سلامت

بهترین دکتر دیابت در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

در میان بیماری های مختلف، دیابت شیوع بسیار زیادی در مردم دارد و به همین دلیل هم افرادی که به این بیماری مبتلا هستند، باید به پزشک مجرب و حاذقی مراجعه کنند تا در سریع ترین زمان ممکن، این بیماری را کنترل نمایند. اگر شما و یا اطرافیانتان دچار بیماری دیابت شده اید، بهتر است با مراجعه به بهترین دکتر دیابت در تهران و یا شهر خود، برای درمان این بیماری اقدام کنید. ما در این مقاله از لنداسپا، فهرستی از بهترین دکتر قند خون در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد. همه این پزشکان سابقه و تجربه بسیار خوبی در این زمینه دارند.

قبل از این که به معرفی بهترین دکتر برای دیابت در تهران بپردازیم، خوب است بدانید که این بیماری فوق العاده مزمن بوده. دلیل به وجود آمدن دیابت، این است که بدن نمی تواند از گلوکز موجود استفاده کند و در نتیجه، این گلوکز در بدن جمع می شود.

با افزایش گلوکز در بدن، فرد دچار بیماری دیابت یا همان قند خون خواهد شد. در این بیماری، بدن انسان نمی تواند انسولین مورد نیاز را تهیه کند و در طولانی مدت، ممکن است آسیب های زیادی به بافت ها و اندام های بدن وارد شود. برای جلوگیری از گسترش و تشدید این بیماری، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر دیابت در تهران

معرفی 10 تا از بهترین دکتر دیابت در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، مراجعه به یک پزشک حاذق و کار بلد اهمیت زیادی در درمان دیابت دارد. از این رو، شما هم باید حتما با مراجعه به بهترین فوق تخصص دیابت در تهران و شروع روند درمان، از تشدید دیابت در خود جلوگیری کنید. در اینجا می توانید فهرستی را مشاهده کنید که ما در آن بهترین دکتر متخصص دیابت در تهران را به شما معرفی کرده ایم. این فهرست بر اساس تخصص، تجربه، مهارت و نظرات مراجعه کنندگان پزشکان به وجود آمده است و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که اعتبار بالایی دارد.

1. دکتر علیرضا عارف زاده

اولین پزشکی که ما از ایشان با نام بهترین دکتر متخصص دیابت در تهران یاد می کنیم، دکتر علیرضا عارف زاده هستند. دکتر عارف زاده به خاطر داشتن تخصص و تجربه بسیار زیاد در زمینه درمان بیماری دیابت، نقش مهمی در درمان این بیماری دارند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که گزینه مناسبی برای افراد مبتلا به بیماری قند خون هستند. در حال حاضر، دکتر عارف زاده عضو انجمن دیابت آمریکا و انجمن محققان اروپا و همچنین انجمن غدد و چاقی ایران هستند و به عنوان یکی از بهترین پزشکان در نظر گرفته می شود.

 بهترین دکتر متخصص دیابت در تهران

مقاله پیشنهادی: بهترین دکتر قلب تهران

2. دکتر جواد رضا باهوش

اگر به دنبال بهترین پزشک متخصص دیابت در تهران هستید، باید دکتر جواد رضا باهوش را به شما پیشنهاد کنیم. دکتر باهوش دارای تخصص بیماری های داخلی غدد و متابولیسم هستند که این مدرک را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته اند. در حال حاضر، دکتر باهوش در زمینه درمان بیماری های هورمونی غدد مانند دیابت فعالیت می کنند و تجربه بسیار زیادی در زمینه درمان این بیماری دارند. علاوه بر این موارد، دکتر باهوش دو جلد کتاب مفید در این زمینه منتشر کرده اند که مطالعه آنها، خالی از لطف نیست.

3. دکتر هما یادگاری

اصلی ترین دلیلی که باعث شده ما دکتر هما یادگاری را در لیست بهترین متخصص دیابت در تهران به شمار بیاوریم، اخلاق فوق العاده حرفه ای ایشان است. دکتر یادگاری دوره تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در رشته درمان بیماری های داخلی دریافت کرده اند و دارای مدرک فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بزرگسالان هستند. شما می توانید برای درمان بیماری دیابت و جلوگیری از تشدید آن، به مطب دکتر همای یادگاری مراجعه کنید.

معرفی بهترین دکتر پیوند مغز استخوان در تهران

4. دکتر سید حسین دهقان منشادی

فهرست بهترین دکتر دیابت در تهران را با دکتر سید حسین دهقان منشادی ادامه می دهیم. دکتر دهقان منشادی با مدرک فوق تخصص غدد و متابولیسم، گزینه بسیار مناسبی برای درمان بیماری دیابت و قند خون هستند. این پزشک حاذق در سال 1391 توانستند با رتبه ممتاز، بورد تخصصی غدد و متابولیسم خود را دریافت کنند و در حال حاضر هم در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش فعالیت می کنند.

بهترین دکتر قند خون در تهران

5. دکتر منوچهر محمد بیگی

اگر هرگونه علائم بیماری دیابت را در خود مشاهده کردید، بهتر است هرچه سریع تر به سراغ بهترین فوق تخصص دیابت در تهران بروید. از این نظر، دکتر منوچهر محمد بیگی را می توان به عنوان بهترین دکتر قند خون در تهران معرفی کرد. دکتر محمد بیگی در زمینه درمان غدد و متابولیسم بدن، بیشتر از 12 سال فعالیت می کنند و در طول این سال ها، تجارب زیادی در زمینه دیابت به دست آوردند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که گزینه مناسبی برای درمان این بیماری مزمن هستند.

بهترین متخصص داخلی مشهد چه کسی است؟ لیست 10 تایی 1402

6. دکتر پرستو رستمی

یکی دیگر از پزشکان حاذق که می توان از ایشان با نام بهترین دکتر قند خون در تهران یاد کرد، دکتر پرستو رستمی هستند. دکتر رستمی دارای مدرک تخصص غدد و متابولیسم هستند که این مدرک را با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کرده اند. در حال حاضر، دکتر رستمی عضو انجمن غدد و متابولیسم کودکان ایران، انجمن غدد اروپا و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و از نظر بار علمی، یکی از بهترین ها به شمار می روند. همچنین ایشان چندین سال است که در زمینه درمان بیماری دیابت فعالیت می کنند.

7. دکتر هایده ابطحی

شما می توانید برای درمان بیماری دیابت، به مطب دکتر هایده ابطحی مراجعه کنید. دکتر ابطحی با مدرک تخصص و فوق تخصص غدد و متابولیسم، به عنوان بهترین دکتر دیابت در تهران شناخته می شوند.

بهترین فوق تخصص دیابت در تهران

این پزشک حاذق مدرک تخصص بیماری های داخلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کرده اند و  موفق به دریافت مدرک فوق تخصص از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شدند. هم اکنون دکتر ابطحی، مهارت بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری های داخلی و غدد دارند و گزینه مناسبی برای درمان بیماری دیابت به شمار می آیند.

بهترین دکتر ناتوانی مردان تهران کیست؟

8. دکتر صابر امینی

یکی دیگر از بهترین پزشکانی که می توان از ایشان با نام بهترین دکتر متخصص دیابت در تهران یاد کرد، دکتر صابر امینی هستند. دکتر امینی دارای تخصص داخلی و فوق تخصص متابولیسم و غدد هستند که هر دوی این مدارک را از دانشگاه شهید بهشتی تهران با نمره ممتاز دریافت کرده اند. ایشان قبلا در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت می کردند و تاکنون توانسته اند رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان و بیماران دیابتی خود را به دست بیاورند.

9. دکتر پیام صبح بیداری

فرقی ندارد که شما و یا اطرافیانتان به بیماری دیابت نوع 1 و یا نوع 2 مبتلا باشید. در هر شرایطی، مراجعه به مطب دکتر پیام صبح بیداری می تواند به درمان هر دوی این بیماری ها منجر شود. تجربه بسیار زیاد و موفقیت آمیز دکتر صبح بیداری موجب شده که ما ایشان را به عنوان بهترین دکتر قند خون در تهران به شمار بیاوریم. ایشان با بیشتر از 24 سال سابقه درخشان در این زمینه، به شما کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن از تشدید بیماری دیابت جلوگیری کنید.

بهترین پزشک متخصص دیابت در تهران

10. دکتر رامین اسدی

در نهایت، آخرین پزشکی که از ایشان با نام بهترین دکتر دیابت در تهران یاد می کنیم، دکتر رامین اسدی هستند. دکتر اسدی مدرک فوق تخصص غدد و متابولیسم خود را با رتبه برتر دریافت کرده اند و در حال حاضر عضو انجمن غدد درون ریز کودکان هستند. دکتر اسدی بورد تخصصی و فوق تخصصی خود را با رتبه ممتاز، در رشته بیماری های داخلی و غدد دریافت کرده اند و به خاطر داشتن سابقه بسیار درخشان در زمینه درمان این بیماری، گزینه مناسبی برای دیابتی ها به شمار می روند.

ویژگی های دکتر دیابت خوب

به نظر شما ما فهرست بهترین متخصص دیابت در تهران را بر چه اساسی تنظیم کرده ایم؟ مطمئنا برای انتخاب پزشکان موجود در این فهرست، به فاکتورهای متعددی توجه کرده ایم که باعث شده این پزشکان از دکترهای دیگر تمایز داشته باشند. اگر شما هم می خواهید بدانید که چگونه باید بهترین فوق تخصص دیابت در تهران را شناسایی کنید، حتما به ویژگی های زیر توجه داشته باشید. با توجه به این ویژگی ها، می توانید متوجه شوید که بهترین دکتر قند خون در تهران چه کسی است؟

 • مدرک تخصصی معتبر: اول از همه، شما باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما در زمینه درمان بیماری های دیابتی مدرک تخصصی معتبری دارد. به عنوان مثال، در این زمینه پزشک باید تخصص یا فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم داشته باشد. هرچه مدرک تخصصی پزشک بالاتر باشد، یعنی بار علمی او هم بیشتر است.
ویژگی های دکتر دیابت خوب
 • تجربه بالا: بیشتر بودن تجربه پزشک، نشان دهنده مهارت اوست. از این رو، پیشنهاد می کنیم پزشکی را انتخاب کنید که سابقه طولانی مدتی در زمینه درمان بیماری های دیابتی دارد.
 • رضایت مراجعه کنندگان: زمانی که پزشکی تخصص و تجربه بالا داشته باشد، بیمارانی که به ایشان مراجعه می کنند هم از این دکتر رضایت خواهند داشت. به همین دلیل بهتر است حتما قبل از مراجعه به پزشک مورد نظر خود، کمی درباره او تحقیق کنید و ببینید که آیا سایر بیماران هم از عملکرد این پزشک رضایت دارند یا خیر.
 • استفاده از روش ها و تجهیزات به روز: در طول زمان، روش ها و تجهیزات جدیدی برای درمان بیماری های مختلف تهیه می شوند که در این میان، بیماری دیابت هم یکی از آنهاست. از این رو، بهتر است به مطب دکتری بروید که می تواند از بهترین و مدرن ترین روش ها و تجهیزات روز دنیا استفاده کند. زیرا با انجام این کار، هم عوارض ناشی از دیابت کمتر گریبانگیر شما می شوند و هم در بازه زمانی کوتاه تری درمان خواهید شد.
 • اخلاق حرفه ای و صبوری: در نهایت، آخرین فاکتوری که می توانید برای انتخاب بهترین دکتر دیابت در تهران به آن توجه کنید، داشتن اخلاق حرفه ای و صبور بودن است. بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که موقع درمان، به شما احساس بدی ندهد و با کمترین استرس و اضطراب، روند درمان را طی کنید.
برای درمان دیابت چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

برای درمان دیابت چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

بعد از این که ویژگی های بهترین دکتر قند خون در تهران را شناختید، باید بدانید که به محض مشاهده هرگونه علائم بیماری دیابت، باید به پزشک مراجعه کنید. سپس پزشک با انجام آزمایشات و معاینات مختلف، از وجود بیماری دیابت در شما اطمینان خواهد یافت و بهترین روش ها برای درمان را اتخاذ می کند. در این بخش، برخی از مهم ترین علائم و نشانه های بیماری دیابت را به صورت مختصر نام می بریم. به محض مشاهده هرگونه علائم این بیماری و یا چند مورد از این علائم، هر چه سریع تر به یک پزشک متخصص دیابت مراجعه کنید.

 • گرسنگی بسیار شدید
 • تاری دید
 • تشنگی خیلی شدید
 • ضعف و خستگی
 • کاهش وزن خیلی شدید در فاصله زمانی کوتاه مدت
 • تحریک پذیری و تغییرات خلق و خوی
 • شب ادراری در کودکان

در صورتی که هر یک از این علائم و نشانه ها را داشتید، به یک پزشک متخصص و مجرب برای درمان مراجعه کنید. پزشک شما باید بسیار آرام و صبور باشد و بعد از انجام معاینات دقیق، مطمئن شود که آیا دچار بیماری دیابت شده اید یا خیر. سپس با استفاده از روش های روز دنیا، برای درمان شما اقدام کند.

بهترین متخصص دیابت در تهران

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، شما را با بهترین دکتر دیابت در تهران آشنا کردیم. همان طور که گفتیم، شما باید هر چه سریع تر به یک پزشک متخصص برای درمان این بیماری مراجعه کنید تا از تشدید آن جلوگیری نماید. فراموش نکنید که برای انتخاب یک پزشک متخصص و مجرب، به فاکتورهای موجود در این مقاله توجه داشته باشید. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که به صورت کاربردی بیماری دیابت را در شما و یا اطرافیانتان درمان کرده است، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا