زیباییسلامت

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران کیست؟ | لیست 10 تایی 1402

اگر شما هم یک یا چند مورد از دندان های خود را از دست داده اید و برای پر کردن جای خالی آنها به دندانپزشکی مراجعه کرده باشید، به احتمال زیاد نام ایمپلنت را شنیده اید. ایمپلنت دندان یکی از روش های فوق العاده ای است که به شما کمک می کند به صورت دائمی، دندان های جدیدی داشته باشید. با این حال، باید مطمئن شوید که به سراغ بهترین دکتر ایمپلنت در تهران می روید تا این عمل را با ظرافت کامل برای شما انجام دهد. در این مقاله، فهرستی در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در تهران را پیدا کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

قبل از این که بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران را به شما معرفی کنیم، بد نیست بدانید که اصلا این روش چیست و چگونه انجام می شود. ایمپلنت دندان به روشی گفته می شود که در آن دندانپزشکی با استفاده از پیچ های بسیار کوچکی از جنس تیتانیوم، دندان های مصنوعی را در فک افراد جایگذاری می کند تا به طور کامل با استخوان فک جوش بخورد.

به بیان دیگر، دندانپزشکان به جای ریشه دندان، از ایمپلنت استفاده می کنند که باعث می شود به طور کامل روی لثه فیکس شوند. از آنجا که از پایه ایمپلنت استفاده می شود، دیگر نیازی نیست که حتما از تکیه گاه دیگری برای نگهداری دندان ها استفاده شود. به علاوه، ایمپلنت دندان استحکام و مقاومت بسیار خوبی دارد و می تواند تا سال های سال برای شما دوام بیاورد. شاید همین مسائل است که باعث شده خیلی از افراد به سراغ بهترین ایمپلنت کار تهران بروند تا بتوانند مدت دوام این روش را افزایش دهند.

پیشنهاد لنداسپا برای مطالعه بیشتر : ” آموزش ماساژ برای درمان دندان درد

ایمپلنت دندان چیست؟

متخصص ایمپلنت چه کسی است و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در تهران متخصصان بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید برای ایمپلنت دندان به آن ها مراجعه کنید. البته توجه داشته باشید که بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران باید حتما تخصص کافی در این زمینه داشته باشد و از بهترین متریال موجود برای ایمپلنت استفاده کند. علاوه بر این موارد، مطمئن شوید که بهترین پزشک ایمپلنت تهران در کلینیک معتبری مشغول به کار است و در آن مکان، از تمام تجهیزات پزشکی استریل شده استفاده می شوند.

فاکتور دیگری که می تواند انتخاب بهترین جراح ایمپلنت تهران را برای شما راحت تر کند، مدت زمان سابقه دندانپزشک است. به همین دلیل هم به طور کامل درباره پزشک مورد نظر خود تحقیق کنید تا مطمئن شوید که می تواند به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در تهران برای شما در نظر گرفته شود.

ایمپلنت دندان انواع مختلفی دارد برای اطلاعات بیشتر مقاله “ایمپلنت دندان چیست” را مطالعه نمایید.

معرفی بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

در تهران متخصص های ایمپلنت فوق العاده زیادی وجود دارند که شاید انتخاب را برای بسیاری از بیماران دشوار کنند. از این رو، ما تصمیم گرفتیم در این بخش، بهترین متخصص های ایمپلنت در تهران را به شما معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید یک پزشک قابل اعتماد و ماهر پیدا کنید. پس اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت در تهران می گردید، حتما این بخش را تا انتها مطالعه فرمایید.

ایمپلنت دندان چیست؟

مقاله پیشنهادی:بهترین دندانپزشک در تهران کیست؟

1.دکتر پدرام عبدالله زاده

بدون شک می توان گفت که دکتر پدرام عبدالله زاده بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در تهران شناخته می شوند. این پزشک متخصص در رشته دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان فارغ التحصیل شده اند و فعالیت بسیار زیادی در زمینه دندانپزشکی زیبایی مانند ایمپلنت دندان، لمینت، کامپوزیت و طراحی لبخند دارند.

از سوی دیگر، این پزشک متخصص به خاطر داشتن سن نسبتا کمتر و جوان بودن، یکی از پزشکان بسیار محبوب از نظر خیلی از بیماران هستند و می توانند با سلیقه بسیار زیاد و ظرافت کامل، ایمپلنت دندان را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

2.دکتر بهمن پوراقدم

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر دندانپزشک ایمپلنت در تهران هستید، باید دکتر بهمن پوراقدم را به شما معرفی کنیم. این پزشک متخصص تخصص دندان پزشکی زیبایی و ایمپلنت خود را از دانشگاه آمریکا گرفتند و دارای فلوشیب ایمپلنت از کشور آمریکا هستند.

به علاوه، دکتر پور اقدم یکی از مهمترین اعضای انجمن دندانپزشکی زیبایی آمریکا نیز به شمار می روند. ایشان تحصیلات دندانپزشکی عمومی خود را در کشور خودمان گذرانده و سپس برای گذراندن مدارک تکمیلی ایمپلنت و زیبایی دندان، به آمریکا مهاجرت کردند. در حال حاضر، شما می توانید برای ایمپلنت دندان به بهترین شکل ممکن، به سراغ دکتر بهمن پوراقدم بروید.

پیشنهاد لنداسپا: بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران

معرفی بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

3.دکتر مهدی نعمت الهی

دکتر مهدی نعمت اللهی نیز به عنوان بهترین دکتر کاشت ایمپلنت در تهران شناخته می شوند که مدرک دندانپزشکی خود را در سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز گرفتند و تاکنون سابقه ای درخشان در زمینه ایمپلنت دندان دارند. این دندانپزشک فوق العاده دارای فلوشیپ زیبایی از دانشگاه تهران هستند و در حال حاضر، دوره های آموزشی مختلفی برای ایمپلنت دندان تدریس می کنند. به طور کلی، دکتر نعمت الهی یکی از بهترین دندانپزشکان در زمینه کاشت ایمپلنت دندان به شمار می روند.

4.دکتر شهرزاد شاه بیک

یکی دیگر از بهترین متخصص های ایمپلنت در تهران که این عمل را با ظرافت بسیار زیادی انجام می دهند، دکتر شهرزاد شاه بیک هستند. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی دندانپزشکی بوده و همچنین یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز به شمار می روند. دکتر شاه بیک تاکنون 11 جلد کتاب در زمینه پریودونتولورژی را ترجمه و تالیف کردند. به علاوه، ایشان در زمینه ایمپلنت دندان، پیوند استخوان و جراحی لثه، فعالیت درخشانی دارند و به همین دلیل هم ما ایشان را به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران به شما معرفی کرده ایم.

بهترین دکتر گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد کیست؟

5.دکتر عزیز گشاده رو

خیلی از کسانی که قصد ایمپلنت دندان را دارند، دکتر عزیز گشاده رو را به عنوان بهترین جراح ایمپلنت تهران می شناسند. این پزشک ماهر در زمینه ایمپلنت، کامپوزیت و لمینت هم فعالیت می کنند و به طور کلی، هر خدمات زیبایی دندان که شما بخواهید را می توانید از دکتر گشاده رو بخواهید. ایشان رتبه اول بورد تخصصی بوده و یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی تهران نیز هستند.

ایمپلنت در تهران

6.دکتر امیر خداداد

یکی دیگر از بهترین دکترهای ایمپلنت تهران که می توانند این عمل را با ظرافت و دقت بسیار بالایی برای شما انجام دهند که شاید حتی خودتان هم متوجه مصنوعی بودن آن نشوید، دکتر امیر خداداد هستند. این پزشک متخصص دارای فلوشیپ ایمپلنت از نوبل آمریکا هستند و همچنین مدارک مربوط به لمینت و کامپوزیت ونیر را نیز از شهر جنوا ایتالیا گرفته اند.

دلیل دیگری که موجب شده ما دکتر امیر خداداد را به عنوان بهترین دکتر ایمپلنت در تهران به شما معرفی کنیم، سابقه بسیار درخشانی ایشان در زمینه ایمپلنت و زیبایی دندان است. به علاوه، دکتر خداداد عضو آکادمی دندانپزشکی آمریکا نیز به شمار می روند و در حال حاضر، یکی از بهترین ها در کشور خودمان نیز هستند.

7.دکتر علی قمری

اگر شما هم قصد کاشت ایمپلنت را دارید و به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران هستید، باید دکتر علی قمری را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک متخصص مدرک تخصص خود را از دانشکده دندانپزشکی همدان و دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. به علاوه، دکتر علی قمری که بهترین دکتر فوق تخصص ایمپلنت در تهران شناخته می شوند، در زمینه کامپوزیت و لمینت نیز سابقه درخشانی دارند.

دکتر ایمپلنت در تهران

8.دکتر مهدی کریمی

فهرست بهترین دکتر دندانپزشک ایمپلنت در تهران را با دکتر مهدی کریمی ادامه می دهیم. دکتر کریمی در زمینه ایمپلنت دندان، طراحی لبخند، کامپوزیت و لمینت، سابقه درخشانی دارند و به شما کمک می کنند که با ترمیم شکل دندان های خود، لبخند جذاب و زیبایی داشته باشید. به طور کلی، دکتر کریمی سابقه تحصیلی و کاری فوق العاده ای دارند و در زمینه ایمپلنت، سال های سال است که فعالیت می کنند.

9.دکتر محمد سعید ساغری

یکی دیگر از بهترین دکترهای ایمپلنت تهران که ما در این فهرست به معرفی ایشان می پردازیم، دکتر محمد سعید ساغری هستند. دکتر ساغری دارای فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی AAID آمریکا هستند و سابقه بسیار درخشانی در این کشور و کشور خودمان دارند. از این رو، می توانید مطمئن باشید که دکتر محمد ساغری کار کاشت ایمپلنت را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

10.دکتر علی سجودی

در نهایت، آخرین پزشکی که ما از ایشان به عنوان بهترین ایمپلنت کار تهران یاد می کنیم، دکتر علی سجادی هستند. این پزشک متخصص سابقه درخشانی در زمینه ایمپلنت دندان دارند و علاوه بر ایمپلنت، خدمات زیبایی دندان دیگری مانند کامپوزیت و لمینت با استفاده از بهترین متریال موجود را نیز برای شما انجام می دهند.

کاشت ایمپلنت

پس اگر شما هم می خواهید لبخند زیبایی داشته باشید، اول از همه باید به دندان های خود اهمیت بدهید و به منظور انجام این کار، باید حتما به سراغ بهترین دکتر ایمپلنت در تهران بروید که ما در این فهرست، به برخی از مهمترین آنها را به شما معرفی کردیم. اما قبل از شروع این عمل، حتما درباره بهترین دکتر ایمپلنت تهران تحقیق کنید تا مطمئن شوید که کدام دندانپزشک برای شما مناسب تر است.

تفاوت متخصص ایمپلنت و دندانپزشکی در چیست؟

شاید برخی از افراد فکر کنند که همه دندانپزشکان می توانند گزینه مناسبی برای کاشت ایمپلنت دندان باشند. این در حالی است که باید به این افراد بگوییم که اگرچه دندانپزشکان بعد از گذراندن دوره عمومی 6 ساله خود هم امکان کاشت ایمپلنت دندان را دارند، اما برای این که به بهترین نتیجه برسید، پیشنهاد می کنیم که حتما به سراغ بهترین دکتر ایمپلنت در تهران بروید.

مهمترین تفاوت متخصص ایمپلنت و دندانپزشک، این است که متخصص ایمپلنت دوره تخصصی ایمپلنت و پروتز دندان را گذرانده است و به همین دلیل هم تخصص و تجربه خیلی بیشتری در این زمینه خواهد داشت. این دوره به مدت 4 سال به طول می انجامد و بعد از آن، پزشک می تواند به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران و یا هر وقت دیگری از تهران در نظر گرفته شود. این در حالی است که دندانپزشک، فقط یک دوره عمومی 6 سال گذرانده است و شاید نتواند ایمپلنت را آن طور که می خواهید، برای شما طراحی کند.

تفاوت متخصص ایمپلنت و دندانپزشکی در چیست؟

مقاله پیشنهادی : بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران

هزینه ایمپلنت سال 1402 چقدر است؟

به طور کلی، هزینه ایمپلنت دندان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال، خیلی مهم است که شما بخواهید چه تعداد دندان را ایمپلنت کنید و پزشک برای این دندان شما از مواد چه برندی استفاده کند. به علاوه، ممکن است هزینه های جانبی این عمل نیز در کنار ایمپلنت باشند که موجب تفاوت هزینه های شما شوند.

فاکتورهای دیگری که موجب تفاوت در هزینه ایمپلنت در تهران می شوند، مواردی مانند تخصص پزشک و مکانی است که برای انجام این عمل به آنجا مراجعه می کنید. از سوی دیگر، هزینه کاشت ایمپلنت در سال 1402 بسته به شرایط بدنی افراد تعیین می شود و نمی توان گفت این هزینه برای همه افراد مشابه است.

مزایای ایمپلنت

بعد از این که با بهترین دکتر ایمپلنت در تهران آشنا شدید، ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که این روش درمانی چه مزایایی دارد؟ برای پاسخ، باید بگوییم که ایمپلنت مزایای فوق العاده زیادی دارد که موجب شده خیلی از افراد برای پر کردن جای خالی دندان های از دست رفته خود، از این روش استفاده کنند.

به طور خلاصه، می توان گفت مهمترین مزایای ایمپلنت، مواردی مانند افزایش اعتماد به نفس، داشتن ظاهری جذاب، ماندگاری بالا، عدم اختلال موقع غذا خوردن و حرف زدن هستند. به علاوه، در مقایسه با روش های دیگری مانند دندان مصنوعی و یا بریج، ایمپلنت دندان می تواند جایگزین خیلی بهتری باشد.

مزایای ایمپلنت

معایب ایمپلنت

در حالی که ایمپلنت کاشت زندان مزایای بسیار زیادی دارد، معایب مخصوص به خودش را نیز دارد که باید حتما قبل از استفاده از آن، حتما آنها را بدانید. به عنوان مثال، خیلی از افراد اعتقاد دارند که هزینه ایمپلنت زیاد است و برای هر دندان، بازار باید هزینه ای نسبتا زیادی بپردازند. این در حالی است که به نظر ما، این هزینه کاملا ارزشش را دارد. زیرا دیگر نیازی نیست که مجددا بعد از گذشت چند سال، باز هم این هزینه را بپردازید.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، بهترین دکتر ایمپلنت در تهران را به شما معرفی کردیم. همان طور که گفتیم، پزشکان متخصص بسیار زیادی در این حوزه در تهران فعالیت می کنند که شاید انتخاب را برای خیلی از بیماران سخت کنند. با این حال، بهتر است قبل از انجام هر کاری، به خوبی درباره پزشک مورد نظر خود تحقیق کنید تا مطمئن شوید که بهترین پزشک ایمپلنت تهران را انتخاب کرده اید.

در این شرایط، به احتمال خیلی زیاد نتیجه فوق العاده ای از ایمپلنت خواهید گرفت. اگر شما هم ایمپلنت دندان در نزد یکی دیگر از پزشکان تهران انجام داده و راضی بوده اید، می توانید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا از تجربه شما بهره مند شویم.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا