سلامت

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد | لیست 10 تایی

در فصل های مختلف سال در اثر بروز حساسیت یا سرماخوردگی های فصلی و همچنین بیماری های مانند اختلالات شنوایی، سینوزیت ممکن است کودکتان به یک متخصص گوش و حلق بینی نیاز پیدا کند. اگر در مشهد زندگی می کنید و به دنبال یک متخصص برای این مشکل کودک خود می گردید، تا پایان همراه ما باشید. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد باید چه ویژگی هایی داشته باشد که با خیال راحت کودک خود را به دست او بسپاریم؟ برای دریافت پاسخ این سؤال تا انتهای این مقاله را بادقت بخوانید.

لیست 10 تایی از بهترین دکتر گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد

لیست 10 تایی از بهترین دکتر گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد

ما در این لیست 10 نفر از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد را به شما معرفی کرده ایم. خواندن این لیست زمان زیادی از شما نمی گیرد، اما باعث می شود که برای انتخاب پزشک مطمئن شوید. پزشکانی که ما در این لیست معرفی کرده ایم، همگی تجربه بالایی دارند و متخصص و ماهر هستند.

بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در مشهد کیست؟

1. دکتر محمدمهدی قاسمی

دکتر قاسمی را به این دلیل به عنوان بهترین دکتر گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد معرفی کرده ایم که بسیار باحوصله هستند و وقت زیادی برای مریض می گذارند. ایشان توانسته اند بسیاری از مشکلات بیماران که پزشکان دیگر توانایی رفع آن را نداشته اند، درمان کنند. دکتر قاسمی در حیطه هایی مانند خون دماغ در کودکان، وزوز گوش، جراحی های گوش میانی، گرفتگی بینی، سینوزیت، سرگیجه، شست و شویی گوش و عمل لوزه فعالیت دارند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت ایشان این است که داروی اضافه به شما نمی دهند.

2. دکتر احسان خدیور

دکتر خدیور یکی از خوش برخوردترین پزشکان این لیست هستند که با صبر و حوصله به تمام حرف های شما گوش می دهند و با خوش رویی، پاسخ مناسبی برای سؤالاتتان بیان می کنند. همه شما حتما بارها از اطرافیان تعریف مهارت و کار ایشان را شنیده اید. ایشان نه تنها از شهر مشهد، بلکه از نقاط مختلف ایران هم مراجعه کننده دارند. عمل آپاندیس، جراحی نای، درمان گرفتگی صدا، عمل لوزه اطفال، پولیپ حنجره از جمله خدماتی هستند که دکتر به مراجعه کنندگان ارائه می دهد.

مقاله پیشنهادی: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران

3. دکتر حبیب الله دانشور

دکتر دانشور بهترین متخصص گوش حلق و بینی اطفال در مشهد هستند و به دلیل تشخیص عالی که دارند، توانسته اند رضایت خیلی از مراجعه کنندگان را جلب کنند.

دکتر حبیب الله دانشور

ایشان در زمینه رفع مشکلات تنفسی و عمل لوزه بسیار موفق عمل کرده اند و شما می توانید برای درمان گوش میانی و بینی و انجام عمل های مربوط به گوش به دکتر دانشور مراجعه کنید. وجدان کاری بالا، دلسوزی، مهربانی و معلومات زیاد از ویژگی های خوب ایشان است. دکتر دانشور با همه مراجعه کنندگان برخوردی عالی و محترمانه دارند.

4. دکتر عباس راشد

دکتر راشد بیش از 51 سال تجربه کاری دارند و به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سرو گردن تا به حال جراحی های زیادی انجام داده اند. یکی از ویژگی های خوبی که ایشان دارند، این است که آنقدر برخورد خوب و دلسوزانه ای دارند که کودک شما به هیچ وجه نزد ایشان از معاینه شدن نمی ترسد و احساس غریبی نمی کند.

بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی اهواز را بشناسید!

ایشان تنها با یک نسخه می توانند بیماری گوش کودکتان را بر طرف نمایند. ایشان جراحی گلو و لوزه را به صورت تخصصی برای بچه ها انجام می دهند. دکتر راشد علاوه بر این موارد، در زمینه های زیر فعالیت دارند:

 • وزوز گوش
 • علائم سرماخوردگی
 • گوش درد
 • جرم گیری گوش
 • سینوزیت

5. دکتر جعفر حسن زاده

دکتر حسن زاده بیش از 50 سال به عنوان یک متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد فعالیت داشته اند. شما می توانید برای دریافت خدماتی همچون درمان بیماری های لوزه، تیروئید، جراحی پرده گوش، عفونت گوش به ایشان مراجعه کنید. خیلی از بچه ها برای کیست زبان به نزد ایشان رفته اند و به وسیله یک دارو درمان شده اند. ایشان برخوردی بسیار محترمانه و خوب دارند و همین عامل باعث شده است که مراجعه کنندگان زیادی داشته باشند.

6. دکتر ساسان عین القضاتی

مطمئنا یکی از باتجربه ترین پزشکان لیست بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد دکتر ساسان عین القضاتی هستند. ایشان بیش از 39 سال تجربه کاری دارند و با برخورد خوبی که دارند، توانسته اند نظر خیلی از مراجعه کنندگان را جلب کنند.

دکتر ساسان عین القضاتی

دکتر عین القضاتی بسیار مهربان و دلسوز هستند. شست و شوی گوش در مطب ایشان به صورت تخصصی انجام می شود و شما می توانید بدون نگرانی از ماندن آب داخل گوش و عفونت کردن آن گوش کودک خود را شست وشو دهید. دکتر عین القضاتی خدمات زیر را به بیماران رائه می دهند:

 • ساکشن
 • درمان سینوزیت
 • عمل لوزه
 • درمان حلزونی گوش
 • سینوزیت

7. دکتر نوید نوری زاده

دکتر نوری زاده با بیش از 20 سابقه کاری درخشان، یکی از بهترین متخصص گوش گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد محسوب می شود. ایشان علاوئه بر این که متخصص گوش و بینی و جراحی سروگردن هستند، فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی را دریافت کرده اند. ایشان بسیار خوش برخورد خوبی دارند و با صبر و حوصله به تمام حرف های شما گوش می دهند. دکتر نوری زاده مراجعه کنندگان زیادی دارند کمه همه آنها از دکتر نوری زاده راضی هستند.

 ایشان تشخیص بسیار قوی دارند و گوش بچه های زیادی را عمل کرده اند. دکتر نوری زاده علاوه بر مشهد از شهرهای دیگری هم مراجعه کننده دارند که این موضوع حاذق بودن پزشک را نشان می دهند. یکی از مزایای مراجعه به ایشان این است که درباره مشکل کودکتان به خوبی به شما توضیح می دهند و روند درمان را با خودتان بررسی می کنند. شما می توانید برای رفع عفونت گوش فرزندتان به نزد ایشان بروید.

8. دکتر حسن هنرور

از آنجا که دکتر هنرور بسیار دلسوز و مهربان هستند، ما تصمیم گرفتیم که ایشان را به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد به شما معرفی کنیم. ایشان بیش از 23 تجربه خدمت رسانی به شما عزیزان را دارند. دکتر هنرور به خاطر تشخیص عالی که دارند همه افراد ایشان را برای درمان بیماری های گوش و حلق بینی اطفال به یکدیگر معرفی می کنند.

عمل لوزه، درمان گوش درد جزو فعالیت های ایشان محسوب می شود. دکتر هنرور به خاطر این که به حرف های شما و کودکتان بادقت گوش می دهند و سپس برایتان نسخه می نویسند، طرف داران زیادی دارند. این موضوع نشان دهنده این است که دکتر از دلو جان برای بیمار وقت می گذارند.

9. دکتر محسن رجعتی حقی

دکتر رجعتی حقی معمولا درهمان ویزیت اول بیماری کودک شما را تشخیص می دهند. شما با خیال راحت می توانید نزد ایشان عمل پیوند استخوان گوش را انجام دهید. ایشان بسیار خوش برخورد و حاذق هستند و به همین علت مراجعه کنندگان همیشه از دکتر راضی هستند.

دکتر محسن رجعتی حقی

دکتر رجعتی برای رفع وزوز گوش فوق العاده هستند و می توانند پرده گوش آسیب دیده را بدون استفاده از عمل جراحی درمان کنند. شما می توانید در زمینه های زیر از ایشان کمک بگیرید:

 • افت شنوایی
 • کارگزاری پروتز در لاله گوش
 • درمان عدم تعادل با کمک تکنیک میکروسکوپی
 • عفونت گوش
 • کاشت حلزون

10. دکتر حسن ناهیدی

 شاید همیشه نام دکتر ناهیدی را همراه لقب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد شنیده باشید که واقعا این لقب برازنده ایشان است. دکتر ناهیدی بیش از 53 سال سابقه کاری درخشان دارند. معمولا هرکسی که نزد ایشان می رود آنقدر راضی است که دکتر را به اقوام و دوستان خود هم معرفی میکند. دکتر حسن ناهیدی به گفته مراجعه کنندگان مانند پدری دلسوز هستند و حس خوبی به بیمار می دهند. حیطه فعالیت ایشان در زمینه سرفه های شدید، لوزه، گوش درد، عفونت، سرگیجه است.

وظایف یک دکتر گوش و حلق و بینی اطفال

وظایف یک دکتر گوش و حلق و بینی اطفال

وظیفه بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در مشهد این است که ابتدا به حرف های بیمار به خوبی گوش دهد و سپس طوری رفتار نکند که کودک بترسد و احساس ناراحتی نماید یک دکتر گوش حلق و بینی خوب وظیفه دارد بیمار را به دقت معاینه نماید. موارد زیر از دیگر وظایف بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در مشهد محسوب می شوند:

 • اوتولوژی: تشخیص و درمان عفونت های گوش، پیداکردن بیماری ها و آسیب ها برای بهبوددادن سطح شنوایی و تعادل، کاشت حلزون که یک دستگاه کوچک است و شنوایی را تحریک می کند.
 • رینولوژی: درمان همه اختلالات بینی و سینوس ها مثل آلرژی، التهاب، عفونت و تومورها.
 • لارینگولوژی: درمان بیماری هایی مانند گرفتگی و خشونت صدا و رفع اختلالاتی مثل آسیب به تارهای صوتی
 • جراحی سروگردن: درمان، کنترل و عمل تمام تومورهای خوش خیم و بدخیم که در غدد لنفی، تیروئید، بزاقی و پاراتیروئید.

یک دکتر گوش و حلق و بینی خوب چه بیماری های را درمان می کند؟

یک دکتر گوش و حلق و بینی خوب چه بیماری های را درمان می کند؟

مطالعات دررابطه با گوش و حلق و بینی روزبه روز در حال گسترش است و اکنون بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در مشهد تمرکز خود را بر روی سروگردن گذاشته اند. یک دکتر خوب باید بتواند این بیماری ها را به راحتی درمان کند.

گوش: درمان تمامی اختلالات شنوایی (برداشتن تومورهای که در گوش هستند، عمل زیبایی گوش، ناهنجاری های مادرزادی

بینی: سینوزیت های مزمن یکی از رایج ترین بیماری ها در اطفال است. (درمان آلرژی با کمک گرفتن از داروها، ایمونوتراپی و دورشدن از محرک ها، مدیریت حفره بینی، رفع مشکلات بویایی و اختلال سینوس ها)

حلق: تشخیص و درمان کردن مشکلات حلق و بخش های بالایی مری. رفع مشکلات صوتی و بلع از جمله ویژگی های یک پزشک باتجربه است. (مدیریت حلق)

سروگردن: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در مشهد می توانند بیماری ها و اختلالات مؤثر بر سروگردن را درمان کنند (مانند بیماری های عفونی، سرطان ها، تروما و بدشکلی ها). البته برای درمان برخی بیماری ها از متخصص پوست و جراحی دهان هم کمک می گیرند؛ زیر برخی از عمل ها جنبه زیبایی دارند و برای بازسازی بافت ها استفاده می شوند. (بر داشتن تومورهای که در سروگردن به وجود می آیند.)

چه زمانی باید به نزد دکتر گوش و حلق و بینی برویم؟

چه زمانی باید به نزد دکتر گوش و حلق و بینی برویم؟

درصورتی که کودکتان پولیپ دارد و علائمی مانند، رینیت، خون ریزی بینی، انحراف، گرفتگی بینی، آلرژی و مشکلات بویایی دارید باید برای درمان نزد بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران بروید تا فرزند دلبندتان دچار عوارض شدیدتری نشود.

سخن نهایی

همان طور که فهمیدید زمینه کاری متخصصان گوش و حلق بینی بسیار گسترده است و شما می توانید برای درمان بیماری های زیادی به این متخصصان مراجعه کنید. ما در این مقاله، وظایف و ویژگی های بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد را بررسی کردیم تا کار شما را برای انتخاب پزشک راحت تر شود. بیماری های گوش و حلق و بینی درصورتی که درمان نشوند، ممکن است عوارض خطرناکی به دنبال داشته باشند. پس برای درمان بیماری های کودکتان هرچه زودتر اقدام کنید.

3/5 - (1 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا