سلامت

بهترین دندانپزشک تهران کیست؟ | لیست 10 تایی

امروزه به دلیل رعایت نکردن بسیاری از افراد، مشکلات دندان زیاد شده است. دندان های یکی از مهم ترین دلایل زیبایی در ظاهر افراد هستند. برخی ها به دلیل رعایت نکردن و خوردن خوراکی های مضر، به دندان هایشان آسیب های جدی زده اند و از این رو قصد دارند که دندان های آسیب دیده خود را درمان کنند؛ به همین دلیل یکی از مهم ترین دغدغه هایشان، پیدا کردن بهترین دندان پزشک تهران است. ما قصد داریم در این مقاله، شما را با بهترین دندان پزشک های استان تهران آشنا کنیم تا در صورت وجود آسیب دیدگی، دندان  های خود را درمان کنید.

در سال های اخیر به دلیل زیاد شدن مشکلات دندان، افراد بسیار زیادی هستند که به مطب های دندان پزشکی مراجعه  می کنند، به همین دلیل هر دندانپزشکی سعی می  کند، کار و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مراجعه کنندگانش ارائه دهد. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیاری از دندانپزشک ها از دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا استفاده می کنند که همین موضوع باعث پیشرفت آن ها در مهارت دندان پزشکی شده  است.

خدمات دندان پزشکی تنها برای درمان دندان های آسیب دیده نیست، بلکه برای زیبایی در دندان ها نیز استفاده می شود. امروزه روش های بسیار زیادی برای زیباسازی دندان وجود دارد و افرادی که قصد درمانی و زیبایی را دارند، می توانند به بهترین دکتر دندانپزشک در تهران که ما قصد داریم آن ها را در این مقاله معرفی کنیم، مراجعه کنید. شما اگر جزو افرادی هستید که به دندان های خود اهمیت بسیار زیادی را می دهید، می توانید یا خواندن این مقاله بهترین جراح دندانپزشک در تهران را بشناسید و روش های درمانی و زیبایی دندان را انجام دهید.

معرفی 10 تا از بهترین دندانپزشک های تهران

ما قصد داریم در این بخش، 10 تا از بهترین دندانپزشک های تهران را به شما معرفی کنیم:

 1. دکتر علیرضا افراشی
 2. دکتر شهاب محمدی
 3. دکتر امیر خداداد
 4. دکتر عباس گشاده رو
 5. دکتر فاطمه نعمتی
 6. دکتر فرشید رفیعی
 7. دکتر سمیرا فرنیا
 8. دکتر محمد ادیب
 9. دکتر مهدی کریمی
 10. دکتر ستاره هاشمی

در ادامه با خدمات هر یک از این متخصصین آشنا خواهید شد!

مشهورترین دندانپزشکان استان تهران

1. دکتر علیرضا افراشی

اولین دندانپزشکی که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، دکتر علیرضا افراشی هستند. ایشان فوق تخصص جراح دندانپزشک را در کارنامه خود دارند و دارنده فلوشیپ زیبایی و ایمپلنت از دانشگاه تهران و همچنین مدرک icoi آمریکا و فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی تهران هستند. از سابقه درخشان دکتر علیرضا افراشی می تواند به مدرک های تحصیلی و همچنین مدرک هایی که در طول سال کاری خود به دست آورده اند اشاره کرد.

ایشان در سال های پیش در کشور آلمان مشغول به کار دندانپزشکی بوده اند و توانسته اند بعد از گذراندن دوره های دندانپزشکی در کشور آلمان، به کشور خود باز گردند و ادامه فعالیت دندانپزشکی خود را در تهران ادامه دهند. کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا افراشی با به روز ترین و بهترین  امکانات و دستگاه ها به مراجعه کنندگان خود خدماتی دندانپزشکی را ارائه می دهد؛ به همین دلیل توانسته لقب بهترین دندانپزشک در تهران و ایران را از آن خود کند.

2. دکتر شهاب محمدی

دیگر دندانپزشکی که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، دکتر شهاب محمدی هستند. دکتر شهاب محمدی مدرک جراح و تخصص دندانپزشکی در تهران را دارند و توانسته اند به یکی از بهترین جراحان دندانپزشکی در تهران تبدیل شوند. کلینیک دندانپزشکی ایشان خدماتی همچون ایمپلنت، ارتودنسی، پروتز و دندان مصنوعی، عصب کشی و پر کردن دندان، جراحی لثه و دندان عقل و دندانپزشکی کودکان را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. اگر قصد انجام روش های درمانی و زیبایی دندان را دارید، دکتر شهاب محمدی گزینه مناسبی هستند.

جراح و متخصص دندانپزشک در تهران چه کسی است ؟

3. دکتر امیر خداداد

دکتر امیر خداداد یکی از بهترین دندانپزشکانی است که در زمینه فلوشیپ و ایمپلنت تخصص بسیار زیادی دارد. از سابقه های درخشان این دندانپزشک می توان به مدرک های فلوشیپ و ایمپلنت نوبل بایکر آمریکا و لمینت و کامپوزیت از جنوا ایتالیا اشاره کرد و همچنین ایشان عضو آکادمی دندانپزشکان آمریکا هستند. از خدماتی که ایشان به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد، می توان به کامپوزیت دندان، لمینت دندان، بلیچینگ دندان و طراحی لبخند اشاره کرد. دکتر امیر خداداد گزینه بسیار مناسبی برای روش درمانی و زیبایی دندان هستند.

4. دکتر عباس گشاده رو

یکی دیگر از دکترانی که قصد داریم به شما معرفی کنیم، دکتر عباس گشاده رو هستند. ایشان در زمینه جراحی لثه و ایمپلنت تخصص بسیار خوبی دارند. از سابقه های درخشان این دکتر می توان به کسب رتبه ممتاز و وارد شدن به رشته دکتری دندانپزشکی در دانشگاه تبریز اشاره کرد. دکتر عباس گشاده رو بیش از پنج هزار جراحی و درمان موفق در زمینه ایمپلنت و کاشت دندان داشته است؛ اما بعد از این همه جراحی، تصمیم به ادامه تحصیل گرفتند و بعد از این که تمام استعداد های خود را کشف کردند، در رشته تخصصی لثه و ایمپلنت پذیرفته شدند.

دکتر عباس گشاده رو جزو بهترین دندانپزشک در تهران هستند که در حال حاضر در بیمارستان دولتی مشغول به کار و در زمینه رئیس بخش جراحی لثه و ایمپلنت فعالیت دارند. همچنین ایشان در زمینه هیئت علمی دانشگاه نیز فعالیت بسیار زیادی دارند. افرادی که قصد دارند دندان های آسیب دیده خود را درمان کنند، می توانند با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر عباس گشاده رو در تهران روند درمانی خود را بگذرانند؛ همچنین می توانند روش های زیباسازی دندان های خود را در آنجا انجام دهند.

روش های زیباسازی دندان توسط دکتر دندانپزشک

5. دکتر فاطمه نعمتی

دکتر فاطمه نعمتی جزو بهترین جراحان دندانپزشکی در تهران هستند که مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی را دارند. ایشان با سابقه های درخشان در زمینه های کامپوزیت دندان، لمینت سرامیکی، بلیچینگ دندان، ارتودنسی دندان، زیرکونیا و دندان متحرک، جراحی و کشیدن دندان عقل نهفته، جراحی لثه و ایمپلنت دندان فعالیت بسیار خوبی دارند.

افرادی که قصد انجام روش های درمانی و زیبایی دندانپزشکی را دارند، کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه نعمتی گزینه مناسبی برایشان است؛ می توانند با مراجعه به آنجا دندان های آسیب دیده خود را درمان کنند.

6. دکتر فرشید رفیعی

یکی دیگر از دکترانی که جزو بهترین دندانپزشک در تهران محسوب می شوند، دکتر فرشید رفیعی هستند. ایشان در زمینه جراح و متخصص دندانپزشکی فعالیت می کنند. از سابقه های درخشان ایشان می توان به فارغ التحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا اشاره کرد. خدمات دندانپزشکی که در کلینیک این دکتر به مراجعه کنندگان ارائه می شود، ونیر کامپوزیت، لمینت دندان، ترمیم و عصب کشی دیجیتال دندان، روکش، بلیچینگ و لیفت لثه هستند.

خدمات کلینیک های دندانپزشکی در تهران

7. دکتر سمیرا فرنیا

دندانپزشک دیگری که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، دکتر سمیرا فرنیا هستند. دکتر سمیرا فرنیا جزو بهترین جراحان دندانپزشکی در تهران فعالیت می کنند. ایشان در سال 1390 فارغ التحصیل شدند و با سابقه کاری 11 ساله در زمینه حراج و دندانپزشکی مشغول به کار هستند. خدمات دندانپزشکی که در کلینیک ایشان به مراجعه کنندگان ارائه می شود عبارت از لمینت، روکش، عصب کشی، پر کردن دندان، جرم گیری، بروساژ، بلیچینگ دندان و تشخیص بیماری های دهان و دندان هستند.

8. دکتر محمد ادیب

دکتر محمد ادیب متخصص جراحی دهان و ایمپلنت هستند. از سابقه های درخشان این دندانپزشک می توان به فارغ التحصیل رشته جراحی دهان و ایمپلنت در دانشگاه کشور آلمان اشاره کرد. ایشان در سال 2021 در شهر دوسلدورف کشور آلمان به عنوان متخصص مشغول به فعالیت بودند. از خدمات کلینیک دندانپزشکی ایشان که به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد، می توان به ایمپلنت دندان، جراحی لثه، پیوند استخوان، جراحی سینوس و دندان نهفته اشاره کرد.

دکتر متخصص جراحی دهان و ایمپلنت

9. دکتر مهدی کریمی

دیگر دکتری که جزو بهترین دندانپزشک در تهران محسوب می شود، دکتر مهدی کرمی هستند. این دکتر در زمینه جراح و متخصص دندانپزشکی فعالیت بسیار خوبی دارند و از خدماتی که کلینیک دندانپزشکی ایشان به مراجعه کنندگان ارائه می شود، می توان به ایمپلنت دندان، لمینت، کامپوزیت، عصب کشی، روش دندان و بلیچینگ اشاره کرد. افرادی که دندان هایشان دچار آسیب دیدگی شده است، می توانند با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر محمد کریمی، خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی را انجام دهند.

10. دکتر ستاره هاشمی

دکتر ستاره هاشمی، دکتر دیگری است در زمینه حراجی لثه در استان تهران مشغول به کار است. ایشان دارای مدرک تخصص جراحی لثه هستند. از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی دکتر ستاره هاشمی به مراجعه کنندگان ارائه می شود، می توان به جراحی لثه، ایمپلنت، لیزر درمانی، درمان تورم و التهاب لثه و جراحی طول تاج دندان ها اشاره کرد. افرادی که لثه هایشان دچار بیماری شده است، می توانند به کلینیک دندانپزشکی ایشان مراجعه کنند و روند درمانی خود را بگذرانند.

بهترین جراح لثه در استان تهران

انواع خدمات دندانپزشکی در تهران

مقاله پیشنهادی:ایمپلنت دندان چیست

خدمات دندانپزشکی شامل چه مواردی است

به دلیل گستره  بودن مشکلات آسیب دیدگی دندان ها، بسیاری از دندانپزشک ها خدمات بسیار متنوعی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. ما قصد داریم در این بخش انواع خدمات دندانپزشکی را به شما معرفی کنیم تا با آن ها آشنایی کامل را داشته باشید. خدمات دندانپزشکی بسیار گستره  است و هر کسی با توجه به مشکلی که دارد، هر یک از خدمات را به منظور درمانی و زیبایی انجام می دهد. در قسمت زیر به خدمات دندانپزشکی پرداخته شده است.

 • درمان تخصصی ریشه دندان یا عصب کشی
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت ونیر و سرامیکی
 • جراحی های ترمیمی و زیبایی
 • جراحی تخصصی لثه، فک و دهان
 • دندانپزشکی کودکان
 • انواع روش های دندان و ترمیم زیبایی دندان ها
 • اصلاح طرح لبخند
 • پر کردن دندان
 • بلیچینگ دندان
 • جرم  گیری و کشیدن دندان
 • جراحی و کشیدن دندان عقل
 • جراحی افزایش طول تاج دندان
 • فلوراید تراپی
 • فیشورسیلنت
 • کاشت ایمپلنت های دندانی
 • سدیش یا آرام بخشی
 • خدمات تخصصی ارتودنسی
 • جراحی های ارتوگناتیک
 • انواع روکش دندان
 • بریج دندان

اگر به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال در تهران می گردید خواندن این مقاله را از دست ندهید

بهترین زمان مراجعه به دندانپزشکی در تهران

بهترین دکتر دندانپزشک در تهران

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دندان های خود اهمیت بسیار زیادی را می دهید، و قصد دارید که همیشه دندان های سالمی داشته باشید، می توانید در طول سال حداقل دو بار به مطب های دندانپزشکی مراجعه کنید و دندان های خود را چکاپ کامل کنید تا از سالم بودنشان مطمئن شوید، اما در صورتی که دندان هایتان آسیب دیده  بود، بهتر است همان  موقع دندان های آسیب دیده را درمان کنید تا به مرور زمان مشکلات دندانتان بیشتر و بدتر نشود.

به این نکته توجه داشته باشید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است؛ بنابراین، بهتر است که شما در طول روز مسواک بزنید و از خوراکی های خیلی شیرین و مضر استفاده نکنید، به این دلیل که باعث خرابی دندان هایتان می شود و روند درمانی آن بسیار زمان بر است و همچنین در طول روند درمانی ممکن است با توجه به نوع آسیب دیدگی دندانتان درد زیادی بکشید؛ اما در برخی از موقع دیگر نمی توان از خرابی دندان ها جلوگیری کرد، در چنین مواقعی بهتر است بهترین دندانپزشک تهران را پیدا کنید و دندان های آسیب دیده خود را درمان کنید.

مقاله پیشنهادی:بهترین دکتر ایمپلنت در تهران کیست؟

سخن نهایی

همان طور که در این مقاله گفته شد، به دلیل رعایت نکردن بسیاری از افراد، دندان هایشان دچار آسیب دیدگی شده است و همین باعث شده تا در زیبایی ظاهر و سالم بودن بدن تأثیر بسیار زیادی بگذارد. اگر شما هم به سالم و زیبا بودن دندان های خود اهمیت بسیار زیادی می دهید و یکی از دغدغه هایتان پیدا کردن بهترین دندانپزشک در تهران است، پیشنهاد می کنیم تمام مطالب این مقاله را با دقت بخوانید. ما سعی کرده ایم در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر دندانپزشک در تهران را به شما معرفی کنیم تا به راحتی دندانپزشک مورد نظر خود را پیدا کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا