سلامت

بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز کیست؟ لیست 10 تایی

بیماری های اعصاب و روان می توانند روی کل زندگی فرد تاثیر منفی بگذارند. به همین دلیل هم بهتر است با استفاده از روش های پزشکی کارآمد، این مشکلات را درمان کرد. در صورتی که در شیراز زندگی می کنید، می توانید با مراجعه به پزشکان متخصص این حوزه، این بیماری ها را تا حد زیادی کنترل و درمان کنید. در این مقاله از لنداسپا شما را با بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز آشنا می کنیم. پس اگر شما و یا هر یک از اطرافیانتان دچار مشکلات این چنینی هستید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

در شیراز پزشکان مغز و اعصاب بسیار زیادی فعالیت می کنند. همین مسئله موجب شده که خیلی از افرادی که به دنبال پزشکان این حوزه می گردند، نتوانند یک دکتر خوب و مجرب پیدا کنند و دچار سردرگمی های زیادی شوند. در این شرایط، ممکن است برخی از افراد طبق تجربه اطرافیان خود به پزشکی مراجعه کنند و برخی دیگر هم با توجه به موقعیت مکانی مطب پزشک. با این حال، موضوعات دیگری نیز وجود دارد که با در نظر گرفتن همه آنها، بهترین پزشکان این حوزه را شناسایی و معرفی کرده ایم.

معرفی 10 تا از بهترین دکترای مغز و اعصاب شیراز

معرفی 10 تا از بهترین دکترای مغز و اعصاب شیراز

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، شما در این فهرست می توانید لیستی از چندین پزشک متخصص مغز و اعصاب در شهر شیراز را پیدا کنید و با مراجعه به آنها، به بهترین نتیجه از درمان بیماری خود برسید. البته تاکید می کنیم که حتما قبل از مراجعه به هر یک از پزشکان فوق تخصص مغز و اعصاب موجود در این فهرست، باز هم درباره آنها تحقیق کنید و بعد از اطمینان یافتن از عملکرد ایشان، به مطب یکی از پزشکان مراجعه نمایید.

دکتر یوسف کازرونی

بدون شک اولین کسی که به عنوان بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان شیراز به شما معرفی می کنیم، دکتر یوسف کازرونی هستند. دکتر کازرونی سابقه بسیار درخشان و مناسبی در زمینه درمان بیماری های مغز و اعصاب دارند.

پس اگر دچار بیماری هایی مانند دیسک کمر، کیست چربی، درد میگرن و سایر موارد این چنینی شدید که به مغز و اعصاب شما مرتبط بودند، می توانید با مراجعه به دکتر کازرونی آنها را درمان کنید. ایشان با مدرک تخصص و جراحی مغز و اعصاب، یکی از بهترین گزینه ها برای درمان بیماری های این چنینی به شمار می روند.

دکتر مهرزاد پورجعفر

دکتر مهرزاد پورجعفر دارای تخصص مغز و اعصاب بوده و می توانند یک گزینه بسیار قابل اعتماد برای درمان بیماری های مختلف باشند. علاوه بر این موارد، این پزشک حاذق به خاطر داشتن مدرک فلوشیپ سکته مغزی و استروک، از نظر دانش تخصصی حرف اول را در شیراز می زنند و به همین دلیل هم می توانید از مراجعه به ایشان اطمینان داشته باشید. دکتر پورجعفر می توانند با استفاده از بهترین روش های جهان، بیماری های اورژانسی مهمی مانند سکته مغزی را درمان کنند.

دکتر محمد صادق مسعودی

دکتر محمد صادق مسعودی

از آنجا که دکتر محمد صادق مسعودی دارای تخصص بیماری های مغز و اعصاب هستند و بیشتر مراجعه کنندگان از ایشان رضایت داشته اند، ما ایشان را به عنوان بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز به شما معرفی می کنیم. علاوه بر این مدارک، دکتر مسعودی مدرک فلوشیپ جراحی مغز و اعصاب کودکان و اندوسکوپی مغز را نیز با رتبه عالی دریافت کرده اند. ایشان با رتبه اول، بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب ایران را به دست آورده اند و می توانند جراحی های بد شکلی جمجمه را با روش های کاملا کم تهاجمی و جدید انجام دهند.

دکتر سید حسن عصایی

اگر به دنبال یک دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان شیراز می گردید که تجربه کافی و دانش تخصصی بالایی داشته باشد، مراجعه به مطب دکتر سید حسن عصایی می تواند بهترین گزینه برای شما در نظر گرفته شود.

دکتر عصایی دارای تخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و می تواند عمل های جراحی مختلفی مانند درمان دیسک کمر، جراحی ضربه مغزی، درمان انحراف ستون فقرات و سایر موارد این چنینی را انجام دهند. ایشان با استفاده از لیزر، دیسک کمر شما را درمان می کند و کارهای دیگری مانند پلاتین گذاری را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

دکتر فرهاد عمادی

یکی دیگر از پزشکانی که تخصص و تجربه موفقیت آمیز بسیار زیادی در زمینه مغز و اعصاب دارند، دکتر فرهاد عمادی با مدرک تخصص مغز و اعصاب و بوتاکس سردرد هستند. دکتر عمادی می توانند بیماری های مختلفی که به مغز و اعصاب مرتبط هستند مانند ام اس، مشکلات حافظه، اختلالات خواب، بیماری های عصبی محیطی، تشنج، بیماری های حرکتی، نوار عصب و عضله را به بهترین شکل ممکن درمان کنند. در کنار همه این موارد، ایشان به صورت کاملا تخصصی با استفاده از بوتاکس، به درمان میگرن شما کمک می کنند.

دکتر ابوالقاسم امیری

دکتر ابوالقاسم امیری

از دیگر پزشکان فوق العاده با تجربه و خوش نام در زمینه درمان بیماری های مغز و اعصاب در شیراز، می توان به دکتر ابوالقاسم امیری اشاره کرد. دکتر امیری نیز با تخصص مغز و اعصاب یا نورولوژی، به درمان بیماری های ام اس، دیسک کمر، سردرد و سرگیجه، پارکینسون و سایر موارد این چنینی می پردازند. این پزشک قدرت تشخیص بسیار خوبی دارند و قبل از این که برای درمان بیماری شما از عمل جراحی استفاده کنند، مطمئن می شوند هیچ روش درمانی با دارو برای آن وجود ندارد.

دکتر حمید نعمتی

اگر به دنبال یک پزشک حاذق و با تجربه در زمینه تخصص درمان بیماری های مغز و اعصاب در کودکان و نوجوانان می گردید، دکتر حمید نعمتی گزینه بسیار مناسبی برای شما هستند. این پزشک حاذق با مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان، به شما کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن فرزند خود را درمان کنید. علاوه بر این موارد، دکتر نعمتی دوره تکمیلی صرع کودکان و بزرگسالان خود را با رتبه عالی گذرانده اند و از این نظر نیز پزشک قابل اعتمادی به شمار می روند.

دکتر سلمان حاتمی زرگران

مهمترین دلیلی که باعث شده ما دکتر سلمان حاتمی زرگران را به عنوان بهترین جراح مغز و اعصاب شیراز به شما معرفی کنیم، تجربه کاری فوق العاده موفقیت آمیز و نظر مثبت مراجعه کنندگان است. اگر کمی درباره دکتر حاتمی زرگران تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که ایشان در زمینه کاری خود جزو بهترین ها شناخته می شوند و تقریبا همه مراجعه کنندگانی که برای درمان بیماری های مختلف به ایشان مراجعه کرده اند، رضایت داشته اند. همچنین دکتر حاتمی فوق العاده خوش اخلاق بوده و با صبر بسیار زیاد به درمان شما می پردازند.

دکتر نوید فرزین

دکتر نوید فرزین

اگر دچار بیماری هایی مانند تومور مغزی، میگرن، گردن درد، دیسک کمر و سایر موارد این چنینی شده اید، می توانید با مراجعه به دکتر نوید فرزین آن را درمان کنید. دکتر فرزین دارای مدرک تخصص و جراحی مغز و اعصاب ستون فقرات هستند و به شما کمک می کنند تا با استفاده از کم خطرترین و بهترین روش ها درمان شوید. تجربه بسیار زیاد دکتر فرزین در این زمینه موجب شده که فرایند درمان مراجعه کنندگان تا حد خیلی زیادی تسریع یابد و آنها بتوانند در بازه زمانی کوتاهی درمان شوند.

دکتر بیژن زمانی زاده

در نهایت، فهرست بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز را با دکتر بیژن زمانی زاده به اتمام می رسانیم. دکتر زمانی زاده دارای مدرک تخصصی جراحی مغز و اعصاب دیسک و ستون فقرات هستند و برای درمان بیماری هایی که به این ناحیه مربوط می شوند، از بهترین های شیراز به شمار می روند. پس اگر دچار پارگی دیسک کمر شدید و یا در نواحی گردن و کمر خود احساس درد شدیدی داشتید، بهتر است هرچه سریع تر خود را به مطب دکتر بیژن زمانی زاده برسانید. ایشان بعد از معاینه دقیق، در سریع ترین زمان ممکن درمان را آغاز خواهند کرد.

دکتر مغز و اعصاب چه بیماری هایی را درمان می کند؟

به نظر شما یک پزشک متخصص در حوزه مغز و اعصاب باید دقیقا چه بیماری هایی را درمان کند؟ به طور کلی، بیماری های مغز و اعصاب فوق العاده گسترده هستند و به همین دلیل هم پزشکانی که در این حوزه درس خوانده و مدرک تخصصی دارند، می توانند بخش زیادی از بیماری های این چنینی را درمان کنند.

دکتر مغز و اعصاب چه بیماری هایی را درمان می کند؟

در این قسمت، مهمترین بیماری هایی که توسط دکتر مغز و اعصاب درمان می شوند را به صورت مختصر نام می بریم. پس اگر دچار هر یک از این بیماری ها شدید، پیشنهاد می کنیم که به یک پزشک متخصص مغز و اعصاب در شهر خود مراجعه نمایید.

 • جراحت یا لرزش سر
 • میگرن و سردردهای مزمن و بسیار شدید
 • ام اس یا مولتیپل اسکلروزیس
 • تشنج یا صرع
 • پارکینسون
 • سکته مغزی
 • لکنت زبان
 • آسیب های سیستم عصبی و ترومای مغزی
 • تومور مغزی
 • دیسک کمر
 • درد در نواحی گردن
 • آلزایمر و فراموشی
 • بیماری های سیستم عصبی

معرفی تخصص مغز و اعصاب

تخصص مغز و اعصاب یکی از اصلی ترین و مهمترین شاخه های علم پزشکی شناخته می شود که با مطالعه و تحصیل در این حوزه، می توان دردها و بیماری های خیلی زیادی که پیش از این گفتیم را درمان کرد. شخصی که به عنوان متخصص مغز و اعصاب شناخته می شود، اختلالات مربوط به نورولوژی (سیستم عصبی بدن) را درمان می کند.

معرفی تخصص مغز و اعصاب

به طور کلی، برای این که این موضوع را بهتر درک کنید، خوب است بدانید که سیستم عصبی بدن شامل دو قسمت کلی می شوند که یکی از آنها سیستم عصبی مرکزی و دیگری سیستم عصبی محیطی هستند. سیستم عصبی مرکزی شامل مغز و نخاع و سیستم عصبی محیطی شامل گوش، چشم، پوست و سایر اندام های حسی بدن می شوند.

پزشک متخصص مغز و اعصاب بیماری های اختلال سیستم عصبی مرکزی را درمان می کند. البته منظور ما از درمان این بیماری ها، فقط عمل جراحی نیست و ممکن است گاهی مواقع از روش های دارویی برای درمان کمک بگیرد.

در صورت مشاهده چه علائم و بیماری هایی باید به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنیم؟

بر اساس اطلاعاتی که پیش از این به دست آوردید، به احتمال خیلی زیاد متوجه شده باشید که بعد از ابتلا به چه بیماری هایی باید به یک پزشک متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید. اما گاهی مواقع این امکان وجود دارد که برخی از افراد علائم این بیماری ها را ندارند و متوجه نباشند که دچار هر یکی از بیماری های پیشین شده اند یا خیر. به همین دلیل هم در این قسمت چندین علائم مهم را به شما معرفی می کنیم که اگر هر یک از آنها را حداقل برای چند روز مشاهده کردید، باید هرچه سریع تر به یک پزشک متخصص مغز و اعصاب مراجعه نمایید.

در صورت مشاهده چه علائم و بیماری هایی باید به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنیم؟
 • مشکلات حرکتی
 • سردردهای خیلی شدید و مکرر
 • سرگیجه
 • عدم توانایی در تعادل و ایجاد هماهنگی بین اعضای مختلف بدن
 • اختلال در خواب
 • از دست دادن هوشیاری
 • تشنج
 • مشاهده تغییرات در حواس مختلفی مانند چشایی، بویایی، لامسه یا بینایی
 • فلج جزئی یا کامل بدن
 • مشکلات زبانی یا گفتاری

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا متوجه شدید که بهترین دکتر مغز و اعصاب شیراز چه کسانی هستند و برای درمان این بیماری باید به پزشکی با چه تخصص هایی مراجعه کرد. همان طور که گفتیم، تعدد زیاد پزشکان در این حوزه در شهر شیراز موجب شده که انتخاب برای خیلی از بیماران سخت باشد و به همین دلیل هم با توجه به تخصص، سابقه کاری، نظر مراجعه کنندگان، اخلاق حرفه ای، استفاده از روش های جدید و تجهیزات مدرن و سایر موارد این چنینی می توانید یک پزشک خوب در این رشته را انتخاب کنید.

باز هم یادآوری می کنیم که برای انتخاب پزشک قبل از مراجعه باید تحقیقات زیادی درباره او انجام دهید و بعد از اطمینان می توانید به ایشان مراجعه کنید. اگر شما هم پزشک دیگری در شیراز می شناسید که در زمینه تخصص مغز و اعصاب از ایشان راضی بوده اید، می توانید در قسمت نظرات نام این پزشک را بنویسید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا