سلامت

بهترین دکتر ام اس در تهران | لیست 10 تایی سال 1402

ام اس یکی از بیماری های طولانی مدتی است که وقتی فرد به آن مبتلا می شود، سیستم ایمنی بدن او به سیستم عصبی بدنش حمله می کند. پیشرفت این بیماری می تواند تأثیر بسیار مخربی روی سلول های عصبی فرد بگذارد. به همین دلیل هم فرد مبتلا به این بیماری باید در سریع ترین زمان ممکن، بهترین دکتر ام اس در تهران را پیدا کند تا بتواند از پیشرفت آن جلوگیری کند.

پزشکان بسیار زیادی در تهران در این زمینه فعالیت می کنند و شما باید بدانید که بهترین پزشک برای درمان ام اس کدام است. در این مقاله از لنداسپا، ما اطلاعات کاملی درباره این بیماری و بعد هم بهترین فوق تخصص ام اس در تهران در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ام اس چیست؟

ام اس (MS) که  در زبان انگلیسی با نام multiple sclerosis شناخته می شود، در واقع نوعی مشکل نخاعی و مغزی است که در آن سیستم ایمنی بدن فرد به سیستم عصبی بدنش حمله می کند. این بیماری غالبا طولانی مدت بوده و می تواند ماندگار باشد.

با پیشرفت و ادامه آن، ممکن است فرد دچار ناتوانی در انجام کارهای روزمره خود شود و نتواند هیچ کاری انجام دهد. در این شرایط است که باید هرچه سریع تر به دنبال بهترین دکتر ام اس بگردد تا بتواند علائم آن را از بین برده و حداقل تا حدودی آن را کنترل کند.

عوارض بیماری ام اس چیست؟

قبل از این که بهترین دکتر ام اس در تهران را به شما معرفی کنیم، بد نیست که اطلاعاتی درباره عوارض این بیماری به دست بیاورید. گاهی مواقع، ممکن است فرد دچار ام اس خوش خیم شده باشد که در این شرایط، درمان آن خیلی راحت تر بوده و عوارض این بیماری هم خیلی شدید نیست. با این حال، اگر شرایط شما خیلی وخیم باشد، ممکن است دچار عوارض خیلی بدتری شوید که در ادامه برخی از مهم ترین آنها را نام می بریم.

برخی از مهمترین علائم ام اس که ممکن است با پیشرفت این بیماری در شما دیده شوند، شامل مواردی مانند مشکلات بینایی، تشنج و اسپاسم عضلات، درد، خستگی زیاد و مشکلات احساسی و افسردگی هستند. اگرچه هر یک از این علائم می توانند خطرات بسیار زیادی برای زندگی عادی شما داشته باشند، اما باید بدانید که مشکلات بینایی، در واقع اصلی ترین علائم ام اس هستند.

بیشتر کسانی که به ام اس مبتلا می شوند، در همان روزهای ابتدایی دچار ضعف بینایی خواهند شد. غالبا این مشکل هم بدین صورت است که بیشتر روی یک چشم فرد تاثیر می گذارد. از دیگر علائم ام اس در بینایی که ممکن است در خیلی از افراد به وجود بیاید، مواردی مانند دو بینی یا تاری دید هستند.

افراد مبتلا به این بیماری دچار دردهای عضلانی بسیار شدیدی می شوند و بخش های مختلف پوست آنها بیش از اندازه می سوزد. حتی بسیاری از افراد مبتلا به ام اس دچار حساسیت های پوستی می شوند که این امر می تواند موجب افزایش دردهای پوستی و عضلانی آنها شود.

پیشنهاد لنداسپا: بهترین دکتر پیوند مغز استخوان در تهران

آیا ام اس درمان دارد؟

آیا ام اس درمان دارد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که خیلی از افراد مبتلا به ام اس درباره آن می پرسند، این است که آیا این بیماری درمان دارد؟ برای پاسخ به این افراد، باید بگوییم که درمان ام اس تا حد خیلی زیادی به میزان پیشرفت بیماری بستگی دارد.

به این معنی که اگر بیماری شما خیلی پیشرفت کرده باشد و از نوع بدخیم باشد، متاسفانه هیچ راه درمان قطعی برای آن وجود ندارد. در این شرایط فقط می توانید با مراجعه به بهترین دکتر ام اس در تهران و یا پزشکان فوق تخصص، تا حدی میزان درد و علائم آن را کاهش دهید.

از طرف دیگر، ممکن است برخی از افراد دچار ام اس خوش خیم شده باشند. در این نوع بیماری، حتی بعد از ابتلا به ام اس هم بدن شما قدرت و توانایی های خود را حفظ می کند و می توانید با برخی روش های درمانی، تا حد خیلی زیادی از پیشرفت آن بکاهید. البته توجه کنید که مراجعه به بهترین دکتر بیماری ام اس در تهران می تواند تاثیر خیلی زیادی در درمان شما داشته باشد.

انواع روش های درمان ام اس

روش های مختلفی برای درمان این بیماری وجود دارند که به شما کمک می کنند که تا حد خیلی زیادی دردهای خود را تسکین دهید و از پیشرفت بیماری جلوگیری کنید. بهترین پزشکان ام اس در تهران از روش های جدید و مدرن برای درمان این بیماری استفاده می کنند و شما می توانید با خیالی آسوده، از آنها کمک بگیرید.

در این مقاله به معرفی بهترین دکتر دیسک کمر در تهران پرداخته ایم

انواع روش های درمان ام اس

پزشک بعد از معاینه شما، تشخیص می دهد که کدام یک از روش های درمان ام اس برای شما کارسازتر است. بسته به نوع بیماری، ممکن است از روش های دارویی یا درمانی خاصی استفاده کند. به عنوان مثال، یکی از مهمترین داروهایی که در این زمینه تجویز می شود، اینترفرون بتا، بتافران، کوپاکسون و سایر موارد این چنینی هستند. به علاوه، داروهای استروئیدی نیز می توانند کمک خیلی زیادی به عود بیماری ام اس داشته کنند.

در صورتی که هیچ یک از این روش ها نتوانند کارساز باشند، ممکن است پزشک متخصص شما از روش های جدی تر و تهاجمی تری برای درمان استفاده کند. برخی مواقع هم برای جلوگیری از افزایش دردهای عضلانی و تسکین درد، برنامه های فیزیوتراپی می توانند کمک خیلی زیادی به شما کنند.

داروی زاکرال چیست و برای چه بیماری استفاده می‌شود

لیست بهترین پزشکان ام اس در تهران

در بخش های قبل اطلاعات کاملی درباره بیماری ام اس به دست آوردید. اکنون ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که بهترین دکتر فلوشیپ ام اس در تهران چه کسی است؟ توجه داشته باشید که اگر پزشک مورد نظر شما حتی از بهترین روش های درمان استفاده کند، اما تجربه و تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد، نمی تواند به درمان شما کمک کند.

به همین دلیل هم باید حتما به سراغ بهترین دکتر متخصص ام اس در تهران بروید تا مطمئن باشید که بیماری شما به بهترین شکل ممکن درمان می شود. در این بخش، لیستی از بهترین پزشکان ام اس در تهران را نام می بریم که شما می توانید با مراجعه به هر یک از آنها، مطمئن باشید که کمک خیلی زیادی به درمان شما خواهند کرد.

لیست بهترین پزشکان ام اس در تهران

1.دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی

اولین و بهترین پزشک ام اس در تهران که ما در این فهرست به شما معرفی می کنیم، دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی هستند که تجربه بسیار زیادی در درمان این بیماری دارند. دکتر مقدسی با بیشتر از 20 سال سابقه و تجربه، از بهترین روش های درمان ام اس برای بیماران خود استفاده می کنند.

این پزشک متخصص دارای فلوشیپ بیماری ام اس بوده و یکی از بهترین متخصصان بیماری های مغز و اعصاب در ایران شناخته می شوند. دکتر مقدسی مطالعات و تحقیقات خیلی زیادی روی بخش های مختلف مغز داشتند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که ایشان با استفاده از تجربه سالانه خود، موجب تسکین دردهای ناشی از MS شما می شوند.

2.دکتر فرزاد محرابی

دکتر محرابی هم یکی از بهترین پزشکان ام اس در تهران شناخته می شوند که سابقه و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارند. شما می توانید برای گرفتن نوار مغز، نوار عصب و عضله و همچنین نوار چشم برای اطمینان از عوارض بیماری ام اس، به دکتر محرابی مراجعه کنید.

ایشان دارای تخصص بیماری های مغز و اعصاب یا همان نورولوژی و دکترای حرفه ای پزشکی هستند. به خاطر تخصص و تجربه فوق العاده دکتر محرابی، ما ایشان را به عنوان بهترین دکتر بیماری ام اس در تهران می شناسیم.

3.دکتر علی اصغر شریفی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر ام اس در تهران هستید، باید دکتر علی اصغر شریفی را به شما معرفی کنیم. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی مغز و اعصاب و فلوشیپ بیماری ام اس بوده و سابقه و تجربه بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری ام اس دارند.

دکتر شریفی تمام خدمات و روش های درمان بیماری ام اس که شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهند. علاوه بر این که با توجه به شرایط خود شما، از بهترین روش ها و متدهای جدید درمانی استفاده می کنند.

دکتر علی اصغر شریفی

4.دکتر امیررضا عظیمی صائین

دکتر امیررضا عظیمی صائین هم بهترین دکتر متخصص ام اس در تهران هستند که علاوه بر استفاده از بهترین و جدیدترین متدهای درمان، برخورد بسیار خوبی هم دارند و شما می توانید با خیالی آسوده از روش های درمان و برخورد خوب ایشان، به دکتر عظیمی مراجعه کنید.

دکتر عظیمی بیشتر از 23 سال سابقه تجربه در زمینه درمان بیماری ام اس دارند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که تخصص بسیار زیادی در حوزه درمان این بیماری خواهند داشت.

5.دکتر سمیرا نوردی

فهرست بهترین دکتر فلوشیپ ام اس در تهران را با دکتر سمیرا نوردی ادامه می دهیم. دکتر نوردی دارای فلوشیپ ام اس و متخصص مغز و اعصاب بوده و شما می توانید برای درمان این بیماری به طور کامل روی ایشان حساب باز کنید. علاوه بر این که همه بیماران دکتر سمیرا نوردی از اخلاق خوب و حرفه ای ایشان هم راضی بوده اند.

6.دکتر حورا حیدری

دکتر حورا حیدری

در صورتی که هر یک از علائم بیماری ام اس را دارید، بهتر است هرچه سریع تر به دنبال بهترین دکتر متخصص ام اس در تهران بگردید.

از این نظر، می توانید مطمئن باشید که دکتر حورا حیدری یکی از بهترین پزشکان برای درمان بیماری ام اس شناخته می شوند که با تخصص و تجربه بسیار زیادی که در این زمینه دارند، به شما کمک می کنند که تا حد خیلی زیادی از پیشرفت این بیماری جلوگیری کنید. بیشتر از 15 سال است که ایشان در زمینه بیماری ام اس و بیماری های مغز و اعصاب فعالیت می کنند.

7.دکتر حسین رضایی زاده

در حال حاضر، خیلی از افراد به جای روش های دیگر، به سراغ طب سنتی آمده اند. از این نظر، دکتر حسین رضایی زاده می توانند انتخاب مناسبی برای آنها باشند. دکتر رضایی زاده متخصص طب سنتی ایرانی گرایش بیماری های سرطان و ام اس هستند و به شما کمک می کنند که با استفاده از روش های کاربردی و بدون خطر، از شر دردهای آزاردهنده MS خلاص شوید.

8.دکتر محمدعلی صحراییان

دکتر محمدعلی صحراییان یکی از بهترین پزشکان ام اس در تهران شناخته می شوند و به شما کمک می کنند که خیلی سریع بیماری ام اس خود را شناسایی کرده و برای درمان آن اقدام نمایید.

دکتر صحراییان دارای فلوشیپ بیماری ام اس بوده و متخصص بیماری های مغز و اعصاب هستند. به علاوه، دکتر محمدعلی صحراییان دارای دکترای حرفه ای پزشکی نیز بودند و بیشتر از 26 سال تجربه در زمینه درمان بیماری های ام اس دارند.

9.دکتر محدثه آزادواری

دکتر محدثه آزادواری

اگر به دنبال یک دکتر خوش برخورد و حرفه ای برای درمان بیماری ام اس می گردید، باید به شما بگوییم که دکتر محدثه آزادواری بهترین پزشک ام اس در تهران به شمار می روند که در بیمارستان سینا که یکی از بهترین بیمارستان های تهران شناخته می شود، مشغول به فعالیت هستند.

این دکتر تخصص طب فیزیکی و توانبخشی دارند و از این نظر، به شما کمک می کنند که تا حد خیلی زیادی دردهای عضلانی ام اس را تسکین دهید.

10.دکتر زهرا عبادی

در نهایت، فهرست بهترین دکتر ام اس در تهران را با دکتر زهرا عبادی به پایان می رسانیم. دکتر عبادی دارای فلوشیپ بیماری ام اس بوده و متخصص بیماری های مغز و اعصاب یا همان نورولوژی هستند.

به همین دلیل شما می توانید اطمینان حاصل کنید که ایشان تخصص و مهارت بسیار بالایی برای درمان این بیماری دارند و با استفاده از بهترین و جدیدترین متدهای درمان بیماری ام اس، دردهای ناشی از این عارضه را در شما از بین می برند.

سخن پایانی

همان طور که در این مقاله از لنداسپا مشاهده کردید، مراجعه به این بهترین دکتر ام اس در تهران برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این که شما می توانید برای درمان و تسکین دردهای ناشی از این بیماری، از پزشکان فوق تخصص کمک بگیرید.

در این مقاله، ما سعی کردیم شما را با بهترین دکتر متخصص ام اس در تهران آشنا کنیم تا بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل و یا علائم این بیماری، به سراغ یک پزشک معتبر و متخصص بروید. اگر شما هم تجربه مراجعه به پزشکان دیگری برای درمان بیماری ام اس را داشته اید، می توانید نام و اطلاعات پزشک مورد نظر خود را در قسمت نظرات یادداشت کنید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

یک دیدگاه

  1. من مدت ۲۸ ساله بیمارم در حال حاضر سرگیجه وحشتناکی دوبینی وووووو دارم کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا