زیباییسلامت جنسی

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران | لیست 10 تایی

در این مقاله از لنداسپا، می توانید فهرست کاملی از بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را مشاهده کنید. همه خانم ها اهمیت خیلی زیادی به ظاهر و زیبایی خود می دهند و این مسئله فقط به زیبایی چهره آنها محدود نمی شود. بسیاری از خانم ها به دنبال این هستند که ناحیه تناسلی زیبایی داشته باشند و این امر، با استفاده از عمل لابیاپلاستی انجام می شود. این فاکتور برای کسانی که رابطه جنسی دارند و می خواهند همسرشان از آنها راضی باشد، تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هم خیلی از افراد برای افزایش لذت رابطه خود، از این عمل استفاده می کنند.

البته باید گفت که علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن شریک جنسی، عمل لابیاپلاستی و زیبایی ناحیه واژن باعث می شود که خود خانم هم اعتماد به نفس بهتری داشته باشد. پس اگر شما هم می خواهید این عمل را انجام دهید، بهتر است در ابتدا بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را بشناسید تا بعد از عمل، دچار عفونت و یا مشکلات بیشتری نشوید. در این مقاله از لنداسپا، می توانید فهرستی از این پزشکان حاذق و ماهر را مشاهده کنید.

معرفی 10 مورد از بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

10 نفر از بهترین دکترها و متخصصین لابیاپلاستی در تهران را در این فهرست به شما معرفی می کنیم:

 1. دکتر آمنه حدادان
 2. دکتر فاطمه سمامی
 3. دکتر عرفانه سلیمی
 4. دکتر عاطفه الهوایی نظری
 5. دکتر شیوا مرواریان
 6. دکتر نرمین کریسانی
 7. دکتر مینا مهاجری
 8. دکتر نرجس مرجانی
 9. دکتر فائزه حلیمی
 10. دکتر مردمک راوری

1. دکتر آمنه حدادان

اولین پزشکی که ما از ایشان به عنوان بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران یاد می کنیم، دکتر آمنه حدادان هستند که با استفاده از به روزترین تجهیزات دنیا و مرکز درمانی، خدمات متنوعی در این زمینه در اختیار خانم های عزیز قرار می دهند. شما می توانید از خدمات مختلفی مانند جراحی های درمانی و زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، لابیا ماژور پلاستی و سایر موارد این چنینی با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشید. دکتر حدادان یکی از بهترین جراحان زیبایی ناحیه ژنیتال به شمار می روند که در تهران فعالیت می کنند.

در این مقاله با بهترین دکتر زنان در تهران آشنا شوید

بهترین جراح لابییاپالاستی در تهران

2. دکتر فاطمه سمامی

اگر به دنبال بهترین پزشک لابیاپلاستی تهران هستید، باید دکترای فاطمه سمامی را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک متخصص زنان و زایمان، تمام جراحی های مربوط به زیبایی زنان در ناحیه واژن را انجام می دهند و سال های سال است که در این زمینه فعالیت می کنند. به همین دلیل هم می توانید با خیالی آسوده، به مطب ایشان مراجعه کنید و عمل لابیاپلاستی را انجام دهید.

3. دکتر عرفانه سلیمی

از دیگر پزشکان حاذق زنان و زایمان که عمل لابیاپلاستی را به بهترین شکل ممکن و به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند، می توان به دکتر عرفانه سلیمی اشاره کرد. این پزشک متخصص که جراح و متخصص زنان و زایمان و همچنین نازایی هستند، در مطب خود با استفاده از بهترین دستگاه های پلاسمای سرد و گرم، دستگاه RF  سرجیکال و همچنین دستگاه لیزرمونالیزاتاچ، هر نوع خدمات زیبایی در ناحیه واژن که بخواهید را در اختیار شما قرار می دهند.

4. دکتر عاطفه الهوایی نظری

فرقی ندارد که شما بخواهید برای زیبایی واژن خود را عمل کنید و یا مشکلات دیگری دارید. در هر شرایطی، دکتر عاطفه الهوایی نظری به شما کمک می کنند تا با انجام عمل لابیاپلاستی و سایر خدمات زیبایی مربوط به ناحیه واژن، به این زیبایی دست پیدا کنید و هر مشکل دیگری که دارید را نیز برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تست پاپ اسمیر مقاله تست پاپ اسمیر را مطالعه کنید.

بهترین پزشک برای عمل زیبایی واژن

5. دکتر شیوا مرواریان

دکتر شیوا مرواریان که یکی از بهترین متخصصان زنان، زایمان و نازایی هستند، تخصص بسیار زیادی در زمینه عمل لابیاپلاستی دارند. این پزشک متخصص مدرک پزشکی عمومی و همچنین بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و با بهترین رتبه، دوره های فلوشیپ و تکمیلی خود را نیز گذرانده اند. شما می توانید برای انجام تمام خدمات مربوط به زیبایی واژن و یا خدمات درمانی، به مطب دکتر شیوا مرواریان مراجعه کنید.

6. دکتر نرمین کریسانی

اگر به دنبال یک پزشک متخصص و کاربلد، خوش اخلاق و ماهر می گردید تا عمل لابیاپلاستی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، بد نیست سری به مطب دکتر نرمین کریستانی بزنید. این پزشک متخصص مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از دانشگاه آکسفورد یونیورسال انگلستان هستند. به علاوه، دکتر نرمین کریستانی، علاوه بر عضویت در انجمن متخصصین جراحان آمریکا، متعددی در زمینه بیماری های زنانه نوشته اند.

اگر به دنبال سریع ترین روش لاغری هستید مقاله بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران را از دست ندهید

7. دکتر مینا مهاجری

دکتر مینا مهاجری را نیز می توان به عنوان بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران معرفی کرد که سابقه کار و تجربه بسیار زیادی در زمینه این عمل زیبایی و درمانی دارند. دکتر مهاجری مدرک پزشکی عمومی و همچنین بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده اند و در حال حاضر، عضو انجمن جراحان ایران نیز هستند. به علاوه، ایشان دارای مدرک بین المللی جراحی زیبایی و ترمیمی بوده و تاکنون بیشتر از 5000 جراحی انجام داده اند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که بهترین پزشک برای این عمل جراحی هستند.

متخصص عمل لابیاپالاستی در تهران

8. دکتر نرجس مرجانی

فهرست بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را با دکتر نرجس مرجانی ادامه می دهیم. دکتر مرجانی که یکی از بهترین جراحان و متخصصان زنان، زایمان و نازایی به شمار می روند، مدرک پزشکی عمومی و بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته و دوره های تکمیلی را نیز به طور کامل گذرانده اند. این پزشک متخصص علاوه بر داشتن سابقه بسیار زیاد و انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی به بهترین شکل ممکن، هزینه کاملا مناسبی هم از شما دریافت می کنند.

پیشنهاد لنداسپا: آیا برداشتن رحم در رابطه زناشویی تاثیر دارد؟

9. دکتر فائزه حلیمی

دکتر فائزه حلیمی که به عنوان بهترین پزشک لابیاپلاستی شناخته می شوند، عمل های جراحی موفقی در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و تاکنون بیشتر مراجعه کنندگان، از عملکرد ایشان رضایت داشته اند. دکتر حلیمی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی های زیبایی زنان هستند و خدمات متنوعی مانند لابیاپلاستی، لاپاراسکوپی و هر نوع عمل جراحی زیبایی و یا درمانی دیگری را در اختیار شما قرار می دهند.

10. دکتر مردمک راوری

جراحی لابیاپلاستی که به صورت سرپایی انجام می گیرد،

در نهایت، فهرست بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را با دکتر مردمک راوری به پایان می رسانیم. دکتر راوری که یکی از بهترین جراحان و متخصصان زنان به شمار می روند، بورد تخصصی و مدرک پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند و همچنین فلوشیپ تخصصی جراحی زیبایی زنان را نیز دارند. به همین دلیل می توان گفت که ایشان در حوزه عمل لابیاپلاستی، تخصص و دانش بالایی دارند. دکتر راوری در حال حاضر، عضو انجمن بین المللی متخصصان زنان نیز هستند.

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

قبل از این که بهترین دکتر عمل لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم، بد نیست این عمل را کمی بیشتر بشناسید. می توان از روش های مختلفی برای زیبا کردن ناحیه واژن خانم ها استفاده کرد که یکی از مهم ترین آنها، عمل لابیاپلاستی است.

زشت و بد فرم بودن واژن می تواند تاثیر مخربی روی اعتماد به نفس خانم ها بگذارد و علاوه بر این، ممکن است باعث تیره و تار شدن روابط زناشویی هم شود. به نظر می رسد که این عمل بیشتر برای کسانی مناسب است که سال های زیاد، رابطه جنسی داشتند و بخش واژن آنها حالت شل و آویزانی به خود گرفته است.

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی که به صورت سرپایی انجام می گیرد، کاملا غیر تهاجمی است و این حالت شل و آویزان بودن واژن را از بین می برد. با توجه به این امر، می توان گفت که بعد از انجام این جراحی، نیازی نیست که دوره نقاهت خیلی طولانی را بگذرانید و می توانید خیلی راحت به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید. در این جراحی، بخش هایی از لب های داخلی واژن که شل و افتاده شده اند را با استفاده از ابزارهای مناسب، برش می دهند.

کاربردهای جراحی لابیاپلاستی

البته باید گفت که جراحی لابیاپلاستی فقط برای زیبایی انجام نمی گیرد و کاربردهای دیگری نیز دارد. پس قبل از این که بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را بشناسید، بهتر است بدانید که این عمل، می تواند چه مشکلات دیگری را برطرف کند. در این بخش، به صورت خلاصه مهمترین کاربردهای این عمل جراحی را نام برده ایم که با استفاده از آنها، می توانید بخش زیادی از مشکلات خود را درباره واژن تان برطرف کنید.

بهترین دکتر ماما در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

کاربردهای جراحی لابیاپلاستی
 • رفع ناخوشایند و نازیبا بودن ناحیه تناسلی: همان طور که تاکنون متوجه شدید، مهمترین کاربرد جراحی لابیاپلاستی، برطرف کردن حالت ناخوشایند و نازیبا بودن ناحیه تناسلی خانم هاست.
 • رفع احساس سوزش و درد در ناحیه تناسلی موقع برقراری رابطه جنسی: در صورتی که بعضی از خانم ها موقع برقراری رابطه جنسی، احساس سوزش و درد زیادی دارند، در عمل لابیاپلاستی می توانند از این درد خلاص شوند.
 • برطرف کردن بی اختیاری ادرار: شاید برای شما جالب باشد که عمل لابیاپلاستی می تواند بی اختیاری ادرار و هرگونه مشکلات دیگر در دفع ادرار را برطرف کند.
 • از بین بردن درد در ناحیه واژن به خاطر پوشیدن لباس های تنگ: ممکن است بعضی از خانم ها، لباس های خیلی تنگی بپوشند و این مسئله، روی ناحیه واژن آنها تاثیر بگذارد و احساس درد کنند. عمل لابیاپلاستی برای برطرف کردن این نوع درد هم مناسب است.
 • بالا بردن تحریک پذیری کلیتوریس: از آنجا که در عمل لابیاپلاستی پوست های اضافی در ناحیه واژن از بین می روند، بخش کلیتوریس واژن بیشتر از قبل تحریک می شود.
 • متقارن سازی لابیاهای نامتقارن: بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران به شما کمک می کند که لابیاهای نامتقارن واژن خود را درمان و متقارن کنید.
 • رفع احساس سوزش، درد و کشیدگی موقع ورزش: این احتمال وجود دارد که خیلی از خانم های ورزشکار موقع ورزش کردن، احساس درد، سوزش و کشیدگی در ناحیه واژن خود کنند. به عنوان مثال، این درد موقع دوچرخه سواری افزایش پیدا می کند. عمل لابیاپلاستی، از بروز این درد موقع ورزش و دوچرخه سواری هم جلوگیری می کند.
 • رفع تیرگی واژن: در نهایت، کاربرد مهم دیگری که عمل لابیاپلاستی دارد، این است که تیرگی لبه های واژن را از بین می برد.

بهترین دکتر نازایی در تهران چه ویژگی هایی دارد

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

اگر شما هم هر یک از شرایط بالا را داشته باشید، بهتر است هرچه سریع تر به دنبال بهترین لابیاپلاستی در تهران بگردید تا با انجام این عمل، مشکلات خود را برطرف کنید. با این حال، نمی توان به هر پزشکی برای انجام این عمل اعتماد کرد و موقع انتخاب یک دکتر مناسب، باید به فاکتورهای متعددی توجه داشته باشید. برخی از این فاکتورها، به شرح زیر هستند.

 • داشتن مدرک علمی معتبر از دانشگاه های معتبر کشور
 • داشتن صبر و حوصله زیاد و انجام عمل با ظرافت بالا
 • استفاده از مدرن ترین و به روزترین تجهیزات روز دنیا
 • داشتن اخلاق خوب و خوش برخورد بودن
 • استریل کردن لوازم قبل از عمل لابیاپلاستی
 • تمیز بودن مطب و کلینیک
 • قیمت منصفانه

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی لابیاپلاستی

درست است که بسیاری از خانم ها می توانند این عمل زیبایی را انجام دهند، اما برخی از آنها به خاطر داشتن ویژگی های خاص، کاندید مناسب تری برای انجام این عمل هستند. مهمترین کسانی که بهترین کاندید برای انجام این عمل هستند و باید به سراغ بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران بروند، عبارت اند از:

 • خانم هایی که به خاطر زایمان های متعدد، دارای واژن غیر طبیعی و افتاده ای هستند
 • خانم هایی که از موقع تولد، لابیاهای غیرطبیعی و بزرگی داشته اند
 • خانم هایی که به خاطر افزایش سن و یا کم و زیاد شدن شدید وزن، دچار چین و چروک هایی در ناحیه واژن خود شدند
 • خانم هایی با لابیامینورهای بزرگ و بیرون زده
 • خانم هایی که می خواهند ناحیه تناسلی و واژن زیبایی داشته باشند
کاندیدای مناسب برای انجام جراحی لابیا پلاستی
 • خانم هایی که لبه های واژن آنها تیره رنگ است
 • خانم هایی که دارای بیرون زدگی لابی ها هستند و این امر، در آنها منجر به عفونت های مکرر می شود.

توجه داشته باشید که هر یک از خانم هایی که در یکی از دسته های بالا قرار بگیرد، می تواند خیلی راحت به مطب دکتر لابیاپلاستی در تهران برود و این عمل زیبایی واژن را انجام دهد. اما به نظر شما بهترین دکتر عمل لابیاپلاستی در تهران کیست؟

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا ، شما را با بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران آشنا کردیم. همان طور که متوجه شدید، پزشکان بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و برای شناخت بهتر آنها، باید به فاکتورهای متعددی توجه داشته باشید. تمام پزشکانی که در این فهرست به شما معرفی کردیم، جزو بهترین ها هستند و به همین دلیل هم می توانید با خیالی آسوده، به مطب آنها مراجعه کنید. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که عمل لابیاپلاستی را خیلی خوب انجام می دهد، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا