سلامت

بهترین دکتر دیسک کمر در تهران | لیست 10 تایی

دیسک کمر، یکی از بیماری های فوق العاده خطرناک و آزاردهنده است که بیشتر در سنین بالا پدیدار می شود. دلایل دیسک کمر می توانند بسیار متنوع باشند که مهمترین آنها، بلند کردن اجسام سنگین، بد نشستن و یا حتی بد خوابیدن هستند. فرقی ندارد که این بیماری به چه دلیلی در شما به وجود آمده است. در هر شرایطی، پیدا کردن بهترین دکتر دیسک کمر در تهران می تواند کمک خیلی زیادی به شما کند تا سریع تر از مشکلات دیگر این بیماری در امان بمانید.

معرفی 10 تا از بهترین دکترهای دیسک کمر در تهران

معرفی 10 تا از بهترین دکترهای دیسک کمر در تهران

بهترین دکترها و متخصصین درمان دیسک کمر در تهران عبارت اند از:

 1. دکتر آرش ارفع
 2. دکتر کیسان موذنی
 3. دکتر قاسم اسحاقی
 4. دکتر جمال ذبیحی محمودآبادی
 5. دکتر سید سعید طباطبایی آل طه
 6. دکتر احمد قمی فر
 7. دکتر امیرحسین یزدانی
 8. دکتر مصطفی راعی هدایت آباد
 9. دکتر محمدرضا خانی امین آباد
 10. دکتر محسن نبیونی

1. دکتر آرش ارفع

بدون شک بهترین دکتر دیسک کمر در تهران که می تواند کمک خیلی زیادی به درمان این بیماری کند، دکتر آرش ارفع هستند که سابقه بسیار زیادی در زمینه تعویض مفصل لگن و ران، تسکین دردهای مفاصل و حتی جراحی دیسک کمر دارند. این پزشک متخصص با دقت و سابقه بسیار زیاد در این زمینه، به شما کمک می کنند که در سریع ترین زمان ممکن، از شر دیسک کمر خلاص شوید و بتوانید خیلی راحت به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

معرفی روش های درمان دیسک کمر مهره 4 و 5

2. دکتر کیسان موذنی

دکتر کیسان موذنی نیز به عنوان بهترین دکتر جراح دیسک کمر در تهران شناخته می شوند که به شما کمک می کنند تا این بیماری را در هر قسمت از بدن خود، مانند دیسک کمر، گردن و یا حتی دردهای مفاصل در قسمت پا را درمان کنید.

بهترین دکتر جراح دیسک کمر در تهران

دکتر موذنی، بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. ایشان توانایی انجام جراحی های لیزری دیسک کمر و گردن، جراحی تنگی کانال نخاعی، جراحی انواع تومورهای مغزی، آندوسکوپیک مغز، انواع سردرد و انواع بیماری های اعصاب محیطی را دارند. تقریباً همه کسانی که برای درمان دیسک کمر به دکتر موذنی مراجعه کرده اند، از عملکرد ایشان راضی بوده اند.

اگر به دنبال بهترین روغن برای درد دیسک کمر می گردید خواندن این مقاله را از دست ندهید

3. دکتر قاسم اسحاقی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر برای عمل دیسک کمر در تهران می گردید و می خواهید پزشکی را انتخاب کنید که سابقه و تجربه خیلی زیادی در این زمینه داشته باشد، مطمئن باشید که دکتر قاسم اسحاقی، جزو بهترین ها هستند. برای اطمینان از این موضوع هم فقط می توانید سری به وبسایت های مختلف زده و نام ایشان را در گوگل جستجو کنید. در این صورت، مشاهده خواهید کرد که تمام مراجعه کنندگان دکتر اسحاقی، از ایشان رضایت کاملی داشته اند.

دکتر اسحاقی، مدرک جراحی و فوق تخصصی دیسک و ستون فقرات خود را از دانشگاه پنسیلوانیا در آمریکا گرفته اند و می توانند حتی پیچیده ترین عمل های جراحی دیسک کمر را نیز با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا انجام دهند. پس اگر در هر یک از زمینه های جراحی دیسک کمر، جراحی لامینکتومی، دیسککتومی و اوزون تراپی نیاز به کمک یک پزشک متخصص و کار بلد داشتید، دکتر اسحاقی گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهند بود.

بهترین دکتر برای عمل دیسک کمر در تهران

بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز کیست؟ لیست 10 تایی 1402

4. دکتر جمال ذبیحی محمودآبادی

دکتر جمال ذبیحی محمودآبادی نیز به خاطر داشتن سابقه و تجربه بسیار موفقیت آمیز در این زمینه، به عنوان بهترین دکتر دیسک کمر در تهران شناخته می شوند. سالیان سال است که دکتر ذبیحی محمودآبادی در زمینه جراحی دیسک کمر با استفاده از لیزر فعالیت می کنند. علاوه بر این که شما می توانید مطمئن باشید که ایشان می توانند از به روزترین متدهای دنیا برای درمان بیماری های ستون فقرات کمک بگیرند.

5. دکتر سید سعید طباطبایی آل طه

بسیاری از کسانی که به دنبال بهترین دکتر جراح دیسک کمر در تهران می گردند، نام دکتر سید سعید طباطبایی را در صدر فهرست ها مشاهده کرده اند. دکتر طباطبایی خدمات متنوعی در زمینه دیسک و ستون فقرات در اختیار بیماران خود قرار می دهند و به احتمال زیاد، هرگونه بیماری که در این زمینه داشته باشید را درمان خواهند کرد. پس اگر شما و یا اطرافیانتان دچار دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی شده اید و یا حتی می خواهید از وجود و یا عدم این بیماری آگاه شوید، فقط کافی است که سری به مطب دکتر سید سعید طباطبایی بزنید.

مقاله پیشنهادی:بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران کیست؟

6. دکتر احمد قمی فر

یکی دیگر از بهترین جراحان دیسک کمر در تهران که تقریباً همه مراجعه کنندگانشان از ایشان رضایت داشته اند، دکتر احمد قمی فر هستند. دکتر قمی فر خدمات متنوعی من جمله بیماری های عضلانی مانند دیسک کمر و گردن، بیماری های التهابی مغز و نخاع مانند ام اس و سایر موارد این چنینی را در اختیار بیماران خود قرار می دهند.

بهترین فوق تخصص دیسک کمر در تهران

حتی برای اطمینان یافتن از نوع بیماری خود، می توانید به دکتر قمی فر مراجعه کنید. ایشان دانش بسیار بالایی در زمینه تشخیص بیماری های مختلف دارند و به شما کمک می کنند تا مطمئن شوید که آیا به دیسک کمر مبتلا هستید یا خیر.

شما با خواندن این مقاله، می توانید بهترین دکتر ستون فقرات در تهران را شناسایی کنید.

7. دکتر امیرحسین یزدانی

بیماری دیسک کمر می تواند بسیار آزاردهنده و در عین حال، دردآور باشد. با این حال، دکتر امیرحسین یزدانی که یکی از بهترین جراحان دیسک کمر در تهران به شمار می روند، به شما کمک می کنند تا خیلی راحت، بیماری های عضلانی و اعصاب خود را درمان نمایید.

دکتر یزدانی در سال 1387 و در رشته طب فیزیکی و توانبخشی، به عنوان رتبه ممتاز در سراسر کشور شناخته شدند. ایشان دوره های تکمیلی خود درباره ستون فقرات و زانو را از دانشگاه فرانسه دریافت کردند. ایشان می توانند با استفاده از به روزترین روش های دنیا مانند روش دی بی سی فنلاند، بخش زیادی از بیماری های عضلانی و اسکلتی را درمان کنند.

8. دکتر مصطفی راعی هدایت آباد

فهرست بهترین دکتر دیسک کمر در تهران را با دکتر مصطفی راعی هدایت آباد ادامه می دهیم. این پزشک متخصص خدمات متنوعی در زمینه بیماری های عضلانی و اعصاب در اختیار بیماران خود قرار می دهند و با تجربه و ذکاوت بسیار زیادی که در این زمینه دارند، بیماری های ستون فقرات را در شما تشخیص داده و برای درمان آن، اقدام می کنند. همچنین خوب است بدانید که دکتر مصطفی هدایت آباد، اخلاق حرفه ای بسیار خوبی دارند و موقع درمان، احساس بسیار خوبی به شما منتقل می کنند.

بهترین دکتر برای دیسک کمر در تهران

9. دکتر محمدرضا خانی امین آباد

از دیگر پزشکان بسیار حاذق در زمینه درمان بیماری های دیسک کمر و گردن، می توان به دکتر محمدرضا خانی امین آباد اشاره کرد. این پزشک متخصص در ابتدا به شما کمک می کند که با انجام برخی روش های حرکتی، دیسک کمر را در خود کنترل کنید و در صورت جواب ندادن، می توانید از عمل جراحی کمک بگیرید. ایشان را صبر و تجربه بسیار زیادی که دارند، عمل جراحی دیسک کمر را نیز خیلی راحت برای شما انجام می دهند.

10. دکتر محسن نبیونی

در آخر، فهرست بهترین فوق تخصص دیسک کمر در تهران را با دکتر محسن نبیونی به پایان می رسانیم. دکتر نبیونی از بهترین متخصصان جراحی مغز و اعصاب در ایران به شمار می روند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که در تهران، طبیعتاً یکی از بهترین ها خواهند بود. به علاوه، دکتر محسن نبیونی دارای فلوشیپ جراحی ستون فقرات هم هستند و انواع جراحی های مربوط به عضلات و ستون فقرات را با تجربه بسیار زیادی انجام می دهند.

بیماری دیسک کمر چیست؟

قبل از این که بهترین فوق تخصص دیسک کمر در تهران را به شما معرفی کنیم، بد نیست در ابتدا اطلاعاتی درباره این بیماری به دست بیاورید. برای شناخت بیماری دیسک کمر، باید بدانید که بین مهره های کمر همه انسان ها، دیسک های خاصی وجود دارند که به شکل ژله ای ماده های فیبر مانند هستند. این دیسک ها تاثیر بسیار زیادی در کاهش وارد شدن فشار به مهره های کمر در بدن دارند.

گاهی مواقع، این احتمال وجود دارد که دیسک مهره های کمر از محلی که در آنجا قرار دارد، خارج شود و با انجام این کار، به عصب کنار دیسک ها فشار خیلی زیادی وارد می شود. در نتیجه این امر، علائمی مانند تنگی نفس، تحلیل رفتن قدرت عضلات و همچنین درد، پدیدار خواهند شد.

قسمتی از دیسک کمر که حالت ژلاتینی دارد، بیرون از مهره های کمر قرار گرفته اند و دارای حلقه های لاستیکی و نسبتاً سختی است. پس می توان گفت که بیماری دیسک کمر به شرایطی گفته می شود که در آن، دیسک از مهره های کمر خارج و دچار انحراف شده است.

پیشنهاد لنداسپا:بهترین دکتر قلب تهران چه کسی است؟

بیماری دیسک کمر چیست؟

دیسک کمر چه علائمی دارد؟

در بخش قبل، برخی از مهم ترین علائم دیسک کمر را به صورت مختصر گفتیم. علاوه بر این، بهتر است تمام علائم این بیماری را بشناسید تا به محض مشاهده هر یک از آنها، به سراغ بهترین دکتر دیسک کمر در تهران بروید و تمام علائم خود را برای او توضیح دهید. برخی از مهمترین علائم دیسک کمر، شامل موارد زیر می شوند.

بهترین دکتر ام اس در تهران چه کسی است؟

 • تحلیل عضلات بدن
 • گرفتگی و سوزن سوزن شده پا به خصوص در قسمت پشت زانو
 • احساس گرفتگی و سوزن سوزن شده در نواحی آسیب دیده عصب در پا و یا کمر
 • عدم توانایی در بلند کردن اجسام
 • زمین خوردن مداوم و عدم توانایی برای حفظ تعادل
 • احساس درد در نواحی کمر، باسن، ران و ساق پا (توجه داشته باشید که این درد با بلند شدن، ایستادن، سرفه و یا عطسه کردن، تشدید می شود.)

در صورتی که هر یک از این علائم را برای یک بازه زمانی نسبتاً طولانی داشتید، بهتر است به دنبال بهترین دکتر برای عمل دیسک کمر در تهران بگردید. زیرا در اغلب مواقع، دیسک کمر با دارو درمان نمی شود و بیشتر پزشکان، عمل جراحی را پیشنهاد می کنند. از آنجا که این بیماری می تواند تاثیر زیادی در شرایط بدنی انسان داشته باشد، هر کسی باید به سراغ بهترین دکتر برود.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، شما را با بهترین دکتر دیسک کمر در تهران آشنا کردیم و گفتیم که هر یک از این پزشکان، به عنوان بهترین ها در نظر گرفته شدند. توجه داشته باشید که برای درمان این بیماری و بیماری های مشابه، باید حتماً از بهترین دکتر جراح دیسک کمر در تهران کمک بگیرید تا مطمئن شوید که این عمل با موفقیت در شما انجام می شود. زیرا اگر عمل ستون فقرات و دیسک کمر به خوبی انجام نگیرد، می تواند مشکلات خیلی بدتر و جدی تری را در پی داشته باشد.

3.6/5 - (5 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا