سلامت

بهترین چشم پزشک تهران کیست؟ | لیست 10 تایی 1402

چشم، یکی از مهم ترین اندام های بدن انسان به شمار می رود که اگر نباشد و یا مشکلی برای آن ایجاد شود، می تواند انسان را از تمامی کار هایش باز دارد. همان طور که می دانید، استفاده بیش از حد از گوشی و کامپیوتر، باعث آسیب رساندن به چشم می شود؛ امروزه با پیشرفت تکنولوژی، هر کسی در دستان خود تلفنی داشته و با آن سرگرم است. به همین دلیل معمولا افراد خیلی زیادی دچار ضعیفی و مشکلات دیگر چشم می شوند. شما می توانید با شناخت بهترین چشم پزشک تهران و مراجعه به آن، به بسیاری از مشکلات خود پایان دهید.

می دانید که تهران پایتخت ایران است و افراد بسیار زیادی در آنجا زندگی می کنند. همچنین متخصص ها و پزشکانی ساکن تهران هستند که هیج کجا نمی توانید مانندشان را پیدا کنید. بسیاری از افراد برای درمان بیماری های خود، به تهران رفته و در آنجا راه حل بیماری خود را می یابند؛ به همین دلایل، در این مقاله بهترین دکتر چشم در تهران را معرفی می کنیم.

به دلیل حساسیت بسیار زیاد چشم، نباید هر پزشکی را به عنوان پزشک معالج خود انتخاب کنید؛ زیرا انجام عمل های چشم، نیازمند ظرافت و مهارت بسیار زیادی هستند که هر کسی قادر به انجام دادن آنها نیست. اگر چشمانتان مشکل دارد و نمی دانید که چه پزشکی را انتخاب کنید، با خواندن این مقاله می توانید بهترین دکتر چشم پزشک تهران را شناخته و به ایشان مراجعه کنید.

بهترین دکتر چشم پزشک تهران

ویژگی های چشم پزشک خوب

در ابتدا لازم است بدانید که یک چشم پزشک خوب، باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد. قطعا هر پزشکی در هر منطقه ای در یک کاری خوب است؛ اما اگر دکتر انتخابی شما دارای تمامی خصلت هایی که در ادامه نام می بریم باشد، شک نکنید که بهترین چشم پزشک تهران را انتخاب کرده اید. در ابتدا به اولین چیزی که درباره پزشک خود باید توجه کنید، مهارت و سطح تحصیلات ایشان است. انتخاب دکتری که تبحر و مهارت زیادی در کار خود داشته باشد، می تواند موجب بهود سریع تر و بهتر بیماری شما شود.

پزشک نباید اسرار و حرف های بیمار را نزد دیگران فاش کند یا به نوعی دیگر محرم و راز دار بیمار بودن، یکی دیگر از ویژگی هایی است که پزشک خوب از آن برخوردار است؛ زیرا در غیر این صورت، ممکن است از اطلاعات بیمار سوء استفاده شده و آسیب های روحی فراوانی به بیمار وارد شود.

بهترین دکتر چشم پزشک شیراز کیست؟ لیست 10 تایی 1402

خوش برخورردی و مهربان بودن، از دیگر خصوصیاتی است که یک پزشک خوب و حرفه ای باید آن را داشته باشد. مطمئنان پزشکان خوش قلب و مهربان، همیشه در یاد و قلب بیمار ها می مانند. یک پزشک دوست داشتینی، دلسوز بیمار خود است و با حوصله، به معاینه و انجام وظایف خود می پردازد. همیشه پزشکانی که سلامتی بیمار را به جای منافع اقتصادی خود در اولویت قرار می دهند، باعث جلب رضایت بسیار زیادی از طرف مردم می شوند. برنامه داشتن و زمان بندی دقیق پزشک، باعث می شود که وقت بیمار تلف نشود.

ویژگی های چشم پزشک خوب

معرفی 10 تا از بهترین چشم پزشک تهران

در این قسمت قصد معرفی تعدادی دکتر چشم در تهران را داریم که شما با خیالی راحت و آسوده، می توانید به آنها مراجعه کرده و مشکلات و بیماری های چشم خود را از بین ببرید. پس برای شناخت بهترین پزشکان چشم پزشک در تهران، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

1. دکتر عباد هادیان

اولین ویژگی فوق العاده دکتر عباد هادیان، سابقه کاری بسیار زیاد ایشان است؛ ایشان بیشتر از 26 سال در حوزه چشم پزشکی فعالیت کرده و یکی از پزشکان خوش نام تهران به شمار می روند. دکتر عباد هادیان، از مدرک تخصص چشم برخوردار هستند و مهارت ایشان، باعث جلب رضایت افراد زیادی شده است.

در این مقاله می‌خواهیم بهترین جراح پلک در تهران را به شما معرفی کنیم

2. دکتر مهران زارعی قنواتی

دکتر مهران زارعی را می توان یکی از بهترین چشم پزشک تهران معرفی کرد. ایشان دوره فوق تخصص و پیوند قرنیه را در انگلستان گذرانده و رتبه اول آزمون جهانی انجمن چشم پزشکی در سال 2011 نیز هستند. دکتر مهران زارعی یکی از رتبه های تک رقمی کنکور سراسری بوده و در دانشگاه پزشکی مشهد، با کسب رتبه اول از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

3. دکتر سید حسام هاشمیان

یکی دیگر از بهترین پزشکانی که در تهران می توانید به ایشان مراجعه کنید، دکتر سید حسام هاشمیان هستند. ایشان عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه تهران بوده و همین طور از مدرک فوق تخصص پیوند قرنیه، لیزیک و لازک اسمایل برخوردارند. دکتر سید حسام هاشمیان، خدماتی مانند جراحی آب مروارید و جراحی ناخنک ارائه می دهند که می توانید با مراجعه به ایشان، کیفیت دید خود را افزایش دهید.

معرفی 10 تا از بهترین چشم پزشک تهران

عامل موثر بر ایجاد انواع رنگ چشم‌ها چیست

4. دکتر رضا همتی

یکی از بهترین دکتر های چشم در تهران، دکتر رضا همتی هستند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کرده و مدرک تخصصی چشم را، در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رسانده اند. از افتخارات ایشان می توان به سابقه 12 سال عضویت در هیئت علمی رسمی گروه آموزشی چشم و 8 سال مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد. همچنین دکتر رضا همتی، یکی از اعضای انجمن پزشکان ایران هستند.

5. دکتر مهدی رخصت یزدی

یکی دیگر از بهترین پزشکانی که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر مهدی رخصت یزدی هستند. ایشان از سابقه بسیار بالایی برخوردار بوده و برخورداری از کادر با اخلاق و حرفه ای، از دیگر ویژگی های فوق العاده این دکتر است. دکتر مهدی رخصت یزدی، دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران در 1360 به پایان رساند و در همان دانشگاه، به تحصیل در حوزه تخصص چشم پرداختند.

6. دکتر حمیدرضا ترابی

دکتر حمید رضا ترابی را می توان بهترین چشم پزشک تهران و همین طور بهترین دکتر انحراف چشم در تهران دانست. ایشان یکی از بهترین پزشکان چشم در تهران هستند که توانایی و مهارت بسیار زیادی در حوزه کاری خود دارند. مهارت، اخلاق و حرفه ای بودن ایشان، باعث جلب رضایت تعداد بسیار زیادی از مردم شده است. یکی از فوق العاده ترین و بهترین ویژگی این پزشک، این است که با مراجعه به ایشان، می توانید عمل جراحی لازک را با 50 درصد تخفیف انجام دهید.

دکتر حمید رضا ترابی را می توان بهترین چشم پزشک تهران شناخت

ماساژ چشم، می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی بینایی شما بگذارد

7. دکتر علی آقا علی شیری

تا کنون تعدادی از بهترین دکتر چشم در تهران را می شناسید، اکنون به معرفی بقیه آنها می پردازیم. دکتر علی آقا شیری، با بهره مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا، به یکی از بهترین و حرفه ای ترین پزشکان چشم در تهران تبدیل شده اند. یکی دیگر از نکات قابل توجه درباره این پزشک، این است که مشکلات مراجعین خود را به خوبی توانسته اند تشخیص دهند و از بهترین راه ها برای درمان بیماری آنها استفاده می کنند. تمامی کسانی که به ایشان مراجعه کرده اند، رضایت 100 درصدی داشته اند.

8. دکتر سید هاشم دریاباری

دکتر سید هاشم دریاباری، بهترین چشم پزشک تهران به شمار می روند؛ زیرا دارای بسیاری از ویژگی هایی هستند که پیش از این برای شما بیان کردیم. طبق نظر کسانی که به این پزشک مراجعه کرده اند، می توان گفت که تعدادی از ویژگی های ایشان، دلسوزی برای بیمار و خیلی دقیق و حرفه ای بودن است. ایشان با برخورداری از متد های روز دنیا، توانسته اند بسیاری از مراجعین خود را درمان کرده و مشکلات آنها را از بین ببرند.

9. دکتر سید محمد علی ابطحی

دکتر سید محمد علی ابطحی، از دیگر پزشکانی به شمار می روند که در حوزه کاری خود، دارای تبحر و مهارت بسیار زیادی هستند. ایشان رتبه برتر بورد تخصصی بوده و از دانشگاه تهران، مدرک فلوشیپ قرنیه و لیزیک را دریافت کرده اند. مهارت های ایشان در حوزه های زیر هستند:

 • درمان بیماری های شبکیه که شامل دیابت و خونریزی شبکیه می شود.
 • عمل جراحی ناخنک
 • انواع روش های پیوند قرنیه چشم
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی آب مروارید
 • جراحی عیوب انکساری شامل لازک، اسمایل و فمتو لیزیک

روش های درمان گودی زیر چشم چیست؟

بهترین دکتر انحراف چشم در تهران

10. دکتر بهمن علیزاده

دکتر بهمن علیزاده، رتبه یک کنکور پزشکی در سال های اخیر بوده و اکنون، بیش از 37 سال تجربه و کار در حوزه چشم به صورت تخصصی را دارند. ایشان چیزی نزدیک به 20000 عمل جراحی موفق داشته اند که نشان دهنده مهارت و تبحر ایشان است. دکتر بهمن علیزاده، توانایی انجام عمل جراحی پلک به روش جدید را دارند؛ یعنی بدون برش از بیرون چشم، این عمل را انجام می دهند.

برخورداری از علم و دانش بروز، از دیگر ویژگی هایی است که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید. پزشک باید هر روز دانش خود را نسبت به حوزه کاری خود بیشتر کند و به درمان بیماران با استفاده از جدید ترین تجهیزات روز دنیا بپردازد. هزینه ویزیت و درمان دکتر، باید متناسب بوده و در صورت امکان در دریافت هزینه از افراد مستمند، منصف باشد. وفادار بودن به سوگند پزشکی خود و قدرت تصمیم گیری درست و به موقع در حین عمل های جراحی، از دیگر ویژگی هایی هستند که یک پزشک خوب و حرفه ای آنها را دارد.

برای درمان کدام بیماری ها باید به پزشک متخصص چشم مراجعه کرد؟

اکنون تمامی ویژگی های بهترین چشم پزشک تهران را دانسته و با توجه به این ویژگی ها، می توانید بهترین متخصص چشم تهران را پیدا کرده و به ایشان مراجعه کنید. همان طور که پیش از این گفتیم، به دلیل ظرافت بیش از حد چشم، ممکن است مشکلاتی زیادی برایش ایجاد شود؛ پس می توانید برای درمان بیماری های مختلفی به چشم پزشک مراجعه کنید. بیشتر کسانی که نزد چشم پزشک می روند، با درد های وحشتناک  و شدید سر و کله می زنند. این درد ها و مشکلات عبارت اند از:

 • چشم هایی که بیرون تر از حد معمولی هستند.
 • چشم هایی که دو تایی می بینند.
 • بیش از حد از آنها اشک می آید.
 • لکه های رنگی بین نور می بینند.
 • چشم هایی که در یک راستا قرار نگرفته اند.
 • چشم هایی که به صورت ناگهانی، رگه های نور می بینند.
 • چشمانی که بیش از حد معمولی قرمز شده اند.
 • چشمانی که درد شدید و ناگهانی به سراغشان می آید.
برای درمان کدام بیماری ها باید به پزشک متخصص چشم مراجعه کرد؟

سخن نهایی

در حال حاضر، با بهترین چشم پزشک تهران آشنا شده اید. شما با مراجعه به بهترین دکتر چشم در تهران که از توانایی بسیار بالایی برخوردار هستند، باعث آسیب نرساندن به چشم خود می شوید. پیش از این گفتیم که چشم به دلیل ظرافت زیاد، بسیار آسیب پذیر است؛ پس باید از پزشکی که انتخاب می کنید، مطمئن باشید تا مشکلی برای چشمانتان ایجاد نشود.

4.8/5 - (524 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا