سلامتسلامت روان

15 نشانه خیانت زنان در روابط عاشقانه و زناشویی

مواجهه با واژه خیانت برای خیلی از افراد هراس انگیز است. امروزه خیانت یکی از شایع‌ترین مشکلات روابط بین زنان و مردان است. متاسفانه به طور کامل نمی‌توان متوجه شد که آیا فردی که با او وارد رابطه می‌شوید ممکن است خیانت کار باشد یا خیر. ممکن است فکر کنید که خیانت تنها از جانب مردان است. اما باید بدانید که گاهی اوقات زنان نیز در روابط خود خیانت می‌کنند. زنان خیانتکار را چگونه بشناسیم ؟ در این مقاله از وبلاگ لنداسپا 15 نشانه خیانت زنان در روابط زناشویی را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

خیانت چیست؟

خیانت در روابط عاشقانه و زناشویی به این معناست که شریک شما از لحاظ عاطفی، ذهنی، جنسی و غیره به فرد دیگر یا همان “نفر سوم” وابسته باشد و در واقع علاوه بر اینکه با شما وارد رابطه شده است با فرد دیگری نیز رابطه داشته، به او متعهد بوده و این مسئله را پنهان کند. خیانت در روابط مختص بانوان نیست و مردان نیز در روابط خود خیانت می‌کنند. در مقاله‌ «خیانت مرد به زن» به طور کامل در رابطه با خیانت مردان صحبت کرده‌ایم.

15 نشانه خیانت زنان در رابطه

در این بخش به اصلی‌ترین نشانه های خیانت زن به مرد در روابط عاشقانه و زناشویی اشاره می‌کنیم:

1. آنها سابقه خیانت دارند

خیانت می‌تواند به یک الگوی دائمی‌ تبدیل شود و این ممکن است بارزترین مورد از 15 نشانه خیانت زنان باشد. اگر افراد در گذشته به شریک زندگی خود خیانت کرده باشند، 2 تا 3 برابر بیشتر احتمال دارد در روابط خود خیانت کنند.

سابقه خیانت زنان

در حالی که منطق این پدیده کاملاً درک نشده است، این احتمال وجود دارد که به جای درس گرفتن از اشتباهات گذشته، خیانتکاران ممکن است خود را توجیه کنند، به این رفتار عادت کرده و متوجه شوند که تکرار آن آسان است. علاوه براین، آنها ممکن است دلیل خیانت خود را شناسایی نکرده باشند، بنابراین اجتناب از تکرار آن رفتار در روابط آینده دشوار است.

2. آنها ترس از تعهد دارند

مشکلات تعهد ممکن است ناشی از ضربه یا سابقه روابط ناسالم باشد. این مسائل می‌تواند باعث اضطراب و اجتناب شود و در نتیجه برخی افراد را در روابط‌شان با شریک زندگی به سمت خیانت سوق دهد. انتخاب آنها برای خیانت یک طرح فرار از تعهد در رابطه است، خواه از آن آگاه باشند یا نه. در برخی موارد، به‌ویژه برای کسانی که رفتارهای سرد و بی‌اهمیت از خود نشان می‌دهند، افراد حتی سعی نمی‌کنند اعمال خود را پنهان کنند، زیرا ناخودآگاه امیدوارند که شریک زندگی‌شان متوجه شود و همه چیز را برای آنها به پایان برساند و در نتیجه لازم نباشد در رابطه‌ای بمانند که نیاز به تعهد در آن احساس می‌شود.

3. نسبت به تلفن همراه خود بسیار محتاط هستند

یکی از 15 نشانه خیانت زنان این است که نسبت به حریم خصوصی خود به خصوص در شبکه‌های مجازی، تماس‌های تلفنی و قرار ملاقات‌هایشان بسیار حساس هستند و در صورت پرس و جو شما برخوردی عصبی و خشن داشته و شما را متهم به دخالت بیش از حد می‌کنند. درست است که برخی اوقات طرفین نیاز به خلوت و داشتن حریم خصوصی دارند اما در رابطه با خیانت این مسئله به طرز عجیبی زندگی و روابط شما را درگیر می‌کند.

حساسیت به تلفن همراه از نشانه خیانت زنان

برخی از رفتارهایی که نشان می دهد شریک زندگی شما در حال خیانت یا نزدیک به آن است موارد زیر را شامل می‌شود:

 • هنگامی‌که در کنار شما هستند سعی دارند صفحه تلفن همراه خود را از شما پنهان کنند
 • برخی از تماس های خود را به صورت پنهانی و دور از شما پاسخ می دهند به گونه ای که قادر به شنیدن صحبتشان نخواهید بود
 • اگر به تلفن همراه آنها دست بزنید برخوردی خشن خواهند داشت و دعوا به پا خواهند کرد
 • دائما در حال تغییر رمز عبور تلفن همراه خود هستند
 • از اینکه تلفن همراه خود را در اختیار شما بگذارند واهمه دارند
 • همه جا، حتی در سرویس بهداشتی و حمام تلفن همراه را از خود جدا نمی‌کنند

اگر به دنبال رفع مشکلات زناشویی خود هستید پیشنهاد می‌کنیم به مشاوره مراجعه کنید. برای آشنایی با مشاور خوب مقاله «بهترین روانشناس تهران» را مطالعه کنید.

4. آنها مدام به شما قول می‌دهند که رفتارهای بد را کنار بگذارند

اگر شریک زندگی شما برای شما ارزش قائل باشد و به شما از ته قلب عشق بورزد، هرگز از عمد رفتاری نمی‌کند که موجب ناراحتی و خشم شما شود. البته برخی رفتارها به دلیل مشکلات زندگی و مشغله‌های کاری اجتناب ناپذیر است و چیزی که اهمیت دارد این است که حتی پس دعوا و جنجال، با یکدیگر صحبت کنید تا مشکلات رفع شوند. اگر فردی به شما علاقه داشته باشد سعی می‌کند رفتار خود را اصلاح کند. یکی از 15 نشانه خیانت زنان این است که بارها و بارها قول می‌دهند رفتار زشت خود را اصلاح کنند، اما نه تنها تغییری در رفتارشان مشاهده نمی‌کنید بلکه متوجه که می‌شوید این رفتارها به مراتب شدت بیشتری گرفته و بیشتر با یکدیگر در حال مجادله هستید.

5. آنها شما را به خیانت متهم می‌کنند

یکی از عجیب‌ترین نشانه های خیانت زن که خیانت کاران از خود نشان می‌دهند این است که بدون هیچ دلیلی و ناگهانی به شما انگ خیانت می‌زنند. این گونه رفتارها یک نوع دفاع تهاجمی برای سرپوش گذاشتن بر خیانت خودشان است. این یک استراتژی است برای اینکه شما بدون آنکه از دلیل اصلی آگاه باشید احساس گناه می‌کنید و اگر هم مشخص شود شریک شما در حال خیانت به شما بوده است، خود را مقصر خواهید دانست. در صورت مواجهه با چنین رفتاری سعی کنید او را مجاب کنید که علت رفتار خود را بیان کند و از او بخواهید که با شما به گفتگو بنشیند و برای ناراحتی خود به شما توضیح دهد. اگر از این کار اجتناب کرد مطمئن باشید برای اتهامی‌که به شما زده است دلیلی نداشته و صرفا می‌خواهد به شما احساس گناه بدهد تا بر روی خیانت خود سرپوش بگذارد و آن را توجیه کند.

6. به طور ناگهانی برای شما هدیه می خرند

یکی دیگر از 15 نشانه خیانت زنان، هدیه دادن بیش از حد و بدون مناسبت است. برخی از افراد خائن از خیانت خود احساس گناه می‌کنند اما از آنجایی که نمی‌توانند به رفتار زشت خود اعتراف کنند و یا برای ترک این رفتار تلاش کنند، سعی دارند با محبت به شما آن هم به شیوه ای متفاوت و افراطی، خود را آرام کنند.

خرید هدیه های ناگهانی از خیانت زنان

این نوع رفتار به گونه‌ای بر عذاب وجدان افراد خیانت کار مهر خاموشی نهاده و به آنان آرامش می‌دهد. البته ممکن است این گونه رفتارها صرفا به دلیل خیانت نباشد. هدیه دادن‌های ناگهانی و ابراز بیش از حد محبت، می‌تواند نوعی عذرخواهی از رفتاری بد و نادرست در گذشته باشد.

7. آنها در مورد آینده با شما صحبت نمی‌کنند

از نشانه های خیانت زنان می‌توان به عدم علاقه آنها در صحبت راجع به آینده رابطه‌تان اشاره کرد. البته در بسیاری از موارد، برخی افراد به دلیل شکست‌های عاطفی پیشین و عدم اعتماد به شریک خود ممکن است ترس از آینده رابطه داشته باشند. اما در برخی موارد دلیل اجتناب آنها در رابطه با هرچیزی که به نوعی به آینده این رابطه مربوط می‌شود نشانه‌ای از این است که می دانند این رابطه دوامی نخواهد داشت چرا که خود مشغول رابطه‌ای جدید هستند. یکی دیگر از دلایل اجتناب از صحبت درباره آینده رابطه، بی علاقگی فرد نسبت به شما است. بهتر از قبل از آنکه به خیانت شک کنید، سعی کنید دلیل قانع کننده‌ای از طرف شریک خود درخواست کنید اگر مشکل او ناشی از خیانت نبود، مسائل را با روانشناسان متخصص در حوزه روابط در میان بگذارید تا بتوانید رابطه ی خود با شریک زندگی‌تان را بهبود بخشید.

در مقاله «تشخیص خیانت زن از روی چهره» به معرفی روش های تشخیص خیانت خانم ها از روی چهره و بدنشان می‌پردازیم.

8. آنها بیشتر از پیش درگیر ظاهر خود هستند

یکی از بارزترین 15 نشانه خیانت زنان این است که این افراد در طی مدت رابطه شان با شما کمتر از حال به ظاهر خود اهمیت می‌دادند. اما اکنون متوجه می‌شوید که سعی در تغییر وزن و رژیم غذایی خود دارند، هنگام خروج از خانه برای قرار ملاقات هایی که شما از جزییات آنها بی خبر هستید بیشتر به خود می‌رسند.

توجه زیاد به ظاهر از نشانه های خیانت زن

لباس‌های تازه می خرند و از عطرهای جدید استفاده می‌کنند. البته بازهم به طور قطع نمی‌توان گفت که این مدرک معتبری برای خیانت زنان محسوب می‌شود. بهتر از قبل از پیش داوری تمامی جوانب را بررسی کنید و ببینید که آیا از میان 15 نشانه خیانت زنان، موارد دیگری نیز جلب توجه می‌کند یا خیر.

چگونه خیانت را فراموش کنیم تا دچار ضربه روحی نشویم؟

9. دوستان و خانواده شما متوجه تغییر رفتار شریکتان می‌شوند

در پاسخ به این سوال که زنان خیانتکار را چگونه بشناسیم ، باید بگوییم که حواستان را به نشانه‌هایی که دوستان و خانواده متذکر می‌شوند جمع کنید. گاهی اوقات از داخل رابطه به دلیل علاقه زیاد به شریکتان نمی‌توانید متوجه برخی رفتارها و نشانه های خیانت زنان شوید. دوستان و آشنایان، از آنجایی که از خارج رابطه شما را تماشا می‌کنند، بدون هیچگونه طرف‌گیری، ممکن است متوجه برخی رفتارهای ناشی از خیانت شوند.

شناخت زن خیانت کار توسط دوستان

به طور مثال همسر شما اگر مرتکب خیانت شده باشد و با فرد دیگری در رابطه باشد در حضور شما این حس را بروز نخواهد داد اما ممکن است در حضور دوستان و خانواده شما کمتر محتاط عمل کرده و رفتاری از خود بروز دهد که دال بر خیانت او باشد. بنابراین سعی کنید بدون واکنش نشان دادن به نصیحت دوستان و آشنایان از دیدگاه آنان نیز روابط خود را در نظر بگیرید. البته این به این معنا نیست که تمام روابط خود را تحت نظر آنان پیش ببرید بلکه سعی کنید یک جانبه نگاه نکرده و به سادگی از کنار تذکر آنان عبور نکنید.

مقاله اثبات خیانت همسر را مطالعه کنید تا با روش های اثبات آن آشنا شوید.

10. در روابط جنسی سرد شده اند

یکی از اصلی‌ترین 15 نشانه خیانت زنان، سردی آنان در برقراری رابطه جنسی است. ممکن است متوجه شده باشید که آنها به بهانه های مختلف از انجام این کار سر باز می زنند و حتی توضیح مشخصی برای آن ندارند.

سرد شدن رابطه جنسی

برخی از زنان نیز حتی از خوابیدن بر روی یک تخت اجتناب کرده و بیشتر اوقات بر روی کاناپه و به دور از همسر خود می خوابند. سردی در رابطه موردی نیست که به راحتی از کنارش بگذرید بنابراین سعی کنید مسئله را با یکدیگر حل کرده و یا از یک مشاور خانواده کمک بگیرید.

اگر دچار مشکل سردمزاجی شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم به مقاله «سرد مزاجی زنان» مراجعه کنید.

11. قرار ملاقات های پنهانی دارد

یکی از ۱۵ نشانه خیانت زنان که به سختی قابل تشخیص است، رفت و آمدهای وقت و بی وقت زنان است. ممکن است طبیعی باشد که شریک زندگی شما روزانه یک بار برای خرید، ملاقات با دوستان یا رفتن به کافه، رستوران یا باشگاه ورزشی از خانه بیرون برود. البته در این صورت شما حدودا می‌دانید که همسر شما چه زمان‌هایی را بیرون از خانه و چه زمانی را داخل خانه سپری میکند. افراد خیانت کار به دلیل شوق و اشتیاق اوایل رابطه و به دلیلی مشکل تماس گرفتن پنهانی بدون آنکه شما متوجه شوید، بیشتر قرار ملاقات پنهانی دارند. بنابراین ممکن است احساس کنید همسر شما بیش از پیش از خانه بیرون می‌رود و در صورت پرسیدن شما، با خشونت پاسخ داده یا بی اعتنایی می‌کند.

12. شما مدام احساس اضطراب می‌کنید

در روابط سالم، شرکا متقابل به یکدیگر اعتماد دارند. حتی اگر مدرک قطعی نداشته باشید، شهود شما ممکن است رفتار مشکوکی را نشان دهد و ممکن است باعث شود که در مورد رابطه خود احساس اضطراب کنید.

احساس اضطراب

این نشانه خیانت زن به مرد تضمین نمی‌کند که شریک زندگی شما در حال خیانت است، اما اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید در رابطه خود آرامش داشته باشید یا احساس امنیت کنید، ارزش آن را دارد که دلیل آن را بررسی کنید.

برای یادگیری روش های کم کردن اضطراب مقاله «کاهش استرس» را مطالعه کنید.

13. آنها بسیار دروغ می گویند

ممکن است بگویید که دروغ گویی دلیلی بر خیانت نیست! درست است اما فردی که بتواند به راحتی به شما دروغ بگوید و هیچ ارزشی برای حفظ رابطه سالم قائل نشود، قابل اعتماد نیست. برخی افراد از دروغ گفتن و پنهان‌کاری لذت می برند. به طور علمی ثابت شده است که راز داشتن و انجام برخی از کارها در حالی که دیگران از آن خبر نداشته باشند، سطح ترشح اندورفین را بالا می‌برد و فرد احساس لذت شدیدی را تجربه می‌کند. بنابراین، وقتی افراد دروغگو دیگر از دروغ گفتن لذت لازم را کسب نمی‌کنند دست به خیانت می زنند چرا که داشتن راز بزرگی مانند خیانت می‌تواند هیجان زندگی این افراد را دوچندان کند. دروغگویی یکی از شایع ترین موارد از 15 نشانه خیانت زنان است که باید به آن توجه کنید تا قبل از آن که منجر به خیانت و بهم خوردن رابطه شود.

14. آنها از تماس چشمی با شما اجتناب می‌کند

حتما شنیده‌اید که چشم دریچه‌ای است به قلب. چشمان افراد می‌تواند آنچه که در ذهن و قلب خود پنهان می‌کنند را آشکار سازد. افراد به طرز ناخودآگاه از خیره شدن به چشمان فردی که به آن دروغ می‌گویند یا از او چیزی را پنهان می‌کنند می هراسند چرا که فکر می‌کنند ممکن است دستشان رو شده و رازشان برملا گردد.

اگر متوجه شدید که شریکتان نمی‌تواند در چشمان شما نگاه کند، تردید کنید. او ممکن است سعی کند از تماس خودداری کند زیرا نمی خواهد خود را تسلیم کند. با این حال، این دلیل محکمی برای جنجال و برخورد نیست. اگر این روند ادامه پیدا کرد، زمانی مناسب را برای گفت و گو و پرس و جو علت این رفتار تخصیص دهید.

15. انتقادهای بیش از حد از رابطه و رفتارهای شما

اگر شریک شما بی‌دلیل و ناگهانی به شما خرده می‌گیرد، از رفتار شما انتقاد می‌کند و دائما در حال سرزنش شما است بدون آنکه دلیل خاصی برای این رفتار داشته باشد و یا سعی کند در آرامش با شما صحبت کند، ممکن است نشانه‌ای از خستگی در رابطه باشد و دیگر علاقه‌ای به ادامه رابطه نداشته باشد و اینگونه این عدم تمایل را بروز دهد.

اگر مشکل زودانزالی دارید و به دنبال راه درمان آن هستید به مقاله «درمان زودانزالی» مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به 15 نشانه خیانت زنان پرداختیم و تک تک این موارد را بررسی کردیم. توجه کنید که هرگز برای مراجعه به مشاورین متخصص در حوزه روابط خانواده دیر نیست و ممکن است به بهبود روابط شما و شریک زندگی تان بسیار کمک کند. همچنین تنها با مشاهده این نشانه های خیانت زنان که در مقاله آورده ایم نمی‌توانید به راحتی شریکتان را به خیانت متهم کنید. سعی کنید ابتدا مسائل را با گفت و گو و مشورت رفع کنید تا خدایی نکرده بر سر برخی سوتفاهمات روابط شما تیره و تار نشود.

4.1/5 - (30 امتیاز)

عارفه نجمی

اگر در زندگی شخصیت به مشکلی برخورد کردی، میتونم کمکت کنم و پاسخگوی سوالاتت باشم. نگران نباش!

‫69 دیدگاه ها

 1. زن که خیانت کرد دیگه بادکتر روانشناس قابل حله نیست انسان ذهن خاطره خیانت زن خودشو چیکار بکن زن که خیانتکار شده بهترین راه جدایی واگرنه هرکاری بکنی بدتر میشه

 2. واقعا مطالب آموزنده ای بود. اما من حس ششمم میگه یک چیزای حس میکنم .اما سرنخ قابلی پیدا نمیکنم .یا اون خیلی زرنگه. یا من خیلی کودنم. یا تموم شده و حس عذاب هنوز مونده

 3. این کارا چیه آخه خانم ها میکنن ؟؟ 😏🙄😬
  اصلا قابل درک نیست . قابل پذیرش هم نیست .
  هر شرایطی که باشه میتونن از همسرشون جدا بشن و خیلی راحت با نفر بعدی که دوستش دارن آشنا بشن و دوست بشن و ازدواج کنن بجای خیانت . و من عذر خواهی میکنم ، خیلی ببخشید ، واقعا معذرت اگه خانمی بخاطر اون مسئله که نمیتونم بیان کنم 🙊🙈 رفت و خیانت کرد واقعا خاک بر سرش و خدا مرگش بده چون دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد. نکته دوم واقعا این موضوع 🙈 انقدر حائز اهمیت نیست که کسی بخاطرش خیانت کنه . من نمیدونم چرا انقدر برای همه مهمه . میری تلگرام مهمه ، بالای گوشی آدم این کارای زشت و خاک برسری شِیر میشه ، هر کی صحبت میکنه فقط در مورد این موضوعه . ملت چقدر این موضوع براشون پُررَنگه ؟؟؟؟؟
  بابا بعضی ها تو برقراری رابطه متعارف و عادی موندن توش و اونوقت یه سری خانم ها این کارا رو میکنن 😬🙄🙊🙈🙈🙈🙈🙈
  نکته بعدی اگه بخاطر پول باشه برای من بازم قابل درک نیست ولی قضاوت هم نمیکنم . هر چند من خانمی رو میشناسم که یه زمانی متاسفانه دوستم بود و مشکل مالی هم نداشت و با وجود ۳ فرزند به همسرش خیانت میکرد و همیشه همسرش رو میپیجوند .
  حالا در نهایت امیدواریم که خانم های محترم و عزیز ایرانی این کارا رو انجام ندن .

  1. خیانت از جانب زن و مرد ،هیچ علت توجیهی نداره ،ب هر دلیلی هزار بهانه میارن و طرف رو مقصر این کار کثیفشون میکنن!!وجدان ندارن،،خدا تو وجودشون نیس،،روح شیطانی و لجنی دارن ،،حال بهم زن هستن!!وفا و تعهد ندارن ،،،خوی کثیف و پلید شیطانی دارن‌
   خیلیم ادعاشون میشه ک ال و بل هستن،،در صورتی ک‌ پشیزی ارزش ندارن
   کاش خدا قدرت خودشو ب این آشغالا کامل نشون میداد ک بدونن طرف حسابشون کیه

   1. مطمئنا نشون میده ولی کیه که بفهمه .
    اونی که بفهمه علت مشکلات و بد بیاریاش ، رفتار و اعمال خودش و خودشو اصلاح کنه کم پیدا میشه
    وگرنه همین دنیا
    جای پس دادن همه چیه
    بد بکنی ، بد میبینی
    خوبم باشی ، حتما نتیجه شو تو همین زندگیت میگری .. .

  2. بسیار عالی گفتی اگه دوست نداره چرا جدا نمیشه . ولی این افراد چه زن و مرد نگاه متفاوت بعنوان ی خدمتکار به همسر خود دارن و خودشونو زرنگ فرض میکنن که توانایی دارن . متاسفانه

 4. با سلام الان ساعت ۶ صبح و من از دیشب سر کوچه ای ک همسرم رفته تو خونه ایستادم و امدوز صبح دیدم ک باجناقم اومد بیرون و رفت الان با این حالی ک من دارم باید چیکار کنم برم تو خونه هم خودمو بکشم هم اونو اصلا انگار بدنم جسبیده ب زمین جدانمیشم انگار یتن سنگ روی دلم ریختن گلوم رو بغض گرفته ولی گریم نمیاد .خانوما چرا چرا این کارو میکنید .چرا خواسته خودتون رو روشن و شفاف ب همسرتون نمیگید

  1. سلام و وقت بخیر
   خیلی متاثر شدم از این اتفاق. عجولانه تصمیم نگیرید و قبل از هرکاری پیشنهاد می‌کنیم با یک متخصص مشورت کنید
   اگر نیاز به مشاوره دارید می تونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

  2. اگر اینطور هست ببرش آزمایش تا دو نفر را به جرم مفسد فی الارض اعدام کنند، اگر میتونی ازش بگذر ولی وادار کن خسارت این سال‌های از دست رفته را بدهند.

 5. سلام،این مساله نیاز به درمان داره، درمان ذهنی یا پزشکی که هر دو لازمه،
  چی میشه که یه نفر تو زندگیش احساس تنهایی می کنه و نیاز به نفر سوم پیدا میشه،همیشه علت و معلول باهمن،
  ولی مهم اینه که هر دو باید باهم به سراغ درمان برن.چون راهکار داره هر چیزی،رها کردن راحته،ولی پای تعهدت بمونی اون سخته،اگر درمان جواب داد که مطمئن باشید حتما شرایطی برای جبران پیش خواهد آمد و اگر راه حلی نداشت،اون وقت هر کس به راه خودش بره،

 6. بهتر اینکه من رفتارم را در رابطه اصلاح کنم اینها جنبه‌ای جسمی عاطفی و روحانی داره که با یک راه‌حل نصفه و نیمه درمان نمیشه

  1. سلام خواهر بزرگوار درود به شرف شما من یه راننده ماشین سنگین بدبخت و زحمت کشم تا به حال بخ زنم خیانت نکردم حتی مجرد بودم هم از این کارها بدم میومد بنده ۴ سال با زنم عاشقانه دوست بودم حتی کسی دیگری را برام نامزد کردن ولی من بهمش زدم ۳۴ ساله ازدواج کردیم حدوداً ۲ سال پیش از رفتارهاش شک کردم خلاصه بگم همه این ۱۵ علائمو داره ۲ تا دختر و یک پسر ۱۵ ساله و یه نوه هم دارم ضمناً دوری از زنم برای من غیر ممکنه دیگه تصمیم گرفتم پس فردا طلاقش بدم البته بعد از طلاق احتمال داره دست به خود کشی بزنم چونکه دیوانه وار زنمو دوست دارم ببخشید که سرتونو درد آوردم۹

 7. خیلی وقتها شک و تردید باعث سردی ارتباط شده و خیانت را زمینه ساز میشود

   1. وایی زنم خیلی دوست داشتم دختر عاموم هم بود خیانت بهم کرد تابمیرم یادم نمیره

 8. وقتی یکبار اینکارو کرده و چون زندگیتو دوست داشتی و تو با سخاوت بخشیدیش ولی باز حرکاتی میکنه که شک میکنی دوباره داره همون راه را میره ولی شدیدا انکار میکنه
  چکار باید بکنی؟؟ جدا انسان دیوانه میشه از دست زنی که رفتارش را نمیتونه کنترل کنه، واقعا این آدمها دنبال چی هستند، پول، عشق، سکس و… ، رفاه، همه اینها که حسابی موجوده،،،، واقعا دنبال چی هستند که دنبال یک قصه دیگه میافتند. رفاه زیادی زده زیر دلشون یا زیادی قربون صدقه شون میری اینجوری میشه واقعا علتش چی هست؟؟؟

  1. پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک متخصص مشورت کنید
   اگر نیاز به مشاوره دارید می تونید به سایت https://www.azizmohammadi.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره 09101424310 تماس بگیرید

 9. هرگز آثار خیانت زن ،درزهن مرد پاک نمیشود ،ودرصورت ادامه زندگی باهمسر خیانت کار ،مرد را ازپای در میاورد.وروز به روز بی اعتمادی وسردی در زندگی بیشتر خواهد شد ،تنها کار جدایی وطلاق است

 10. سلام وقت بخیر زن اگه خیانت کرد مطمین باشید اگه توبه کنه هم درست بشو نیست فقط جدایی و طلاقه وگرنه مرد هیچ وقت نمیتونه اینو از ذهنش پاک بکنه.توبه گرگ مرگه.

 11. سلام اقایون عزیز تجربه خودم میگم اگه زنی خیلنت کرد یعنی دوستت نداره و بازبازم اینکارو میکنه بهترین راه جداییه.
  من بخاطر اینکه فکردم درست میشه و قول داد موندم ولی بارها تکرارش کرد والان پشیمونم .قبل از ازدواج یا حداقل بچه دار شدن این دندون خراب رو بندازین تو فاضلاب ی آب روش.
  خیانت فراموش نمیشه وباید زجر بکشید

 12. زنان جهان سومی؛
  مخصوصا در ایران از تفاله های غرب الگو برداری و آنرا بعنوان پیشرفت تلقی میکنن.
  مثل رل زدن. عمل زیبایی که جدیدا به عمل زشتی تبدیل شده. تتو زدن. به زور از واژه های انگلیسی در مکالمه استفاده کردن. عشق به سگ و گربه و خیلی از رفتارهای بد و نسنجیده وافراطی

 13. وقتی که زن آدم خیانت کنه تنها راهش فقط جداییه درمورد صحبت های اون خانمی که میگه اگه یکیو دوست ندارید راحت جدا بشید برید با کسه دیگه ای که دوسش دارید بگم اگه اون زنی که اون شخص و دوست نداره اما باهاش وارد رابطه میشه چرا میاد تو زندگی طرف که گند بزنه بهش زنا همشون خیانت کارن

 14. نظر خاصی ندارم .اما بستگی به جنم و و هیبت مردانه داره اگه مرد جوری باش که زن ازش حساب ببره حتی فکر این کار به ذهنش خطور نمیکنه .که به خواد حتی به یکی دیگه فکر کنه . چه برسه به خیانت.

 15. کسی که به شوهرش خیانت میکنه بعدشم بچهاشو له میکنه و خیانت وفکر میکنه زرنگه یه روز به فنا میره و اونوقت که منتظر عواقب شم باشه واینکه تا آخر عمرشم بد بخت میشه واز دل شوهر و بچه‌اش میره واگر بمونه تحملش میکنن نه اینکه دیگه به‌اندازه دنیا دوستش داشتن دوستش دارن ودیگر اینکه هیچ وقت خوشبخت نیست

 16. سلام….واقعا که هر چیزی که بیان کردید عین واقعیت بود بدون هیچ کم و کسری….همه اینارو تجربه کردم .

 17. سلام به همه کاربران .من تجربه تلخ طلاق چشیدم .خیانت فقط جنسی نیست ولی همین خسانت عاطفی هم منجر به طلاق میشه ولی به همه مردانی که میخوان زندگی خوبی داشته یاشن اینکه سعی کنید اول اقتدار خودتون در زندگی تثبیت کنید و اون اخلاق گند مردونت روذنشون بده بعد سعی کن اون مردی باشی از همه لحاظ که یک زن می‌تونه تو زندگی بهش تکیه کنه .و اگر تمایمی کارها رو به درستی و سنجیده رفتار کنید هم زن اخلاق گند شما دستش میاد هم اون روح لطیف مردونه که حاظر به خاطر زندگیش تو هر شرایطی کنار همسرش باشه .ولی بعضی از زنها ذاتا همینجورن ،هر کاری براشون کنی اتفاقا بیشتر جذب خیانت اخلاقی عاطفی جنسی میشن که خود مسئله جدا و قابل بحث زیادی داره .خواستم بگم تو زندگی ما خودمون اونقدر بها میدیم که منجر به خیانت میشه ‌.همیشه همه چیز اگر به اندازه باشه هیچ وقت به خیانت منجر نمیشه .

 18. خیانت هیچ توجیهی نداره متاسفانه مد شده زن‌ها یه شوهر دار یک سری به قول خودشون دوست اجتماعی دارن که اخرشم به رابطه جنسی ختم میشه

 19. من تجربش کردم تمام این مطالب درسته من همیشه دقت میکردم همچیز عوض شده بود و من حسم میگفت خیانت تو زندگیمه و استرس‌ ولم نمی‌کرد و اون هم درست شدنی نبود خیانت یه اعتیاد بدون ترک و هرکی میگه درست میشم دروغ من بارها بخشیدم اون بدتر شد خوشحالم رفته و خوشحالم هنوز افکارش گرفتار منه 😊

 20. تفبرخیانتکار چه زن باشه چه مرد ولی زن چون ستون زندگی وناموسه خیانتش بیشتر به چشم میاد

  1. خیانت ،زن ومرد نمیشناسه.به اون افرادی که خیانت میکنند باید گفت شماکه روز اول درمحضر حاظرشد ی وبایک شخص محرم شدی تودردفترازدواج اول به وجدان خودت وخدا وبعد درحضور چندین نفر قسم میخوریدکه تا اخرعمر بهم وفادار بمانید پس بعداز چندسال زندگی مشترک خیلی غلط میکنی که و وارد رابطه دیگه ای میشی واون شخص را باید به شدید ترین نحوه ممکن تنبیه کردحکم سنگسار برای این افراد خیلی حکم کوچکیه فرق نمیکنه چه مرد باشه چه زن، درهرصورت خیانت یعنی بازی باروح وروان وزندگی شخص مقابل تاابد واین نابخشودنی است

 21. زن من بهم خیانت کرد بعد از چهارده سال نازایی بلاخره باردار شد، به خودم گفتم خوب میشه، نشد گفتم بچه به دنیا بیاد خوب میشه، نشد.متاسفانه بعد از ۱۴ روز توی خونه موندن به بهانه بردن بچه به دکتر رفت با فاسقش دیدار کرد، دوستان عزیز من ازش جدا شدم
  با اون نظر اون دوست عزیز که گفت خیانت زن بیشتر به چشم میاد موافقم.به نظر من هیچ زن خیانتکاری اصلاح نمی‌شه. و راهش فقط جدایی هستش،به نظر من اتفاقا باید راه رو صاف کنی تا زودتر بره و طلاقش بدی

  1. اها خیانت مرد چشم گیر نیست فقط چون زنه چشم گیره بابا شماها دیگه کی هستین پس اینهمه آدم هیز و هول ک بیرونن همه منم شماها همه خوبین

 22. من نظر خاصی ندارم ولی دندان که لق شد بینداز دور دیگه بدرد نمیخوره پس زن هم همينه که حس استرس داشته باشی در رابطه با طرف. یگانه راه بهتر اینه که فورآ طلاق بده.

 23. با توجه به تجربیات شخصی بعد از مدتی زن و مرد احساسات شدید عاطفی، نسبت به همدیگه را از دست میدن و ناخود آگاه تحت تاثیر روابط عاطفی با دیگر افرادی که به طور روزانه باهاشون برخورد دارن، قرار میگیرند و فقط این روابط ابتدا در حد صحبت و تلفن و اس ام اس و فضای مجازیه ولی بعد از مدتی این رابطه ها ب مسائل جنسی تبدیل میشه و البته پنهانی، معمولا مردهای متاهل سریعتر وارد این روابط میشن ولی زنهای متآهل بعد ازین روابط بیشترین ضربه های روحی و روانی را میخورند، و بعد از مدتی، اختلالات روحی روانی پیدا میکنند چون این رابطه ها مخفی، زمان کوتاه و فقط با هدف سو استفاده از طرف مقابل با نیت های جنسی شروع میشن. زنهای متاهل بعضآ ب قصد کنجکاوی هم وارد این روابط خواهند شد ک با توجه ب فرهنگ های مختلف در کشورهای بسیار آزاد این روابط معمولا جرم و ضد عنف و عرف محسوب نمیشود مگر اینکه نفر سوم در رابطه، قصد ایجاد اختلال در زندگی افراد داشته باشه اما در فرهنگ اسلام و ایران این روابط کاملآ ضد عنف و ضد عرف و اگر اثبات شود ک روابط جنسی بوده حدٓ اسلام و حاکم شرع، اعدام و سنگسار در ملا عام خواهد بود…

 24. مادر من ۶۵ سالشه و با یه مرد جوون دوست شده. یکماهه من دارم زجر میکشم. میگه من ۶۵ سالمه و با هر کی بخوام دوست میشم. حرفاش پشت تلفن خیلی بی معنیه. میخواستم برم مشاوره باید برا یک ساعت ۵۰۰ تومن میدادم که نداشتم. اگه میشه یه راهکار نشونم بدید.

 25. سلام ،،،،،، توی پیرامون خود از این رفتارها خیلی وجود داره ،،،، ثابت کردن خیانت زن بسبار مشکل هست ،،،،، چون به راحتی نمیپذیرن ،،،، باید وقت گذاشته بشه و سر بزنگاه مچ زن خیانت کارو گرفت ،،،،، زشترین و گنهترین کار همینه ،،،، با شوهر تعهد ببندی که در کنار باشی ولی زحمات شوهر رو به راحتی فراموش کنی و بری با کسی دیگه رابطه برقرار کنی ،،،،من معتقدم که در برخورد با این گونه خانومها اصلا نباید مماشات کرد بلکه باید شدیدترین مجازات رو بکار برد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا