سلامت

بهترین دکتر قلب شیراز کیست؟ معرفی 10 نفر برتر

بیماری های قلبی همیشه جزو مزمن ترین بیماری ها سراسر جهان شناخته می شوند و اگر جلوی آنها گرفته نشود، ممکن است مشکلات خیلی زیادی برای بدن به وجود بیاورند. پس اگر شما هم هرگونه نشانه ای از هر بیماری قلبی داشتید، هرچه سریع تر به یک پزشک متخصص قلب مراجعه کنید. در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر قلب شیراز را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید با مراجعه به این افراد، کمک خیلی زیادی به سلامتی خود کنید. اگر به دنبال یک پزشک متخصص قلب می گردید، تا پایان این مقاله از لنداسپا همراه ما باشید.

به طور کلی، بیماری های قلبی با نشانه های خیلی کوچکی آغاز می شوند که اگر آنها را نادیده بگیرید، ممکن است سراسر بدن شما را فرا بگیرند. بیماری های قلبی در صورت درمان نشدن، می توانند شدیدتر و خیلی وخیم تر شوند. به همین دلیل هم پزشکان می گویند که بیشتر کسانی که دچار سکته قلبی و مشکلات این چنینی شده اند، نشانه های کوچک این بیماری را در خود نادیده گرفته اند. در این مقاله، ما اطلاعات کاملی درباره پزشکانی که می توانند مشکلات و بیماری های قلبی را درمان کنند، در اختیار شما قرار می دهیم.

لیست 10 تایی از بهترین پزشکان قلب در شیراز

لیست 10 تایی از بهترین پزشکان قلب در شیراز

زمانی که شما به یک پزشک متخصص قلب مراجعه می کنید، در ابتدا شما را به طور کامل معاینه کرده و سپس داروهای خاصی برایتان تجویز می کند. در قدم بعدی، باید به صورت مداوم تحت نظر این پزشک باشید و اگر او متوجه شود که بدن شما نسبت به داروها جواب خاصی نگرفته است و پیشرفتی در روند درمان صورت نگرفته است، از روش های جدی تر مانند جراحی استفاده می کند. اگر شما هم می خواهید بدانید که بهترین دکتر قلب شیراز کیست و چه ویژگی هایی دارد، حتما تا پایان این مقاله را مطالعه کنید.

دکتر آرش یزدانشناس

اولین و بهترین دکتر فوق تخصص قلب شیراز را می توان با نام دکتر آرش یزدان شناس معرفی کرد. دکتر یزدان شناس قدرت تشخیص بسیار خوبی دارند و روش های درمانی متنوعی را برای درمان مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، در مطب دکتر آرش یزدان شناس می توانید عمل های مختلف مربوط به قلب مانند آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، برطرف کردن سوراخ های قلب، والولوپلاستی دریچه های قلب و سایر موارد این چنینی را به بهترین شکل ممکن و با حداقل عوارض انجام دهید.

دکتر ساسان عفیفی

دکتر ساسان عفیفی دارای فلوشیپ بالن استنت، والولوپلاستی آنژیوپلاستی در شیراز شناخته می شوند که خدمات متنوعی مانند درمان انواع بیماری های مادرزادی، تشخیص و درمان به موقع آریتمی، آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی، رفع سوراخ های قلب و سایر موارد این چنینی را با استفاده از به روزترین تجهیزات انجام می دهند. ایشان برای درمان سریع تر شما، از روش های کاملا مدرنی استفاده می کنند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که در بازه زمانی کوتاه تری درمان خواهید شد.

دکتر نژند سالک

دکتر نژند سالک

اگر به دنبال بهترین دکتر قلب شیراز می گردید، باید دکتر نژند سالک را به شما پیشنهاد کنیم. دکتر سالک دارای بورد تخصصی در حوزه قلب و عروق بوده و یکی از بهترین متخصصان باتجربه قلب در شهر شیراز شناخته می شوند. ایشان تاکنون با بیمارستان های مختلفی در شهر شیراز فعالیت کرده اند که برخی از مهم ترین آنها، بیمارستان های کوثر، بیمارستان ام آر آی و بیمارستان پیوند هستند. شما می توانید برای درمان تپش قلب، هولتر قلب، آنژیوپلاسی و آنژیوگرافی و همچنین درمان فشار خون و تست ورزش، به مطب دکتر سالک مراجعه نمایید.

دکتر کتایون موثقی

دکتر کتایون موثقی به خاطر داشتن تجربه و مهارت بسیار زیاد در این زمینه، به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص قلب شیراز شناخته می شوند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شهر اصفهان فارغ التحصیل شده و با بالاترین نمره و امتیاز عالی، بورد تخصصی خود را در رشته قلب و عروق گرفته اند.

در حال حاضر، دکتر موثقی عضو انجمن قلب و عروق ایران و همچنین عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند و شما می توانید با مراجعه به ایشان، درمان های مختلف بیماری های قلبی و تشخیص آنها مانند ام آر آی، نوار قلب و آنژیوگرافی، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی و سیتی اسکن، کاردیولوژی کودکان و الکتروفیوزیولوژی و سایر موارد این چنینی را انجام دهید.

پروفسور جواد کجوری

شما می توانید برای درمان انواع بیماری های قلبی و عروقی خود و عزیزانتان به مطب پروفسور جواد کجوری مراجعه کنید. پروفسور کجوری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شده و با بالاترین نمره، بورد تخصصی خود را از همین دانشگاه گرفته اند. ایشان تجارب فوق العاده موفقیت آمیزی در زمینه عمل های قلبی دارند و تقریبا همه مراجعه کنندگان از عملکرد پروفسور کجوری راضی بوده اند. در حال حاضر، پروفسور کجوری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده و در این دانشگاه مشغول تدریس هستند.

دکتر سعید صالح پور

دکتر سعید صالح پور

یکی دیگر از کسانی که به عنوان بهترین دکتر قلب در شیراز شناخته می شود، دکتر سعید صالح پور هستند که پرونده های موفقیت آمیز بسیار زیادی در این حوزه دارند. دکتر صالح پور در تشخیص بیماری ها قدرت بسیار زیادی دارند و همچنین می توانند با استفاده از به روزترین تجهیزات جهان، شما را از انواع بیماری های قلبی در امان بدارند.

شما می توانید برای درمان فشار خون بالا، بیماری های قلبی و عروقی، بیماری های قلبی مادرزادی، آریتمی ها و فیبریلاسیون دهلیزی و همچنین درمان پریکاردیت به مطب دکتر صالح پور مراجعه کنید و مطمئن باشید که به بهترین شکل ممکن شما را درمان خواهند کرد.

دکتر کاووس جمالی

از آنجا که دکتر کاووس جمالی دارای مدرک فلوشیپ آنژیوپلاستی و استنت هستند، می توان از ایشان به عنوان بهترین دکتر قلب شیراز یاد کرد. دکتر جمالی دارای خدمات پزشکی فوق العاده موفقیت آمیزی در حوزه قلب هستند و به همین دلیل هم تاکنون توانسته اند سابقه کاری درخشانی از خود به جای بگذارند. ایشان یک گزینه کاملا مناسب برای درمان آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی، گرفتگی عروق قلب و فشار خون بالا هستند. شما می توانید برای درمان این بیماری ها و هر بیماری دیگری که مربوط به قلب باشد، به مطب دکتر جمالی مراجعه کنید.

دکتر پرهام استوان

دکتر پرهام استوان

دکتر پرهام استوان نیز در لیست بهترین های شیراز قرار گرفته اند و یکی از مهم ترین دلایل این موضوع، اخلاق حرفه ای، تخصص بالا و سابقه کاری بی نظیر ایشان است. این پزشک حاذق دارای مدرک فوق تخصص در رشته والولوپلاستی و آنژیوگرافی هستند و سال هاست که در این زمینه فعالیت بسیار خوبی از خود به جای گذاشتند.

از این رو، می توان برای درمان هلتر ضربان قلب، والولوپلاستی و آنژیوپلاستی، درمان بیماری های مادرزادی قلبی، تست ورزش و نوار قلب و همچنین درمان بیماری های قلبی و عروقی و واریس، با خیالی آسوده از دکتر استوان کمک گرفت.

دکتر محمدرضا رادپی

یکی دیگر از پزشکان بسیار حاذق و ماهری که در حوزه قلب و عروق و در شهر شیراز مشغول به فعالیت هستند، دکتر محمدرضا رادپی در نظر گرفته می شوند. دکتر رادپی مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. همچنین بورد تخصصی این پزشک نیز با رتبه عالی از همین دانشگاه صادر شده است. خدمات متعددی در مطب دکتر محمدرضا رادپی وجود دارند که با اطمینان به شما می کنند تا از انواع بیماری های قلبی و عروقی در امان بمانید.

دکتر روح الله منصوری

در نهایت، آخرین پزشکی که به عنوان بهترین دکتر قلب شیراز به شما معرفی می کنیم، دکتر روح الله منصوری هستند. ایشان علاوه بر بیمارستان کوثر، در بیمارستان های دیگری در شیراز مانند بیمارستان الزهرا و بیمارستان ابن سینا فعالیت دارند و با داشتن مدرک فوق تخصص اینتروژن و آنژیوپلاستی، یک گزینه بسیار مناسب برای درمان انواع بیماری های این چنینی آنژیوپلاستی گرفته می شوند. البته شما می توانید برای مراجعه به این پزشک حاذق به مطب ایشان نیز بروید.

تخصص قلب چه بیماری هایی را درمان می کند؟

تخصص قلب چه بیماری هایی را درمان می کند؟

همان طور که به احتمال خیلی زیاد شما هم می دانید، فوق تخصص قلب وظیفه دارد که بدن شما را از هرگونه بیماری های مربوط به قلب سالم نگه دارد. به عنوان مثال، متخصص قلب بعد از مشاهده علائم بیماری های قلبی از طرف شما، معاینه را به طور دقیق آغاز کرده و با استفاده از دارو و حتی ورزش، سعی می کند این علائم را کاهش دهد.

اما در صورتی که از این روش ها جواب خاصی نگیرد، ممکن است از شیوه های جدی تری مانند عمل جراحی استفاده کند. به طور کلی، یک پزشک متخصص قلب باید از حمله قلبی جلوگیری کند و از بهترین روش ها برای درمان شما استفاده نماید.

معرفی تخصص قلب

متخصص قلب به شخصی گفته می شود که دارای مدرک تخصص از دانشگاه معتبری است و می تواند بعد از معاینه دقیق، نشانه هایی مانند فشار خون بالا، درد قفسه سینه، نارسایی قلبی و سایر موارد این چنینی را برطرف کند. علاوه بر این موارد، متخصص قلب ویژگی های دیگری نیز دارد که موجب می شود هرگونه مشکل قلبی شما تا حد خیلی زیادی برطرف شود. شخصی که تخصص قلب داشته باشد، می تواند به شما در درمان مشکلات دریچه های قلب و بیماری های عروق خونی کمک خیلی زیادی کند.

معرفی تخصص قلب

برای اطمینان از استفاده از بهترین و سریع ترین روش های درمان، شما را با استفاده از روش های مختلفی مانند نوار قلب، اکوکاردیان و سیتی اسکن می کنند و بعد از پیدا کردن مشکل، از بهترین روش های درمان کمک می گیرند. تمام مواردی که گفتیم به همراه همه عمل های جراحی های قلب، توسط شخصی انجام می شوند که تخصص قلب دارد.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، متوجه شدید که بهترین دکتر قلب شیراز چه کسی است و دقیقا چه وظایفی دارد. همان طور که گفتیم، پزشکی که در این حوزه فعالیت می کند، باید بتواند قدرت تشخیص خیلی بالایی داشته باشد و علاوه بر قدرت تشخیص، از کم خطرترین روش ها برای درمان فرد استفاده کند. در صورتی که هیچ روش ساده ای جواب نداد، می تواند به سراغ روش های خطرناک تر مانند جراحی برود.

توجه داشته باشید که اگر پزشک شما تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد، به احتمال خیلی زیاد درمان خواهید شد و نیازی نیست که خیلی نگران این مسئله باشید. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که می توان از ایشان به عنوان بهترین دکتر قلب در شیراز یاد کرد، می توانید نام این پزشک را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

1.5/5 - (2 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا