سلامت

بهترین جراح فک و صورت در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

در حال حاضر افراد زیادی به دنبال روش هایی می گردند تا بتوانند نقص های صورت خود را از بین ببرند. در این میان، عمل های مربوط به فک و صورت، رواج بسیار زیادی دارند و خیلی از افراد به دنبال پزشک متخصصی می گردند تا این عمل ها را به بهترین شکل ممکن برای آنها انجام دهد. از این رو، ما تصمیم گرفتیم در این مقاله از لنداسپا به معرفی بهترین جراح فک و صورت در تهران بپردازیم. پس اگر شما هم می خواهید با این عمل، زیبایی فک و صورت خود را افزایش دهید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شاید شما به دلایل مختلفی مجبور شوید که جراحی فک و صورت را انجام دهید. به عنوان مثال، یکی از رایج ترین دلایل این مسئله می تواند برای کارهای دندانپزشکی باشد. پزشکان زیادی در تهران هستند که عمل های جراحی فک و صورت را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند. اما برای این که برای انتخاب پزشک ها دچار سردرگمی نشوید، ما در اینجا فهرستی آماده کرده ایم که در آن می توانید بهترین فوق تخصص جراح فک و صورت در تهران را بشناسید.

معرفی 10 تا از بهترین جراح های فک و صورت در تهران

از آنجا که جراحی فک و صورت تاثیر زیادی در ظاهر فرد دارد، بهتر است حتما به پزشکی مراجعه کنید که مهارت و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. در این بخش، می توانید فهرستی از بهترین فوق تخصص جراحی فک و صورت در تهران را پیدا کنید و مطمئن باشید که همه پزشکان موجود در این لیست علاوه بر داشتن تخصص و دانش بسیار زیاد، سابقه موفقیت آمیزی در این زمینه دارند.

بهترین فوق تخصص جراحی فک و صورت در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران چه کسی است؟ لیست 10 تایی

1. دکتر وحید دهقان

بدون شک دکتر وحید دهقان را می توان به عنوان بهترین جراح فک و صورت در تهران معرفی کرد. این پزشک متخصص چندین سال است که در زمینه جراحی پیوند استخوان فعالیت می کنند و می توانند به بهترین شکل ممکن، کار ایمپلنت دندانی را برای شما انجام دهند.

اگر به هرگونه جراحی صورت و فک مرتبط با دندان نیاز داشتید، فقط کافی است که به مطب دکتر وحید دهقان مراجعه کنید. دکتر دهقان خدمات متعددی مانند ایمپلنت، جراحی دندان های نهفته، جراحی فک و صورت، درمان عفونت های فک و صورت و درمان هرگونه سرطان و بیماری مربوط به فک و صورت را در اختیار شما قرار می دهند و می توانید با یک بار مراجعه، متوجه تخصص و تجربه بی نظیر ایشان شوید.

2. دکتر مهدی سزاوار

اگر می خواهید برای درمان بیماری های فک و دهان و یا انواع جراحی های زیبایی مختلف به سراغ یک جراح فک و صورت خوب در تهران بروید، پیشنهاد ما دکتر مهدی سزاوار است. دکتر سزاوار بعد از فارغ التحصیلی در سال 1387 و عضویت در هیئت علمی دانشگاه تبریز، فعالیت های زیادی در زمینه عمل های جراحی فک و صورت انجام داده اند و هم اکنون، جزو بهترین ها شناخته می شوند.

دکتر مهدی سزاوار جراح فک و صورت خوب در تهران

به همین دلیل هم خیلی از کسانی که به دنبال روش های جراحی فک و صورت برای زیبایی هستند، دکتر مهدی سزاوار را به عنوان بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران معرفی می کنند. زیرا دکتر سزاوار خدماتی مانند پروتز چانه، جراحی زیبایی صورت، بلفاروپلاستی، جراحی فک و ایمپلنت دندان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران چه کسی است ؟

3. دکتر هومن هوشنگی

دکتر هومن هوشنگی که به عنوان بهترین دکتر جراحی فک و صورت در تهران شناخته می شوند، به شما کمک می کنند تا انواع جراحی های مربوط به زیبایی و یا دندان در ناحیه صورت خود را با استفاده از به روزترین دستگاه ها انجام دهید. دکتر هوشنگی متخصص جراحی ناهنجاری های فک هستند و با رتبه برتر بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت خود را دریافت کرده اند. برخی از مهم ترین خدماتی که دکتر هوشنگ ارائه می دهند، مواردی مانند جراحی فک، گونه و چانه، جراحی بینی، تزریق فیلر، ایمپلنت و سایر موارد این چنینی هستند.

4. دکتر مهدی صابری

بیشتر کسانی که به دنبال بهترین جراح فک و صورت در تهران می گردند، نام دکتر مهدی صابری را شنیده اند. دکتر صابری علاوه بر داشتن تخصص و تجربه مناسب در زمینه جراحی های فک و صورت، فوق العاده خوش اخلاق و صبور هستند. ایشان به طور کامل شما را معاینه کرده و بر اساس شرایط بدنی و سلیقه خود شما، انواع جراحی های زیبایی صورت و یا جراحی فک و دهان را برای شما انجام می دهند.

بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران

مقاله پیشنهادی: بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

5. دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن که به عنوان بهترین فوق تخصص فک و صورت به شمار می روند، از بهترین و به روزترین تجهیزات و تکنیک های دنیا استفاده می کنند تا شما را به بهترین نتیجه برسانند. دکتر تمدن بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، موفق به دریافت تخصص جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی قزوین شدند و از آن زمان تاکنون، انواع عمل های لیفت صورت، لیپوساکشن، جراحی چشم، تزریق بوتاکس و افتادگی پلک را انجام می دهند.

6. دکتر مجید بشکار

شما می توانید برای درمان بیماری های دهان و دندان خود، به مطب دکتر مجید بشکار مراجعه کنید. دکتر بشکار به خاطر داشتن تخصص و تجربه طولانی در زمینه این عمل های جراحی، به عنوان بهترین جراح فک و صورت در تهران نیز شناخته می شوند. دکتر بشکار با رتبه برتر موفق به دریافت بورد تخصصی در رشته خود شدند و در حال حاضر، جراحی سینوس های فک، جراحی دندان عقل، پیوند استخوان، جراحی دندان های نهفته، ایمپلنت و درمان عفونت های فک و صورت را با حوصله زیاد برای شما انجام می دهند.

7. دکتر فرزاد آغداشی

دکتر فرزاد آغداشی هم در فهرست بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران قرار گرفتند و مهم ترین دلیل این موضوع، تخصص، تجربه و اخلاق حرفه ای ایشان است. دکتر آغداشی دارای مدرک حرفه ای دندانپزشکی هستند و یکی از بهترین متخصصان دهان، فک و صورت در تهران به شمار می آیند. به همین دلیل هم شما می توانید هم انواع عمل های جراحی برای درمان عفونت های فک و دهان و جراحی های زیبایی را بدون هیچ گونه نگرانی در مطب دکتر فرزاد آغداشی انجام دهید و هم مطمئن باشید که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهید کرد.

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟

فهرست بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران

8. دکتر مهدی احمدی

بدون شک یکی از بهترین دکتر جراحی فک و صورت در تهران که شهرت زیادی در زمینه درمان عفونت های فک و صورت دارد، دکتر مهدی احمدی هستند. دکتر احمدی علاوه بر درمان نقص های صورت، جراحی زیبایی بینی را نیز انجام می دهند.

علاوه بر این، ایشان با بیشتر از 30 سال سابقه، به بهترین شکل ممکن جراحی زیبایی فک و صورت و تزریق ژل و بوتاکس را برای شما انجام می دهند. برای اطمینان از عملکرد فوق العاده دکتر احمدی، می توانید نظرات سایر مراجعه کنندگان ایشان را نیز مشاهده کنید.

9. دکتر شهاب الدین عزیزی

اصلی ترین دلیلی که باعث شده ما دکتر شهاب الدین عزیزی را به عنوان یک جراح فک و صورت خوب در تهران به شما معرفی کنیم، دانش فوق العاده ایشان در زمینه جراحی زیبایی فک، چانه و بینی است. دکتر عزیزی از دانشگاه جنوا ایتالیا، مدرک فلوشیپ لیزر خود را دریافت کرده اند.

ایشان مدارک دیگر خود مانند بورد تخصصی و فوق تخصص ایمپلنت های پیشرفته را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ کرده و با بهترین رفتار ممکن، با بیماران خود صحبت می کنند. شما می توانید برای انجام انواع جراحی های فک و صورت و همچنین بلفاروپلاستی، به مطب دکتر شهاب الدین عزیزی مراجعه کنید.

دکتر شهاب الدین عزیزی فوق تخصص فک و صورت

10. دکتر امیر شهریار

در نهایت، فهرست بهترین جراح فک و صورت در تهران را با دکتر امیر شهریار به اتمام می رسانیم. دکتر شهریار با بیشتر از یک دهه سابقه، مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی دارند و با آرامش کامل و بهترین برخورد، جراحی زیبایی فک، جراحی دندان های نهفته و سایر موارد این چنینی را برای شما انجام می دهند. علاوه بر این موارد، دکتر شهریار خدمات دیگری مانند درمان شکستگی فک، جلو آوردن چانه درمان دررفتگی فک را نیز انجام می دهند.

ویژگی جراح فک و صورت خوب در تهران

در بخش قبل، 10 تا از بهترین فوق تخصص جراح فک و صورت در تهران را به شما معرفی کردیم. اما به نظر شما این فهرست بر چه اساسی تنظیم شده بود؟ برای شناخت یک پزشک متخصص و کاربلد، باید به ویژگی های متعددی توجه کنید. در این بخش، توضیح می دهیم که چه فاکتورهایی در انتخاب بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران دخیل هستند و برای انتخاب یک پزشک مناسب، باید به چه مواردی توجه کنید.

  • تخصص، تجربه و مهارت: اولین و مهم ترین فاکتور مهم برای انتخاب یک پزشک مناسب و خوب، توجه به تخصص، تجربه و مهارت پزشک است. پزشک مورد نظر شما باید در حوزه مربوطه تحصیل کرده و تجربه کافی در زمینه جراحی های مختلف را داشته باشد.
  • نظر مراجعه کنندگان: خیلی مهم است که پزشک مورد نظر شما، بتواند نظر مثبت مراجعه کنندگان قبلی را به خود جلب کند. زیرا شما باید حتما قبل از مراجعه به پزشک، مطمئن شوید که سایر مراجعه کنندگان هم از نحوه عملکرد او راضی بودند.
ویژگی جراح فک و صورت خوب در تهران
  • استفاده از تجهیزات روز دنیا: از آنجا که جراحی های فک و صورت به تجهیزات مدرنی نیاز دارند، بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که بتواند از همه این تجهیزات به روز استفاده کند.
  • جزئی نگر بودن: صورت مهم ترین بخش بدن هر انسانی است که تاثیر زیادی در روابط و اعتماد به نفس او دارد. به همین دلیل هم یک پزشک خوب و ماهر باید حتما در انجام عمل های زیبایی فک و صورت، بسیار جزئی نگر باشد تا هیچ گونه مشکل کوچکی هم در صورت مراجعه کننده او به وجود نیاید.

علت مراجعه به بهترین دکتر جراح فک و صورت تهران

بعد از این که متوجه شدید که برای انتخاب بهترین جراح فک و صورت در تهران باید به چه فاکتورهایی توجه کنید، ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که به چه دلایلی باید به چنین پزشکی مراجعه نمایید؟ برای پاسخ باید بگوییم که دلایل متعددی برای مراجعه به بهترین فوق تخصص جراح فک و صورت در تهران وجود دارند که برخی از مهمترین آنها، عبارت اند از:

  • جراحی زیبایی صورت: بسیاری از افراد دوست دارند با انجام جراحی های زیبایی صورت، تغییری در ظاهر خود ایجاد کنند که در این شرایط می توانند به یک جراح فک و صورت خوب در تهران مراجعه کنند.
  • جابجایی فک: گاهی مواقع، به دلایل مختلف و یا حتی ژنتیک، ممکن است فک افراد دچار نوعی ناهماهنگی شود که در این شرایط هم یک پزشک جراح فک و صورت می تواند این ناهماهنگی را از بین ببرد.
علت مراجعه به بهترین دکتر جراح فک و صورت تهران
  • بهبود شکستگی فک: برخی آسیب ها و صدمات می تواند موجب شکستگی فک شود که با مراجعه به بهترین دکتر جراحی فک و صورت در تهران می توان آن را درمان کرد.
  • جراحی جوانه دندان های نامتعارف: برخی از افراد دارای جوانه دندان های نامتعارفی هستند که می تواند موجب اختلال در عملکرد دندان های کناری شوند. برای حل این مشکل باید به یک فوق تخصص فک و صورت مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، فهرستی از بهترین جراح فک و صورت در تهران را به شما معرفی کردیم. اگر شما هم می خواهید عفونت و مشکلات مربوط به فک و دهان خود را درمان کنید، باید به یکی از پزشکان ذکر شده در این فهرست مراجعه نمایید. البته همان طور که گفتیم، خیلی از پزشکان موجود در این فهرست می تواند عمل های زیبایی فک و صورت را نیز برای شما انجام دهند. اگر شما هم دکتر دیگری می شناسید که می توان از او با نام بهترین دکتر جراح فک و صورت در تهران یاد کرد، حتما نام او را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا