سلامت

بهترین دکتر چشم پزشک شیراز کیست؟ لیست 10 تایی

بدون شک چشم یکی از مهمترین اعضای بدن ما به شمار می رود و به همین دلیل هم باید حتما اهمیت خیلی زیادی به سلامتی آن بدهیم. در هر مکانی که زندگی، بهتر است حتما به یک پزشک چشم در همان نزدیکی مراجعه کنید. زیرا اگر چشمان شما آسیب دیده باشد، نمی توانید مسافت خیلی طولانی را برای رسیدن به پزشک مورد نظر خود رانندگی کنید. در صورتی که در شیراز زندگی می کنید، حتما تا پایان این مقاله از لنداسپا همراه ما باشید تا ببینید که بهترین دکتر چشم پزشک شیراز چه کسی است و چه تخصص هایی دارد.

قبل از این که این فهرست را آغاز کنیم، خوب است بدانید که شیراز به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های چشم پزشکی در ایران شناخته می شود و پزشکان حاذق بسیار زیادی در این زمینه دارد. به همین دلیل هم شما می توانید مطمئن باشید که در این شهر، پزشکان ماهر زیادی در زمینه چشم پیدا خواهید کرد.

اما در میان این همه پزشک حاذق و ماهر، کدام یک از آنها گزینه مناسب تری برای مراجعه هستند؟ ما در این مقاله، یک لیست 10 تایی از بهترین چشم پزشکان شیراز را به شما معرفی کرده ایم که می توانید مطمئن باشید آنها از بهترین روش ها برای درمان استفاده خواهند کرد.

معرفی لیست 10 تایی از بهترین چشم پزشک شیراز

معرفی لیست 10 تایی از بهترین چشم پزشک شیراز

در این فهرست، فقط 10 نفر از بهترین و پرطرفدارترین دکترهای چشم پزشکی شیراز را معرفی کرده ایم و این اصلا به این معنا نیست که بقیه پزشکانی که در این فهرست قرار نگرفته اند، تخصص یا تجربه کمی دارند. در ادامه مقاله هم یاد خواهید گرفت که چگونه باید یک دکتر چشم پزشک با تجربه را پیدا کنید و همچنین می گوییم که یک پزشک حاذق در این زمینه باید چه ویژگی ها و تخصص هایی داشته باشد. پس برای محافظت و سلامت چشمان خود، حتما تا پایان این مقاله را مطالعه کنید.

دکتر سید سحاب الدین شهرزاد

دکتر سید صحاب الدین شهرزاد اولین و بهترین دکتر چشم پزشک شیراز شناخته می شوند که تخصص و تجربه مثال نزدنی در این زمینه دارند. ایشان دارای بورد تخصصی چشم و همچنین فوق تخصص زیبایی پلک و جراحی پلاستیک هستند و به شما کمک می کنند تا هرگونه مشکلی که در نزدیکی چشمان خود دارید را برطرف سازید.

به عنوان مثال، در مطب دکتر شهرزاد می توانید از خدمات زیبایی چشم مانند افتادگی پلک و ابرو، بوتاکس و فیلر، تزریق ژل همچنین برخی فعالیت های دیگر مانند درمان تومورهای چشم و اندوسکوپی مجرای اشکی استفاده کنید.

دکتر علی توللی

دکتر علی توللی

یکی دیگر از بهترین و با تجربه ترین پزشکانی که شما می توانید برای درمان مشکلات چشم و زیبایی آن به ایشان مراجعه کنید، دکتر علی توللی هستند. دکتر علی توللی دارای فلوشیپ شبکیه و همچنین فلوشیپ سرطان شناسی چشم بوده و به درمان این بیماری ها کمک خیلی زیادی می کنند.

ایشان چندین سال است که در این زمینه فعالیت موفقیت آمیزی دارند و می توانید مطمئن باشید که برای درمان بیماری شما نیز موثر واقع خواهند شد. خوب است بدانید که ایشان فوق تخصص سرطان شناسی چشم خود را از کشور آمریکا دریافت کرده اند.

دکتر رضا عبودی

ما به این دلیل دکتر رضا عبودی را به عنوان بهترین دکتر چشم شیراز به شما معرفی کرده ایم که سال های سال است که در این زمینه فعالیت موفقیت آمیزی دارند و تقریبا همه مراجعه کنندگان از ایشان رضایت داشته اند. دکتر عبودی دارای بورد تخصصی چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و سگمان قدامی هستند.

ایشان می توانند کمک خیلی زیادی به درمان بیماری های قرنیه و رفع عیوب انکساری چشم کنند. به علاوه، اگر دچار آب مروارید و آب سیاه شده باشید نیز با کمک دکتر رضا عبودی می توانید آن را برطرف کنید. همچنین دکتر عبودی اعمال زیبایی پلک و چشم را نیز انجام می دهند.

دکتر فاطمه شریفی

دکتر فاطمه شریفی

در صورتی که فرزند شما دچار بیماری های چشم شده باشد، بهتر است حتما او را نزد پزشکی ببرید که در این زمینه تخصص دارد و می تواند بیماری چشم اطفال را درمان کند. در این زمینه، دکتر فاطمه شریفی می توانند بهترین انتخاب در شیراز باشند. ایشان دارای بورد چشم پزشکی فلوشیپ انحراف و اطفال بوده و می توانند مشکلات مختلف چشمی و به خصوص انحراف چشم فرزند شما را به راحتی درمان کنند. ایشان در حال حاضر با بیمارستان دکتر خدادوست در شیراز در حال فعالیت هستند.

دکتر سید محمدعلی معلم

شما می توانید برای انجام عمل های مختلف چشم مانند لیزیک، لازک، جراحی پلک، جراحی انحراف چشم اطفال و بالغین، به مطب دکتر سید محمدعلی معلم در شیراز مراجعه کنید. یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده ما دکتر معلم را در فهرست بهترین دکتر چشم پزشک شیراز قرار دهیم، تخصص فوق العاده و تجربه بی نظیر ایشان است. دکتر معلم با استفاده از به روزترین روش های جهان، به درمان مشکلات چشم بزرگسالان و کودکان کمک خیلی زیادی می کنند. به عنوان مثال، این ایشان با لیزر، انسداد مجاری اشکی را درمان می کنند.

دکتر ثریا صاکی

یکی دیگر از بهترین چشم پزشکان شیراز با سابقه و تجربه کاری درخشان دکتر ثریا صاکی هستند. دکتر صاکی با فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان، به فرزند شما کمک می کنند تا هرگونه انحراف چشم را درمان کنند.

پس اگر شما و یا فرزندتان دچار هرگونه بیماری چشم، آب مروارید هر مشکل دیگری شدید، فقط کافی است که تنها برای یک بار به مطب دکتر صاکی مراجعه کنید. علاوه بر این موارد، این پزشک حاذق اعمال زیبایی چشم را نیز به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و شما می توانید برای برخی جراحی هایی مانند لیزر و لیزیک، به مطب ایشان بروید.

دکتر آرش عالیوند

دکتر آرش عالیوند

یکی از پزشکان با تجربه و متخصص چشم در شیراز، دکتر آرش عالیوند هستند که فعالیت هایی مانند جراحی لیزیک چشم و همچنین عمل های زیبایی چشم را انجام می دهند. ایشان فوق العاده خوش اخلاق و با حوصله بوده و با دقت تمام، شما را معاینه کرده و از بهترین روش ها برای درمان شما استفاده می کنند. همچنین به کمک مدرن ترین تجهیزات روز دنیا، فرایند درمان شما را تسریع می بخشند.

دکتر آرمان مولازاده

اگر به دنبال بهترین دکتر چشم پزشک شیراز می گردید، باید دکتر آرمان مولازاده را به شما معرفی کنیم. دکتر مولازاده دارای فلوشیپ شبکیه و تخصص چشم بوده و می توانند به بهترین شکل ممکن شما را درمان کنند. ایشان با اخلاقی حرفه ای و صبر تمام، شمار را معاینه کرده و قبل از هرگونه عمل جراحی، مطمئن می شوند که با دارو امکان درمان شما وجود ندارد. دکتر مولازاده با فعالیت بی نظیر خود، توانسته اند همه مراجعه کنندگانشان را از شیراز از خود راضی نگه دارند.

دکتر امیر خسروی

پزشک دیگری که در این فهرست به شما معرفی می کنیم، دکتر امیر خسروی هستند که با داشتن اخلاق بسیار حرفه ای و صبر زیاد، به بهترین شکل ممکن شما را معاینه می کنند. زمانی که به مطب دکتر خسروی مراجعه می کنید، در ابتدا شما را معاینه کرده و سپس مشاوره های لازم برای روند درمان را برای شما توضیح می دهند. در قدم بعدی هم فرایند درمان را با استفاده از تجهیزات روز دنیا و بهترین و جدیدترین روش ها آغاز می کنند.

دکتر محمدعلی میرباقری

در نهایت، فهرست بهترین دکتر چشم پزشک شیراز را با دکتر محمدعلی میرباقری به اتمام می رسانیم. دکتر میرباقری یکی از بهترین متخصصان در حوزه چشم پزشکی شناخته می شوند که سابقه بسیار خوبی در این زمینه در شهر شیراز دارند. به همین دلیل هم اگر هرگونه مشکل چشم داشتید و یا حتی خواستید عمل هایی مانند لیزیک و آب مروارید را انجام دهید، مطمئن باشید که دکتر میرباقری با تخصص و تجربه سالیانه ای که در این زمینه دارند، بهترین گزینه برای درمان شما خواهند بود.

چشم پزشک کدام بیماری های چشم را درمان می کند؟

چشم پزشک کدام بیماری های چشم را درمان می کند؟

شما می توانید بعد از مشاهده علائم و نشانه های هر نوع بیماری چشم و مشکل در این ناحیه، به مطب یک پزشک متخصص چشم مراجعه کنید. چشم پزشکان تقریبا بخش زیادی از بیماری های مربوط به چشم و حوزه آن را درمان می کنند.

برخی از مهم ترین بیماری هایی که توسط چشم پزشکان حاذق در شیراز درمان می شوند، مواردی مانند آب مروارید، آب سیاه، خشکی چشم، انحراف چشم، بیرون زدگی چشم و سایر موارد این چنینی هستند. علاوه بر این موارد، چشم پزشکان توانایی درمان بیماری های دیگری را نیز دارند که در این قسمت، برخی از مهم ترین آنها را نام می بریم.

 • آب مروارید یا کاتاراکت
 • آب سیاه یا گلوکوما
 • تخریب ماکولار
 • رتینوپاتی دیابتی
 • انحراف چشم یا استرابیسم
 • خشکی چشم
 • بیرون زدگی چشم یا پروپتوز
 • تومورهای چشمی
 • انسداد مجرای اشک
 • کم شدن میدان دید
 • عفونت عنبیه
 • پیرچشمی
 • نزدیک بینی
 • دوربینی
 • آستیگمات

توضیحاتی درباره چشم پزشکی

توضیحاتی درباره چشم پزشکی

علم چشم پزشکی که در علوم با معنای افتالمولوژی شناخته می شود، یکی از مهمترین شاخه های پزشکی به شمار می رود که به صورت مستقیم با آناتومی و ظاهر چشم ارتباط دارد. در این شاخه از پزشکی، هرگونه بیماری که به چشم مربوط شود را درمان می کنند و همچنین خیلی از پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند، تخصص زیادی در زمینه انجام عمل های زیبایی چشم نیز از خود نشان داده اند.

زمانی که درباره چشم پزشکی صحبت می کنیم، ممکن است فکر همه افراد به سمت عینک برود. با این حال، باید بگوییم که چشم پزشکی فقط به بیماری های چشم و ضعیف شدن آن محدود نمی شود. شما می توانید با مراجعه به یک پزشک حاذق و کاربلد، عمل زیبایی چشم را نیز انجام دهید. به عنوان مثال، اگر دچار افتادگی پلک شده باشید، فقط یک چشم پزشک است که می تواند برای رفع آن شما را به درستی جراحی کند.

سخن پایانی

در این مقاله فهرستی از بهترین دکتر چشم پزشک شیراز را در اختیار شما قرار دادیم. همان طور که گفتیم، پزشکان بسیار زیادی در شیراز فعالیت می کنند که تخصص چشم دارند و می توانند برای درمان مشکلات متعدد به شما کمک کنند. با این حال، ما فقط 10 نفر از این پزشکان را در اختیار شما قرار دادیم.

البته پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از مراجعه به هر یک از این پزشکان، در ابتدا خودتان هم تحقیقاتی درباره آنها انجام دهید. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که در حوزه تخصص چشم تجربه و مهارت زیادی دارد و شیراز فعالیت می کند، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا