صدا و بدون جواب تمام میشه حل از اول به گوشی موبایل حساس بود و مخفی کاری داشت ولی الان براش مهم نیست
  والا با این همه دلیل علت بی احمیتی به گوشی یا برنامه هست که به وسیله آن مخفی کاری میکنینه یاگوشی زاپاس
  با این شرایط تکلف مشخصه که چه کار کرده دارم دیوانه میشم حال حاضر من چه کار کنم جدیدن هم من ترور شخصیتی مکنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام و وقت بخیر
   تنها داشتن این نشانه ها برای اثبات خیانت کافی نیست و پیشنهاد می‌کنیم زندگیتونو بر اساس این مقاله خراب نکنید.
   حتما قبل از هر تصمیمی با یک متخصص مشورت کنید.
   مشاوری که ما میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم خانم دکتر عزیزمحمدی هستند که میتونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

   1. خود نویسنده زنش اینجوری بوده بامردا گرفتنش ب کل دنیا داره این حرکاتشو میگه ن زن خودتو خواهرات این حرکاتو داشتن خانم منو اون خرابکارنیستن اقا نخون همین۸

    1. سلام یه خورده جنبه داشته باشید.چرا به نویسنده توحین میکنی.خود تو حتما این مشکل رو داشتی که این صفحه رو باز کردی.و این مطلب ها خوندی وگرنه کسی که این کار نباشه نباید ناراحت بشه

   2. در مواج با هر ناملایماتی در زندگی که غیر قابل تحمل باشد فقط فکر کردن به جدایی مجاز است و خیانت دلیلی جز هوسرانی و هرزگی و تنوع طلبی ندارد

  2. برادرعزیز بنده خانمم را طلاق دادم کسانی که میگن به خاطر یه مقاله زندگیتو خراب نکن اونا براشون آبروی تو و غرور تو و حیثیت تو مهم نیست من هم صد در صد میگم زندگیتو خراب نکن ولی رفتارهای خانمت نرمال نیست یه ریگی در کفش داره انشالله که خیانت نیست شاید نسبت به تو علاقش کم باشه ودلیل رفتارش کم علاقگی باشد ولی پیشنهاد میکنم بدون اینکه خانمت بدونه وقتی میره بیرون یواشکی دنبالش برو ببین کجا میره یا گاهی سرزده بیا خونه وقتی بیا که اکثرا اون ساعت ها خونه نمایی خلاصه با شک زندگی جهنم است تا خاطرجمع نشدی خانمت را در نظر بگیر فقط مواظب باش که نفهمه وگر نه به ضرر تو تموم میشه

   1. بنده هم یک. مرد هستم که انتهای زندگی مشترکم با ششریک زندگیم با خیانت مواجه شدم.
    ازونجا مه به شدت در این موضوع بهش اعتماد داشتم و هیچکدوممون گوشیمون قفل نداشت در ابتداش با همین گوشی شروع شد . رفتارهای هیستریکی از کنارش نبودن گوشی و اینکه‌محاله شمارو با گوشیش تنها بزاره مثلا وقتی شما خوابید و گوشی ایشون روی تخت مونده بسیار شتابزده برمیگرده. ازونجا‌که زن ها نسبت به‌مردشون غیرت بیشتری دارن و با حسادت نشون میدن کاملا میشه فهمید‌وقتی ایشون‌روی شما حساسیت ش از دست رفته شما دیگه‌ مرد زندگیش نیستین . به نظر من انفاقا این‌مقاله کاملت صحیحه و‌نشانه ی بی شک خیانته مگر در یک مورد اینکه همسرتون از چیزی در شما ناراحته و بارها بیان کرده و بیتوجهی شده بهش اکنون با بی میلی با شما برخورد میکنه‌که‌ناراحتیش رو‌ ابراز کنه و اگر این نباشه بلاشک ایشون‌در‌حال خیانت به شما ست . البنه به نظر من‌همین‌که‌شریک های زندگی یه نخ سیکار هم‌پنهان کنن از هم‌خیانت‌محسوب میشه و قابل توجیه‌نیست و‌رها‌کردن‌این‌رابطه‌با جدایی بهترین‌حالته چون‌روابط عاطفی خیانت دیده هیییچگاه ترمیم‌نمیشن‌مگر با سکوت از ترس ابرو و خانواده و سرنوشت‌ مجبور بشن نادیده بگیرن

    1. کاملا با نظر شما موافقم..چون خودم دقیقا تو همچین شرایطی هستم اینکه بخاطر بی توجهی از ناراحتی من در مورد موضوعی والبته بهتر بگم موضوعاتی،کاملا سرد و بی تفاوت هستم نسبت به همسرم

    2. سلام
     دوست خوب من من هم با سه تا بچه همین ها را در حد فضای مجازی
     از خانمم دیدم.
     ولی مشکلی که من دارم بیشتر از خودم شروع شده بود، و این بود که از همون اول زندگی رنگ پوست و ظاهر خانمم را نپسندیدم ولی جرات جدا شدن را نداشتم و همین مسئله باعث کم توجهی من به همسرم شد.
     ولی خودم در این سالها هیچگاه با خانم دیگه ای نه از طریق مجازی و غیر مجازی نبودم
     من زن تپل و سفید می خواستم ولی همسرم من کاملا عکس این بود سبزه و لاغر و صورتش پر از کک و لک و عینکی و چادری شدید و متعصب .
     البته به یمن اینستاگرام و فضای مجازی چادر و حجاب و..، و حتی نماز را هم کنار گذاشته.
     ولی من هنوز معتقدم که انسانهای پاک با پاکها مزدوج میشن ولی اگه نیمه راه یکی از اونها از مسیر پاکی بیرون بیاد تکلیف اون یکی چی میشه؟
     نظر شماها چیه؟
     چرا من نتونستم ظاهر شو بعد از 14 سال زندگی مشترک بپذیرم
     آیا من مشکل دارم
     هر راهی که بگید رفتم که این میل درونی را تغییر بدم ولی تا الان نشده.
     متشکر از نظرات دوستان و نویسنده مقاله

  3. عزیزم تا میتونی بهش ابراز علاقه کن،بدون دلیل براش هدیه بگیر ، دستش بگیر و احساست و علاقه خودت بهش بگو ،با احترام و زیبا باهاش حرف بزن …تو خونه کمتر تلویزیون ببین و سعی کن در کار خونه و بچه داری بهش کمک کنی.

   زن ها خیلی حساس و احساسی هستند پس اگر سرد شده دلیل بر خیانت نیست،با کمی محبت و از خود گذشتگی میتونی معجزه کنی…..یادت نره تو عاشقش بودی و روزی آرزوی داشتنش داشتی،پس واسش بجنگ

  4. داداش شرایط تو در من هم هس تنها راه علت یابی پیگیر شدن هست باید پیگیر شی و دنبالش کنی
   گوشی زاپاس خانوم منم داره حتی پیداش کردم با دو تا سیمکارت
   ولی گذاشتم سر جاش
   حق اینجور زن ها اینه که موقع رابطه با دوربین یا مامور بری بالا سرش

 7. خیلی غلط اضافی فرمودید یعنی اینکه حرفهای مفتی که زدید همش هی تکرارجملات قبل وصرفا سطرپرکردن بود بایدگفت هرکارشناس بی سوادی که این نوشته شماازاون بی سواد تر واحمق ترهستیدکه واستون نظرکارشناسی می‌نویسد متاسفم از اینکه وقتم را برای مزخرفات شماتلف کردم

  1. خیلی متاسفیم که این مقاله نظرتون رو جلب نکرده. این مقاله توسط تیم محتوای لند اسپا و بر اساس منابع موثق و معتبر نوشته شده و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها به این نتیجه رسید که همسر شما خیانت کاره.
   اما از اونجایی که برای شما همراه عزیزمون احترام زیادی قائلیم این مقاله رو به زودی حذف می کنیم و محتوای جدید جایگزین می کنیم

  1. این یکی از موارد هست . مواردی بود که بهترین نزدیکی اتفاق می افتاد و برای زن بهترین بود ولی زن خیانت کرد چون بهش اهمیت اخلاقی و دوست داشتن اتفاق نمی افتاد

 8. سلام من همه این چیز هارو میدانم ارتباط برام سخت شده در همه زمینه ها چه انسان شناسی چه دنیا شناسی علم دارم کنترل برام سخت شده هم درون گرام هم بیرون گرا

  1. پیشنهاد میکنیم حتما با یک متخصص مشورت کنید.
   مشاوری که ما میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم خانم دکتر عزیزمحمدی هستند که میتونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

 9. کسی که بخواد خیانت بکنه میکنه و کسی هم که نخواد خیانت کنه نمیکنه… حالا چه زن چه مرد هر کدوم بفهمند هیچ تاثیری نداره چون وابستگی ها اجازه جدایی را نمیده متاسفانه خیانت هم در زنان و هم مردان بسیار شایع است… امیدوارم فرهنگ سازی بشه تا ریشه خیانت خشک بشه….
  چه بسیار خیانت کنندگان که خود خیانت می‌بینند اما فکر می‌کنند
  مرگ برای دیگریست نه خود آنان…
  مثالی زیبا…
  هرکه باشد درپی ناموس کسان
  نظر وی افتد در پی بوالهوسان…
  تو قرآن گفته شده…
  دکا دکا…
  هرچه کنید به خود کنید

  یاحق

  1. پاسخ تون عالی بود…. و انگار همین دو کلمه از قرآن پاسخی کوتاه به یکعالمه توضیح اضافه در یک مورد یا فراینده…. سپاسگزارم از شما دوست عزیز

  2. احترام نویسنده واجب است.واستون جالب نبود یا متخصص خوبین.بنویسین ماهم نمیدونیم استفاده کنیم.ن اینکه توهین به نویسنده کنیم.وسلااام

   1. بله دیدگاههای کلی و بسیار پر کاربردی هستند که ذکر فرمودید… و البته که دلایل کافی برای یک سو زن و اتهام نیستند….

    اما حقیقتی پنهان در تمام ظواهر گیتی هست. که زبان بدن یکی از آنهاست و در طی اعصار بهش پرداخته اند همه….فلاسفه و علما و قضات و گاهی به همین دلایل حکم درست صادر کرده اند… جایی که مدارک کافی وجود نداشته، نظرات همه دوستان هم محترمه…. اما به همه ی دوستان متذکر میشم که تمام جهان همینی نیست که میبینیم…. متافیزیک در همه جاش در جریانه…. کافیه به حس هاتون اجازه ی کاووش بدید…
    سپاسگزارم از شما و مطلب مفیدتان

    1. ممنون از اظهار نظرتون.خوشحالیم که مفید بوده
     ممنون از همراهیتون

 10. عالی بود همه علایم همونای هستن که یک زن خیانت کار انجام میده ولی نمی‌دونم چرا بعضیا نمیخوان باورکنن یا خودشون رو از علم روانشناسی عالم تر و دانا تر می‌دونن

 11. عالی بود تمام کارهای که یک زن خیانت کار انجام میده رو توضیح دادین ولی نمی‌دونم چرا یک سری می‌خوان خودشون رو از علم روانشناسی دانا تر بدونن بازم ممنون از راهنماییتون

 12. این بحثها بیشتر باعث سو ظن بیشتر و ناامنی در خانواده و تشدید خشونت در سطح جامعه میشود.لطفا این مباحث را مطرح نفرمایید.با تشکر

  1. ممنون از اظهارنظرتون. این مقالات صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها نتیجه گیری کرد و حتما باید از یک متخصص کمک گرفته بشه

  2. ممنون از اظهارنظرتون. این مقالات صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و و همونطور که در مقاله اشاره کردیم هیچ قطعیتی وجود نداره و نمیشه بر اساس تنها این نشانه ها نتیجه گیری کرد و حتما باید از یک متخصص کمک گرفته بشه

 13. مطلب تا حدي درست بود اما مهم تر از همه حسي كه از طرف مقابل چه زن چه مرد تو رابطه ت ميگيري
  خيانت كاملا مشخصه وقتي فاصله رو بين دو نفر حس كني

 14. فوق العاده بود…بهترین مقاله ای بود که در این زمینع خوندم .کاملا علائم رو توضیح دادید

 15. اولا آقا و خانم نداریم بحث و به بیراه نبرید.دومآ کارشناس نگفته هر خانم یا آقای نیشخند زد ناخن شو و نمیدونم گوشی اش دست بود خیانت در کار.سومآ اونهای که میگن مهم نیس باهاش کنار بیا مشخص از چه طویل..ای اومدن و پدر و مادر خودشون نمیشناسن پس حساب شون سواست.و در آخر کسی که ذاتش خراب باش شب و روز براش بمیر گل بیار هدیه ببر ناز کن اهمیت بده وقت بزار تاج طلا بگیر و تمام علم روانشناسی براش پیاده کن باز خیانت میکنه.دلیل اش هم اینه شرم و حیا از بین میره کسی که برا غریبه ای لخت شد یعنی همه چی کنار گذاشته.کسی که ب اینجا رسید.فاتحه بنظرم

  1. اتفاقا باید تشکر کرد از نگارنده مقاله و سایت و من ۹۰درصدشون با گوشت و پوست و استخوان حس کردم و دیدم بارها و بارها بخصوص طفره رفتن.البته زنم نبود خدا شکر.ولی از پا در اومدم.تلخ خیانت اونم از کسی که براش جون دادی کسی که صدها فرسنگ از تو پایین تر و آرزو باید کنه نفس ات بهش بخوره

 16. با سلام خدمت عزیزان
  همه این مسایل سر منشه از ایمان به غیر خداست اگرعلم و ایمان به خدا وباوربه او نباشد هیچ توقعی نیست که انسان اسیر شیطان نباشد و سلام.

 17. سلام .
  مطالب بسیار مفید در مورد یک موضوع ( طبیعی )
  سواد فقط سطح سواد تحصیلی نیست انسان باید سواد اخلاقی و دانایی داشته باشد .
  با شریک سازی این مطالب به باسواد شدن مردم کمک ارزنده میکنید ‌، سپاس .

 18. سلام به همه من همسرم خیلی مهربان است حتی وقتی من شرایط مالی خوبی ندارم هیچ درخواستی از من ندارد حتی واسه لباس شب عید گفت واسه بچه ها بخر من لباس هام خوبه من پول لازم داشتم تمام طلاهاشو دادبه من که بفروشم در تمام این سالها من لباس بدون اتو تنم نکردم بعضی وقتا شارژ موبایل نداشته که به پدر مادرش تماس بگیره حتی در خواست شارژ نکرده با این همه که این زن خوبه و مهربونه بعضی وقتا من فکرم هرز می‌ره اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه این کارو بکنه ممنون میشم

  1. من هم زنم از من بزرگتر بود و علی رغم‌عاشقانه بودن رابطه کاهی برام این مساله بوجود میومد.
   چیزی که‌من‌متوجه شدم‌اینه که تمام نیاز های زندگی بزتی انسان باید رسیدگی بشن و‌قابل جایگزینی نیست .
   شما نمیتونی کتاب رو‌جایگزین غذا. کنی . رابطه عاطفی با دوست همجنست رو جایگزین غیرهمجنس کنی . غذا بیشتر بخوری تا سکس نکنی . اینا انجام پذیر نیست.
   حتما جذابیت های رابطه جنسی بین شما و همسرتون برات کمتر شده و با دیدن رنگ و‌وارنگ های خیابون‌وسوسه میشی . اگر خجالت بکشی و خواسته های جنسیت‌رو‌مطرح نکنی و با شریکت یک‌رابطه‌داغ رو تجربه نکنی متاسفانه هر چقدر ایشون خانوم و بامعرفت باشه ناگزیزی خیانت کنی با توجه‌به فیزیک هات‌ که در شما پیداست . هیچ وقت نمیتونی سازکاری و‌معرفت همسرت رو جایگزین معاشقه ت کنی . بهداین فکردبیفت باید روابط جنسیتون هم به خوبی قسمت های دیکه‌زندگیتون تقویت بشه تا سیر باشی . ادم سیر سرش دنبال غذا نمیره . حتی اگر با نون و املت سیر سیر باشه کباب هم‌دیگه برات جذاب نیست بشرطی‌که سیر باشی. و کباب برای ادم‌متاهل حکم کباب داخل سطل اشغاله . درسته مباب میخوری ولی از تو سطل زباله چون بوی خیانتت حالتپ بد میکنه .

  2. اسم منم هادی هستش ولی امیدوارم هرگز خصوصیات شما رو نداشته باشم،متاسفانه وقتی واسه کسی بیشتر از لیاقتش احترام بذاری آخرش همین میشه،تنها راهنمایی که میشه کرد اینه که هر صبح که پا میشی دستش رو ببوس شب هم که خوابیدی پاشو،زنی که با همه مسائل و بدبختیای جنابعالی کنار اومده،بهت محبت می کنه،بازم بهش شک داری،عزیز دلم برو خودتو به یه روانکاو نشون بده که خودت مشکل داری،متاسفانه بدبختی ما تو این جامعه همینه که خودم از این موارد زیاد دیدم،زن و مردهایی که همه جوره زندگیشونو فدای طرف مقابل می کنن اونوقت اونا زبون درازی ام دارن و بعضا می بینی به طرفشون خیانت هم می کنن،راست گفت واسه هر کسی اندازه لیاقتش احترام بذار

 19. سلام وقتتون بخیر
  من پسری ۲۹ ساله ام زنم ۲۱ سال سن داره اوایل دز دوران نامزدی جون بدون من نداشت میرفتم بهش سر بزنم میخواستم برگردم نمیذاشت زمین و زمان و بهم می‌ریخت ک پیشش بمونم عقده عروسی کردیم همه چی خوب بود دنبال زندگی بود تا اینکه از شهرستان اومدیم تهران برا زندگی کم کم زنم نسبت ب من سرد شد هر روز دعوا راه مینداخت یکسره سرش تو گوشی بود رابطه زناشویی نمی‌کرد ب بهونه مریضی کار ب جایی رسید از اطرافیان حرف می‌شنوم ک زنت با گوشی فارسی صحبت میکنه چون ما همیشه زبان مادری حرف می‌زنیم فارسی حرف زدن نشونه دوست غریبه ست . بعد یه مدت خواهرم زنگ زد گفت زنت داره با یکی یواشکی پیام میده من پیام‌پیاماشو دیدم دیگه بهم ریختم زنم به بهونه دکتر از تهران میرفت کرمانشاه نمیذاشت من باهاش برم میگفت کارم طول میکشه از کارت جا می مونی خلاصه از کرمانشاه برگشت منم شک کل وجودمو گرفته بود داداشم زیاد تو برنامه هک و این چیزا بود ازش کمک خواستم یه برنامه ای بهم بده من بدون اینکه زنم بفهمه گوشیشو هک کنم خلاصه برنامه‌ رو روی گوشیش نصب کردم خودم میرفتم اسنپ دیگه هرچی زنگ و پیام هرکاری می‌کرد برام می اومد تا اینکه با یه شماره ای حرف می‌زد رفتم مکالمه رو گوش دادم دیدم با یه پسر صحبت میکنه میگه چطوری عشقم فدات بشم تو زنگ نزنی بذار خودم زنگ میزنم کسی متوجه نشه اون پسر حرامزاده هم میدونست دختر متاهل حتی احوال منم می پرسید اومدم خونه چیزی بهش نگفتم شب انقد اعصابم داغون بود داشتم میمردم یه قلیون گذاشتم داشتم میکشیدم یهو از خواب بیدار شد گفت چته چرا رنگت پریده چرا انقد عصبانی هستی گفتم هیچی خوابم نمیبره دختر یه بویی برده بود یهو باهوش شروع کرد حرف زدن گفت دیدی خودتو بدبخت کردی بیچاره شدم یهو شروع کرد ب گریه کردن یه جوری گریه میکرد انگار باباش مرده بود تا اینکه فردا اومدم خونه گفتم این پسره کیه باهاش حرف میزنی سریع گفت بخدا میدونستم سر این ناراحتی بخدا این شماره مزاحم مامانم شده مامانم شمارشو داده ببینم کیه گفتم اول مادرت بیجا کرده مگه صاحب نداره بعد ب تو شماره داده چرا بامن حرف نزدی بگی این شماره مزاحم مادرم شده میخوام بدونم کیه چرا کتمان میکنی تو ک میدونی من آشنا دارم شماره رو بدم همه اطلاعات طرف رو بدست میارم چون قبلا مزاحم داشتیم من سریع یارو رو پیدا کردم گوشیو برداشتم ب باباش زنگ بزنم بگم بیا دخترتو ببر سریع زنگ زد ب مادرش گفت مامان اون شماره بهم دادی مزاحمت بود گفتی ببین کیه الان باهاش حرف میزنم رضا فهمیده فکر میکنه من باهاش رابطه دارم در اصل مادرش بی خبر بود اینارو بهش گفت یعنی من گیر کردم توهم ادامه این حرف منو بگو بازار قسم و قران خودش و مامانش ک این مزاحم بوده دختره قرآن رو آورد گفت ب این قرآن دیگ اینکار رو نمیکنم ببخش میدونم اشتباه کردم گفتم چقده با پسره حرف میزنی گفت دوماهه گفتم خوب این مدت که باهاش بودی انقده باهاش صمیمی هستی الان پسره کیه اهل کجاست گفت بخدا هیچی نمیدونم خلاصه من بخاطر زندگیم رو این مسئله چشم پوشی کردم تا اینکه نزدیک عید شد خواستیم بریم شهرستان زنم پول خواست بره آرایشگاه بهش دادن رفت بعد رفتیم شهرستان یه روز رفتیم روستا کمک داداشام برا کشاورزی زنگ زد گفت من میخوام برم آرایشگاه گفتم درجریان باشی منم دیگه فکرم به این نرسید زنم تهران رفته آرایشگاه دوباره بره چیکار کنه خلاصه عید تموم شد اومدیم تهران دیدم زنم باز دعوا و بهونه گیری هاش شروع شد میگفت تو از من بزرگتری من تورو دوست ندارم من از تو بهترم و… تا اینکه دعوا راه انداخت منم یکی زدم تو گوشش سریع زنگ زد باباش این منو گرفته زیر مشت و لگد من میخوام بیام باباش زنگ زد تهدید کردن خلاصه زنم رفت خونه باباش بعد ک خانواده ام رو در جریان گذاشتم آبجیم گفت شهرستان اومدید بادختره رفتیم بازار زنت داشت با یکی حرف میزد همش آدرس میداد که همو ببینن منم گفتم رضاست شوهرت گفت نه تا اینکه شک کردم و فهمیدم یه پژویی داره دور ور دختره چرخ میخوره بعد اون روز بهت زنگ زد بره آرایشگاه ساعت ۳ رفت ۵ برگشت بهش گفتم تو ک ارایش نکردی گفت آرایشگاه بسته بود دیگه زنم رفته بود خونه باباش بعد زنم به باباش گفته بود شوهرم کار نمیکنه پول نداریم از این حرفا اونم نمیدونست دخترش بخاطر رابطه با یکی از زندگیش دل سرد شده منم زنگ زدم عموی دختره گفتم زنم بخاطر این کارا زندگیشو ول کرده با یکی در ارتباط بوده عموش رفت پیشش بهم زنگ زد گفت این حرفا درست شوهرت میگه گفت آره ولی مزاحم بوده خواستم ببینم کیه بهش گفتم من یکبار بخاطر قرآن بخشیدمش ولی اومده شهرستان دزدکی رفته سرقرار منم یه دستی زدم گفتم یکی رو فرستادم دیده با یه پسری قرار داشته ماشین پژو داشته دختره گفت آره رفتم خواستم ببینم اون پسره کیه دیگه باهاشون اتمام حجت کردم گفتم این دختر بشه دختر امام حسین من دیگه نمیخوامش به باباش بگو زودتر بیا توافقی طلاقش بدم عموی دختره هم رفت بابا پدر زنم صحبت کرد و روشنش کرد که دخترش رفته دنبال یه پسر دیگه و اقرار کرده ی بار بخشیده دخترتو ولی بازم دزدکی رفته سر قرار الان شوهرش میگه بیا طلاقش بدیم .
  زندگی من تو این مرحله مانده و هنوز هیچ حرفی از طرف خانواده دختر نشنیدم ولی دختره خودش زنگ میزنه میگه گوه خوردم غلط کردم اشتباه کردم میخوام بیام سر زندگیم گفتم گوه خوردی رفتی دوراتو زدی دیدی کسی ب جز من بدردت نمیخوره داری اینجوری میگی خب الان بگو پسره کیه که رفتی سر قرار تو ک میری قرار میدونی پسره مال اون شهر که زود میاد سرقرار وگرنه توکه نمیدونی پسره کیه چرا زنگ میزنی قرار میزاری بازم گفت نمیشناسم گفتم ببین تو ک حاضر نیستی اسم اون پسره رو هم بگی ببین چقد خاطرشو میخوای ک حتی حاضری بخاطرش زندگیت ازهم پاچیده بشه خلاصه الان خونه باباش منم میخوام طلاقش بدم دختره هم باهاش حرف زدم به همه چی اقرار کرده و صداشو ضبط کردم و چندتا عکس از تماس هایی که با پسره داشته رو دارم خیلی زیاد شک دارم رابطه جنسی داشته یانه ولی با این همه پنهان کاری مطمئنم رابطه هم داشتم فقط منتظرم طلاقش بدم
  الانم شماره پسره رو دادم تا اطلاعاتش رو بهم بدن نمیخوام درگیر این مسئله بشم ک پسره رو بکشم چون زنم ارزششو نداره فقط میخوام بدونم کیه و به پدرزنم بگم کیه حالا اگه درگیری هم پیش بیاد اونا توش بیفتن نه من
  زندگیم جهنم واقعی شده خداکنه هیشکی شریک زندگیش بهش خیانت نکنه آخه مگه چی برات کم گذاشتم این بلا رو سرم میاری خدا از آدم خیانت کار نگذره

  1. با درود هر کسی نظر خودشو و نتیجه تجربه شخصی خودشو در باره موضوعات مختلف ابراز میکنه و یک قاعده و استاندارد و چهار چوب مشخصی نداره و نمیشه اون تجارب را به همه تعمیم داد اما چیزیکه من از زندگی فهمیدم اینه که کسی که یکبار خیانت کرد و دروغ گفت را میشود بخشید اما نمیتوان فراموش کرد و حتی اگر اون شخص واقعا پشیمان شده باشد و تا ابد هم دیگر کارهای گذشته را تکرار نکند طرف مقابل و شریک او همواره به او مشکوک خواهد بود و در آینده به احتمال خیلی فراوان حتی اگر شریکش پاک باقی بماند هر حرکت و رفتار و گفتارش و هر سوء تفاهی ممکن است باعث تنش های جدی و حتی حوادث فاجعه بار به همراه بیاورد و نظر شخصی من این است که باید بیخیال اون شخص شد و حتی بخاطر خیانت فعلی خود را درگیر انتقام نکرد. درست مانند کاری که شما نوشته اید که خودتان وارد ماجرای بی ارزش انتقام از پسر و همسرتان نکرده اید

  2. شرمنده دوست عزیز
   از وضع پیشامده متاسفم منم سر خیانت جداشدم.
   حس میکنم همسر شما راحتی خونه شما بودن رو در خونه پدرش نداره و میدونه اگر برگرده خانه پدرش نمیزارن تکون بخوره برای همین التماس میکنه شما ببخشی که برگرده که بتونه به سرگرمی خودش برسه وگرنه زن‌میدونه مرد تنها چیزی که‌نمیبخشه خیانته اگر واقعا زن زندگیت بود همون یکبار که قرانی بخشیدیش باید این معجزه رو میذاشت رو سرش و شما رو‌میپرستید از این لطف‌. متاسفانه برای خانم‌هایی که دهن بین هستن جذابیت پسر های زبوون باز براشون خیلی بیشتر از مرد متعهد خودشونه که مردونه زندگی کرده و زبون باز نبوده و‌زحمت‌کش بوده . یه‌وقتایی برای خانم‌های دهن بین یه کلبه ی رنگی رنگی خیلی جذاب تره تا کوه‌ محکمی که پشت خودشون از همسرشون دارن . یه قربونت برم با لهجه ی تهرانی براشون‌میشه دین و دنیا

  3. زن ها خیلی بیشتر نسبت به مردا خیانت میکنن .طلاقش بده تا یه نفس راحتی بکشی وگرنه مشکل اعصاب و روان میگیری

  4. حتما پیش یه مشاور برو بهت کمک می کنه چیکار کنی،اگه قلبت درد کنه مطمئنا پیش فیزیوتراپ نمیری قضاوت ها و تجزیه و تحلیل عوام اکثرا احساسی و از روی عقل نیست،اگه قرار باشه طلاقت بگیری بهت کمک می کنه که بعد از اون دچار خیلی مسائل دیگه نشی،در هر صورت آرزو می کنم که آینده بهتری از گذشتت داشته باشی و همسرت هم دست از کاراش برداره و درست زندگی کنه،یادمون باشه اگه یه زن یا یه مرد به هرزگی گرفتار شد افراد بی گناه زیادی رو به این لجن زار می کشونه،واسه این که ثابت کنه بقیه هم مثل خودش هستن،

  5. سلام
   من هم همدرد شما هستم
   شما این شانس خوب را دارید که بچه دار نشده اید با هر شرایطی که بتونی اون زندگی را تمومش کنی برنده تو هستی و اگر نتونی تمومش کنی همیشه در عذابی

  6. سلام داش رضا ، منم همدردت هستم و یه خرده دردم بیشتره که خانواده زنم و اون برادرهای بیغیرتش میدونن داره به من خیانت میکنه ولی چشمامونو بستن و وانمود میکنن چیزی ندیدن ، حالا چرا ؟! بخاطر پولی که از طلاق خواهرشون گیرشون میاد (یعنی حمایت و همکاری برای گرفتن مهریه ) .بنظر من علت اصلی این خیانتها ؛
   ۱_ نداشتن اصالت خانوادگیه ۲_ حمایت بیش از حد و غیر معقول قانون هست ، که به زن جسارت میده .
   وقتیکه قانون میگه : اگر خیانت زن ثابت بشود باز هم مهریه به او تعلق می‌گیرد ، دیگه چه توقعی از خانمها میتونیم داشته باشیم .
   وقتیکه برای ملزم کردن زن به تمکین ، هیچ ابزار قانونی وجود نداره و قانون اینقدر زن را آزاد گذاشته که نتونی بهش بگی بالا چشمت ابرو هستش ، دیگه چه توقعی میتونیم داشته باشیم . من الان دارم تاوان دلرحمی خودم و بها دادن زیادی به زنم ،،،،، و تاوان اعتماد به قاضی پرونده ( که سهوا یا عمدا ‘ دفاعیات زنم را دوبار ثبت کرده و یکی را بعنوان تایید گفته های زنم از من امضا گرفته و حکم را طبق آن صادر نموده ) را می‌دهم و جالب‌تر اینکه به حکم صادره اعتراض کردم و گفتم مدارک جدیدی برای اثبات ادعایم دارم ، ولی دیوانعالی کشور بدون توجه به ” وجود مدارک جدید ” جلسه را غیر حضوری برگزار کرده و حکم قبلی را تایید کرد . دلیلی که به حکم دادگاه اشاره کردم اینه که چون فرصت قانونی دیگه ای برای اعتراض ندارم ، از این طریق اعتراضم را به گوش مسولین مرتبط برسانم و خواستار بررسی مجدد پرونده بشوم . که امیدوارم مفید واقع شود . از طرفی کمال تشکر را از نگارنده مطلب دارم که باعث آگاه شدن مردان جامعه در مقابل دسیسه های بعضی از خانم‌ها می‌شود و با اعلام حمایت از ایشان میخواهم که با تمام قوا به این آگاه‌سازی ادامه دهند و با شنیدن نیش و کنایه بعضی از خوانندگان از ادامه اینکار دلسرد نشوند . چه بسا افرادی که معترض بودند همان خیانتکاران هستند که از لو رفتن چهره واقعی خود ناراحت می‌شوند. بر طبق ضرب المثل معروف : چوب را که برمیداری ….
   .
   در پایان آرزوی سلامت روح و روان _ و بیداری وجدانهای خفته را برای مردم کشورم ،،، و آرزوی داشتن صبر ایوب برای خودم و دوستانی که مثل خودم زخم خورده هستند را ، دارم .

  7. از قدیم گفتن اگه در زندگی بار اول کسی بهت خیانت کرد مقصر خود طرفه ولی اگه بار دوم بهت باز خیانت کرد مقصرش خودتی …

  8. با سلام از قدیم گفتن اگر زن یک بار خیانت کند ..‌. باز هم خیانت خواهد کرد . شرمنده این را می گویم باید همان اول جدا می شدید . در حال حاضر که دارد التماس می کند . بخاطر حبس خانگی توسط پدر یا برادر خانم شما در منزل می باشد . آنها بخاطر اینکه نکند باز دخترشان با آن پسر دو باره رابطه برقرار کند . بیش از حد مراقب خانم شما در آن منزل پدرانتان می باشد . به همین خاطر دارد التماس می کند که برگردد به سمت شما .. اولا قبول نکن و اگر دل رحم شدی و فریب دوباره خانم خود شدی ..و آمد سر زندگی مطمئن باش خودت بیشتر عذاب خواهی داشت چون به او شک داری و هر لحظه که سر کار هستی . فکرت پیش خانمت است که نکند دوباره خیانت کند . . حتی ممکن است در حین رانندگی خدای نکرده بخاطر افکار پریشان تصادف کنید . پس فریب برگشت خانمت را نخور .. او باید تاوان عملی که انجام داده را بدهد.

 20. سلام به نظر من تنها چیزی که پامیشه رویا هم جلوشو نمیتونه بگیره رابطه جنسیه براشون متاسفم شوهرت یاخانومت چه جورتو رو بچه هاتون نگاه میکنیدحیف زمین پاک که این کثافتها روش پا میزارند این هارو باید یک جا درست کنند اسمشو بزارن شهر خیانت کارها هر چی غذای فاسد هس وتاریخ گدشته بدن به این فاسدها خاک بر سرشون کفتار صفتهاننگها زالو ی گند خورها

 21. سلام من خانمم یک مرتبه عوض شد خیلی همو. دوست داشتیم یه مدت ازش جداشدم موقع زنگ زدم اوایل قربون صدقه هم میرفتیم بعد یه مدت کلا عوض شد گفت ازت. بدم میاد موقع زنگ زدن بالحنی تند می‌گفت مگه کارداری زنگ میزنی می‌گفت امشب بهم زنگ نزنی هیچ خبری یاحرفی ندارم بزنم یک هفته دخترم گذاشت خونه پدرم ۴سالش بود بعدکه گفتم چرا دخترم گذاشتی یک هفته ازش سراغ نگرفتی چون خودش میگفت بهش زنگ میزدم تنهام دختر هم گذاشتم خونه پدرت اما بعد که گفتم چرا دختر نبردی تاپدرم اوردش اول گفت نه همیشه پیشم بود بعد که نشونه براش اوردم گفت یادم نمیاد شاید یک روز باشه درصورتی که دروغ گفت حتی بعداز مسافرت دخترم گفت یه کاری هست میخام بهت بگم جلوی مادرش بود نگفت برام خلاصه در رابطه زناشویی هم ازم خیلی سرد شده بود و موقع خواب بین بچه هام میخابید بیدارش میکردم بهانه میاورد که مریض هستم و غیره دروغ میگفت حتی موقع مسافرت برم سرکار به اتاقم نمیامد من اوایل نمیدونستم خیانت کرده الان روانی میشم میدونم که خیانت بهم کرده حتی یک بار ازش خاستم تمکین کنه حرف بدی بهم زد که خیلی تاثیر گذاشته روم البته یواش گفت ایا به نظر شما بااین حرکات بهم خیانت کرده من که مطمعن هستم ایا دوباره خیانت میکنه؟

 22. سلام من و خانمم عاشقانه همدیگر دوست داشتیم قربون صدقه هم میرفتیم بدون همدیگر سخت بود برامون یک مدت مسافرت رفتم در گوشی هرروز حرفای عاشقانه میزدیم بعداز یک مدتی رنگ عوض کرد حوصله تلفن زدنم نداشت می‌گفت کاری ندارم چرا زنگ میزنی ازت بدم میاد یک دختر داشتم به مدت یک هفته باوجودی کم سن وسال بود پیش خانه پدرم گذاشتش درخانه تنهابود بهش زنگ میزدم می‌گفت دختر پیشم نیست و فورا قطع میکرد بعداز مسافرت بامن کلا سرد شد کسی که عاشقم بود دیگه تحویلم نمیگرفت اران ده ساله نهار میخوره ازخونه بیرون میزنه تاساعت یک شب خونه برادرهایشه یعنی دراین ده سال خداشاهد میگیرم بیست روز پیشم نمونده اخلاقش عوض شد دایم ازم بهانه میگیره و کارهای مخفیانه که توضیحش سخته بعدگفتم چرا بچم نبردی گفت همیشه میبردمش بعد نشونه بهش دادم گفت اها سه روز بود بعد دوباره گفت یادم نمیاد ومتلک مردم ازارم میدهد به نظر شما نشانه خیانت میباشد چون خودش قبول ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا