سلامت

بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران | آپدیت

آیا می دانید بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در تهران چه کسی است؟ ویژگی های یک متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران چیست؟ اگر به دنبال پاسخ این سؤالات می گردید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. ما در اینجا قصد داریم بگوییم که برای چه بیماری هایی می توانید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید و اصلا بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران چه کسی است؟

معرفی ده تا از بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران

پزشکانی که ما در این لیست معرفی می کنیم، همگی بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران هستند و تجربه عمل های جراحی زیادی دارند. این پزشکان از تحصیلات عالی برخوردار هستند و در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل نموده اند.

بهترین دکتر جراح پلاستیک صورت در تهران چه کسی است؟

1. دکتر عباسعلی فهزادی

دکتر فهزادی یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی و بهترین دکتر گوش در تهران هستند. ایشان بورد تخصصی گوش، حلق و بینی دارند و همواره به عنوان بهترین فوق تخصص گوش، حلق و بینی در تهران معرفی می شوند. دکتر فهزادی دوره فوق تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده اند و بیش از 20 سال سابقه درمان انواع بیماری ها را با رویکرد طب کل نگر دارند. ایشان بیش از هزاران عمل جراحی موفق بینی، پلاستیک صورت و آندوسکوپی سینوس ها را دارند.

دکتر عباس علی فهزادی بهترین دکتر گوش در تهران

2. دکتر محمدتقی خرسندی

دکتر خرسندی متولد سال 1329 در شهرستان آشتیان است. ایشان تحصیلات تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و سپس تحصیلات تکمیلی خود را به مدت یک سال فلوشیپ گوش در بیمارستان امیراعلم و مدت چهار ماه دوره تکمیلی فک و صورت را در بیمارستان حضرت فاطمه ادامه دادند.

 دکتر خرسندی دوره تکمیلی خود را در university hospital کشور سوئیس شهر زوریخ بخش  professor ficsh به پایان رساندند. ایشان یکی از اعضای هیئت علمی و دانشیار دانشگاه پزشکی تهران هستند. آرا و گرایش های خاص دکتر خرسندی شامل مواردی همچون کاشت حلزون، جراحی قاعده جمجمه، نورواتولوژی و اتولوژی می شوند و گرایش های تخصصی ایشان هم همین موارد هستند.

مقاله پیشنهادی: بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است

3. دکتر علی صفوی نائینی

ایشان متخصص بیماری های گوش، حلق و بینی هستند و مدرک فوق تخصص در زمینه اتولوژی و نورو اتولوژی دارند. دکتر صفوی در حال حاضر به عنوان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت می کنند و دورهای تخصص زیادی را در زمینه جراحی سروگردن، زیبایی، بینی و سینوس ها، لیزر و جراحی قاعده جمجمه در کشورهای مانند ایتالیا، آمریکا، انگلیس، کانادا و آلمان شرکت کرده اند.

دکتر علی صفوی نائینی متخصص گوش و حلق و بینی

4. دکتر هیربد بهنام

نام دکتربهنام همیشه به عنوان بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران بر سرزبان ها بوده است. ایشان در سال 1368 در رشته پزشکی فارغ التحصیل شدند و سپس به دلیل این که رتبه اول را در دانشگاه داشتند، مستقیما در دوره رزیدنتی گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران شرکت کردند و سپس رتبه دوم بورد تخصصی را در کشور دریافت نمودند. ایشان پس از گذراندن دوره تخصص به مدت ده سال در استان همدان مشغول به کار شدند و در همان مدت عضو هیئت علمی دانشگاه هم بودند.

در این مقاله بهترین دکتر ایمپلنت در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد

در سال 1375 طی مدت یک سال دوره فلوی فوق تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان امیراعلم سپری کردند. ایشان تا سال 1381 در دانشگاه همدان به عنوان عضوی از هیئت علمی و استاد دانشگاه، در راه علم آموزی به دانشجویان زیادی کمک نمودند. دکتر بهنام در سال 1378 اولین جراحی آندوسکوپیک سینوس را انجام دادند و از سال 1381 به بعد به تهران آمدند و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی (بخش پزشکی) شدند.

پس از آن دوره های متعددی را شرکت نمودند که جراحی آندوسکوپی در کشور اتریش نزد استاد مسلم، آندوسکوپی سینوس نزد استاد اشتامبرگر در سال 1385، جراحی پلاستیک بینی در شهر سیاتل آمریکا در سال 1388، آندوسکوپی گوش در کشور امارات در محضر استاد تارابیچی، دوره جراحی پلاستیک صورت در اتریش فقط بخشی از آنها هستند. ایشان همیشه پزشکی عادل و باانصاف بودند و بیشتر تمرکزشان بر جراحی بینی و صورت است و حدود بیشتر 28 سال سابقه انواع جراحی های گوش و بینی را دارند.

دکتر هیربد بهنام پزشک گوش و حلق و بینی

بهترین متخصص داخلی مشهد چه کسی است؟ لیست 10 تایی 1402

5. دکتر مسعود متصدی زرندی

ایشان تحصیلات پزشکی خود را در کشورهای همچون ایران، آلمان و کانادا طی کرده اند و مدرک فوق تخصص گوش و جراحی قاعده جمجمه را از کشور کانادا دریافت نموده اند. دکتر متصدی در حال حاضر رئیس بخش گوش، گلو و بینی بیمارستان امیراعلم و رئیس گروه بزرگ اتولوژی و نورواتولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان در هیئت ممتحنه بورد تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از اعضا، حضوری فعال دارند و همه این عوامل باعث شده اند که ایشان به بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در تهران تبدیل شوند.

ایشان به عنوان بهترین فوق تخصص گوش، حلق و بینی در تهران و ایران، بیش از 85 مقاله در مجله های معتبر منتشر کرده اند و یکی از کتاب های ایشان به نام بیماری های داخلی گوش، توسط انتشارات بین المللی اشپرینگر آلمان در سطح جهانی انتشاریافته است. دکتر متصدی تعدادی از جراحی های گوش را برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه انجام داده اند که شامل جراحی های سمعک های قابل کاشت یا همان Implantable hearing aids می شوند.

ایشان هم اکنون عموما در زمینه جراحی های کاشت حلزون، تومورهای قاعده جمجمه، سمعک هایی که قابلیت کاشت دارند و بیماری های عفونی گوش و قاعده، فعالیت می کنند. دکتر متصدی کارگاه های زیادی را برای آموزش جراحی گوش در کشورهای مانند کانادا، خاورمیانه و جنوب شرق آسیا برگزار نموده اند.

عفونت گوش میانی چگونه درمان می‌شود

دکتر مسعود متصدی زرندی جراح گوش و حلق بینی

6. دکتر بهروز براتی

دکتر براتی نفر اول دوره پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده اند و رتبه دوم بورد تخصصی جراحی گوش، حلق و بینی، جراحی سروگردن را دارند. ایشان جراحی های گوش و بینی زیادی را انجام داده اند. تجربه و مهارت بالایی دکتر باعث شده است که مراجعه کنندگان زیادی پیدا کنند. دکتر براتی به عنوان یکی از بهترین فوق تخصص گوش، حلق و بینی یکی از اساتید دانشگاه تهران هستند

7. دکتر علیرضا کریمی یزدی

بدو شک یکی از بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران که ما قصد داریم آن را در این مقاله معرفی کنیم، دکتر کریمی است. ایشان متخصص بیماری های گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه اتولوژی و نورو اتولوژی، فوق تخصصی دارند. دکتر کریمی یکی از باسوادترین استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران به شمار می روند. ایشان فلوشیپ جراحی گوش، آندوسکوپی سینوس ها را دارند و یکی از بهترین دکترهای گوش حلق بینی تهران محسوب می شوند.

شستشوی گوش چگونه انجام می‌شود

8. دکتر صالح محبی

ایشان در زمینه گوش، حلق و بینی، جراحی سروگردن بورد تخصصی دارند و از دانشگاه MHH آلمان فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قاعده جمجمه و سرطان را دریافت نموده اند. ایشان عمل جراحی پلاستیک بینی و صورت زیادی را انجام داده اند و یکی از بهترین دکتر جراح گوش و حلق و بینی در تهران هستند. دکتر محبی درمان سینوزیت را به صورت تخصصی انجام می دهند. تشخیص و مهارت بالایی ایشان قابل ستایش است و باید اضافه کنیم که ایشان وجدان کاری زیادی دارند.

بهترین دکترهای گوش حلق بینی تهران

9. دکتر آیه شهابی پور

ایشان در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند و رتبه برتر بورد تخصصی کشور در رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سروگردن در سال 91 دارند. ایشان از دانشگاه تهران بیمارستان امیراعلم فلوشیپ راینولوژی دریافت نموده اند. همچنین یکی از اعضای انجمن متخصصان گوش و حلق بینی هستند و لقب بهترین دکتر گوش و حلق و بینی را در تهران دارند.

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد | لیست 10 تایی

10. دکتر شیما ارسطو

دکتر ارسطو که فوق تخصص جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس هستند و در زمینه گوش و حلق و بینی تخصص دارند، یکی از صبورترین پزشکان این لیست هستند و خیلی از افراد برای حساسیت های شدیدی که دارند به ایشان مراجعه می نمایند. ایشان ناراحتی های گوش و گلو را درمان می کنند و تجربه زیادی دارند. اگر به دنبال یک متخصص گوش و حلق بینی خوب در تهران هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به مطب ایشان سر بزنید.

برای درمان کدام بیماری ها به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنیم؟

اگر نمی دانید که برای چه بیماری های باید به بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه کنید، خواندن این بخش را به شما توصیه می کنیم. بیماری ها و اختلال در گوش، حلق و بینی ممکن است در هر سن و جنسیتی رخ دهد.

بزرگسالان بین 45 تا 64 سال بیشتر مراجعه و افراد زیر 15 سال کمترین میزان مراجعه را به متخصصان گوش و حلق و بینی داشته اند. یکی از شایع ترین دلایلی که اغلب افراد به خاطر آن پزشک متخصص مراجعه می کنند، مشکلات شنوایی، عفونت و درد گوش است. بیماران اغلب به دلیل بیماری های این چنینی به سراغ متخصصان گوش و حلق و بینی می روند:

برای درمان کدام بیماری ها به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنیم؟
  • آلرژی
  • گرفتگی و انحراف بینی
  • پولیپ و خونریزی بینی
  • سینوزیت
  • رینیت
  • پاره شدن پرده گوش
  • وزوز گوش
  • منییر
  • اوتیت
  • سفت شدگی استخوان چه گوش

مقاله پیشنهادی: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران

ویژگی های متخصص گوش، حلق و بینی خوب در تهران

متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران باید یک سری ویژگی های داشته باشد که شما بتوانید درمان خود را به دست او بسپارید. یکی از آنها این است که باید توانایی شناسایی، تشخیص و درمان انواع بیماری های گوش، حلق و بینی را داشته باشد. پزشکی خوب است که با صبوری به تمام سخنان شما گوش کند و تمام علائم شما را بررسی نماید. بهتراست به نزد پزشکی بروید که زمان کافی برای معاینه و مشاوره شما بگذارد.

ویژگی های متخصص گوش، حلق و بینی خوب در تهران

سخن نهایی

حالا که با بهترین فوق تخصص گوش و حلق بینی در تهران آشنا شدید و دانستید که باید چه ویژگی هایی داشته باشد، زمان آن فرارسیده که به دنبال درمان بیماری های خود باشید. ما برای شما توضیح دادیم که برای چه بیماری هایی می توانید به یک متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران مراجعه نمایید. اگر به دنبال بهترین دکتر گوش حلق بینی در تهران می گردید، خواندن این مقاله کمک زیادی به شما می کند.

2.6/5 - (23 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا