زیبایی

بهترين جراح پروتز سينه در تهران کیست؟ | لیست 10 تایی 1402

از آنجا که همه افراد و به خصوص خانم ها اهمیت زیادی به ظاهر خود می دهند، پروتز سینه یکی از رایج ترین عمل های زیباتر شدن و تناسب اندام برای آنها در نظر گرفته می شود؛ اما انتخاب یک پزشک مجرب کاربلد برای جراحی پروتز سینه می تواند برای آنها بسیار سخت و دشوار باشد. به همین دلیل اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید و انتخاب یک پزشک مناسب برای شما به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده، حتما تا پایان این مقاله را مطالعه کنید تا ببینید که بهترين جراح پروتز سينه در تهران کیست؟

قبل از این که بهترين دكتر پروتز سينه در تهران را به شما معرفی کنیم، باید بدانید که بعد از انجام این عمل، نباید فعالیت های خیلی سنگینی انجام دهید و به همین دلیل هم بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که در نزدیکی محل زندگی شما باشد. پزشکانی که در تهران فعالیت می کنند، جزو بهترین دکترهای پروتز سینه در ایران به شمار می روند و به همین دلیل هم شما می توانید با مراجعه به آنها، مطمئن باشید که این عمل به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ گونه عوارضی برای شما انجام خواهد شد.

معرفی 10 تا از بهترين جراح پروتز سينه در تهران

نکته بسیار مهمی که درباره این عمل باید بدانید، این است که پروتز سینه باید حتما توسط فرد کاملا متخصص و با تجربه انجام شود. در غیر این صورت، این احتمال وجود دارد که پروتز به درستی درون سینه شما قرار نگیرد و دچار مشکلات جسمانی خیلی شدیدی شوید. برای جلوگیری از بروز این مشکل، مطمئن شوید که به بهترين دكتر جراح سينه در تهران مراجعه می کنید و این عمل به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می شود. در این فهرست، می توانید با برخی از بهترين جراحان پروتز سينه در تهران آشنا شوید.

معرفی 10 تا از بهترين جراح پروتز سينه در تهران

1. دکتر سیده مطهره عبداللهی

اولین پزشکی که ما نام ایشان را در فهرست بهترين دكتر جراح سينه در تهران به شما معرفی می کنیم، دکتر سیده مطهره عبداللهی هستند. این پزشک متخصص بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود، دوره تخصص خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و همچنین با رتبه بسیار خوبی، از همان دانشگاه هم بورد تخصصی جراحی خود را گرفته اند.

در حال حاضر، دکتر عبداللهی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. ایشان عمل جراحی پروتز سینه را برای مراجعه کنندگان زیادی انجام داده اند و با توجه به رضایت بسیار زیاد مراجعه کنندگانشان، می توان متوجه تخصص و تجربه بسیار بالای دکتر عبداللهی شد.

اگر شما به دنبال بهترین دکتر لیپوماتیک تهران هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید

2. دکتر فاطمه حسینی زادگان

در صورتی که به دنبال بهترين جراح پروتز سينه در تهران می گردید، باید حتما سری به مطب دکتر فاطمه حسینی زادگان بزنید. دکتر حسینی زدگان بعد از دریافت تخصص و بورد تخصصی خود، بیشتر از 14 سال است که فعالیت حرفه ای خود را آغاز کردند و در این بازه زمانی طولانی مدت، توانستند رضایت همه مراجعه کنندگان خود را به دست بیاورند.

دکتر فاطمه حسینی زادگان

شاید برای شما جالب باشد که بدانید علاوه بر عمل پروتز سینه، دکتر حسینی زادگان عمل های زیبایی دیگری برای تناسب اندام مانند ابدومینوپلاستی و پیکرتراشی را نیز انجام می دهند. علاوه بر این که می توانید برای لیفت صورت و بدن خود نیز به مطب دکتر حسینی زادگان مراجعه کنید.

3. دکتر راضیه جعفری

مهمترین دلیلی که دکتر راضیه جعفری در فهرست بهترين دكتر پروتز سينه در تهران قرار گرفته اند، تخصص و تجربه بسیار زیاد و موفقیت آمیز ایشان بوده است. ایشان علاوه بر گذراندن دوره عمومی، دوره تخصص خود را نیز با موفقیت طی کردند و بورد تخصصی دارند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که ایشان به صورت کاملا معتبر و قانونی، از بهترین و باکیفیت ترین پروتزهای سینه برای شما استفاده می کنند.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران چه کسی است؟

دکتر راضیه جعفری

دکتر جعفری عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن بین المللی جراحان پلاستیک زیبایی به شمار می روند. علاوه بر این که ایشان خدمات دیگری مانند بلفاروپلاستی، تزریق چربی، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت سایر موارد این چنینی را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

4. دکتر محمد ابراهیمی

یکی دیگر از بهترين جراحان پروتز سينه در تهران که سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارند، دکتر محمد ابراهیمی هستند. دکتر ابراهیمی برای دریافت بورد تخصصی خود و در رشته فوق تخصص، رتبه های برتر کشور به شمار می رفتند. در حال حاضر هم ایشان یکی از اعضای رسمی انجمن جراحان پلاستیک ایران در نظر گرفته می شوند.

اگر شما هم دغدغه زیادی برای عمل پروتز سینه دارید، می توان با اطمینان گفت که با مراجعه به مطب دکتر محمد ابراهیمی، می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به بهترین نتیجه مورد نظر برسید. در مطب دکتر ابراهیمی، خدمات زیبایی دیگری مانند جراحی های زیبایی، برداشتن چربی های موضعی، انواع پروتز در بخش های مختلف بدن، تزریق ژل، چربی و بوتاکس و همچنین کاشت مو، با استفاده از به روزترین و مجهزترین دستگاه های دنیا انجام می شود.

5. دکتر احمدعلی رجب پور

بیشتر کسانی که درباره پیدا کردن بهترین دكتر جراحي زيبايي سينه در تهران تحقیق کرده اند، به احتمال خیلی زیاد نام دکتر احمدعلی رجب پور را شنیده اند. دکتر رجب پور، بورد تخصصی خود را در سال 1392 به دست آوردند و در آن زمان، ایشان رتبه اول آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک در سال 1393 را کسب کردند.

می توانید برای انجام پروتز سینه و رسیدن به بهترین نتیجه، به مطب دکتر رجب پور مراجعه کنید. لازم به ذکر است که ایشان علاوه بر پروتز، خدمات زیبایی دیگری مانند جراحی زیبایی بینی، جراحی گوش، لیفت و پیکر تراشی را نیز انجام می دهند. پس فقط کافی است که به مطب ایشان مراجعه کنید تا برای تناسب اندام، هر کاری که لازم است را برای شما انجام دهند.

6. دکتر کامبیز ایزدپناه

فهرست بهترين دكتر جراح سينه در تهران را با دکتر کامبیز ایزدپناه ادامه می دهیم. دکتر ایزدپناه علاوه بر تجربه بسیار زیاد در زمینه جراحی پروتز سینه، تخصص زیادی هم دارند و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند.

در حال حاضر، ایشان در زمینه خدمات دیگری مانند لیپوماتیک، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیفت بدن، ابدومینوپلاستی و سایر موارد این چنینی نیز فعالیت می کنند. شما با مراجعه به مطب  دکتر ایزدپناه، می توانید سایز سینه خود را کوچک تر و یا بزرگ تر از چیزی که هم اکنون است، در بیاورید. فقط کافی است که درباره انتظارات خود از این عمل، با دکتر مشورت کنید.

7. دکتر علی جاودانی

یکی دیگر از بهترين جراحان پروتز سينه در تهران که سابقه و شهرت بسیار زیادی در این زمینه دارند، دکتر علی جاودانی هستند. دکتر جاودانی دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند و بعد از آن، مدرک و بورد تخصصی جراحی خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی ایران گرفتند.

دکتر علی جاودانی

علاوه بر این، دکتر جاودانی دوره جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی که سه سال به طول می انجامد را نیز در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند و در این بازه زمانی، توانستند بورد فوق تخصصی خود را با رتبه ممتاز دریافت کنند. برای اطمینان از تخصص این پزشک فوق العاده، فقط کافی است که سری به نمونه کارهای ایشان بزنید.

8. دکتر پیمان صدری

می توانید برای عمل جراحی پروتز سینه به دکتر پیمان صدری که به عنوان بهترین دكتر جراح پروتز سينه در تهران شناخته می شوند، مراجعه کنید. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی جراحی، جراحی پلاستیک و زیبایی هستند و به شما کمک می کنند تا به هدف خود برای رسیدن به اندامی مناسب و مورد علاقه خود برسید.

حتی اگر اطلاعات زیادی درباره عمل پروتز سینه ندارید و می خواهید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، می توانید به صورت رایگان از مشاوره دکتر صدری بهره مند شوید. ایشان با تخصص و تجربه طولانی مدت خود، به شما کمک می کنند تا برای عمل پروتز سینه، بهترین تصمیم را بگیرید.

9. دکتر شاهین کریمیان

دکتر شاهین کریمیان با مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، به عنوان بهترين دكتر جراح سينه در تهران شناخته می شوند. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی هستند و همچنین در حال حاضر، یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن بین المللی جراحان زیبایی به شمار می روند.

دلیل دیگری که موجب شده ما دکتر کریمیان را به عنوان بهترين دكتر جراح سينه در تهران به شما معرفی کنیم، سابقه بسیار زیاد ایشان است. دکتر کریمیان بیشتر از 20 سال در زمینه جراحی های زیبایی فعالیت می کنند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که ایشان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، کار شما را انجام می دهند. شما می توانید خدمات زیبایی دیگری مانند انواع جراحی های زیبایی، جوانسازی صورت، تزریق فیلر و بوتاکس، کاشت مو و سایر موارد این چنینی را نیز در مطب دکتر کریمیان با بهترین قیمت انجام دهید.

10. دکتر مهدی کیال

در نهایت، فهرست بهترين دكتر پروتز سينه در تهران را با دکتر مهدی کیال به اتمام می رسانیم. دکتر کیال دوره پزشکی عمومی 7 ساله خود را در دانشگاه تهران به اتمام رساندند و بورد تخصصی جراحی عمومی خود را هم از دانشگاه به شهید بهشتی دریافت کردند.

ایشان فعالیت های زیبایی دیگری مانند ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، بلفاروپلاستی، زاویه سازی و پروتز را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که بدون شک، نتیجه مطلوبی از عمل دکتر مهدی کیال خواهید گرفت.

ویژگی بهترین جراح پروتز سینه

ما برای این که بهترين دكتر پروتز سينه در تهران را به شما معرفی کنیم، فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار داده ایم. به همین دلیل خود شما هم اگر بخواهید به سراغ یک پزشک متخصص برای این عمل جراحی بروید، بهتر است مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما، ویژگی های زیر را دارد.

ویژگی بهترین جراح پروتز سینه
  • داشتن اطلاعات کامل درباره پروتز سینه: اول از همه، باید اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما اطلاعات کامل و کافی درباره پروتز سینه دارد.
  • بهره بندی از مهارت و تجربه زیاد برای این عمل: حتی اگر پزشک مورد نظر شما تخصص و دانش زیادی هم درباره پروتز سینه داشته باشد، اما مدت زمان طولانی در این زمینه فعالیت نکرده باشد، گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود. به همین دلیل هم مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما، حداقل چند سال در زمینه پروتز سینه فعالیت کرده است.
  • مدرک تحصیلی معتبر: از دیگر فاکتورهایی که یک پزشک معمولی را از بهترين جراح پروتز سينه در تهران متمایز می کند، مدرک تحصیلی معتبر اوست. تمام پزشکانی که در فهرست این مقاله معرفی کردیم جزو رتبه های برتر هستند.
  • تحت نظر وزارت بهداشت بودن: گاهی مواقع، برخی از پزشکان جراح پروتز سینه، از مواد غیر بهداشتی استفاده می کنند و این امر، موجب بروز حساسیت های شدیدی در بدن فرد می شود. به همین دلیل هم باید اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما، تحت نظر وزارت بهداشت فعالیت می کند.
  • استفاده از تجهیزات روز دنیا به صورت استریل شده: علاوه بر این که خیلی مهم است که پزشک شما بتواند از تجهیزات روز دنیا به صورت کاملا حرفه ای استفاده کند، باید تمام این تجهیزات به طور کامل استریل شده باشد تا بیماری های پوستی از اشخاص دیگر به شما منتقل نشوند.
  • اخلاق حرفه ای: است پزشکی را انتخاب کنید که به شما حس خوبی می دهد و با اخلاق حرفه ای و خوش برخورد بودن خود، شما را به سمت خود جذب می کند.
  • هزینه مناسب: در نهایت، آخرین فاکتوری که می توانید برای انتخاب بهترين دكتر جراح سينه در تهران مد نظر دهید، این است که پزشک مورد نظر شما هزینه نسبتا مناسبی برای این عمل از شما بگیرد.

انواع پروتز سینه

به طور کلی، پروتز سینه سه نوع متفاوت دارد که هر یک از آنها، بسته به صلاحدید پزشک مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این که پروتزهای سینه دارای اندازه و سایزهای مختلفی هستند. در حال حاضر، بیشتر پزشکان پروتز سینه از نمونه های پروتز سیلیکونی، کامپوزیتی و سالین استفاده می کنند که همه آنها جزو بهترین ها هستند و بسته به نوع بدن، سلیقه و صلاحدید پزشک، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پروتز سینه

هزینه عمل پروتز سینه در تهران سال 1402 چقدر است؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، بهترين جراحان پروتز سينه در تهران باید کسانی باشند که هزینه مناسبی برای این عمل از شما دریافت می کنند. اما به نظر شما هم اکنون رایج ترین هزینه برای عمل پروتز سینه در تهران تقریبا چقدر است؟

برای پاسخ، باید بگوییم که هزینه این عمل تا حد خیلی زیادی به نوع پروتز و سایز دلخواه شما بستگی دارد. علاوه بر این که برخی از پزشکان، هزینه کمتری نسبت به برخی دیگر دریافت می کنند. البته چون این عمل می تواند در سلامت فرد تاثیر بگذارد، به هیچ عنوان نباید به سراغ پزشکانی بروید که هزینه خیلی کمی برای پروتز سینه دریافت می کنند.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، شما را با بهترين جراح پروتز سينه در تهران آشنا کردیم. همان طور که گفتیم، پزشکان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که ما در این فهرست، فقط به 10 مورد از آنها اشاره کردیم. اگر شما هم قصد انجام پروتز سینه را دارید، مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما جزو یکی از بهترين جراحان پروتز سينه در تهران بوده و تجربه و سابقه بالایی در این زمینه داشته باشد. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که می توان از ایشان به عنوان بهترين دكتر پروتز سينه در تهران یاد کرد، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات بنویسید.

2.7/5 - (13 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا