زیباییسلامت

بهترین جراح پلک در تهران چه کسی است؟ | لیست 10 تایی

اخیرا به دلیل زیادشدن مواد شیمیایی و مشکلاتی دیگر، افرادی هستند که دچار افتادگی پلک شده اند. افتادگی پلک در زیبایی تأثیر بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل یکی از دغدغه های افرادی که دچار افتادگی پلک شده اند، پیدا کردن بهترین جراح پلک در منطقة محل زندگی خودشان است. ما قصد داریم در این مقاله برای افرادی که در تهران زندگی می کنند، بهترین جراح پلک در تهران را معرفی کنیم تا هر زمان که دچار افتادگی پلک شدند، به راحتی و سریع ترین زمان ممکن، بتوانند بهترین دکتر جراح پلک تهران را پیدا کنند.

در چند سال اخیر به دلیل زیاد شدن تعداد مراجعه کنندگان به مطب های جراحی پلک، رقابت بین جراحان بسیار زیاد شده است و هر کسی تلاش می کند سطح خود را بالا ببرد و به بهترین حالت ممکن، کار و شغل و همچنین حرفه خود را انجام دهد. امروزه به دلیل پیشرفت بشر، راه های بسیار زیادی برای جوان سازی و زیباسازی وجود دارند که یکی از آن ها جراحی پلک های افتاده است و همین باعث شده که جراحان پلک از نظر کیفیت کار و مهارت های جراحی پیشرفت زیاد و بسیار خوبی داشته باشند.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، نوعی جراحی زیبایی است که امروزه از آن استقبال زیادی می شود. در این عمل زیبایی پلک هایی که افتاده شده اند، چین و چروک های زیر چشم و گودی زیر چشم را می تواند به بهترین شکل ممکن عمل کرد که این کار باعث می شود شما زیباتر و جوان تر دیده شوید؛ همچنین این کار به صورت شما کمک می کند تا از بی حالتی و خستگی در بیاید و سن شما را از آن چیزی که هستید، بالاتر نشان ندهد. ما قصد داریم در این مقاله علاوه بر توضیح درمورد عمل پلک، بهترین جراح پلک در تهران را به شما معرفی کنیم.

معرفی 10 تا از بهترین جراح پلک در تهران

10 نفر برتر (یا کلینیک های برتر) برای جراحی پلک در تهران عبارت اند از:

 1. دکتر عطاالله حیدری
 2. دکتر بابک باب شریف
 3. دکتر محمد طاهر رجبی
 4. دکتر محسن بهمن کشکولی
 5. دکتر حسین سالور
 6. دکتر راضیه جعفری
 7. دکتر ابوالفضل رحیمی
 8. دکتر علی حامدی
 9. دکتر فرهاد حافظی
 10. دکتر فاطمه حسینی زادگان

در ادامه به معرفی تفصیلی هر یک از این متخصصین خواهیم پرداخت.

1. دکتر عطاالله حیدری

افرادی که افتادگی پلک دارند، می توانند برای جراحی آن به مطب دکتر عطاالله حیدری مراجعه کنند تا مطمئن باشند که در سریع ترین زمان ممکن دوره درمان آنها به اتمام می رسد. دکتر حیدری دوره پزشکی عمومی خود را با رتبه ممتاز از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند و دوره جراحی عمومی و عروق خود را نیز در بیمارستان شهدای تجریش گذراندند.

ایشان در حال حاضر به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به صورت حرفه ای فعالیت دارند و بخش زیادی از مراجعه کنندگان دکتر حیدری از نحوه عملکرد ایشان برای عمل های زیبایی و به خصوص جراحی پلک رضایت داشتند. از این رو، می توان ایشان را به عنوان بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران به شمار آورد.

2. دکتر بابک باب شریف

دیگر جراح دیگری که در زمینه چشم تخصص دارد، دکتر بابک باب شریف است. این دکتر یکی از بهترین جراحان در تهران هستند که در زمینه چشم، تخصص بسیار بالایی دارند. کسانی که دچار افتادگی پلک، گودی زیر چشم و چین و چروک های اطراف چشم شده اند، می توانند با مراجعه به مطب دکتر بابک باب شریف، این مشکل را بر طرف کنند.

دکتر بابک باب شریف مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1368 گرفته و همچنین بورد تخصصی چشم پزشکی را در سال 1376 دریافت کردند. ایشان در انجمن جراحان چشم آمریکا فعالیت داشته و همچنین عضو انجمن جراحان کاتاراکت و رفرکتیو سرجی اروپا و در انجمن جراحان پلاستیک چشم آمریکا عضو موثری هستند. این دکتر دارای سابقه های درخشانی هستند، به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل عمل جراحی افتادگی پلک خود را به دست ایشان بسپارید.

بهترین جراحان پلک در تهران

این کلینک با 14 سال سابقه کار، با تجربه ترین کلینیک زیبایی در مرزداران محسوب می شود

3. دکتر محمد طاهر رجبی

دکتر محمد طاهر رجبی یکی از بهترین جراحان در زمینه پلاستیک و پلک هستند. افرادی که پلک و صورتشان دچار افتادگی شده است، می توانند با مراجعه به این دکتر، آن ها را برطرف کنند. دکتر محمد طاهر رجبی، دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیم چشم و صوت در دانشگاه بوده و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به سر می برند.

دکتر محمد طاهر رجبی علاوه بر این که جراحی چشم را انجام می دهند، عمل زیبایی پلک، جوان سازی و لیفت صورت، گودی زیر چشم را نیز به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه انجام این روش های زیبایی با توجه به شرایط هر فردی متفاوت هستند. ابتدا شما باید روش هایی که نیاز دارید را انجام دهید و بعد با توجه به شرایطی که خود پزشک به شما ارائه می دهد، هزینه را پرداخت کنید.

4. دکتر محسن بهمن کشکولی

یکی دیگر از بهترین جراح پلک در تهران که سابقه بسیار درخشان و خوبی را نیز دارد، دکتر محسن بهمن کشکولی هستند. از سابقه های بسیار خوب ایشان، می توان به عضویت در کمیته برگزارکننده کنگره جهانی چشم پزشکی WOC، کمیته علمی کنگره های چشم پزشکی، پلاستیک چشم خاورمیانه و قاره آفریقا و همچنین عضویت رسمی انجمن جراحان پلاستیک اروپا اشاره کرد. این دکتر بیشتر روش های زیبایی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. اگر قصد انجام چنین روش هایی را دارید، می توانید دکتر محسن بهمنی کشکولی را انتخاب کنید.

درمان چین و چروک ،افتادگی پلک و گودی زیر چشم

5. دکتر حسین سالور

می توان گفت دکتر حسین سالور، جزو بهترین جراحان در تهران هستند و کسانی که دچار افتادگی پلک، گودی زیر چشم و چین و چروک های اطراف چشم شده اند، می توانند با مراجعه به مطب این دکتر، مشکلات خود را برطرف کنند. دکتر حسین سالور در زمینه جراحی پلاستیک چشم فعالیت دارد و خدماتی مانند جراحی درمانی و زیبایی چشم، جراحی آندوسکوپی مجرای اشکی، قوز قرنیه، پیوند قرنیه، جراحی کاتاراکت و بسیاری دیگر خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

6. دکتر راضیه جعفری

یکی دیگر از جراحانی که در زمینه پلاستیک و زیبایی چشم فعالیت دارند، دکتر راضیه جعفری هستند. این دکتر با سابقه درخشانی که دارند، یکی از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در تهران به شمار می روند. از سوابق و مدرک های این دکتر، می توان به بورد تخصصی و فوق تخصصی جراحی و زیبایی که در دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گرفته است، اشاره کرد. دکتر راضیه جعفری در حال حاضر عضو انجمن بین  المللی جراحان پلاستیک زیبایی هستند.

مرکز مهر آذر، یک کلینیک زیبایی در غرب تهران است که با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی است

بهترین جراحان بلفاروپلاستی در تهران

7. دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر ابوالفضل رحیمی جزو بهترین پزشکان در تهران هستند که شما اگر دچار مشکلاتی مانند افتادگی پلک شده اید، می توانید با مراجعه به مطب این پزشک، مشکلات خود را برطرف کنید. ایشان در زمینه جراح و متخصص چشم در استان تهران فعالیت می کند؛ همچنین ایشان جراح پلاستیک و ترمیمی چشم و صورت از انگلستان هستند که همین امر، باعث شده که در لیست بهترین جراح پلک در تهران قرار بگیرد. این دکتر در مطب خود بهترین دستگاه های روز دنیا و همچنین خدمات بسیار گستره ای را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

پیشنهاد لنداسپا:بهترین چشم پزشک تهران چه ویژگی هایی دارد؟

8. دکتر علی حامدی

یکی دیگر از جراحانی که در زمینه جراحی زیبایی پلک فعالیت بسیار خوبی دارند، دکتر علی حامدی است. این دکتر جزو بهترین دکتران در این زمینه محسوب می شود و خدماتی مانند جراحی زیبایی پلک ها، لیفت پیشانی و جراحی های ترمیمی را به افرادی که به مطب دکتر علی حامدی مراجعه کنند، ارائه می دهند. شما اگر در اطراف چشمتان چین و چروک هایی به وجود آمده یا پلک هایتان دچار افتادگی شده است، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از تمام خدمات و امکاناتشان بهره مند شوید.

درمان چین و چروک اطراف چشم

9. دکتر فرهاد حافظی

دکتر فرهاد حافظی در زمینه جراحی پلاستیک و بلفاروپلاستی فعالیت می کنند و به خاطر سابقه درخشانشان، یکی از بهترین دکترها در زمینه خود هستند و شما می توانید با مراجعه به مطب ایشان، از تمام خدمات آن ها بهره مند شوید.

از برخی از سوابق خوب ایشان، می توان به فوق تخصص بودن در زمینه جراحی پلاستیک و بلفاروپلاستی در استان تهران اشاره کرد. اگر دچار افتادگی پلک و گودی زیر چشم هستید، می توانید با مراجعه به مطب دکتر فرهاد حافظی، تمام مشکلات خود را برطرف کنید.

10. دکتر فاطمه حسینی زادگان

جراح دیگری که شما می توانید برای درمان افتادگی پاک خود آن را انتخاب کنید، دکتر فاطمه حسینی زادگان است. این دکتر مدرک فوق تخصص در زمینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران را دارند؛ به همین دلیل جزو بهترین جراحان استان تهران به حساب می آید. شما با مراجعه به مطب ایشان، می توانید از تمام خدمات و امکانات به روزشان بهره مند شوید.

بهترین سن برای انجام عمل لیپوماتیک 35 تا 55 سالگی است

بهترین جراحان افتادگی پلک استان تهران

بلفاروپلاستی چیست؟

عمل جراحی بلفاروپلاستی یکی از حساس ترین عمل های بر روی صورت است، به این دلیل که این عمل بر روی چشم انجام می شود؛ بنابراین، پیداکردن بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران می تواند مهم ترین دغدغه شما باشد. عمل بلفاروپلاستی نوعی عمل زیبایی است که در زیباسازی و جوان سازی شما تأثیر بسیار زیادی می گذارد. هدف از این عمل، رفع افتادگی پلک ها، اصلاح فرم چشم، رفع گودی زیر چشم و همچنین رفع چین و چروک های اطراف چشم است. این عمل به دو صورت جراحی پلک بالا و پایین انجام می شود.

 • جراحی پلک بالا: در جراحی پلک بالا گوشت و چربی  هایی اضافی پلک برداشته می شود و باعث رفع افتادگی پلک می شود.
 • جراحی پلک پایین: در جراحی پلک پایین، چربی های اضافی زیر چشم برداشته می شود.

مقاله پیشنهادی:لیست بهترین جراح بینی در تهران

بلفاروپلاستی چیست؟

ویژگی های جراح پلک خوب

رسیدن به نتیجه بسیار خوب و ایده آل، بستگی به جراح پلک شما دارد. اگر از همان اول بهترین جراح با سابقه های درخشان را انتخاب کرده باشید، قطعا به نتیجه عالی دست پیدا می کنید. پس بهتر است در انتخاب جراح دقت بسیار زیادی کنید؛ زیرا عمل پلک بر روی حساس ترین نقطه صورت، یعنی چشم ها انجام می شود. اگر شما  در انتخاب بهترین جراح پلک در تهران دقت زیادی نکنید، ممکن است دچار مشکلات بسیار زیادی شوید. در بخش زیر، به مهمترین ویژگی های جراح پلک خوب اشاره شده است.

 • جراح خوب، جراحی است که دارای مدرک و تخصص باشد.
 • در زمینه عمل بلفاروپلاستی از تجربه و سابقه بسیار خوبی برخوردار باشد.
 • رضایت مراجعه کنندگان قبلی خود را به همراه داشته باشد.
 • از بهترین دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا استفاده کند.
 • سلامت مراجعه کنندگان خود را در اولویت کار و شغل خود قرار دهد.
 • از پرسنل بااخلاق و حرفه ای برخوردار باشد.

معرفی لیست 10تایی از بهترین کلینیک زیبایی در تهران

کاندیدهای مناسب عمل افتادگی پلک (بلفاروپلاستی)

ما قصد داریم در این بخش به کسانی که می توانند این عمل افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی را انجام دهند، اشاره کنیم تا هر زمان که دچار افتادگی پلک شدید، بتوانید این عمل زیبایی را در کنار بهترین جراحان پلک در تهران انجام دهید. کسانی که دارای شرایط زیر هستند، می توانند این عمل زیباسازی و جوان سازی را انجام دهند. در قسمت زیر، کاندیدهای مناسب عمل افتادگی پلک را به صورت مختصر نام برده ایم.

 • کسانی که به دلیل بالا رفتن سنشان دچار افتادگی پلک و شل شدگی شده اند.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی در اطراف چشمشان بافت و پوست اضافی وجود دارد.
 • کسانی که در اطراف و زیر چشم خود چین و چروک  یا بافت های اضافی دارند.
 • افرادی که خواسته های واقع بینانه و منطقی از جراح پلک دارند.
 • کسانی که از لحاظ روحی و جسمی در سلامت به سر می برند.
کاندیدهای مناسب عمل افتادگی پلک (بلفاروپلاستی)

در این مقاله بهترین دکتر برای برداشتن خال صورت در شهر تهران را بشناسید

جمع بندی

همان طور که در بخش های قبل اشاره کردیم، به دلیل بالا رفتن سن و عوامل دیگری مانند مواد شیمیایی که باعث شده اند در اطراف چشم چین و چروک هایی به وجود بیاید و افتادگی پلک ها ایجاد شود، افراد زیبایی خود را تا حدودی از دست می دهند؛ اما ما سعی کردیم در این مقاله، 10 تا از بهترین جراح پلک در تهران را به شما معرفی کنیم تا زمانی که دچار چنین مشکلاتی شدید، به مطب این جراحان مراجعه کنید و مشکلات خود را  با بهترین امکانات و به روز ترین دستگاه های روز دنیا، برطرف نمایید.

3.4/5 - (13 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا