پوستسلامت

بهترین جراح لیفت صورت در تهران کیست؟ – لیست 10 تایی

لیفت صورت یکی از بهترین و مهمترین روش های زیبایی شناخته می شود که شما بدون هیچ گونه عمل جراحی و دردی می توانید پوست صورت خود را کشیده و سفت کنید. از این رو، خیلی از افراد به دنبال بهترین جراح لیفت صورت در تهران هستند تا بتوانند با استفاده از یک پزشک متخصص و مجرب، پوستی صاف و یکدست داشته باشند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و می خواهید چهره ای شاداب داشته باشید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا بدانید که بهترین جراح لیفت صورت چه کسی است.

لیفت صورت چیست؟

همان طور که پیش از این گفتیم، لیفت صورت یکی از روش های جوانسازی و شادابی پوست به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل خیلی از افراد برای جوانسازی پوست خود، سعی می کنند به سراغ این روش بروند.

این در حالی است که حتی برخی شیوه های جراحی دیگری هم وجود دارند که به لیفت شدن صورت کمک می کنند. با این حال، همه چیز به نظر پزشک شما بستگی دارد و اگر ببیند که میزان افتادگی و چروک صورت شما کم است، می تواند بدون هیچ گونه جراحی به شما پوستی شاداب بدهد. البته همه این موارد تا زمانی صحت دارند که برای انجام این عمل به سراغ بهترین جراح لیفت صورت در تهران بروید.

لیفت صورت چیست

برای کسب اطلاعات کامل تر به بلاگ لیفتینگ صورت چیست و چه کاربرد هایی دارد مراجعه کنید.

هزینه انجام لیفت صورت 1402 چقدر است؟

یکی از مهمترین موضوعاتی که اهمیت خیلی زیادی برای بسیاری از متقاضیان لیفت صورت دارد، هزینه انجام این عمل است. توجه داشته باشید که هزینه لیفت صورت به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمی توان گفت که برای همه افراد مشابه است. به طور مثال، هزینه لیفت صورت به میزان افتادگی و چروک پوست شما وابسته است. پس اگر می خواهید به بهترین جراح لیفت صورت مراجعه کنید، باید هزینه بیشتری بپردازید که به نظر ما این هزینه کاملا ارزشش را دارد.

علاوه بر همه این موارد، هزینه مورد نیاز برای لیفت صورت به فاکتورهای دیگری هم وابسته است که برخی از مهمترین آنها، مواردی مانند کلینیک انتخابی شما، روش استفاده شده پزشک برای لیفت صورت و سایر موارد این چنینی هستند. طبیعتا اگر میزان افتادگی پوست شما بیش از اندازه زیاد باشد، زحمت پزشکان برای لیفت کردن آن هم چندین برابر افزایش پیدا می کند. به همین دلیل هم مجبور می شوید هزینه بیشتری برای لیفت صورت بپردازید.

اما به طور کلی، باید بدانید که هزینه لیفت صورت خیلی از روش های جراحی دیگر برای از بین بردن چین و چروک های پوست صورت مقرون به صرفه تر است. به همین دلیل هم اگر به دنبال یک روش مقرون به صرفه و ماندگار برای جوانسازی پوست خود هستید، می توانید به سراغ جراحی لیفت صورت تهران بگردید.

هزینه انجام لیفت صورت 1402 چقدر است

لیست 10 تایی بهترین جراح لیفت صورت در تهران

بعد از این که معنای لیفت صورت متوجه شدید، نوبت به آن می رسد که بدانید بهترین جراح لیفت صورت در تهران چه کسی است. پزشکان متنوعی وجود دارند که شاید هر یک از آنها عملکرد خیلی خوبی در لیفت صورت داشته باشند. با این حال، ما در میان آنها فهرست 10 تایی از بهترین جراح لیفت صورت در تهران را به شما معرفی می کنیم که مراجعه به هریک از آنها می توانید تجربه ای فوق العاده برای جوانسازی پوست داشته باشید.

آیا میدانستید که میتوانید پوست صورت خود را در منزل نیز لیفت کنید؟ بلاگ لیفتینگ صورت در منزل را بخوانید.

دکتر امیر دریانی

بدون شک می توان گفت که دکتر امیر دریانی می تواند به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران در نظر گرفته شود که سابقه کار بسیار خوبی هم دارد و به شما کمک می کند که تنها در چند جلسه اول، صورت خود را کاملا سفت و کشیده کنید. این پزشک متخصص دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی هستند و مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفته‌اند. به‌علاوه، دکتر امیر دریانی دارای فلوشیپ بازسازی میکروسرجری و همچنین جراحی پلاستیک پستان در دانشگاه ساپینزا در کشور ایتالیا هستند.

علاوه بر لیفت صورت، دکتر دریایی خدمات دیگری نیز در اختیار شما قرار می دهد که همه آنها مربوط به زیبایی هستند. به عنوان مثال، برخی از مهمترین خدمات دکتر دریانی شامل مواردی مانند تزریق چربی و جوانسازی، جراحی زیبایی سینه و لیفت سینه، جراحی شکم و تامی تاک، پیکرتراشی و لیفت با ساکشن و همچنین تزریق ژل و بوتاکس هستند.

دکتر امیر دریانی

دکتر احمدعلی رجب پور

اگر به دنبال پزشکی برای لیفت صورت در تهران می گردید، باید دکتر احمدعلی رجب پور را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک حاذق توانست بوردی تخصصی جراحی خود را با رتبه 1 دریافت کند. به علاوه یک سال بعد از این قضیه، این پزشک متخصص این امکان را پیدا کرد که آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک هم رتبه 1 را به دست بیاورد.

دکتر احمدعلی رجب پور هم در بنیاد ملی نخبگان ایران و هم در هیئت علمی دانشگاه و همچنین انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضو است. به علاوه، نزدیک به 11 سال است که این پزشک متخصص، در این زمینه فعالیت می کند. برخی از مهمترین خدماتی که دکتر رجب پور در اختیار متقاضیان قرار می دهند، شامل مواردی مانند جراحی و لیفت سینه، شکم، پروتز سینه، جراحی پلک، جراحی گوش، اصلاح راه هوایی، لیفت صورت، پروتز گونه، تزریق چربی به باسن و صورت، وثیقه ژل و بوتاکس و سایر موارد این چنینی هستند.

مقاله پیشنهادی: بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر عزت اله حق گذار

دکتر عزت اله حق گذار با سال ها سابقه در زمینه زیبایی را نیز می توان به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران به شمار آورد. این پزشک متخصص دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی از دانشگاه تهران است که مدرک خود را از سال 1370 گرفته اند. دکتر حق گذار که عضو انجمن جراحان زیبایی ایران و انجمن بین المللی جراحان است، فوق تخصص در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک است.

دکتر عزت اله حق گذار

مقاله پیشنهادی: در این بخش 10 تا از بهترین جراح پلک در تهران را به شما معرفی کنیم

علاوه بر این، خوب است بدانید که مهمترین خدمات دکتر حق گذار، شامل چه مواردی مانند لیفت صورت به صورت حرفه ای، لیپوماتیک و پیکرتراشی، جراحی زیبایی اندام ها، جراحی پلاستیک پلک بلفاروپلاستی، کشیدن پوست صورت، لیفت سینه، کوچک کردن سینه ماموپلاستی، کشیدن پیشانی و ابرو ها و سایر موارد این چنینی روند.

دکتر شهریار حدادی

چهارمین دکتری که ما به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران به شما معرفی می کنیم، دکتر شهریار حدادی هستند. پزشک متخصص دارای فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک و ترمیمی 1388 هستند. به خاطر تخصص و تجربه فوق العاده این پزشک، خیلی از افراد اعتقاد دارند که دکتر شهریار حدادی را می توان به عنوان بهترین دکتر لیفت صورت در تهران به شمار آورد که نه تنها در زمینه لیفت صورت، در بلکه در زمینه های دیگر مانند پیکرتراشی و زیبایی اندام نیز تخصص فوق العاده ای دارد.

دکتر شهریار حدادی

بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران چه کسی است؟

دکتر رضا حسامی

جناب آقای دکتر رضا حسامی نیز یکی دیگر از بهترین جراح های لیفت صورت در تهران به شمار می رود که توانسته از دانشگاه شهید بهشتی بورد تخصصی جراحی عمومی را بگیرد. به علاوه، این پزشک دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی دانشگاه ایران هستند.

به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که این پزشک فوق تخصص، تجربه زیادی در زمینه لیفت صورت نیز خواهد داشت. پس اگر شما هم چین و چروک در صورت خود دارید و می خواهید پوستی صاف و یکدست داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از مراجعه به دکتر حسامی غافل نشوید.

دکتر رضا حسامی

دکتر حسامی خدمات دیگری نیز در زمینه لیپوماتیک و پیکرتراشی، جراحی های پلاستیک بعد از کاهش وزن، پروتز سینه، لیفت سینه، ماموپلاستی، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی پلک، کانتورینگ بازو، رینوپلاستی و جراحی کاهش حجم پستان در آقایان نیز انجام می دهند. پس اگر در هر یک از این زمینه ها نیاز به یک پزشک متخصص داشتید، دکتر حسابی می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

یک متخصص باید از جدیدترین دستگاه ها برای لیفتینگ صورت استفاده کند برای همین توصیه میکنیم بلاگ بهترین دستگاه لیفت صورت را مطالعه کنید.

دکتر محسن فدایی

یکی دیگر از برترین جراحان حوزه لیفت صورت که تخصص فوق العاده زیادی در این زمینه دارد و تقریبا همه مراجعه کنندگان از ایشان راضی بودند، دکتر محسن فدایی هستند. دکتر فدایی دارای فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی هستند که در زمینه پیکر تراشی و لاغری هم فعالیت های زیادی انجام می دهند. به علاوه، شما می توانید برای لیفت صورت خود، به دکتر محسن فدایی مراجعه کنید و مطمئن باشید که بهترین خدمات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

علاوه بر لیفت صورت، دکتر فدایی خدمات های دیگری مانند لیفت، پروتز سینه، لیپوماتیک، لیپوساکشن اندام های بدن، پروتز باسن، لیفت بازو و ران و حتی ژینوماستی را نیز انجام می دهند. به خاطر تخصص و تجربه فوق العاده دکتر فدایی، خیلی از افراد ایشان را به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران می شناسند.

دکتر محسن فدایی

دکتر پیمان صدری

در صورتی که دچار چین و چروک در پوست صورت خود هستید و به دنبال بهترین جراح لیفت صورت می گردید، باید دکتر بیان صدر را به شما معرفی کنیم. این دکتر دارای متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی هستند که خدمات متنوعی درباره لیفت صورت، تزریق چربی به صورت، ماموپلاستی، ترانسفر بعد از تزریق چربی به باسن، لیپوساکشن و لیپوماتیک و لیفت بخش های دیگر بدن مانند بازو و ران را در اختیار شما قرار می دهند.

دکتر پیمان صدری متخصص لیفیتینگ

دکتر فاطمه حسینی زادگان

اگر به دنبال بهترین جراح لیفت صورت در تهران هستید که خانم هم باشد، دکتر فاطمه حسینی زادگان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این پزشک متخصص دارای تخصص جراحی عمومی و فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی هستند.

به علاوه، دکتر حسینی زادگان در انجمن جامعه جراحان ایران و جامعه جراحان پلاستیک ایران نیز عضویت دارند. علاوه بر همه این موارد، خوب است بدانید که خانم حسینی زادگان به عنوان بهترین جراح لیفت صورت خانم نیز شناخته می شوند که در سال 1394 از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند.

دکتر فاطمه حسینی زادگان خدمات متنوعی علاوه بر لیفت صورت در اختیار شما قرار می دهند که برخی از مهم ترین آن ها، مواردی مانند رینوپلاستی، لیپوماتیک و لیپوساکشن، پلاستی، بلفاروپلاستی، پیکرتراشی بازو، جراحی های پلاستیک بعد از کاهش وزن و سایر موارد این چنینی هستند. پس اگر به دنبال یک خانم متخصص هستید تا بتوانید برای لیفت صورت و یا حتی به بخش های دیگر بدن خود را از تخصص ایشان کمک بگیرید، مراجعه به دکتر فاطمه حسینی زادگان را در صدر اولویت های خود قرار دهید.

در این مقاله با بهترین کلینیک های زیبایی در مرزداران آشنا شوید

دکتر فاطمه حسینی زادگان پزشک لیفت صورت در تهران

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، می توانند به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران شناخته شوند. این پزشک متخصص دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و سپس بیمارستان شهدای تجریش به اتمام رساند.

به علاوه، ایشان در دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود، در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران بودند. دکتر آرش نجف بیگی یکی از اعضای مهم هیئت علمی دانشگاه، انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی و همچنین انجمن جراحان پلاستیک آمریکا هستند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که دکتر نجفی که می تواند به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران در نظر گرفته شوند.

دکتر آرش نجف بیگی جراح لیفت صورت

دکتر افسانه ثنایی

در نهایت، آخرین پزشک متخصصی که ما به عنوان بهترین جراح لیفت صورت به شما معرفی می کنیم، دکتر افسانه ثنایی هستند. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک در تهران بوده و یکی از مهم ترین جراحان لیفت صورت در این شهر شناخته می شوند. علاوه بر لیفت پوست صورت، دکتر افسانه ثنایی در زمینه ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و لیپوساکشن، جراحی زیبایی سینه و سایر عمل های زیبایی این چنین نیز فعالیت می کنند.

دکتر افسانه ثنایی متخصص لیفت صورت

انواع جراحی لیفت صورت

به طور کلی، لیفت صورت انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها بسته به شرایط پوست خود شما مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، اگر پوست شما چندان زیادی نداشته باشد، از روش های معمولی تری برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده می شود. به طور کلی، مهمترین و انواع جراحی لیفت صورت که همه این پزشکان از آنها استفاده می کنند، عبارت اند از:

انواع جراحی لیفت صورت
  • تزریق چربی
  • تزریق ژل
  • تزریق بوتاکس
  • لیفت با نخ
  • کربوکسی تراپی
  • هایفوتراپی
  • لیزر
  • لیفت با جراحی
  • کرایولیپولیز

روش های لیفت صورت بدون جراحی

تعداد زیادی از روش هایی که در بالا گفتیم، نیاز به هیچ گونه عمل جراحی ندارند و به همین دلیل شما می توانید بدون احساس هیچ دردی به پوستی صاف و یکدست برسید. به عنوان مثال، در روش هایی مانند تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیفت با نخ، کربوکسی تراپی و هایفوتراپی، شما هیچ دردی احساس نمی کنید. این در حالی است که روش هایی مانند لیفت با جراحی شاید عوارض بیشتری داشته باشند و تا حد امکان، از آنها استفاده نکنید البته همه این مسائل به تشخیص پزشک همبستگی دارند.

میزان ماندگاری جراحی لیفت صورت

مدت زمان ماندگاری لیفت صورت به عوامل متعددی وابسته است که برخی از مهمترین آنها، مواردی مانند شرایط بدنی و میزان چین و چروک های پوستی، متابولیسم بدن و سبک زندگی هستند. به عنوان مثال، اگر متابولیسم بدن شما بیش از اندازه زیاد باشد، باید در زمان سریع تری برای تمدید لیفت صورت به پزشک مراجعه کنید. اما به طور کلی، انتظار می رود که لیفت صورت بیشتر از 6 ماه ماندگاری داشته باشد.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت صورت

در صورتی که از روش های غیر جراحی برای لیفت صورت استفاده کنید، نیازی به مراقبت های خیلی شدیدی ندارید. با این حال، بهترین جراح لیفت صورت در تهران هم که شما را عمل کرده باشد، باز هم باید تعداد کمی از نکات را مد نظر قرار دهید.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت صورت

به عنوان مثال، تا چند روز از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید و آب بیشتری بنوشید. علاوه بر این، تا یک هفته بعد از جراحی لیفت صورت از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی بپرهیزید. توجه به توصیه های پزشکی در این زمینه می تواند کمک خیلی زیادی به شما کمک کند تا بهترین نتیجه مورد انتظار خود را پیدا کنید.

سخن نهایی

در ین مقاله از لنداسپا، سعی کردیم شما را با بهترین جراح لیفت صورت در تهران آشنا کنیم. همان طور که متوجه شدید، پزشکان خیلی زیادی در زمینه لیفت صورت در تهران فعالیت می کنند که شاید شما ندانید کدام یک از آنها می توانند گزینه مناسب تری باشند. اما به طور کلی، همه پزشکانی که در این فهرست نام بردیم، توانستند رضایت بیشتر متقاضیان خود را جلب کنند و به همین دلیل هم می توانید بدون هیچ گونه نگرانی برای لیفت صورت به آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول

مدت زمان ماندگاری لیفت صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

مهم ترین عواملی که بر مدت زمان ماندگاری لیفت صورت تاثیر گذار هستند، شامل مواردی مثل سبک زندگی، متابولیسم بدن و پزشک شما می شوند.

آیا جراحی لیفت صورت نیاز به مراقبت های بعد از عمل دارد؟

خیلی از افراد فکر می کنند که جراحی لیفت صورت به خاطر غیر تهاجمی بودن، نیاز زیادی به دوره نقاهت ندارد. این در حالی است که شما باید حتما توصیه های پزشک را در زمینه لیفت صورت و مراقبت های بعد از عمل در نظر بگیرید و بر همان اساس، این مراقبت ها را رعایت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا