درمان خانگیسلامتطب سنتی

بزرگ شدن سینه با روغن زیتون ممکن است؟

بزرگ شدن سينه با روغن زيتون امکان پذیر است؟ آیا روغن زیتون می‌تواند موجب افزایش حجم سینه شود؟ حساسیت خانم‌ها به زیبایی و سایز سینه انکار نشدنی است. همه بانوان می‌دانند که سینه اندامی مهم و تأثیرگذار در زیبایی ظاهر آن‌ها است. در حالی که بسیاری از بانوان از بزرگی سینه‌های خود رنج برده و به دنبال راه حلی برای کاهش سایز سینه هستند، بسیاری دیگر می‌خواهند که سینه‌های خود را بزرگ کنند. انجام عمل‌های زیبایی بزرگ شدن سینه و افزایش حجم آن علاوه بر هزینه بسیار زیادی که دارد، ممکن است عوارضی مانند درد شدید به دنبال داشته باشد؛ بنابراین بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند از روش‌های طبیعی برای افزایش حجم سینه استفاده کنند. یکی از این روش‌ها، بزرگ شدن سينه با روغن زيتون است که در این مقاله به طور کامل به آن می‌پردازیم.

خواص روغن زیتون برای افزایش سایز سینه

روغن زیتون سرشار از پلی فنول، آنتی اکسیدان و ویتامین E است. مقادیر بسیار زیاد پلی فنول روغن زیتون کمک می‌کند تا پوست سینه کشیده و سفت شده و در نتیجه از افتادگی آن به دلیل چربی زیاد یا افزایش سن جلوگیری شود.

مقادیر آنتی اکسیدان موجود در روغن زیتون با مبارزه با رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی که موجب آسیب به پوست سینه و ایجاد چین و چروک می‌شوند، از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کند.

خواص روغن زیتون برای افزایش سایز سینه

ماساژ شکم با روغن سیاه دانه و تاثیرات شگفت انگیز آن

اما بزرگ شدن سينه با روغن زيتون به مقادیر بسیار زیاد ویتامین E در این روغن معجزه‌گر برمی‌گردد. ویتامین E که به ویتامین حجم دهنده شهرت دارد، موجب افزایش حجم و سایز سینه‌ها می‌شود. با مصرف روغن زیتون به‌صورت خوراکی علاوه بر افزایش سایز سینه ممکن است در سایر نقاط بدن نیز افزایش وزن را مشاهده کنید؛ بنابراین برای افرادی که قصد دارند سینه‌های خود را بزرگ کنند بدون آنکه چاق شوند، توصیه می‌کنیم از ماساژ بزرگ شدن سينه با روغن زيتون استفاده کنند.

همان‌طور که گفتیم، ویتامین E موجود در روغن زیتون، در فرایند ماساژ با افزایش گرما و جریان خون، عملکردی بهتری داشته و پس از تکرار این ماساژ شاهد افزایش حجم سینه‌های خود خواهید بود.

افزایش سایز سینه با روغن زیتون برای افرادی که سینه‌های بسیار کوچکی دارند، از طریق افزایش چربی بافت زیر سینه نیز امکان‌پذیر است. ماساژ سینه با روغن زیتون در مدت طولانی به دلیل مقادیر چربی روغن زیتون موجب افزایش حجم بافت‌های چربی زیر سینه و درنتیجه بزرگ‌تر شدن سینه می‌شود.

ماساژ صورت با روغن زیتون یکی دیگر از کاربردهای روغن زیتون در ماساژ درمانی است.

انتخاب روغن زیتون مناسب برای ماساژ سینه

برای بزرگ شدن سينه با روغن زيتون بهتر است که از روغن خالص و کامل طبیعی استفاده کنید تا از تمامی خواص این روغن بهره بگیرید. روغن زیتون انتخابی باید کیفیت بالایی داشته باشد و همچنین بهتر است که بوی کمی داشته باشد چرا که در هر بار استفاده بوی شدید روغن ممکن است شما را آزار دهد و همچنین برای افرادی که دچار میگرن‌های مزمن هستند نیز توصیه می‌شود از نوع بی بو آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که برای حفظ کیفیت روغن بهتر است که آن را داخل ظرف شیشه‌ای تیره رنگ و به‌دور از نور خورشید و در دمای اتاق نگهداری کنید و پس از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید.

بزرگ شدن سینه

ماساژ بزرگ شدن سينه با روغن زيتون

ماساژ بزرگ شدن سينه با روغن زيتون و سایر روغن‌های ضروری و گیاهی، جریان خون در سینه و بافت زیرین آن را افزایش می‌دهد. افزایش خون در بافت‌های فیبری پستان موجب افزایش حجم این بافت‌ها و در نتیجه افزایش سایز سینه می‌شود. علاوه بر این ماساژ روغن زیتون بر روی سینه موجب افزایش خاصیت ارتجاعی و سفت شدن بافت سینه می‌شود.

جالب است بدانید که ماساژ سینه موجب تحریک غدد درون‌ریز و افزایش ترشح هورمون‌هایی است که وظیفه نگه‌داری از پوست و جلوگیری از افتادگی آن را برعهده دارند. برای اجرا ماساژ سینه به روش زیر و مرحله به مرحله عمل کنید:

تمیز کردن دست و ناحیه ماساژ

لازم است که تمامی سطح پوست را از باکتری و عرق پاک کنید. پس از شستن کامل، دستان خود و ناحیه ماساژ را به‌خوبی خشک کنید.

برای داشتن سینه زیبا چه کارهایی باید انجام دهیم؟ با این مقاله همراه باشید

گرم کردن کف دست

بهتر است که کف دست شما برای نرم شدن ناحیه ماساژ و جذب بهتر روغن گرم شود. می‌توانید چند بار کف دست خود را به هم بمالید. پس از آن کمی روغن بر کف دست خود بریزید و چند بار دیگر دستانتان را به هم بمالید تا هم کف دست و هم روغن گرم شوند.

مالش ابتدایی

برای گرم کردن ناحیه ماساژ ابتدا کمی با حرکات دورانی و فشار مالیم، زیر، رو و اطراف سینه را به‌خوبی ماساژ دهید.

حرکت دورانی به سمت داخل

شما می‌توانید با استفاده از این روش هم هر دو سینه را به‌صورت هم‌زمان ماساژ دهید و یا از یک سینه شروع کنید و سپس این مرحله را بر روی سینه دیگر اعمال کنید. از سمت زیربغل و اطراف سینه، کف دستان خود را با فشاری مالیم به سمت زیر سینه بیاورید و با حفظ فشار از وسط دو سینه به سمت روی سینه حرکت کنید. این حرکت را با سرعتی بسیار آرام برای ۱۵ بار برای هرکدام از سینه‌ها تکرار کنید. توجه داشته باشید که سرعت بالا موجب آب شدن چربی‌های سینه می‌شود.

برای شناخت دیگر راه های بزرگ شدن سینه با این مقاله همراه باشید

اعمال فشار

کف دستان خود را به‌آرامی بر روی نوک سینه‌ها قرار دهید. آرام‌آرام فشار وارد کنید و اگر درد احساس کردید فشار را کم کنید. با همان فشار ثابت سینه‌های خود را به‌آرامی و دورانی از سمت بغل به سمت بین سینه‌ها حرکت دهید. این مرحله را ۱۰ بار با سرعت خیلی کم تکرار کنید.

پس از پایان ماساژ بزرگ شدن سينه با روغن زيتون ، روغن را از روی پوست خود پاک نکنید تا به‌خوبی جذب بافت‌های چربی زیر سینه شود.

ماساژ بزرگ شدن سينه با روغن زيتون

عوارض استفاده از روغن زیتون برای بزرگ شدن سینه

در رابطه با افزایش سایز سینه با روغن زیتون ، خطرات و عوارض جانبی گزارش نشده است. بزرگ شدن سينه با روغن زيتون از طریق ماساژ و تماس مستقیم روغن با پوست بدن تنها در صورتی خطرناک تلقی می‌شود که نسبت به این روغن حساسیت داشته باشید. در صورت بروز حساسیت ممکن است دچار سوزش، خارش، التهاب پوست، کهیر و در مواقع آلرژی شدید دچار تنگی نفس شوید؛ بنابراین بهتر است پیش از استفاده از روغن زیتون با پزشک مشورت کنید. همچنین می‌توانید برای تست واکنش آلرژیک، ۲۴ ساعت قبل از استفاده روغن، کمی از آن را بر روی پوست ناحیه بازو بمالید. اگر بعد از ۲۴ ساعت هیچ‌کدام از علائم ذکر شده را مشاهده نکردید، می‌توانید برای بزرگ سینه روغن زیتون استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از مجموعه مقالات لنداسپا، در رابطه با افزایش سایز سینه با روغن زیتون توضیحاتی مفیدی را در اختیار شما قرار دادیم. بزرگ شدن سينه با روغن زيتون از طریق مصرف خوراکی آن و یا ماساژ روغن بر روی سینه‌ها امکان‌پذیر است. اما، اگر می‌خواهید بزرگ شدن سينه با روغن زيتون بدون چاق شدن سایر اندام‌های بدن تجربه کنید، پیشنهاد ما ماساژ است. همچنین توصیه می‌کنیم پیش از استفاده از روغن زیتون، حتماً تست آلرژی را انجام دهید.

خوشحال می‌شویم نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (116 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

‫6 دیدگاه ها

  1. بسیار عالی و مفید.👏👏👏مدتهاست بخاطر خشکی پوستم از روغن زیتون برای ماساژ پوست بدنم استفاده میکنم، تاثیر آن روی حجم وحالت سینه را هم دیدم، واقعاً کوثر هست.

    1. روغن زیتون عالیه هم برای حجم دادن سینه هم افتادگی پوست صورت عالیه بهتر از هرکرمی در کوتاه ترین زمان صورتو لیفت می کنه

    2. واقعا تاثیر داره ؟؟ببین سینه های من اونقدرام کوچیک نیست ولی خودم دوست دارم بزرگتر بشه . می‌خوام مطمعن شم روغن زیتون تاثیر داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا