سلامت

بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران کدام است؟ | لیست 10تایی 1402

بسیاری از افراد به دلیل حادثه یا بیماری های مختلف، دچار مشکلات حرکتی و ناتوانی شده اند. ما در این مقاله از لنداسپا، قصد معرفی بهترین مرکز فیزیوترابی در پاسداران را داریم تا شما با مراجعه به آنها، بسیاری از مشکلات خود را حل کنید. در شهری مثل تهران، تجمع جمعیت بسیار زیاد است؛ پس با شناخت تعدادی از مراکز فیزیوتراپی پاسداران تهران، دیگر لازم نیست مدت زمان زیادی را در ترافیک گیر کنید؛ زیرا فردی که دچار ناتوانی حرکتی شده است، بسیار کم حوصله بوده و سریع خشمگین می شود.

کار فیزیوتراپیست ها، کمک به بیماران از طریق منوآل تراپی، آموزش و مشاوره، حرکات ورزشی و یا درمان های دستی است. پزشکانی که در این حیطه مشغول به کار هستند، روش کنترل درد و پیشگیری از به وجود آمدن درد مجدد را به بیماران آموزش می دهند. مراکز فیزیوتراپی پاسداران تهران که شما می توانید به آنها مراجعه کنید، با وجود بهترین متخصصان طب فیزیکی، به بیماران آموزش بدون درد و رنج زندگی کردن را می دهند.

افرادی که به درد های مختلفی مانند درد های عضلانی، اسکلتی و مفصلی دچار هستند، یا بر اثر یک اتفاق مانند بیماری هایی چون سکته مغزی به اختلالات حرکتی و نا توانی جسمی مبتلا شده اند، با مراجعه به فیزیوتراپی می توانند روز به روز بهتر شده و در آخر هیچ مشکلی نداشته باشند.

10 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران

بهترین مراکز فیزیوتراپی در پاسداران را که شما می توانید به آنها مراجعه کرده و تا حد زیادی نتیجه بگیرید را در ادامه معرفی خواهیم کرد. این کلینیک ها با صبر و حوصله زیاد، به خوبی برای حل مشکل شما تلاش می کنند. همچنین وجود افراد متخصص با سابقه کاری بالا، یکی از ویژگی های خوبی است که در این مراکز فیزیوتراپی به چشم می خورد. برای شناخت بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسدارن که خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهند، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

1. کلینیک فیزیوتراپی قرار

کلینیک فیزیوتراپی قرار با داشتن فیزیوتراپیست های مجرب،محیطی آرام و استفاده از تکنیک های های نوین در تلاش است که بیماران سریعتر به سمت حال خوب و زندگی با کیفیت پیش بروند. ما متعهد به ارائه خدماتی فیزیوتراپی کامل و با بالاترین متد روز دنیا هستیم که بیماران یک تجربه استثنایی و متفاوت از فیزیوتراپی داشته باشند و در یک محیط صمیمی اما حرفه ای روند درمانی خود را طی کنند.

خدمات کلینیک فیزیوتراپی قرار:

  • درمان درد های عضلانی گردن و کتف
  • درمان دیسک گردن و دیسک کمر
  • درمان عوارض زانوی ضربدری و پای پرانتزی
  • فیزیوتراپی آتروز زانو، پارگی رباط صلیبی، نرمی غضروف کشکک زانو و …
  • درمان مشکلات مربوط به شانه و تاندونیت
  • فیزیوتراپی آسیب های ورزشی، تنیس البو، پیچ خوردگی مچ پا و …
  • درمان دردها و آسیب های عصبی مچ دست
  • فیزیوتراپی برای خارپاشنه با دستگاه شاک ویو
  • طب سوزنی خشک برای اسپاسم و گرفتگی های عضلانی
  • فیزیوتراپی تعویض مفصل زانو با دستگاه سی پی ام

آدرس: پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان هفتم، بین بانک آینده و موسسه ملل (پلاک 146)، واحد 401، طبقه 4

شماره تلفن : 02122560720 شماره موبایل: 09120717102

2. کلینیک فیزیوتراپی دایان

یکی از خدماتی که مرکز فیزیوتراپی دایان ارائه می دهد، مشاوره فیزیوتراپی است که به صورت غیر حضوری، در ساعات کاری و روزهای غیر تعطیل انجام می شود. ورزش درمانی، یکی از کار هایی است که برای درمان بیماری هایی مانند درد زانو، کمر، گردن و سایر نقاط بدن که آسیب دیده ست، بسیار مناسب است. ورزش هایی مانند قوس کوتاه چهار سر، تمرینات تعادلی، کشش اندام تحتحانی، تمرینات عضله چهار سر و بلند کردن پا ها به صورت و صاف و فعالیت های دیگر، برای درمان درد زانو، تأثیر زیادی دارند که آنها به بیمار کمک می کنند تا انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم از صفحه بهترین فیزیوتراپی تهران دیدن کنید.

3. کلینیک فیزیوتراپی چیستا

یکی دیگر از مراکز فیزیوتراپی در پاسداران که از سوابق بسیار خوبی برخوردار است، کلینیک فیزیوتراپی چیستا است. یکی از ویژگی های فوق العاده این کلینیک که باعث شده افراد زیادی به آن مراجعه کنند، فیزیوتراپی در منزل شخصی است. افرادی که مشکلات آنها به اندازه ای است که نمی توانند به مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند، این کلینیک برای آنها گزینه ای عالی است. همچنین کلینیک چیستا، یکی از پر سابقه ترین فیزیوتراپی های منطقه پاسداران به شمار می رود؛ این کلینیک بیش از 15 سال سابقه کاری دارد.

4. مرکز فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فرد

در این کلینیک، با توجه به خواسته و شرایط بیمار، هماهنگی جلسات درمانی انجام می شود؛ همچنین مرکز فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فرد، از اتاق های درمانی خصوصی برای بیماران برخوردار است که احساس راحتی و آرامش را به بیمار می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این کلینیک، استفاده از تجهیزات روز دنیا است که نتیجه بهتری نسبت به دستگاه های قدیمی برای فرد بیمار دارد. در  مرکز فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فرد، هزینه ای که برای خدمات گرفته می شود، کاملا معقولانه و مناسب است.

مرکز فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فرد

کلینیک های فیزیوتراپی در شریعتی دردهای گردن و ستون فقرات کاهش داده و درمان می‌کند

5. کلینیک ارتوپدی پزشک اول

نمونه دیگری از فیزیوتراپی در پاسداران که گزینه خوبی برای مراجعه به شمار می رود، مرکز ارتوپدی پزشک اول است. این فیزیوتراپی در پاسداران که از ویژگی های خوب و مناسبی برخوردار است، به درمان سندروم تونل کارپال، بر طرف کردن درد مچ است، بهبود آسیب های وارد شده به عضلات، تاندون، مچ و رباط های دست، بیماری های مرتبط با مفاصل و موارد بسیار دیگری، کمک می کند. یکی از نکات قابل توجه مرکز پزشک اول این است که می تواند به افزایش ورشد قد شما کمک کند.

6. فیزیوتراپی حسین گلچین

فیزیوتراپی حسین گلیچین، خدمات بسیار مناسبی را ارائه می دهد که از فواید و ویژگی های خوبی برخوردار است. این کلینیک، عضو انجامن فیزیوتراپی ایران و سازمان نظام پزشکی است که یکی از مراکز تخصصی ستون فقرات به شمار می رود. متخصصان این کلینیک، خیلی سریع و به خوبی می توانند مشکلات مربوط به ستون فقرات مانند سیاتیک، تنگی کانال کمر و گردن، دیسک کمر و گردن، تنگی کانال مچ دست یا CTS و موارد دیگر را تشخیص دهند و راه درمان خوب و مناسبی برای آن انتخاب کنند.

7. فیزیوتراپی تن آسا

بهترین فیزیوتراپی در پاسداران که می توانید به آن مراجعه کنید، مرکز تخصصی تن آسا است. این کلینیک دارای گواهینامه معتبر درمان های دستی بوده و برای کسانی که بیمه تکمیلی دارند، گواهی رسمی ارائه می دهند. فیزیوتراپی تن آسا، خدماتی از قبیل منوال تراپی، نید لینک، لیزر تراپی قدرتمند، تکار تراپی، کامپرشن تراپی، شاک ویو تراپی و موارد بسیار دیگری که امکان گفتن تمامی آنها را نداریم، ارائه می دهد. همچنین این کلینیک، به صورت تخصیصی به درمان بیماری های ارتوپدی، آرتروز، فتق دیسک ستون فقرات و موارد دیگر می پردازد.

در این مقاله با ویژگی های بهترین دکتر ستون فقرات در تهران آشنا شوید

فیزیوتراپی تن آسا

8. کلینیک فیزیوتراپی برنا

یکی دیگر از فیزیوتراپی های حاضر در منطقه پاسداران تهران، مرکز فیزیوتراپی برنا است. این کلینیک با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات لیزر تراپی، الکترو تراپی و مکانو تراپی توسط ماساژور خوب، حرفه ای و آموزش دیده، خدمات خوبی را ارائه می دهد که می توانید از آنها بهره مند شوید. این مرکز، با اکثر بیمه ها قرارداد دارد که باعث می شود هزینه بسیار کمتری را از شما دریافت کنند. همچنین کلینیک فیزیوتراپی برنا، با توجه به شرایط در مطب و یا منزل افراد بیمار را ویزیت می کنند.

9. کلینیک تخصصی فیزیوتراپی مبین

مرکز تخصصی مبین، یک کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران به شمار می رود که از خدمات بسیار خوبی برخوردار است. این مرکز، با بیمه های مختلفی قرارداد دارد که اگر شما تحت پوشش آن بیمه ها باشید، می توانید با هزینه کم از خدمات فوق العاده ای برخوردار شوید. همچنین یکی از نکات قابل توجه درباره این مرکز این است که بابت ارزیابی و مشاوه ای که ارائه می دهد، هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا، یکی دیگر از خصوصیات خوب فیزیوتراپی مبین به شمار می رود.

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی مبین

10. فیزیوتراپی هروی

کلینیک فیزیوتراپی هروی، با برخورداری از فضا، تجهیزات مناسب و کادری با سابقه کاری بالا و متخصص، به بهترین فیزیوتراپی پاسداران تبدیل شده است. این کلینیک، خدمات خود را به دو بخش بهبود مشکلات عضلانی و اسکلتی و کمک کردن به بیماری های مغز و اعصاب تقسیم کرده است که در هر دو بخش، خدمات فوق العاده ای را ارائه می دهد.

کلام آخر

شما تا کنون، با تعدادی از فیزیوتراپی در پاسداران آشنا شده اید. امروزه با افزایش وسیله نقلیه و گسترش جاده ها، متأسفانه تعداد تصادف ها خیلی بیشتر از قبل شده؛ همچنین مردم با استفاده از غذا های چرب و ورزش نکردن، باعث سکته قلبی و مغزی در بدن خود می شوند که می تواند منجر به ناتوانی قسمتی از بدن آنها شود. اگر شما هم از این مشکلات رنج می برید، می توانید با مراجعه به یک کلینیک خوب و حرفه ای و صد البته با تلاش و کوشش بسیار خود، مانند روز اول خود شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا