تناسب اندامزیباییسلامت

بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

یکی از عمل های زیبایی که امروزه بین افراد رواج بسیار زیادی یافته، عمل لیپوماتیک است که عملی خطرناک و سنگین به شمار می رود. شما برای انجام این عمل، باید بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را شناخته و به ایشان مراجعه کنید؛ زیرا عمل لیپوماتیک، عمل ساده ای نیست که هر کسی بتواند به خوبی آن را انجام دهد. همین طور باید تحقیقات زیادی برای انتخاب یک دکتر خوب انجام دهید؛ ما در این مقاله از لنداسپا، لیستی از بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران را برای شما آماده کرده ایم.

شما با مراجعه به پزشکانی که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم، می توانید با خیال راحت تری عمل لیپوماتیک را انجام دهید. دقت کنید که انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران که از مهارت بالایی برخودار باشد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ زیرا انتخاب پزشک خوب و عالی، می تواند نتیجه دلخواه شما را به دنبال داشته باشد، همان طور که انتخاب دکتر اشتباه می تواند منجر به آسیب رسیدن به بدنتان شود. برای شناخت 10 تا از بهترین دکترها برای عمل لیپوماتیک در تهران، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

10 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک ساکن در تهران

در این بخش، به معرفی متخصصینی با مهارت فوق العاده که در تهران ساکن هستند می پردازیم. شما می توانید با مراجعه به آنها، به زیباتر شدن وضعیت ظاهری خود کمک کنید و به سلامتی و کاهش وزن نزدیک تر شوید. اگر قصد پیدا کردن بهترین دکتر برای لیپوماتیک در تهران را دارید، تا اخر این مقاله ما را همراهی کنید.

10 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک ساکن در تهران

1. دکتر علی اکبر مروتی

یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران که می توانید نزد ایشان بروید، دکتر علی اکبر مروتی هستند. ایشان مدرک فوق تخصص پلاستیک، ترمیم و زیبایی را دارند و تحصیلات خود را در سال 1387 در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و از 17 سال سابقه کاری درخشارن برخوردارند. مهارت بالای ایشان در حوزه کاری خود، باعث جلب نظرات افراد بسیار زیادی شده است. دکتر مروتی خدماتی مانند لیپوماتیک با دستگاه فال، جراحی های زیبایی شکم، جراحی های زیبایی سینه، لیفت شکم و موارد بسیار دیگر را ارائه می دهند.

2. دکتر راضیه جعفری

دکتر راضیه جعفری را می توان یکی از بهترین دکتر زن لیپوماتیک در تهران دانست؛ زیرا ایشان دوره عمومی، تخصص و فوق تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسانده و از مهارت بسیار زیادی در حوزه کاری خود برخوردار هستند. تبحر دکتر جعفری در کارشان، باعث شده به یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک تهران تبدیل شوند. تزریق ژل، بوتاکس و زاویه فک، لیفت صورت و گردن، لیپوماتیک، لیفت بازو و ران ها، لیفت سینه، پروتز سینه، تزریق چربی صورت، تنها بخشی از خدماتی هستند که با مراجعه به ایشان، می توانید از آنها بهره مند شوید.

 دکتر راضیه جعفری بهترین دکتر لیپوماتیک

در این مقاله بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران را به شما معرفی کنیم.

3. دکتر حمیدرضا وفائی

یکی دیگر از پزشکان خوش نام تهرانی، دکتر حمیدرضا وفائی هستند که با برخورداری از متدهای روز دنیا، به بهترین دکتر عمل لیپوماتیک در تهران تبدیل شده اند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1377 به پایان رسانده اند و پس از آن، به تحصیل مشغول شده و در سال 1392، مدرک تخصصی جراحی خود را دریافت کرده اند. دکتر حمیدرضا وفائی خدمات بسیار زیادی مانند لیپوماتیک، جراحی شکم، پلک، لیپوساکشن، پیکر تراشی را ارائه می دهند. شما با مراجعه به ایشان، می توانید از شر چربی های اضافه بدن خود خلاص شوید.

4. دکتر مریم شریفی

دکتر مریم شریفی، از دیگر پزشکانی هستند که در تهران، توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده اند. در سال 1382، در دانشگاه علوم پپزشکی بابل، مدرک عمومی خود را دریافت کرده و پس از آن در سال 1390، دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند. دکتر فاطمه شریفی، با مهارت بالای خویش در این حوزه، توانسته اند به یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک خانوم درتهران تبدیل شوند.

5. دکتر حمید فضائلی

لیست بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را با دکتر حمید فضائلی ادامه می دهیم. ایشان با برخورداری از کادر مهربان و دلسوز و دانش و آگاهی بسیار زیاد خود در عمل های جراحی، توانسته اند رضایت بیشتر مراجعه کنندگانشان را جلب کنند. همچنین ایشان با برخورداری از بهترین و بروز تهرین تجهیزات دنیا، توانسته اند بهترین و بیشترین میزان اثر گذاری را روی مراجعین خود داشته باشند.

لیست بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

مهم ترین عوارض لیپوماتیک چیست؟

6. دکتر شهریار حدادی

از دیگر پزشکان معروف و فوق العاده تهران، می توان دکتر شهریار حدادی را نام برد. ایشان یکی از اعضای فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و تا کنون، با جراحی های موفق و مؤثر، توانسته اند خود را به یکی از بهترین جراح لیپوماتیک در تهران تبدیل کنند. ایشان مدرک عمومی خود را در سال 1377، جراحی عمومی را در سال 1383 و در سال 1388، مدرک فوق تخصص خود را گرفتند.

7. دکتر حمید رضوانی

یکی دیگر از پزشکانی که می توانید با مراجعه به ایشان، چربی های اضافه بدن خود را از بین ببرید، دکتر حمید رضوانی هستند که با سابقه کاری درخشان و انجام عمل های موفق و فوق العاده، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده اند. دکتر رضوانی، در سال 1378 دوره پزشکی خود را به پایان رسانده و بعد از آن، در سال 1387 با اخذ مدرک فوق تخصص خود، تحصیلات خود را به پایان رساندند.

8. دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی، یکی دیگر از بهترین دکتر لیپوماتیک تهران به شمار می روند که با دریافت مدرک خود از دانشگاه شهید بهشتی تهران، به یکی از بهترین پزشکان حاضر در تهران تبدیل شده اند. ایشان در حال حاضر، یکی از بهترین پزشکان لیپوماتیک در تهران به شما می روند و چیزی نزدیک به 12 سال سابقه کاری درخشان را در کارنامه خود دارند. جراحی لیپوساکشن، لیپوماتیک، پروتز سینه و باسن، لیفت ابرو و پیشانی و رینوپلاستی، تنها بخشی از خدماتی هستند که با مراجعه به ایشان، می توانید از آنها بهره مند شوید.

این مقاله را مطالعه کنید تا ببینید که بهترين جراح پروتز سينه در تهران کیست؟

دکتر امیر دریانی بهترین جراح لیپوماتیک

9. دکتر فاطمه حسینی زادگان

دکتر فاطمه حسینی زادگان، از دیگر پزشکان ساکن در تهران هستند که از علم و دانش بسیار زیادی در زمینه انواع جراحی های زیبایی برخوردارند. تا کنون، بیش از هزار عمل زیبایی توسط دکتر، فاطمع حسینی زادگان انجام شده که تمامی آنها، موفق بوده و رضایت مراجعین را به دنبال داشته است. هزینه عمل لیپوماتیک، با توجه به تشخیص ایشان در نظر گرفته می شود. برای رهایی از چربی های زائد بدن خود، می توانید به دکتر حسینی زادگان مراجعه کنید.

10. دکتر محسن فدایی

دکتر محسن فدایی، یکی دیگر از پزشکان مشهور و کاربلد تهران هستند که با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و کادر خوش اخلاق، توانسته اند نظرات بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1376، مدرک تخصصی جراحی خود را در سال 1378 و مدرک فوق تخصص خود را در سال 1393 دریافت کردند. دکتر فدایی، در حال حاضر یکی از اعضای انجمن بین المللی جراحان پلاستیک به شمار می رود.

مزایای عمل لیپوماتیک

در ابتدا لازم است بدانید لیپوماتیک چیست تا بتوانید بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را انتخاب کنید. عمل لیپوماتیک، نوعی جراحی است که از آن برای لاغری و کاهش وزن استفاده می شود. این عمل، نه تنها جنبه زیبایی دارد، بلکه به سلامتی انسان نیز کمک می کند. در عمل لیپوماتیک، چربی های موجود زیر پوست را به روش های مختلفی از بین می برند.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران چه کسی است؟

مزایای عمل لیپوماتیک

این عمل، مزایای فراوانی دارد که برای بدن مفید هستند؛ در ادامه به بیان این فواید می پردازیم. در لیپوماتیک، چربی ها به صورت اصولی از تمامی نقاط بدن خارج شده و مقدار کلاژن زیر پوست، افزایش می یابد و باعث کمک به پوست می شود. با انجام این عمل، ضایعات بدن به طرز چشمگیری کاهش می یابند. یکی دیگر از مزایای فوق العاده لیپوماتیک، نرسیدن هیچگونه آسیبی به بافت های حساس مانند عروق و عصب ها است؛ یعنی در این عمل، خطری عروق و عصب های بدن شما را تهدید نمی کند.

عمل لیپوماتیک، طوری انجام می شود که نیازی به استراحت در مدت زمان خیلی طولانی ندارید؛ بعد از مدت زمان کوتاهی به زندگی روزمره خود با ظاهری زیباتر بر می گردید. انجام لیپوماتیک، عوارض زیاد و جدی برای شما نخواهد داشت. همین طور لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها مانند لیپوساکشن و رفع چربی، سریع تر بهبود می یابد و کم خطر تر است. موارد گفته شده، از مزایای لیپوماتیک هستند که اگر شما بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را انتخاب کنید، هیچ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد.

برای آشنایی با بهترین دکتر اسلیو معده در تهران به این مقاله مراجعه کنید

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

بعد از لیپوماتیک، باید مراقبت های فراوانی انجام دهید تا از نتیجه نهایی عملتان، رضایت کامل داشته باشید. اگر مراقبت هایی که در ادامه به بیان آنها می پردازیم را انجام دهید، نه تنها در پایان از عمل خود رضایت کامل دارید، بلکه باعث می شود که زودتر بهبود یابید و به زندگی روزمره خود باز گردید. برای شناخت بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و آگاهی از مراقبت های لازم بعد از این عمل، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

بیشتر افرادی که عمل لیپوماتیک را انجام می دهند، برای بهتر و زیباتر شدن استایل و ظاهرشان است. پس بهتر است بعد از اینکه این عمل را انجام دادید، از خوردن غذاهای چرب و شیرین، خودداری کنید تا اندام جدیدتان دوباره به هم نریزد. بین 3 تا 7 روز، دوره نقاهت عمل لیپوماتیک طول می کشد. بهتر است که تا گذشت چند ساعت بعد از لیپوماتیک، استراحت کامل و مطلق داشته باشید. اگر احساس درد یا بی حسی به سراغتان آمد، می توانید با مشورت با پزشک خود، مسکن مصرف کنید.

استفاده از گن های مخصوص لیپوماتیک، یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین کارهایی است که بعد از عمل باید انجام دهید. استفاده از این گن ها، تا زمانی که پزشکتان تعیین می کند، باید ادامه داشته باشند. دراز کشیدن و ننشستن روی صندلی، از دیگر توصیه هایی است که بهتر است به آن عمل کنید. همین طور پیشنهاد می شود که نواحی عمل شده، تا مدتی تحت فشار قرار نگیرند. احساس ضعف و سرگیجه، از دیگر عوارضی است که بعد از لیپوماتیک ممکن است به آن دچار شوید که این امر، امری کاملا طبیعی به شمار می رود.

سایر مراقبت های واجب بعد از لیپوماتیک

سایر مراقبت های واجب بعد از لیپوماتیک

اگر به بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید، از تمامی فواید، عوارض و همین طور مراقبت های بعد از عمل آگاه خواهید شد؛ زیرا پزشک، با حوصله و دقت تمام، به سوالات شما پاسخ می دهد. از دیگر مراقبت هایی که بعد از لیپوماتیک باید آن را رعایت کنید، استفاده زیاد از آب و خودداری از خوردن نمک است؛ زیرا در هنگام عمل، بدنتان آب بسیار زیادی را از دست می دهد. یک روز پس از گذشت عمل، حمام کنید و با توجه به توصیه های پزشک، نواحی عمل شده را ماساژ دهید.

رفتن به دریا، سونا، استخر، مصرف مشروبات الکلی، دخانیات، خودداری از رانندگی، ایستاده ادرار کردن تا 24 ساعت پس از عمل و استفاده از داروهایی که پزشک برایتان تجویز کرده است، از دیگر مراقبت هایی است که باید آنها را مدت زمان مشخصی بعد از عمل، رعایت کنید.

جراحی لیپوماتیک تهران برای چه کسانی مناسب است؟

لیپوماتیک برای کسانی مناسب است که از چاقی و انباشته شدن توده های چربی در بخش های مختلف بدن خود رنج می برند. البته کسانی که لیپوماتیک را انجام می دهند، باید از سلامت عمومی مناسبی برخوردار باشند و همین طور توصیه می شود که افراد تا قبل از 18 سالگی، این عمل را انجام ندهند. لیپوماتیک محدودیت سنی ندارد؛ اما اگر فردی با سن بالا اقدام به انجام لیپوماتیک کرد، شرایط فرد را چک می کنند. در صورت نبود مشکل، عمل را برایش انجام می دهند.

جراحی لیپوماتیک تهران برای چه کسانی مناسب است؟

چرامی گویند که نواجوان های زیر 18 سال، بهتر است که عمل لیپوماتیک را انجام ندهند؟ به این دلیل که ممکن است بدنشان بعد از رد شدن از سن بلوغ، تغییر کند و اصلا نیازی به انجام لیپوماتیک نداشته باشد. همین طور کسانی که پوستشان خاصیت ارتجاعی داشته باشند، می توانند لیپوماتیک را انجام دهند.

عمل لیپوماتیک برای چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود؟

حتی اگر شما بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را هم انتخاب کرده و به ایشان مراجعه کنید، باز هم نمی توان روی تمامی قسمت های بدنتان عمل لیپوماتیک را انجام دهید. تنها در برخی از نواحی های بدن می توانید این عمل را انجام دهید. این نواحی عبارت اند از:

  • باسن
  • ران ها
  • پشت
  • بازو ها
  • خط گردن
  • ناحیه زیر چانه یا همان غبغب
  • شکم
  • پهلو
  • سینه
  • پشت زانو ها

سخن نهایی

با خواندن این مقاله، بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را شناخته اید و می توانید با مراجعه به آنها، چربی های اضافه بدن خود را از بین ببرید. دقت داشته باشید که انجام عمل های این چنینی، اصلا کار ساده و پیش پا افتاده ای نیستند؛ زیرا تأثیر آنها، مستقیم در بدن شما آشکار می شود. علاوه بر این، اگر پزشک شما از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است آسیب های فراوانی به بدنتان وارد شود. پس باید در انتخاب پزشک، نهایت دقت و توجه خود را به خرج دهید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

فائزه عسگری

داشتن یک برنامه غذایی و رژیم سالم می تونه کیفیت زندگیت رو به شدت بالا بره. من برای همین اینجام تا کمکت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا