سلامتسلامت جنسی

بهترین دکتر نازایی در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

یکی از مهمترین مشکلات بسیاری از زوجین، نازایی است. طبیعتا هر کسی که ازدواج می کند، دوست دارد فرزندانی داشته باشد تا زندگی شیرین خود را با آنها نیز به اشتراک بگذارد. با این حال، بسیاری از مواقع، مشکلات متعددی باعث می شوند که زوجین نتوانند بچه دار شوند. در این شرایط، مراجعه به یک پزشک متخصص و مجرب می تواند کمک زیادی به آنها کند تا به آرزوی خود برسند. در این مقاله از لنداسپا، ما فهرستی از بهترین دکتر نازایی در تهران را به شما معرفی می کنیم که می توانید روی کمک همه آنها حساب باز کنید.

درست است که فرزنددار شدن، اصلی ترین هدف ازدواج نیست، اما طبیعتا می تواند تاثیر بسیار زیادی در صمیمیت و روابط زوجین داشته باشد. زمانی که زوجی نتواند بچه ای داشته باشد، ممکن است احساس ناراحتی زیادی کند. به همین دلیل هم ما تصمیم گرفتیم در این مقاله از لنداسپا، بهترین دکتر ناباروری در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مراجعه به او، مشکل ناباروری خود را برطرف کنید.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر نازایی در تهران

پزشکان بسیار زیادی در تهران وجود دارند که می توانند مشکل ناباروری شما را برطرف کنند. پس بهتر است برای گرفتن نتیجه مناسب، به سراغ پزشکان حرفه ای و با تجربه ای بروید که احتمال نتیجه گرفتن، بیشتر باشد. در این بخش، می توانید 10 تا از بهترین دکتر فوق تخصص نازایی در تهران را مشاهده کنید که هر یک از آنها، با سابقه و تجربه فراوان خود، مشکل نازایی مردان و زنان را برطرف می کنند.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر نازایی در تهران

1. دکتر شیوا مرواریان

بدون شک بهترین دکتر زنان و نازایی در تهران که می توانند مشکل ناباروری را در شما برطرف کند، دکتر شیوا مرواریان است. دکتر مرواریان، مدرک جراحی و تخصص زنان و زایمان داشته و سابقه بسیار درخشانی در زمینه ناباروری و نازایی را از خود ثبت کرده اند. به همین دلیل اصلا مهم نیست که مشکل نازایی شما به خاطر چه دلیلی باشد. دکتر مرواریان، با اخلاق حرفه ای خود و سابقه درخشانی که در این زمینه دارند، به شما کمک می کنند تا این مشکل را درمان کنید.

2. دکتر آتوسا عزیزخانی

دکتر آتوسا عزیزخانی سابقه و تجربه بسیار خوبی که دارند، بهترین دکتر نازایی در تهران شناخته می شوند و به شما کمک می کنند تا مشکل نازایی خود را برطرف کنید. ایشان علاوه بر نازایی، سایر مشکلات زنان را نیز درمان می کنند. اگر چندین سال است که ازدواج کرده اید و هنوز فرزندی ندارید، مراجعه به مطب دکتر آتوسا عزیزخانی می تواند بهترین گزینه و انتخاب برای شما باشد.

3. دکتر سیده فاطمه سیدی

اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص زنان و نازایی در تهران می گردید، باید دکتر سیده فاطمه سیدی را به شما پیشنهاد بدهیم. دکتر سیدی، دارای بورد تخصصی زنان و زایمان و نازایی هستند و در حال حاضر، در انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران هم عضویت دارند. با توجه به این موارد، می توان گفت که دکتر سیدی علاوه بر داشتن تجربه زیاد در این زمینه، مدرک های تخصصی مورد نیاز را نیز دارند و می توانند یکی از بهترین پزشکان نازایی به شمار بیایند.

پیشنهاد لنداسپا: بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران چه کسی است

بهترین دکتر فوق تخصص زنان و نازایی در تهران

4. دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی

فهرست بهترین دکتر نازایی در تهران را با دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی ادامه می دهیم. دکتر کرمانی، مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1375 دریافت کردند و بعد از آن هم موفق به دریافت تخصص زنان، زایمان و نازایی شدند.

همچنین دکتر صفارزاده، بورد تخصصی زنان و زایمان خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده اند. از دیگر دلایلی که موجب شده اند تا ما دکتر صفارزاده را در فهرست بهترین دکتر درمان نازایی در تهران به شمار بیاوریم، این است که ایشان مدرک لاپاراسکوپی خود را از دانشگاه پاریس فرانسه گرفته اند و از نظر تخصصی، بهترین هستند.

5. دکتر فرزانه چوبسار

شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر فرزانه چوبسار که بهترین دکتر زنان برای نازایی در تهران هستند، این مشکل را در خود برطرف کنید. دکتر چوبسار دارای فلوشیپ نازایی وآی وی اف هستند و چندین سال است که در زمینه بیماری های زنان و به خصوص نازایی، فعالیت درخشانی دارند. اگر فقط کمی درباره دکتر چوبسار تحقیق کنید، از رضایت مراجعه کنندگان ایشان متوجه ثمربخش بودن روش های درمان دکتر چوبسار خواهید شد.

6. دکتر مریم انصاف گو

اگر کمی درباره بهترین دکتر متخصص نازایی در تهران تحقیق کرده باشید، به احتمال خیلی زیاد نام دکتر مریم انصاف پور به گوشتان خورده است. دکتر انصاف گو به شما کمک می کنند تا مشکل نازایی و ناباروری خود را درمان کنید و در کنار همه این موارد، می توانید زایمان راحتی هم داشته باشید. دکتر انصاف گو در بازه زمانی بسیار طولانی و طی سال های متمادی، مشکلات بسیاری از خانم ها برای عدم باروری طرف کرده اند و شما هم می توانید یکی از این خانم ها باشید.

بهترین دکتر ماما در تهران چه شخصی است

بهترین دکتر زنان برای نازایی در تهران

7. دکتر سهیلا عارفی

اگر چندین سال است که ازدواج کرده اید و هنوز نتوانسته اید فرزندی داشته باشید، می توانید به مطب دکتر سهیلا عارفی بروید که به عنوان بهترین دکتر نازایی در تهران به شمار می روند. دکتر عارفی دارای فلوشیپ ناباروری و تخصص زنان و زایمان بوده و به صورت تخصصی و با استفاده از به روزترین تجهیزات دنیا، تمام مشکلات تخمک گذاری شما را برطرف می کنند.

8. دکتر زهره لواسانی

بدون شک بهترین دکتر فوق تخصصی زنان و نازایی در تهران که سابقه زیادی در زمینه ناباروری دارند، دکتر زهره لواسانی هستند. دکتر لواسانی یکی از بهترین جراحان و متخصصان زنان در تهران شناخته می شوند و دارای فلوشیپ فوق تخصصی نازایی هم هستند.

علاوه بر این، دکتر لواسانی خدماتی مانند جراحی لاپاراسکوپی و IVF را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای شما انجام می دهند. شما می توانید برای درمان مشکلات نازایی و ناباروری خود، به دکتر لواسانی با 23 سال تجربه و سابقه موفق، مراجعه کنید و مطمئن باشید که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهید کرد.

9. دکتر سوزان پیروان

دکتر سوزان پیروان با فلوشیپ ناباروری، به شما کمک می کنند تا مراحل تخمک گذاری را به بهترین شکل ممکن سپری کنید و مشکلات نازایی و ناباروری خود یا همسرتان را درمان نمایید. این مسئله را می توانید با بررسی نظرات مراجعه کنندگان ایشان هم متوجه شوید.

لابیاپلاستی چیست و چه مزایایی دارد

دکتر سوزان پیروان متخصص نازایی در تهران

از آنجا که دکتر سوزان پیروان در رشته زنان و زایمان، توانستند رتبه اول دانشگاه شهید بهشتی را به دست بیاورند و همچنین در امتحانات کشوری در رشته زنان و زایمان هم رتبه دوم را کسب کنند، می توانید مطمئن باشید که تخصص و دانش خیلی زیادی در این حوزه دارند. در کنار این تخصص، سابقه و تجربه موفقیت آمیز ایشان باعث شده که ما دکتر پیروان را در فهرست بهترین دکتر درمان نازایی در تهران به شمار بیاوریم.

10. دکتر اکرم مهدی زاده شاهی

در آخر، فهرست بهترین دکتر فوق تخصص نازایی در تهران را با دکتر اکرم مهدی زاده شاهی به پایان می رسانیم. دکتر مهدی زاده مدرک تخصص زنان و زایمان خود را در سال 1376 گرفتند و همان زمان، موفق به دریافت بورد تخصصی خود نیز شدند. با توجه به این حقیقت، می توان گفت که دکتر مهدی زاده سابقه بسیار زیادی در این حوزه دارند و اگر فقط کمی درباره ایشان تحقیق کنید، متوجه می شوید که رضایت مراجعه کنندگان ایشان، نشان دهنده تخصص، سابقه و مهارت بسیار بالای دکتر مهدی زاده است.

علل ناباروری

بعد از این که متوجه شدید که بهترین دکتر نازایی در تهران چه کسی است و برای درمان این مشکل بزرگ، باید به چه پزشکانی مراجعه کنید، ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که اصلا چه دلیلی می تواند باعث بروز ناباروری شود؟ برای پاسخ، باید بگوییم که دلایل زیادی در این امر دخیل هستند که در این بخش، برخی از مهمترین آنها را به صورت مختصر نام می بریم.

قرص متفورمین برای کیست تخمدان چه فوایدی دارد

علل ناباروری
 • مشکل در تخمک گذاری: گاهی مواقع، دوران قاعدگی خانم ها دچار تغییر می شود و به همین دلیل هم تخخمک گذاری آنها، مشکلاتی به وجود می آید و این امر، می تواند روی باروری آنها تاثیر بگذارد.
 • داشتن تخمدان پلی کیستیک: این سندروم باعث می شود که روند تخمک گذاری دچار توقف شود و احتمال بارداری فرد تا حد خیلی زیادی پایین بیاید.
 • ترشحات نامتوازن لوله و دهانه رحم: زمانی که لوله و دهانه رحم ترشحات نام متوازن و نامتعادلی داشته باشند، ممکن است به اسپرم آسیب وارد کنند و باعث شوند که اسپرم تحرک کمتری داشته باشد. در نتیجه، اسپرم نمی تواند به تخمک برسد و ناباروری رخ می دهد.
 • شرایط سنی: برخی از خانم هایی که بعد از 30 سالگی ازدواج می کنند و تا 35 سالگی، اقدامی برای فرزنددار شدن نمی کنند، ممکن است دچار ناباروری شوند.
 • سبک زندگی نامناسب: یکی از مهمترین دلایل ناباروری که شاید خیلی از افراد نسبت به آن بی توجه باشند، مصرف دخانیات است.

هر یک از موارد بالا، تاثیر زیادی در باروری خانم ها دارند و البته این مسائل می توانند روی باروری آقایان نیز تاثیر بگذارند. خوشبختانه بیشتر این روش ها قابل درمان هستند و شما می توانید با مراجعه به بهترین دکتر نازایی در تهران و یا شهر خودتان، هر یک از این مشکلات را درمان کنید.

تغذیه مناسب رژیم دختر دار شدن چیست

بهترین دکتر متخصص نازایی در تهران

ویژگی های بهترین دکتر ناباروری

برای این که بتوانید بهترین دکتر ناباروری در تهران را پیدا کنید، باید به فاکتورهای متعددی توجه داشته باشید. زیرا همان طور که در ابتدای این مقاله هم گفتیم، پزشکان زیادی در این حوزه فعالیت می کنند. در این بخش، مهمترین ویژگی های بهترین دکتر ناباروری زنان تهران را به شما معرفی می کنیم که باید حتما قبل از انتخاب پزشک، همه این موارد را مد نظر قرار دهید.

 • تخصص و مدرک معتبر: اولین و مهم ترین فاکتور، این است که پزشک مورد نظر شما در رشته زنان، زایمان و ناباروری فارغ التحصیل شده باشد و مدرک معتبر از دانشگاه مناسبی داشته باشد. با این ویژگی، مطمئن خواهید شد که این پزشک دانش و اطلاعات کافی درباره ناباروری دارد.
 • مهارت و تجربه موفقیت آمیز: مدرک و تخصص، نمی تواند بدون داشتن تجربه و مهارت به کار بیاید. پس اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما حداقل چند سال در حوزه ناباروری فعالیت موفقیت آمیز داشته و می تواند در این زمینه به شما هم کمک کند.
 • استفاده از روش های مدرن و به روز: در طول زمان، روش های جدیدی برای درمان خیلی از بیماری ها به وجود می آیند و پزشک مورد نظر شما باید بتواند از تمام این روش های مدرن و به روز استفاده کند.
ویژگی های بهترین دکتر ناباروری
 • تجهیزات معتبر: استفاده از تجهیزات مناسب و به روز، یکی دیگر از فاکتورهایی به شمار می رود که باید بهترین دکتر متخصص نازایی در تهران داشته باشد.
 • اخلاق حرفه ای و مناسب: یک پزشک خوب و ماهر، کسی است که بتواند با حوصله و دقت زیاد، شما را معاینه کرده و به درمانتان کمک کند. پزشکی که چندان به شرایط بیمار توجه نمی کند و می خواهد در سریع ترین زمان ممکن، بیمار را معاینه کرده و سریعا بیمار بعدی را ببیند، نمی تواند چندان قابل اعتماد باشد.
 • رضایت مراجعه کنندگان قبلی: در نهایت، یکی از مهمترین فاکتورهایی که به شما کمک می کند تا بهترین دکتر زنان و نازایی در تهران را بشناسید، این است که مطمئن شوید تمام مراجعه کنندگان قبلی او، از عملکرد پزشک راضی بوده اند.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، متوجه شدید که بهترین دکتر نازایی در تهران چه کسی است و برای انتخاب این پزشک، باید چه فاکتورهایی را مد نظر قرار دهید. همان طور که گفتیم، تمام این فاکتورها در کنار یکدیگر، باعث تمایز بهترین پزشکان از دکترهای معمولی می شوند. به همین دلیل هم خیلی مهم است که تمام آنها را در نظر بگیرید.

اگر شما هم مشکل ناباروری دارید، می توانید با مراجعه به بهترین دکتر ناباروری زنان تهران و تحت نظر قرار گرفتن او، این مشکل را برطرف کنید. اگر هم پزشک دیگری می شناسید که می توان او را با نام بهترین دکتر ناباروری در تهران معرفی کرد، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات بنویسید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا