زیباییسلامت

بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

عمل لیفت شقیقه یکی از روش های پر طرف دار زیبایی در تمام دنیا است که افرادی زیادی به خاطر نتیجه خوبی که این کار به همراه دارد، می خواهند آن را انجام دهند. طی این جراحی، پوست شقیقه تا حدودی کشیده و سفت می شود و بسیاری از چین وچروک ها محو می شوند. این جراحی فقط درصورتی که توسط یک شخص متخصص انجام شود، می تواند یک نتیجه رضایت بخش به همراه داشته باشد؛ بنابراین مهم است که برای دریافت یک نتیجه مطلوب به بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران مراجعه کنید.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

پوست صورت با گذر زمان و افزایش سن دچار افتادگی و شل شدگی می شود و طراوت خود را از دست می دهد که این تغییرات در بدن کاملاً طبیعی است. این اتفاق برای خیلی از افراد خوشایند نیست و به همین دلیل به دنبال روش هایی مانند لیفت شقیقه و جوان سازی می روند. در واقع با لیفت شقیقه دم ابروهای شما بالاتر می رود و چشمانتان کشیده تر و درشت تر به نظر می رسند و میزان فاصله این دو عضو با هم متناسب می شود. با این روش تمام چین وچروک های پنجه کلاغی چشم از بین می روند.

بهترین دکتر چشم پزشک شیراز کیست؟ لیست 10 تایی 1402

ما در این لیست بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را به شما معرفی کردیم که همه آنها از بهترین تحصیلات و تجربه بالایی برخوردار هستند و علاوه بر تهران در تمام کشور طرف داران و مراجعه کنندگان زیادی دارند. در واقع تمام ویژگی های یک جراح خوب در این افراد دیده می شود.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

1. دکتر سجاد محمدی

دکتر محمدی یک پزشک عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. در حال حاضر ایشان یکی از اعضای انجمن های فوق تخصصی جرحان پلاستیک ایران و آمریکا محسوب می شوند. دکتر محمدی نفر برتر بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند و تجربه انجام هزاران عمل جراحی پلاستیک را دارند به همین سبب، ما به ایشان لقب بهترین دکتر جراح لیفت شقیقه در تهران را می دهیم.

 ایشان دارای تجربه قابل قبولی در زمینه عمل بینی، پروتز سینه، انواع جراحی های لاغری، آبدومینو پلاستی، پیکرتراشی هستند. شما می توانید برای دریافت خدماتی همچون لیفت صورت ابرو، چانه، سینه و شقیقه از ایشان کمک بگیرید.

2. دکتر سام تویسرکانی

دکتر تویسرکانی، بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود، در دوره تخصصی گوش، حلق و بینی مشغول به تحصیل شدند و در حال حاضر یکی از اعضای آکادمی جراحان آمریکا هستند. ایشان از دانشگاه UCLA فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت دریافت نموده اند. دکتر تویسرکانی علاوه بر انجام لیفت شقیقه، خدمات دیگری همچون عمل بینی، بلفاروپلاستی، اتو پلاستی، لیفت صورت و ابرو را انجام می دهند.

جراحی لیفت صورت چگونه است

3. دکتر روزبه پهلوان

دکتر پهلوان دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی فک و صورت هستند و در انجمن جرحان ایران عضویت دارند. تبحر و مهارت بالا ایشان باعث شده است که لقب بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را بگیرند. دکتر پهلوان انواع عمل های جراحی زیبایی همچون جراحی فک و چانه، پروتز گونه، لیپوساکشن، جراحی سینوس، بلفاروپلاستی و ایمپلنت دندان را انجام می دهند.

 دکتر روزبه پهلوان پزشک لیفت شقیقه

4. دکتر سید محمد میرمحمد مهدی

دکتر میرمحمد مهدی تحصیلات پزشکی عمومی خود را در دانشگاه یوهان ولفگانگ گوته در شهر فرانکفورت کشور آلمان سپری کردند و سپس در دانشگاه هانوفر دوره تخصصی جراحی پلاستیک را گذراندند. ایشان یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک ایران و آلمان هستند. در حال حاضر دکتر میرمحمد مهدی یکی از شناخته ترین و بهترین جراحان زیبایی و پلاستیک به شمار می آیند که عمل های جراحی موفقیت آمیز زیادی در کارنامه خود دارند. ایشان عمل لیفت شقیقه را به صورت تخصصی انجام می دهند.

5. دکتر سامان طهماسبی

ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی، در دوره تخصص جراحی عمومی و سپس در مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک ادامه تحصیل دادند. دکتر طهماسبی، چندین سال سابقه انجام عمل جراحی دارند و انواع خدمات لیفت را انجام می دهند و همین امر سبب شده است که به عنوان یکی از بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران معرفی شوند.

6. دکتر سهراب مرادی

دکتر مرادی دوره فوق تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هم هستند. ایشان چندین سال سابقه انجام عمل لیفت شقیقه را در کارنامه خود دارند و همه مراجعه کنندگان تابه حال از کار ایشان راضی بوده اند. دکتر مرادی فعالیت های ازاین قبیل را انجام می دهند:

 • عمل جراحی بینی
 • بلفا روپلاستی
 • لیفت کردن ابرو و پیشانی
 • پیکرتراشی

بهترین جراح لیفت صورت در تهران چه کسی است

دکتر سهراب مرادی عضو انجمن پلاستیک

7. دکتر حمیدرضا شاپوری

دکتر شاپوری فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی هستند که مطبشان در تهران قرار دارد. ایشان چندین سال سابقه کار دارند و هدف خود را رضایت مراجعه کنندگان قرار داده اند. دکتر شاپوری انواع جراحی زیبایی از جمله لیفت شقیقه را انجام می دهند و به همین خاطر تبدیل به یکی از محبوب ترین پزشکان در زمینه زیبایی شده اند.

8. دکتر شاهین شمس

دکتر شمس دارای مدرک فوق تخصص جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و در این زمینه بورد تخصص دریافت نموده اند. ایشان یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند و سابقه انجام چند هزار عمل جراحی زیبایی موفقیت آمیز را دارند که همین امر باعث شده است که با نام بهترین دکتر لیفت در تهران معرفی شوند.

9. دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر رجب پور در سال 92 رتبه یک بورد تخصصی را دریافت نمودند. ایشان در انجمن های همچون جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و بنیاد نخبگان عضویت دارند. دکتر رجب پور با بیشتر 13 سال سابقه درخشان در زمینه انجام عمل های جراحی زیبایی صورت و بدن، یکی از شناخته ترین پزشکان شهر تهران محسوب می شوند. شما می توانید برای دریافت خدمات زیر به ایشان مراجعه کنید:

 • لیفت شقیقه
 • جراحی بینی و اصلاح کردن راه هوایی
 • عمل لیپوماتیک و لیپوساکشن
 • عمل زیبایی گوش
 • عمل جراحی ترمیمی
 • بلفاروپلاستی

پیشنهاد لنداسپا: انواع دستگاه لیفت صورت چیست

دکتر احمدعلی رجب پور بهترین پزشک لیفت شقیقه

10. دکتر امیر دریانی

دکتر دریانی با تحصیل در مقطع فوق تخصص جراح لیفت پلاستیک و زیبایی در دانشگاه شهید بهشتی تهران پا به عرصه جراحی های زیبایی گذاشتند. ایشان از دانشگاه ایتالیا مدرک فلوشیپ جراحی و بازسازی پستان را دریافت نمودند و در حال حاضر نامشان به عنوان بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران بر سرزبان ها است؛ زیرا این عمل را به صورت تخصصی انجام می دهند. موارد زیر فقط بخشی از فعالیت های ایشان در زمینه زیبایی هستند:

 • پروتز چانه و گونه ها
 • عمل جراحی افتادگی پلک
 • تزریق انواع ژل و بوتاکس
 • ازبین بردن غبغب
 • انواع و اقسام لیفت مانند ابرو و پیشانی
 • لیفت و تزریق کردن چربی به باسن
 • پیکرتراشی

قیمت بهترین دکتر لیفت شقیقه

 حالا که بهترین دکتر جراح لیفت شقیقه در تهران را به شما معرفی کردیم، زمان آن فرارسیده که درباره هزینه عمل جراحی با شما صحبت کنیم. هزینه این عمل درست مانند سایر عمل ها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از همین رو نمی توان یک هزینه ثابت و یکسان برای هر شخص بیان کرد. برخی از عواملی که بر هزینه عمل جراحی لیفت شقیقه، تأثیر می گذارند، شامل موارد زیر می شوند:

لیفت صورت در منزل چگونه انجام می‌شود

قیمت بهترین دکتر لیفت شقیقه
 • میزان دستمزد پزشک جراح
 • نوع تکنیکی که پزشک برای شما انجام می دهد.
 • هزینه های مربوط به پرسنل اتاق عمل
 • اینکه مطب در کجا قرار داشته باشد.
 • شرایط مراجعه کننده
 • نوع پوست
 • میزان چین وچروک
 • هزینه آزمایشاتی که باید قبل از عمل انجام دهید
 • هزینه های مربوط به بیمارستان و کلینیک

علاوه بر تمامی این موارد، شما باید این نکته را مدنظر بگیرید که بیمه هزینه های جراحی های زیبایی تحت هیچ شرایطی تقبل نمی کند و خود بیمار باید هزینه را تمام وکمال پرداخت کند. به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از هزینه های عمل به صورت حضوری با پزشک متخصص صحبت کنید.

چگونه بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را پیدا کنیم؟

 اگر به دنبال پیداکردن بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران هستید، باید یک سری ویژگی ها را در پزشک ببینید و سپس اقدام به عمل کنید. جراحی لیفت صورت به تجربه و مهارت زیادی احتیاج دارد؛ زیرا هر فرد به دنبال کسب یک نتیجه عالی از عمل است. عوارض این جراحی ها بسیار نادر هستند؛ اما درصورتی که بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را پیدا کنید، دیگر دچار این عوارض احتمالی نمی شوید. برای پیداکردن یک جراح خوب، باید این ویژگی ها را در نظر بگیرید.

پیشنهاد لنداسپا: بهترین جراح فک و صورت در تهران

چگونه بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را پیدا کنیم؟

֎ درک کردن زیبایی شناسی چهره

صورت ظریف ترین و پیچیده ترین عضو صورت است که برای جراحی آن پزشک باید مهارت فنی بالایی داشته باشد؛ حتی بیشتر از سایر عمل های جراحی. اکثر جراحان پلاستیک در زمینه های متفاوتی تخصص دارند و شما باید تلاش کنید که یک پزشک باتجربه در این زمینه بیابید. برای درک این موضوع، به تراست ابتدا نمونه کارهای پزشک و عکس های قبل و بعد را بررسی کنید که صفحه های اینستاگرام و سایت های مختلف انجام این کار را برای شما راحت تر می کنند.

شما می توانید از تجربه سایر کسانی که مراجعه کننده آن پزشک بوده اند، کمک بگیرید. پزشک باید بسته به ویژگی های صورت و نتایج موردنظر شما، روش های مختلفی را برای لیفت شقیقه در اختیارتان قرار دهد.

یعنی باید قبل از عمل به طورکلی چهره را بررسی کند و به مراجعه کننده مشاوره دهد که کدام روش باتوجه به شرایط پوستی یا حتی ویژگی های مانند مدل چشم ها و ابروهایتان، برای شما مناسب است. پس پزشک باید آن قدر ماهر باشد که تمامی روش ها را روی صورت شما بررسی نماید و بداند کدام روش زیبایی فرد را دوچندان می کند و کدام روش مناسب مراجعه کننده نیست و باید حذف شود.

֎ مطابقت داشتن باسلیقه زیبایی شناسی شما

شما باید به این درک برسید که معیارهای زیبایی در ذهن هر فردی با دیگری فرق دارد. باید یک جراح پیدا کنید که سلیقه زیبایی شناسی و حساسیت های او مانند شما باشد. جراحی پلاستیک ترکیبی از علم و هنر است پس جراح باید درک هنری از نحوه کانتور صورت، تعادل و تقارن اجزای مختلف آن داشته باشد. باید از پزشک بخواهید که عکس های قبل و بعد مراجعه کنندگان را نشان دهد تا خوب آن ها را بررسی کنید نتیجه عمل نباید سفت یا کشیده به نظر برسد. بهتر است جراحی را انتخاب نمایید که نحوه عملش طبیعی تر و ظریف تر به نظر برسد.

֎ توجه به مدرک و تخصص معتبر

شما با یک جستجوی ساده در سایت های اینترنتی می توانید میزان تحصیلات و دوره های را که پزشک گذرانده است را بررسی کنید. پیش از انجام عمل باید مطمئن شوید که جراح تخصص لازم برای این کار را دارد. پس برای همین باید قبل از پیداکردن و مراجعه به پزشک، رزومه کاری و تخصصش را بررسی کنید تا از صلاحیت جراح مطمئن شوید. می توانید برای اطمینان در مورد انجمن های که پزشک موردنظرتان در آن حضور دارد، تحقیق کنید.

֎ تجربه و سابقه پزشک

میزان تجربه پزشک در جراحی لیفت صورت اهمیت زیادی دارد. طبیعتاً هر چقدر پزشک عمل های جراحی بیشتری انجام داده باشد، راندمان کار و عملکردش بهتر است؛ بنابراین برای پیداکردن یک پزشک خوب باید سابقه کاری او و درصد رضایت مندی مراجعه کنندگانش را بررسی کنید. برای این کار می توانید از سایت های آنلاینی که برای نوبت دهی پزشک هستند، کمک بگیرید.

سخن نهایی

ما در این مقاله سعی کردیم چند راهکار برای پیداکردن بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران را برای شما بگوییم. همان طور که گفتیم، دقت در انتخاب یک دکتر خوب برای جراحی لیفت صورت، اهمیت بالایی دارد. صورت یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های بدن است و درصورتی که قصد دارید جراحی لیفت صورت انجام دهید، باید نهایت دقت و حساست خود را برای این کار بگذارید و به دنبال بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا