سلامتسلامت جنسی

برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان چه کنیم؟

برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان چه باید کرد؟ آیا افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ امکان‌پذیر است؟ همه مردها دیر یا زود به اندازه اندام تناسلی خود فکر می‌کنند. بسیاری از اندازه آن راضی نبوده و نگران هستند که ممکن است در زندگی زناشویی، دچار مشکل بشوند. فقدان سانتی‌مترهای گرامی، ممکن است اعتمادبه‌نفس مرد را کاهش دهد و باعث ترس از ناراضی ماندن شریک جنسی ‌شود. اکثر مقالات بیان می‌کنند که کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان، نه‌تنها دلیل اختلال نعوظ است، بلکه می‌تواند منجر به ناتوانی جنسی نیز بشود.

اکثر مردان این باور را دارند که هر چه آلت تناسلی بزرگ‌تر باشد، زندگی جنسی نیز بهتر خواهد بود. همچنین این باور وجود دارد که بیشتر زنان دوست دارند که همسرشان دستگاه تناسلی بلندتر و ضخیم‌تری داشته باشد. البته این موضوع، به عوامل جنسی زیادی بستگی دارد. برای مثال، برای بسیاری از بانوان، بزرگ بودن آلت تناسلی موجب درد کشیدن در حین رابطه می‌شود.

در کل، باید تبلیغاتی که در مارکت‌های جنسی می‌شود را فراموش کنید و به شکل منطقی، زندگی جنسی خود را بهبود دهید. طبق بررسی‌های انجام شده، اندازه و قطر دستگاه تناسلی مردان، مهم است، اما نه آن‌قدر که بتواند باعث تضعیف و یا تقویت یک رابطه‌ی جنسی شود. در واقع اگر مردی، مینیم طول و قطر دستگاه تناسلی را داشته باشد، می‌تواند یک رابطه‌ی خوب برای خود و شریکش فراهم کند. با این حال اگر باز هم قصد دارید برای افزایش قطر آلت تناسلی مردانه اقدام کنید، این مقاله، راهنمای شما خواهد بود.

روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان روش‌هایی نظیر کشش آلت تناسلی، فرایند استفاده از دست‌ها یا وسایل مخصوص برای ماساژ، عمل جراحی، استفاده از روغن‌های خاص و … هستند که به بررسی بیشتر آن‌ها خواهیم پرداخت.

حقایقی در مورد اندازه دستگاه تناسلی مردان

تحقیقات زیادی از جامعه‌های آماری مختلفی صورت‌گرفته است که باتوجه‌به آن‌ها، حقایق زیادی در مورد اندازه‌ی مناسب دستگاه تناسلی مردانه بیان شده است. طبق این تحقیقات، اکثر خانم‌ها از اندازه‌ی دستگاه تناسلی همسر خود راضی بوده‌اند. این درحالی است که مردان از اندازه دستگاه تناسلی خود، راضی نیستند. با این حال، خانم‌ها بیشتر از این که ترجیح بدهند همسرشان دستگاه تناسلی بلندی داشته باشد، ترجیحشان بر این است که شریک جنسی‌شان، دستگاه تناسلی کلفت‌تری داشته باشد. در واقع طول دستگاه تناسلی، اگر از یک حدی بیشتر باشد، بیشتر از داشتن لذت برای زن، درد را برای او به همراه خواهد داشت.

وازکتومی قابل برگشت است یا نه؟ مراقبت های عمل برگشت وازکتومی

 اندازه دستگاه تناسلی مردان

همین موضوع باعث شده تا اکثر مردان به دنبال روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان باشند. به شکل کلی، اندازه‌ دستگاه تناسلی، بیشتر از هر چیزی به ژنتیک فرد بستگی دارد. این موضوعی است که خیلی نمی‌توان بر روی آن دست برد. همچنین موقعیت جغرافیایی، تا حدودی توانسته بر روی اندازه‌ی دستگاه تناسلی مردان تأثیر بگذارد. اما با رعایت یک سری نکات و انجام دادن برخی کشش‌ها در دستگاه تناسلی، می‌توان بزرگ‌تر شدن آن را انتظار داشت. روش‌هایی نظیر ماساژ با روغن‌های مخصوص، عمل جراحی، ورزش‌های مخصوص، استفاده از دستگاه‌های حجیم کننده و … وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که بزرگ‌تر شدن دستگاه تناسلی، لزوماً بهتر شدن رابطه‌ی جنسی را به همراه نخواهد داشت. چرا که تنها یکی از فاکتورها، اندازه‌ی دستگاه تناسلی است، فاکتور‌های زیاد دیگری که می‌تواند باتوجه‌به هر شخص مختلف باشد، برای یک رابطه‌ی جنسی خوب و سالم، نیاز است. در ادامه، به بررسی راه‌ها و روش‌هایی که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد می‌پردازیم.

اگر با مشکل زودانزالی دست و پنجه نرم می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم مطالعه مقاله «درمان زودانزالی» را از دست ندهید.

2 روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

باید توجه داشته باشید چیزی که باعث نعوظ و همچنین افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان می‌شود، خون است. با رساندن خون به این قسمت، می‌توان در درازمدت، شاهد افزایش قطر آلت تناسلی بود. همچنین، پوشیدن لباس‌های زیر تنگ و اذیت‌کننده که باعث وارد شدن فشار به دستگاه تناسلی بشود، می‌تواند باعث کوچک شدن طول و عرض دستگاه تناسلی شود. تمرینات کششی دستگاه تناسلی، می‌تواند به شما کمک کند تا به طور طبیعی به این هدف برسید.

1. پمپ وکیوم برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

پمپ‌های وکیوم، باتوجه‌به عملکردی که دارند، باعث می‌شوند تا خون‌رسانی به دستگاه تناسلی بیشتر از هر زمان دیگری به وجود بیاید. به همین دلیل، گفته می‌شود که استفاده از این دستگاه، می‌تواند تا حدودی به افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان منجر شود. البته این دستگاه، برای افرادی تجویز می‌شود که قدرت نعوظ پایینی دارند. چرا که وکیوم، به‌سرعت می‌تواند یک نعوظ کامل را برای فرد استفاده‌کننده به همراه بیاورد. البته این پمپ، می‌تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد. سوزش، حساسیت و به وجود آمدن خارش در دستگاه تناسلی، از عوارض این دستگاه است. به همین دلیل، توصیه می‌شود پیش از استفاده، حتماً با پزشک مشورت داشته باشید.

2. عمل‌های جراحی و تزریق برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

ساده‌ترین و سریع‌ترین روشی که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد، عمل جراحی و تزریق است. این کار با قرض گرفتن سلول‌های چربی از سایر قسمت‌های بدن برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی مرد، انجام می‌شود.

عمل‌های جراحی و تزریق برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

این کار علاوه‌ بر این که هزینه‌ی زیادی دارد، هر چه که باشد یک عمل جراحی به‌حساب می‌آید و ریسک‌های مربوط به خودش را دارد. شاید برای فردی که اندازه‌ی آلت تناسلی عادی داشته باشد، به‌هیچ‌وجه توصیه نشود که برای افزایش اندازه و یا قطر دستگاه تناسلی، دست به عمل جراحی بزند. در واقع عمل جراحی برای افرادی توصیه می‌شود که به دلایل مختلف، رشد خوبی را در قسمت‌های تناسلی در دوران بلوغ تجربه نکرده‌اند و اندازه‌ی آلت آن‌ها، کمتر از حالت عادی است.

روش‌های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

همان‌طور که گفتیم، یکی از راه‌های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در این است که خون‌رسانی را برای آن در نظر بگیرید. یکی از راه‌های مفید خون‌رسانی، ماساژ است. انواع مختلفی از ماساژ برای افزایش قطر دستگاه تناسلی وجود دارد. برای این کار باید روان‌کننده را روی آلت تناسلی مالیده و به‌آرامی آن را ماساژ دهید. توجه داشته باشید که در این شرایط، دستگاه تناسلی به حالت نعوظ در می‌آید. حتماً دقت داشته باشید که جمع شدن خون در دستگاه تناسلی، حساسیت این قسمت تا حد زیادی بالا می‌رود. به همین دلیل، این کار را به‌آرامی و با تمرکز بالا انجام دهید.

1. تمرین جلکینگ

جلکینگ، رایج‌ترین روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ است که به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می‌کند. به‌منظور افزایش اندازه آلت تناسلی، توصیه می‌شود حداقل یک بار در روز این کار را انجام دهید. این تمرین همچنین نعوظ بهتر را به همراه دارد که می‌تواند به یک زندگی جنسی سالم کمک کند.

برای انجام این تمرین، ابتدا به‌خوبی دستگاه تناسلی خود را گرم کنید و سپس روان‌کننده مناسب را به آن بمالید. سپس با انگشت اشاره و شست یک حلقه درست کرده و با حلقه از قسمت انتهایی تا سر دستگاه تناسلی را ماساژ دهید و زمانی که به سر دستگاه تناسلی رسیدید، به مدت 3 ثانیه مکث کنید. این کار را در هفته‌‌ی اول 300 بار و از هفته‌های بعد، 500 بار در هفته انجام دهید.

ترک خود ارضایی فواید زیادی دارد که در مقاله فواید ترک خود ارضايي توضیح داده‌ایم و می‌توانید مطالعه کنید.

2. تمرین کگل برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

این تمرین، با این که مربوط به کف لگن است، اما می‌تواند در افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان، مؤثر باشد. برای انجام تمرین کگل، ابتدا باید یاد بگیرید که کنترل عضلات کف لگن را به دست بگیرید. برای این که متوجه شوید این عضله دقیقاً کجاست، یک بار که در حال ادرار کردن بودید، سعی کنید در وسط کار، ادرار کردن را متوقف کنید. در این زمان، متوجه خواهید شد که عضلات کف لگن شما منقبض می‌شود. با شناخت این قسمت، حال می‌توانید کنترل آن را در دست بگیرید.

 تمرین کگل برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

برای انجام تمرین کگل برای افزایش قطر آلت تناسلی، در حالتی که قرار دارید، عضلات کف لگن خود را به مدت سه ثانیه سفت و منقبض کنید و سپس به مدت 3 ثانیه آن را رها کنید. این کار را 10 بار انجام دهید تا تمرین شما مؤثر باشد. همچنین این کار را سه بار در روز انجام دهید. توجه داشته باشید که اشتباها، تمرکز را بر روی عضلات ران و یا شکم نبرید. همچنین در اوایل تمرین، در حالت خوابیده این کار را انجام دهید.

خودارضایی یکی از مشکلاتی است که خیلی از آقایان و خانم‌ها درگیر آن هستند. در مقاله «عوارض خودارضایی» به معرفی روش‌های درمان آن پرداخته‌ایم.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان طب سنتی

در طب سنتی هم روش‌هایی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان توصیه شده است. استفاده از گیاهانی نظیر کارلا، میریفیکا، قارچ کوردیسپس، کلپ، اپیمدیوم، جینکو و … . همچنین ماساژ دادن، همواره از روش‌هایی است که در طب سنتی مورداستفاده قرار گرفته است.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان طب سنتی

روغن‌هایی نیز وجود دارد که ماساژ دادن بدن با آن، می‌تواند روی این موضوع مؤثر باشد. برای مثال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با روغن خراطین یکی از موضوعاتی است که در علم طب سنتی به آن پرداخته شده و بیان شده که این روش، تأثیر زیادی دارد.

در کل روش‌های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان طب سنتی در کنار انجام ماساژها توصیه می‌شود و شاید مصرف داروهای گیاهی به‌تنهایی تأثیر چندانی بر روی این موضوع نداشته باشد.

یکی از بیماری‌های رایج آقایان پروستات است. برای آشنایی با آن می‌توانید مقاله «پروستات چیست» را مطالعه نمایید.

نتیجه‌گیری

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان از مواردی است که شاید هر مردی، در یک دورانی به آن فکر بکند. موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که احتمالاً، دلهره‌ای که در مورد کوچکی دستگاه تناسلی خود دارید، بی‌مورد است. اما باز هم به هر دلیل، درصورتی‌که قصد داشته باشید برای افزایش قطر دستگاه تناسلی، برای داشتن یک رابطه‌ی بهتر اقدام کنید، می‌توانید از روش‌هایی نظیر استفاده از پمپ، عمل جراحی، استفاده از داروهای گیاهی در طب سنتی و … استفاده کنید.

همچنین راه‌هایی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ وجود دارد که در این جا به آن‌ها پرداختیم. روش‌های نظیر کگل و جلکینگ، برای این کار توصیه می‌شود. دقت داشته باشید که شما، احتمالاً متوجه افزایش قطر دستگاه تناسلی خود نخواهید شد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که به شکل منظم، برای اندازه‌گیری آن اقدام کرده و همچنین سایز آن را بنویسید تا پس از انجام تمرینات، متوجه تغییر در اندازه دستگاه تناسلی باشید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در رابطه با افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما به وجود آمده بود، در قسمت نظر‌ات آن را برای ما به ثبت برسانید.

مطالعه بلاگ ناباروی مردان را توصیه میکنیم.

4.7/5 - (14 امتیاز)

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام لطفا در مورد تمرینات پیترتاک هم یک مقاله بنویسید و این تمرینات رو با همه به اشتراک بگذارید. ممنون

    1. وکیوم فقط چن ساعت تاثیر داره اونم فقط تو قطر دستگاه تناسلی نه طولش منی که چن ماه استفاده کردم یا تغییر نکرده در طولش یا جزئ در حد ۵ میلی متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا