سلامت

معرفی 10 نفر از بهترین دکتر قلب تهران

به خاطر مصرف غذاهای چرب و پرکالری، بیماری های قلبی رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل هم افراد باید با افزایش سن، اهمیت خیلی بیشتری به سلامتی خود بدهند که مراجعه به بهترین دکتر قلب تهران می تواند یکی از مهم ترین گزینه ها باشد. حتی در صورتی که شما به بیماری های قلبی هم مبتلا نباشید، باید به صورت مداوم بدن خود را چک کنید تا از سلامتی تان اطمینان داشته باشید. در این شرایط، می توان متوجه شد که افراد مبتلا به بیماری های قلبی هم باید هرچه سریع تر به سراغ بهترین فوق تخصص قلب در تهران بروند.

پیشنهاد لنداسپا:علت گرفتگی رگ قلب چیست؟

در شرایط کلی، بیماری های قلبی می توانند به خاطر دلایل مختلفی به وجود بیایند. همان طور که گفتیم، یکی از مهم ترین دلایل بروز این مشکل، می تواند مصرف غذاهای چرب و پرکالری باشد. علاوه بر این، سایر عوامل موثر بر بیماری های قلبی، مواردی مانند وراثت، عدم تحرک و بیماری های زمینه ای دیگر هستند.

در صورتی که شما هم هر یک از این مشکلات را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما بهترین جراح قلب تهران را بشناسید. در این مقاله از لنداسپا، ما فهرستی آماده کرده ایم که در آن می توانید متوجه شوید که بهترین دکتر قلب تهران کیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد

بهترین دکتر قلب تهران کیست؟

بهترین دکتر قلب تهران کیست؟

بهترین دکتر قلب در تهران و یا هر شهر دیگری باید مشخصات خاصی داشته باشد تا بتوانید به آنها اعتماد کنید. در اینجا فهرستی از بهترین پزشکان قلب آماده کرده ایم که می توانند کمک خیلی زیادی به شما کنند تا بیماری های قلبی خود را درمان کنید. پس اگر شما هم می خواهید بهترین متخصص قلب در تهران را بشناسید، تا پایان این بخش همراه ما باشید.

بهترین دکتر دیابت در تهران چه کسی است

1. دکتر رضا صابری همدانی

بهترین دکتر قلب تهران که شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به ایشان مراجعه کنید، دکتر رضا صابری همدانی هستند. این پزشک متخصص در سال ۱۳۶۸ از دانشگاه فردوسی مشهد فارغ التحصیل شدند و بعد از گذشت ۴ سال یعنی در سال ۱۳۷۲، در تخصص قلب و عروق به دانشگاه شهید بهشتی تهران راه پیدا کردند و سپس در سال ۱۳۷۶ با رتبه عالی فارغ التحصیل شدند.

دکتر رضا صابری همدانی دکتر قلب

دکتر صابری همدانی در سال ۱۳۸۰ تا ۸۲ در تخصص آنژیوپلاستی در دانشگاه شهید رجایی فعالیت کردند و در حال حاضر یکی از بهترین پزشکان قلب و عروق با فوق تخصص آنژیوپلاستی شناخته می شوند که در دانشگاه آزاد اسلامی تهران هم عضو هیئت علمی دانشگاه هستند.

2. دکتر آرمین مرعشی زاده

اگر هرگونه دردی در ناحیه قفسه سینه خود احساس کردید، بهتر است هرچه سریع تر برای چکاپ قلبی و عروقی به دکتر مرعشی زاده مراجعه فرمایید. این پزشک متخصص قبل از هرگونه اقدام برای درمان شما، به طور کامل شما را مشاوره می دهند تا هیچ گونه ابهام و نگرانی درباره روند درمان نداشته باشید. دکتر آرمین مرعشی زاده دارای تخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق تخصص اینترنشنال کاردیولوژی هستند و سابقه بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری های قلبی و کنترل بیماری های واریسی دارند.

3. دکتر پرستو توسلی فراز

بسیاری از کسانی که به دنبال بهترین فوق تخصص قلب در تهران می گردند، نام دکتر پرستو توسلی فراز را شنیده اند. این پزشک متخصص قلب و عروق، برد تخصصی قلب و عروق و پروانه فعالیت در شهر تهران را دارند و در چندین کلینیک و بیمارستان مشغول به فعالیت هستند.

از این رو، شما می توانید برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی و یا حتی درمان این گونه بیماری های خطرناک، به دکتر توسلی مراجعه کنید و مطمئن شوید که با استفاده از به روزترین روش های درمان و اخلاقی خوب و حرفه ای، شما را درمان می کنند.

دکتر پرستو توسلی فراز

4. دکتر علیرضا کلانی

از دیگر پزشکان حاذق در زمینه درمان بیماری های قلبی و عروقی، دکتر علیرضا کلانی هستند. علاوه بر سابقه بسیار خوبشان، دلیل دیگری که موجب شده ما ایشان را به عنوان بهترین دکتر قلب تهران معرفی کنیم، این است که دکتر کلانی عضو انجمن قلب اروپا ESC و PCR هستند و با 35 سال سابقه موفقیت آمیز، می توانند یکی از بهترین پزشکان برای شما باشند.

5. دکتر کامبیز فرآذران

دکتر کامبیز فرآذران به عنوان بهترین فوق تخصص قلب در تهران شناخته می شوند و سابقه بسیار درخشانی در زمینه درمان این بیماری ها دارند. ایشان مدرک پزشکی عمومی، تخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کرده اند. به علاوه، دکتر فرآذران به عنوان رتبه اول برد فوق تخصصی 96 نیز شناخته می شوند.

دکتر کامبیز فرآذران

6. دکتر پرگل نوروزی

یکی دیگر از بهترین پزشکان قلب و عروق در شهر تهران، دکتر پرگل نوروزی هستند که علاوه بر طبقه درخشان و دانش بسیار زیاد، اخلاق خیلی خوبی هم دارند و به شما کمک می کنند که بدون هیچ گونه استرسی، فرایند درمان خود را طی کنید. دکتر پرگل نوروزی دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند و همچنین مدرک تخصص قلب و عروق خود را نیز از همین دانشگاه گرفتند.

7. دکتر اسفندیار نوروزی

مراجعه به دکتر اسفندیار نوروزی برای بیماران قلبی و عروقی، می تواند یک گزینه کاملا مناسب باشد. دکتر نوروزی دارای بورد تخصصی قلب و عروق هستند که آن را از دانشگاه تهران گرفته اند. به علاوه، ایشان یکی از اعضای انجمن قلب اروپا نیز به شمار می روند. پس اگر هر یک از علائم این بیماری را داشتید، می توانید برای درمان به سراغ دکتر اسفندیار نوروزی که بهترین دکتر قلب تهران هستند، مراجعه کنید.

8. دکتر نادر افشاری

دکتر نادر افشاری را نیز می توان به عنوان بهترین جراح قلب تهران در این فهرست قرار داد. دکتر افشاری دارای بورد تخصصی قلب و عروق هستند و همچنین یکی از اعضای جامعه قلب اروپا و قلب آمریکا نیز شناخته می شوند. می توانید برای درمان هرگونه علائم بیماری های قلبی و عروقی، به دکتر نادر افشاری مراجعه کنید و مطمئن باشید که با دقت و حوصله بسیار زیاد، از بهترین و مدرن ترین روش ها برای درمان شما استفاده می کنند.

دکتر نادر افشاری

9. دکتر شهریار شهریاری

در صورتی که هنوز نمی دانید که بهترین دکتر قلب تهران کیست و برای درمان بیماری های قلبی و عروقی می توانید به چه کسی مراجعه کنید، پیشنهاد ما دکتر شهریار شهریاری است. این پزشک متخصص قلب و عروق، عضو انجمن قلب آمریکا هستند و با سابقه بسیار درخشانی که در زمینه درمان این بیماری دارند، به شما این اطمینان را می دهند که بدون هرگونه استرسی از علائم بیماری های قلبی و عروقی خلاص شوید.

10. دکتر یونس قلیچ

در نهایت، فهرست بهترین فوق تخصص قلب در تهران را با دکتر یونس قلیچ به اتمام می رسانیم. دکتر قلیچ مدرک تخصص قلب و عروق خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته اند و دارای فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوپلاستی از همین دانشگاه هستند. بسیاری از مراجعین دکتر قلیچ که برای آنژیوپلاستی به ایشان مراجعه کرده اند، از نحوه عملکرد ایشان رضایت بسیار زیادی داشتند.

مقاله پیشنهادی:برای باز شدن رگ های قلب چی بخوریم ؟

چه زمانی باید به بهترین دکتر قلب و عروق تهران مراجعه کنیم؟

همان طور که در ابتدای این مقاله هم گفتیم، شما باید از قبل تحت نظر بهترین دکتر قلب تهران باشید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید. با این حال، اگر هرگونه علائم ناشی از سکته و یا بیماری های قلبی را داشتید، بهتر است هرچه سریع تر به یک پزشک متخصص و کاربلد مراجعه کنید.

چه زمانی باید به بهترین دکتر قلب و عروق تهران مراجعه کنیم؟

در این مقاله از خواص جوانه گندم برای قلب و عروق غافل نشوید

در صورتی که سابقه هرگونه بیماری زمینه ای و به خصوص بیماری های فشار خون بالا یا پایین را دارید، این موضوع برای شما اهمیت بیشتری خواهد داشت. اگر میزان قند خون و کلسترول بدن شما نیز افزایش پیدا کند، بیشتر از قبل در معرض بروز بیماری های قلبی قرار می گیرید. علاوه بر این موارد، اگر هر یک از علائم زیر را داشتید، باید هرچه سریع تر به سراغ بهترین متخصص قلب در تهران بروید تا مطمئن شوید که آیا این علائم نشان دهنده بیماری های قلبی هستند یا خیر.

  • سردرد و سرگیجه
  • غش کردن
  • درد در ناحیه قفسه سینه
  • داشتن ضربان قلب نامنظم یا خیلی سریع
  • گرگرفتگی زیاد
  • عدم توانایی انجام فعالیت های بدنی معمولی
  • احساس سردی و یا بی حسی در ناحیه پاها و یا حتی تورم در این قسمت
  • تنگی نفس و یا احساس بی قراری موقع دراز کشیدن
  • تغییر رنگ شدید لب ها و یا سایر اندام های بدن

هر یک از علائم بالا، نشان دهنده علائم ابتدایی بیماری های قلبی هستند. به همین دلیل هم زمانی که شما به سراغ بهترین دکتر قلب تهران می روید، این علائم تا حد خیلی زیادی به ایشان کمک می کنند تا متوجه شود که شما به چه بیماری مبتلا هستید. سپس با استفاده از آزمایش های مخصوص و معاینات دقیق تر، به صورت کاملا حرفه ای بیماری شما را تشخیص و برای درمان آن اقدام می کنند.

مقاله پیشنهادی:بهترین دکتر دیسک کمر در تهران چه خصوصیاتی دارد؟

چه زمانی باید به بهترین دکتر قلب و عروق تهران مراجعه کنیم؟

توجه داشته باشید که همزمان با ورود به میانسالی، باید تحت نظر بهترین فوق تخصص قلب در تهران باشید تا از بروز هرگونه علائم برای ابتلا به بیماری های قلبی جلوگیری شود. پزشکان اعلام کرده اند که مردان از سن 40 و زنان هم از سن 50 سالگی به بعد، باید به طور مداوم معاینات قلبی انجام دهند و تحت نظر یک پزشک متخصص باشد. البته افرادی که سن آنها پایین تر است هم اگر سابقه خانوادگی بیماری های قلبی دارند و یا از سبک زندگی نامناسبی پیروی می کنند، بهتر است برای اطمینان از سلامت خود، تحت نظر پزشک باشند.

بهترین دکتر فوق تخصص قلب شیراز کیست؟ معرفی 10 نفر برتر 1402

ویژگی بهترین دکتر قلب تهران

بر اساس مواردی که پیش از این گفتیم، به احتمال زیاد متوجه شدید که تحت نظر بودن توسط بهترین دکتر قلب در تهران تا چه حد می تواند به سلامتی شما کمک کند. با این حال، پزشکان قلب و عروق بسیار زیادی در تهران فعالیت می کنند که شاید شما ندانید که بهترین دکتر قلب تهران کیست؟ برای شناخت بهترین دکتر، باید به فاکتورهای زیادی توجه کنید که در این بخش، برخی از مهم ترین آنها را نام می بریم. به همین دلیل هم اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما همه این ویژگی ها را دارد.

1. تشخیص درست

بیماری های قلبی به بخش های مختلفی تقسیم می شوند و هر یک از آنها می توانند نسبت به دیگری متفاوت باشند. به همین دلیل شما باید پزشکی را انتخاب کنید که با استفاده از معاینات و آزمایشات درست و معتبر، بتواند به بهترین شکل ممکن بیماری شما را تشخیص دهد. فراموش نکنید که تشخیص درست، می تواند یکی از مهمترین فاکتورهای درمان بیماری های قلبی و یا هرگونه بیماری دیگر در نظر گرفته شود.

تشخیص درست

آیا انجام ماساژ درمتوقف کردن ایست قلبی تاثیرگذار است ؟

2. سابقه زیاد

یکی از مهمترین فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین دکتر قلب تهران باید به آن توجه کنید، این است که پزشک مورد نظر شما باید سابقه بسیار زیادی در زمینه درمان این بیماری داشته باشد. بدین منظور، باید به طور کامل درباره پزشک مورد نظر خود تحقیق کنید تا مطمئن شوید که تعداد عمل های جراحی موفق او چقدر بوده است و تا چه حد مراجعین آن پزشک از نحوه عملکرد ایشان رضایت داشته اند. برای رسیدن به این هدف، می توانید از سایر افرادی که به این پزشک مراجعه کرده اند، پرس و جو کنید.

3. شناخت روش های مدرن جراحی و درمان

با پیشرفت علم و فناوری، روش های جدیدی برای درمان بیماری های قلبی ابداع شده اند. به همین دلیل هم شما باید اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما به طور کامل روش های جدید و مدرن درمان را می شناسد. این مسئله تا حد خیلی زیادی می تواند فرق بهترین جراح قلب تهران را از پزشکان آماتور متمایز کند.

به عنوان مثال، این امکان وجود دارد که پزشک برای درمان بیماری شما، ترجیح دهد از روش های دارویی استفاده کند که نسبت به جراحی خیلی بهتر و کم هزینه تر است. در مقابل، این امکان وجود دارد که با استفاده از دارو نتوانید به نتیجه مورد نیاز برسید و پزشک مجبور شود با استفاده از عمل جراحی، بیماری قلبی شما را درمان کند. در اینجاست که اهمیت پیدا کردن بهترین جراح قلب تهران به میان می آید.

4. دقت بالا

.دقت بالا

پزشکی را انتخاب کنید که با دقت به حرف های شما گوش کرده و به طور کاملا دقیق و حرفه ای، شما را معاینه کند. این امر می تواند تاثیر خیلی زیادی در تشخیص درست بیماری و درمان آن داشته باشد. علاوه بر این که میزان دقت پزشک، اهمیت خیلی زیادی در اتاق جراحی دارد و به طور کلی، این مسئله تاثیر خیلی زیادی روی سلامتی شما می گذارد. به همین دلیل هم بهتر است به سراغ بهترین دکتر قلب تهران بروید و مطمئن شوید که دقت بالایی در انجام کارهای خود دارد.

5. داشتن اخلاق خوب

از دیگر فاکتورهای پر اهمیت در انتخاب بهترین دکتر قلب در تهران و یا سایر شهرهای دیگر، این است که اخلاق خوبی داشته باشد. به طور کلی، عمل های جراحی قلب و این گونه بیماری ها، استرس خیلی زیادی برای بیمار و خانواده های او دارند.

به همین دلیل هم ممکن است شما در طول جراحی و یا قبل از آن، نیاز به مشاوره و همدلی پزشک داشته باشید و اگر پزشک مورد نظر شما اخلاق خوبی داشته باشد، هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. زیرا پزشک با صبر و همدلی، به طور کامل برای شما توضیح می دهد که شرایط جراحی قلب به چه صورت خواهد بود و تا حد خیلی زیادی از میزان استرس شما می کاهد.

تحقیقات نشان می دهند که با مصرف دانه چیا ، شما می توانید فشار خون پایین خود را هم کنترل کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، شما را با بهترین دکتر قلب تهران آشنا کردیم. همان طور که متوجه شدید، یک پزشک قلب مجرب و حرفه ای، باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند فرایند تشخیص و درمان بیماری های قلبی را با موفقیت به انجام برساند.

البته باید بدانید که فهرست بالا به صورت ترتیب بندی نیست و همه پزشکانی که در این لیست مشاهده کردید، از نظر سطح علمی و سابقه در درجه بالایی قرار می گیرند. علاوه بر پزشکانی که گفتیم، دکترهای دیگری نیز در زمینه درمان بیماری های قلبی فعالیت می کنند که شما می توانید از قبل، درباره آنها تحقیق و سپس به مطب آنها مراجعه کنید.

2.8/5 - (11 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا