درمان خانگیزیباییسلامت

آشنایی با راه های بزرگ شدن سینه در خانه و بدون جراحی

بزرگ شدن سينه در يك هفته ! ممکن است روزانه با چنین عناوینی مواجه شوید و از خودتان بپرسید مگر می‌شود؟ راه ‌های افزایش حجم سینه بی شمارند. بسیاری از افراد از این که سینه‌های کوچکی دارند ناراضی‌اند و از ریسک و هزینه‌های بالا عمل جراحی افزایش سایز سينه هراس دارند. اما واقعاً بزرگ شدن سينه در يک هفته امکان‌پذیر است؟ خب ما اینجاییم که به شما بگوییم که می‌توانید با صبر و حوصله و رعایت چند نکته سینه خود را بزرگ کنید. در این مقاله راه‌های افزایش سایز سینه از مصرف مواد غذایی خاص گرفته تا طب سنتی و انواع ماساژ را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. توجه داشته باشید که تمامی این اطلاعات از مراجع معتبر استخراج شده‌اند و در صورتی که در اثرگذاری هرکدام تردیدی وجود داشته باشد آن را ذکر خواهیم کرد.

راه های بزرگ شدن سینه در خانه

راه های بزرگ شدن سینه در خانه

اگرچه شواهد علمی زیادی در مورد آن وجود ندارد، بسیاری از مردم هنوز معتقدند که افزایش سایز سینه در خانه امکان‌پذیر است. اگر نمی‌خواهید برای افزایش سایز سینه تحت عمل جراحی قرار بگیرید، ممکن است این سؤال برایتان پیش آمده باشد که چگونه سایز سینه‌ها را به طور طبیعی افزایش دهید.

روش‌های مختلفی برای افزایش سایز سینه‌ها بدون قرار گرفتن زیر چاقو جراحی وجود دارد. نکات ادامه مقاله را برای بزرگ شدن سينه در يك هفته که تقریباً هیچ گونه عارضه جانبی ندارند، امتحان کنید.

ماساژ برای انواع سرطان مفید است و برای کاهش استرس پیشنهاد می‌شود.برای اطلاع از ارتباط ماساژ و سرطان مقاله «سرطان و ماساژ درمانی»  را مطالعه کنید. 

چگونه سایز سینه را افزایش دهیم؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه سایز سینه را افزایش دهید، در اینجا چندین راه برای انجام این کار وجود دارد:

چگونه سایز سینه را افزایش دهیم؟

 1. غذا برای بزرگ شدن سینه

غذاهای خاصی مانند محصولات شیر، آجیل، دانه‌ها و میوه‌ها وجود دارند که می‌توانند به طور طبیعی به افزایش سایز سینه شما کمک کنند. اینها غذاهای نسبتاً آسانی هستند که اندازه سینه‌ها را افزایش می‌دهند.

 1. افزایش سایز سینه با یوگا

هیچ کاری نیست که یوگا نتواند برای بدن انسان انجام دهد. تمرینات یوگا، تکنیک‌های تنفسی خاصی را تجویز می‌کند که به ما کمک می‌کند زندگی سالم‌تری داشته باشیم. همچنین دارای تمریناتی است که می‌تواند به شما در بزرگ شدن سینه در يك هفته یا چند ماه کمک کند.

 1. ماساژ دادن برای بزرگ شدن سینه

ماساژ یک تکنیک عالی است که می‌تواند رشد و بهبودی را تحریک کند. می‌توانید با استفاده از روغن‌های خاصی برای ماساژ سینه‌های خود سایز سینه را افزایش دهید. مقاله بزرگ شدن سينه با روغن زيتون را حتما مطالعه نمایید.

 1. ورزش کردن

ممکن است ورزش را با کاهش وزن مرتبط کنید. با این حال، بسته به ماهیت ورزش، می‌تواند به افزایش سایز سینه‌ها و حتی افزایش حجم آنها کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ورزش برای بزرگ شدن سينه را مطالعه کنید.

 1. مکمل‌ها

اگر مکمل‌ها می‌توانند به افزایش حجم عضلات کمک کنند، می‌توانند سایز سینه را نیز افزایش دهند. با این حال، قبل از شروع مصرف هر گونه مکمل باید نظر پزشک را دریافت کنید.

رژیم غذایی از راه های بزرگ شدن سینه

ساده‌ترین راه های بزرگ شدن سينه با طب سنتی ، ایجاد تغییرات ساده در رژیم غذایی است. اگر به این فکر می‌کنید که چگونه اندازه سینه را با غذا افزایش دهید، از جمله غذاهايي كه باعث بزرگ شدن سينه ميشود شامل موارد زیر می‌باشند:

رژیم غذایی از راه های بزرگ شدن سینه

1. شیر برای بزرگ شدن سینه

هر نوع فرآورده شیری مانند پنیر، کره، ماست و غیره می‌تواند به بزرگ شدن سينه در يك هفته یا چند هفته کمک کند. به خاطر داشته باشید که بافت سینه از چربی ساخته شده است. اگر لبنیات تهیه شده با شیر کامل مصرف می‌کنید، باید سایز سینه‌های شما را افزایش دهد. غذاهای حاوی چربی‌های سالم می‌توانند به شما در افزایش سایز سینه کمک کنند.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که چنین رژیم غذایی را با ورزش همراه کنید تا بتوانید سلامتی و ظاهر دلخواه خود را حفظ کنید چرا که افزایش یا کاهش وزن ناحیه‌ای خاص از بدن امکان‌پذیر نیست. اگر عدم تحمل لاکتوز دارید، شیر را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

2. محصولات سویا

شير سويا براي بزرگ شدن سينه فوق العاده است. با این حال سرشار از ایزوفلاون‌هایی است که استروژن را تقلید می‌کنند. ایزوفلاون می‌تواند به افزایش سایز سینه کمک کند. دانه‌های سویا به همان اندازه در حفظ سطح استروژن سالم در بدن مؤثر هستند. بنابراین افزودن محصولات سویا به رژیم غذایی شما می‌تواند مفید باشد. با این حال، اطمینان حاصل کنید که آنها را در حد اعتدال مصرف کنید. آنها ممکن است بر چرخه قاعدگی فرد تأثیر بگذارند، بنابراین مطمئن شوید که محصولات سویا را بیش از حد مصرف نکنید.

3. اره پالمتو برای بزرگ شدن سینه

نخل اره‌ای به عنوان یک گیاه عالی تنظیم کننده هورمون در نظر گرفته می‌شود. هم مردان و هم زنان می‌توانند از آن برای مزایای سلامتی استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های عالی آن این است که می‌تواند به افزایش سایز سینه کمک کند. با این حال، آن را در حد اعتدال مصرف کنید. برای دوز مناسب باید با پزشک مشورت کنید.

4. دانه شنبلیله

دانه‌های شنبلیله یا متی باعث بزرگ شدن سینه در يک هفته تا یک ماه می‌شود. این به این دلیل است که آنها حاوی فیتواستروژن و دیوسژنین هستند که تولید پرولاکتین را تشویق می‌کنند. می‌توانید از دانه‌ها خمیر درست کنید یا دانه‌ها را در روغن خردل بشکنید و سینه‌های خود را با آن ماساژ دهید.

مصرف جوانه شنبلیله حتی بهتر است زیرا دارای مقدار بیشتری دیوسژنین است. اگر می‌خواهید از مکمل‌های شنبلیله استفاده کنید، دوز مناسب را از پزشک بخواهید. از مصرف زیاد شنبلیله خودداری کنید زیرا ممکن است باعث اسهال یا ناراحتی معده شود. علاوه بر این، زنان باردار باید از مصرف شنبلیله خودداری کنند.

5. دانه رازیانه

یکی از ساده‌ترین راه های بزرگ شدن سینه جویدن دانه‌های رازیانه است. علاوه بر این، آنها طعم خوبی دارند. همچنین می‌توانید از خمیر یا پودر رازیانه در تهیه وعده‌های غذایی خود استفاده کنید. شما می‌توانید دانه‌ها را در روغن مصرفی خانه بریزید و از آن برای ماساژ سینه‌ها استفاده کنید.

همچنین می‌توانید پس از مشورت با پزشک مکمل دانه رازیانه را امتحان کنید. به میزان مصرف توجه کنید زیرا ممکن است سیستم عصبی را بیش از حد مختل کند. با این حال، یافتن آن آسان است و عمدتاً عوارض جانبی ندارد.

6. بزرگ کردن سینه با دانه کتان

دانه کتان برای سلامتی شما عالی است. آنها حاوی فلاونوئیدها و اسیدهای چرب امگا 3 و 6 هستند. علاوه بر این، آنها لیگنانی تولید می‌کنند که مشابه استروژن عمل می‌کنند. از این رو، می‌توانند به بزرگ شدن سینه در يك هفته یا کمی بیشتر و پیشگیری از سرطان تخمدان کمک کنند. می‌توانید آنها را بجوید یا پودر بذر کتان را به غذا اضافه کنید.

7. آجیل برای افزایش سایز سینه

آجیل سرشار از چربی‌های سالم (چربی‌های غیراشباع) و پروتئین است که می‌تواند کمک زیادی به ساخت بافت سینه شما کند.

اینها ساده‌ترین راه های بزرگ شدن سینه با غذا هستند. فقط کافی است این غذاها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا اندازه سینه خود را به طور طبیعی افزایش دهید.

مقاله پیشنهادی: سفید کردن واژن

یوگا از راه های بزرگ شدن سینه

برخی از بهترین نکات افزایش سینه مستلزم وضعیت‌های یوگا هستند. متوجه خواهید شد که تمرینات زیر به بزرگ کردن سینه‌ها و در عین حال پرحجم‌تر شدن سینه‌ها کمک می‌کند:

 1. بوجانگاسانا

این آسانا به عنوان پوز یا ژست کبرا نیز شناخته می‌شود.

بوجانگاسانا برای بزرگ شدن سینه

نحوه اجرای آن:

 • روی شکم خود دراز بکشید و کف دست خود را زیر شانه‌های خود قرار دهید. پاهایتان را کنار هم نگه دارید.
 • از دستان خود به عنوان تکیه گاه برای فشار دادن سر و سینه به سمت بالا استفاده کنید.
 • سعی کنید قفسه سینه خود را به سمت بیرون باز کنید.
 • شانه‌های خود را شل کنید.
 • هر روز 10 بار این کار را انجام دهید.
 1. اوستراسانا

این آسانا حالت شتر نیز نامیده می‌شود.

اوستراسانا برای بزرگ شدن سینه

نحوه اجرای آن:

 • روی تشک خود زانو بزنید.
 • دست‌های خود را برای حمایت روی باسن خود قرار دهید. در غیر این صورت، می‌توانید مچ پای خود را نگه دارید.
 • سعی کنید کمر خود را طوری قوس دهید که سر و سینه شما رو به سقف باشد.
 • این آسانا برای هضم غذا عالی است. همچنین چربی بازو و ران شما را کاهش می‌دهد.
 1. دویکوناسانا

از این آسانا به عنوان حالت دو زاویه‌ای نیز یاد می‌شود.

دویکوناسانا برای بزرگ شدن سینه

نحوه اجرای آن:

 • بایستید و پاهای خود را زیر باسن خود قرار دهید.
 • دستان خود را پشت سر خود ببندید.
 • به جلو خم شوید و اجازه دهید بازوهایتان به سمت جلو بیفتند.
 • سعی کنید سر خود را تا زانوهای خود لمس کنید.
 • این آساناها ساده‌ترین روش‌هایی هستند که می‌توانید برای بزرگ‌تر کردن سینه انجام دهید.
اندام زیبا یکی از عواملی است که در افزایش اعتماد بنفس شما تاثیر شگرفی دارد. مقاله «داشتن اندام زیبا» رازهای داشتن اندام ایده آل را شرح می‌دهد که پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید.

ماساژ سینه برای بزرگ شدن سینه

یکی دیگر از روش‌های طبیعی افزایش سایز سینه ماساژ است. برای ماساژ سینه می‌توانید از محصولات زیر استفاده کنید:

ماساژ سینه برای بزرگ شدن سینه

 • روغن بذر کتان
 • روغن رازیانه
 • روغن زیتون
 • کرم‌های بزرگ کننده سینه

در اینجا چند نکته برای ماساژ سینه‌هایتان با روغن خوب وجود دارد:

 1. در حین ماساژ سینه، دستان خود را به صورت دایره‌ای حرکت دهید.
 2. هر دو سینه را کنار هم بیاورید.
 3. از روغن‌های ذکر شده استفاده کنید و این کار را هر روز تکرار کنید تا از نتیجه راضی باشید.
 4. این کار را برای مدت طولانی انجام ندهید زیرا ممکن است منجر به تورم یا حساسیت شود.
ماساژ سینه فواید زیادی دارد که می توانید برای آشنایی با آن ها مقاله «سینه زیبا» را مطالعه کنید و سینه هایی زیبا داشته باشید.

ورزش یکی از راه های بزرگ شدن سینه

همچنین می‌توانید به حرکات تمرینی و ورزشی زیر نگاهی بیندازید تا نحوه بزرگ شدن سينه در يك هفته تا یک ماه را بیاموزید:

ورزش یکی از راه های بزرگ شدن سینه

 1. تمرینات رشد قفسه سینه

در حالی که این تمرینات سینه‌های شما را پر نمی‌کند، ماهیچه‌های سینه‌ای شما را توسعه می‌دهند. این عضله درست زیر سینه‌ها و بین پشت و شانه‌ها قرار دارد. این تمرینات به سینه‌های شما کمک می‌کنند بزرگ‌تر، خوش فرم و سفت‌تر به نظر برسند. برخی از تمریناتی که می‌توانید انجام دهید عبارت‌اند از:

 • پرس‌های دیواری
 • اکستنشن پرس سینه
 • پوش آپ
 • ژست کبرا
 1. اصلاح وضعیت اندامی

اصلاح وضعیت بدن سینه‌های شما را از نظر فیزیکی بزرگ‌تر نمی‌کند. با این حال، اگر شما خمیده نباشید و قوز نکنید، سینه‌های شما بزرگ‌تر و حجیم‌تر به نظر می‌رسند. وضعیت بدنی خوب از بسیاری جهات برای شما مفید خواهد بود، از جمله بهبود تعادل، انعطاف پذیری و قدرت. این تمرینات می‌تواند به شما کمک کند روی وضعیت بدن خود کار کنید:

 • ژست کودک
 • ژست گربه و گاو
 • حرکت تخته
 1. استفاده از پرس بازو و حالت دعا یوگا

از آنجایی که این تمرینات شانه‌ها و عضلات سینه‌ای را هدف قرار می‌دهند، به سفت شدن سینه‌ها کمک می‌کنند. اینها همچنین تمرینات نسبتاً آسانی هستند. آنها نه تنها به بلند کردن سینه‌ها کمک می‌کنند، بلکه قدرت بازوی شما را نیز افزایش می‌دهند. بهترین بخش این است که برای انجام این کارها نیازی به بلند کردن وزنه ندارید.

سخن پایانی

بزرگ شدن سينه در يك هفته به طور طبیعی چالش برانگیز و تقریبا غیرممکن است و ممکن است بیشتر از این زمان ببرد. بیشتر اوقات، اندازه سینه کاملاً به ساختار ژنتیکی ما بستگی دارد. برای کنترل ژن‌هایمان کار زیادی نمی‌توانیم انجام دهیم. در این مقاله چندین روش اصلی و کاربردی برای بزرگ شدن سینه را به شما معرفی کردیم. در حالی که می‌توانید از نکات و ترفندهای زیادی برای تحریک رشد استفاده کنید، باید پشتکار داشته باشید. حتی در این صورت، ممکن است فقط تفاوت‌های جزئی را مشاهده کنید. مگر اینکه آماده انجام جراحی‌های افزایش سایز سینه باشید، این نکات رژیم غذایی و ورزش بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

بسته به سبک زندگی، ورزش، رژیم غذایی، تکنیک‌های ماساژ و غیره، ممکن است بتوانید سینه‌های پرتر و حجیم‌تری داشته باشید. می‌توانید این روش‌های مقرون به صرفه را امتحان کنید چرا که هیچ عارضه‌ای ندارند.

4.2/5 - (67 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا