سلامت

بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران – لیست 10 تایی سال 1402

ایمپلنت دیجیتال یکی از بهترین روش هایی است که شما می توانید خیلی راحت جای دندان های از دست رفته خود را پر کنید. ایمپلنت دیجیتال در مقایسه با ایمپلنت سنتی و معمولی، مزایای خیلی بیشتری دارد به همین دلیل هم همه افراد ترجیح می دهند که از این روش فوق العاده کمک بگیرند. البته فقط شما تا زمانی می توانید از این عمل نتیجه رضایت بخشی به دست بیاورید که به سراغ بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران بروید. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران را بشناسید.

قبل از این که درباره ایمپلنت دیجیتال در تهران اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم، خوب است بدانید که به طور کلی، روش ایمپلنت نسبت به روش های دیگر مانند دندان مصنوعی و یا بریج، طرفداران بسیار زیادی دارد. مهمترین دلیل این موضوع هم این است که روش ذکر شده نسبت به شیوه های سنتی ترکی، ماندگاری بیشتری دارد. به علاوه، ایمپلنت دیجیتال موجب می شود که شما بدون احساس درد زیاد و خونریزی شدید، دندان های طبیعی و جذابی داشته باشید که تاثیر زیادی در چهره شما خواهند گذاشت.

شاید برای شما هم تا به حال سؤال پیش آمده باشد که بهترین دندانپزشک تهران کیست؟

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

پیش از این که بهترین دکترهای ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران و یا هر قسمت دیگری را بشناسید، بهتر است بدانید که اصلا ایمپلنت دیجیتال چیست و نحوه انجام آن چگونه است. همان طور که از نام آن هم می توان تا حدودی حدس زد، پزشک متخصص در ایمپلنت دیجیتال از تکنولوژی و فناوری هایی استفاده می کند تا به طور دقیق مطمئن شود که کدام بخش از دهان شما می تواند برای کاشت ایمپلنت مناسب تر باشد.

ایمپلنت دیجیتال در مقایسه با روش های سنتی، مزایای خیلی بیشتری دارد و به شما این امکان را می دهد که بدون احساس درد زیاد و خونریزی شدید، جای خالی دندان های از دست رفته خود را پر کنید. متخصص ایمپلنت بعد از این که با استفاده از تصویربرداری های دقیق، به طور کامل دهان و دندان شما را معاینه کرد، مطمئن می شود که دقیقا باید کدام مناطق را برش داده و ایمپلنت را جایگذاری کند.

این امر موجب می شود که میزان برش ایجاد شده تا حد خیلی زیادی کاهش پیدا کند و نیازی به بخیه هم نباشد. به همین دلیل هر کسی به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران می گردد تا بتواند از بروز هرگونه آسیب و عوارضی در خود جلوگیری کند.

ایمپلنت دیجیتال چیست

ایمپلنت دیجیتال چگونه انجام می شود؟

در صورتی که به سراغ بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران باشید، اطمینان حاصل کنید که این روش به شیوه ای کاملا مدیریت شده انجام می شود. نحوه انجام ایمپلنت دیجیتال به این صورت است که بعد از این که پزشک با استفاده از اسکنر سه بعدی دیجیتالی، شرایط فک و دندان های شما را به طور کامل مورد بررسی قرار داد، باید یک گاید روی دندان ها قرار می دهد که این موضوع باعث می شود تا از آسیب رسیدن به سایر دندان ها و عصب تا حد خیلی زیادی جلوگیری شود.

در قدم بعدی، پزشک متخصص خیلی راحت پایه ایمپلنت را درون دهان جایگذاری می کند و در گذشت یک بازه زمانی مشخص، دندان ها را نیز در آنجا قرار می دهد. اگر نگران درد ایمپلنت دیجیتال هستید، باید به شما بگوییم که این روش به خاطر استفاده از بی حسی، درد خیلی کمتری دارد.

ایمپلنت دیجیتال چگونه انجام می شود

برای ایمپلنت دیجیتال چه تکنولوژی هایی استفاده می شود؟

همان طور که انتظار می رود، اگر شما به بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران مراجعه کرده باشید، باید مطمئن شوید که پزشک متخصص از تکنولوژی های قابل توجهی برای شما استفاده می کند. مهم ترین تکنولوژی های مورد استفاده در ایمپلنت دیجیتال، به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند که پزشک بتوانند از شرایط و وضعیت فک و دهان شما به طور کامل آگاه شود و به همین ترتیب، کارهای کاشت ایمپلنت را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد. به همین دلیل هم مهمترین تکنولوژی هایی که در روش ایمپلنت دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند، عبارت اند از:

• دوربین داخل دهانی برای بررسی داخل دهان و دندان
• اسکنر دیجیتالی برای قالب گیری دندان ها
• دستگاه عکسبرداری دیجیتالی
• مدل سازی سه بعدی کامپیوتری به منظور مشخص کردن وضعیت استخوان فک و اعصاب
• تکنولوژی کد / کم

برای ایمپلنت دیجیتال چه تکنولوژی هایی استفاده می شود

تفاوت های ایمپلنت دیجیتال و سنتی در چیست؟

به طور کلی، ایمپلنت دیجیتال و سنتی تفاوت های خیلی زیادی با یکدیگر دارند. مهمترین تفاوت این دو روش این است که در روش معمولی، لثه خیلی بیشتر از روش مدرن برش داده می شود و به همین دلیل هم پزشک متخصص ناچار به استفاده از بخیه خواهد بود. این در حالی است که در روش ایمپلنت دیجیتال به خاطر استفاده از اسکنر های دیجیتالی و دوربین های داخل دهانی، پزشک به طور دقیق می داند که باید کدام بخش از لثه را برش دهد و به همین دلیل هم زخم ایجاد شده بسیار کوچک تر بوده و نیازی هم به ایجاد بقیه نخواهد داشت.

در نتیجه این امر، می توان متوجه شد که ایمپلنت دیجیتال نسبت به روش سنتی مزایای خیلی بیشتری دارد و به همین دلیل هم نیازی نیست که دوره نقاهت خیلی طولانی تری برای این روش بگذرانید. این در حالی است که روش سنتی به خاطر درد و خونریزی خیلی بیشتر و استفاده از بخیه، نیاز به دوره نقاهت قابل توجهی دارد.

بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران

بعد از این که اطلاعات قابل توجهی درباره این روش به دست آوردید، به احتمال زیاد برای شما سؤال است که بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران چه کسی است؟ برای پاسخ، باید بگوییم که پزشکان بسیار زیادی در شهر تهران در این زمینه فعالیت می کنند که شاید ندانید کدام یک از آنها می توانند ایمپلنت دیجیتال را برای شما بهتر انجام دهند. به همین دلیل ما در اینجا فهرستی آماده کرده ایم که می توانید به صورت مختصر، با بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران آشنا شوید.

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو دارای بورد تخصصی هیئت علمی دانشگاه بوده و یکی از بهترین متخصصان جراحی لثه و ایمپلنت شناخته می شوند. این پزشک متخصص می تواند ایمپلنت دیجیتال را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهند و می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به انجام کارهای روزمره خود نیز بپردازید.

دکتر عباس گشاده رو

دکتر میثم آریان

یکی دیگر از پزشکان حاذق در زمینه ایمپلنت دیجیتال که می توانند این عمل را به بهترین شکل ممکن و با ظرافت بسیار زیاد برای شما انجام دهند، دکتر میثم آریام هستند. این پزشک متخصص در زمینه ایمپلنت و جراحی لثه سابقه بسیار زیادی دارند و به همین دلیل هم می توانید با خیالی آسوده به سراغ ایشان بروید.

دکتر میثم آریان

دکتر ستاره هاشمی

دکتر ستاره هاشمی دارای مدرک فوق تخصص ایمپلنت و جراحی لثه هستند و کار ایمپلنت دیجیتال را با ظرافت بسیار زیادی برای شما انجام می رسانند. این پزشک متخصص با استفاده از اسکنرهای سه بعدی و عکسبرداری های داخل دهانی، با دقت خیلی زیادی لثه شما را برش داده و مراحل انجام ایمپلنت را نیز به شیوه های کنترل شده انجام می دهند.

دکتر ستاره هاشمی

دکتر مریم کاردان

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران هستید، باید دکتر مریم کاردان را به شما معرفی کنیم. ایشان هم مانند پزشکانی که پیش از این معرفی کردیم، دارای تخصص جراحی لثه و ایمپلنت هستند و به همین دلیل هم می توانید با خیالی آسوده، خود را به دست دکتر کاردان بسپارید.

دکتر شهریار الیاهو

خیلی از افراد نمی توانند وقت زیادی برای ایمپلنت دیجیتال بگذارند و می خواهند در سریع ترین زمان ممکن، این عمل را انجام داده و منزل خود بروند. یکی از پزشکانی امکان انجام این روش به صورت فوری دارند، دکتر شهریار الیاهو به شما این امکان را می دهند که از ایمپلنت فوری دیجیتال بهره مند شوید و تنها در یک روز به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنید.

دکتر مرتضی قادری

یکی دیگر از پزشکان بسیار حاذق در زمینه ایمپلنت دندان و جراحی لثه، دکتر مرتضی قادری هستند که سال های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت کرده اند. این پزشک متخصص می توانند ایمپلنت دیجیتال دندان را با استفاده از اسکنر های سه بعدی به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

دکتر مرتضی قادری

دکتر احسان بیرنگ

اگر قصد استفاده از ایمپلنت را دارید، پیشنهاد می کنیم که به سراغ بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران بروید که یکی از این پزشکان، دکتر احسان بیرنگ هستند. این پزشک متخصص دارای تخصص در زمینه جراحی لثه و ایمپلنت دندان و دندانپزشکی زیبایی هستند. به علاوه، دکتر بیرنگ عضو بنیاد نخبگان هیئت مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران نیز به شمار می روند.

دکتر احسان بیرنگ

دکتر بهمن پوراقدم

فهرست بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران را با دکتر بهمن پوراقدم ادامه می دهیم. این متخصص دارای فلوشیپ تخصص ایمپلنت از آمریکا هستند و همچنین یکی از اعضای انجمن دندانپزشکی زیبایی AACD آمریکا نیز به شمار می روند. این دندانپزشک زیبایی و ایمپلنت، می توانند فرایند ایمپلنت دیجیتال را برای شما به بهترین شکل ممکن و کاملا ظریف انجام دهند.

دکتر بهمن پوراقدم

دکتر مهدی نعمت الهی

دکتر نعمت الهی دارای فلوشیپ زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و در امروزه در حال تدریس دوره های ایمپلنت دیجیتال در این دانشگاه هستند. این پزشک متخصص در سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل تحصیل شده و تاکنون در زمینه ایمپلنت و سایر شیوه های دندانپزشکی زیبایی، سابقه ی بسیار درخشانی ندارند.

دکتر امیر خداداد

در نهایت، آخرین پزشکی که ما از ایشان به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران معرفی می کنیم، دکتر امیر خداداد هستند. دکتر خداداد دارای فلوشیپ ایمپلنت از نوبل بایکر آمریکا هستند و همچنین یکی از اعضای آکادمی دندانپزشکی AACD آمریکا نیز به شمار می روند. به علاوه، دکتر خداداد مدرک لمینت و کامپوزیت ونیز را از جنوا ایتالیا دریافت کرده اند.

برای شناخت بهترین دکتر ایمپلنت در تهران، این بلاگ را از دست ندهید.

هزینه ایمپلنت دیجیتال 1402 چقدر است؟

از آنجا که در روش ایمپلنت دیجیتال نسبت به روش های سنتی از فناوری های دیجیتال استفاده می شود، کاملا طبیعی است که هزینه این روش نسبت به شیوه سنتی خیلی بیشتر باشد. البته از نظر ما، این هزینه کامل ارزشش را دارد و شما می توانید با پرداخت یک از مشخص، دندان های فوق العاده ای داشته باشید.

باید بدانید که هزینه ایمپلنت دیجیتال در سال 1402 به موارد زیادی بستگی دارند که برخی از مهم ترین آنها، تعداد دندان های شما، شرایط بدنتان، پزشک متخصص و موقعیت جغرافیایی هستند. به همین دلیل بهتر است در ابتدا بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران را برای خود شناسایی کرده و سپس هزینه این روش را از او بپرسید.

هزینه ایمپلنت دیجیتال 1402 چقدر است

مزایای اینترنت دیجیتال

به احتمال خیلی زیاد تاکنون متوجه مزایای بیش از اندازه ایمپلنت دیجیتال شده اید. این روش مزیت های بسیار زیادی دارد و به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به روش های سنتی، به دندان های زیبا و جذابی دست پیدا کنید. در عین حال، ایمپلنت دیجیتال به شما این امکان را می دهد که هیچ گونه درد زیادی احساس نکنید و همان طور که گفتیم، متخصص در این روش از بخیه استفاده نمی کند و به همین دلیل هم درد بسیار کمتری خواهید داشت می توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید.

معایب ایمپلنت دیجیتال

از طرف دیگر، ممکن است ایمپلنت دیجیتال مانند هر روش دیگری، معایب مخصوص به خود را داشته باشد. به همین دلیل هم بهتر از قبل از استفاده از این روش ابتدا عوارض ایمپلنت دیجیتال را بشناسید و سپس برای استفاده از آن مطمئن شوید. از نظر خیلی از بیماران و متقاضیان، مهمترین عیب ایمپلنت دیجیتال، هزینه نسبتا بالای آن است که شاید خیلی از افراد را قانع کند که به روش های دیگر برای پر کردن دندان خود استفاده کنند.

یکی دیگر از معایب ایمپلنت دیجیتال که شاید خیلی از مراکز از ارائه آن ناتوان باشند، نیاز زیاد به نیروی کار ماهر و متخصص بسیار زیاد هستند. به علاوه، از آنجا که در این روش از دستگاه های پیشرفته تری استفاده می شود، هزینه های بیشتری نیز دارد و این امر کاملا طبیعی است.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، اطلاعات کاملی درباره ایمپلنت دیجیتال در اختیار شما قرار دادیم. به علاوه، گفتیم که بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران چه کسی است و چگونه می توانید از این روش برای پر کردن جای خالی دندان های از دست رفته خود استفاده کنید. اگر شما هم قصد استفاده از ایمپلنت را دارید، باید بگوییم که در صورت داشتن هزینه لازم، ایمپلنت دیجیتال مزایای خیلی بیشتری نسبت به ایمپلنت سنتی دارد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا