تناسب اندامزیباییسلامت

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

یکی از عمل هایی که در حال حاضر برای اندامی بهتر در توجه عموم قرار گرفته، عمل ابدومینوپلاستی است که فواید بسیار زیادی برای بدن دارد. ابدومینوپلاستی، یکی از عمل های پیکر تراشی به شمار می رود که به آن عمل تامی تاک هم می گویند. شما می توانید با شناخت بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران و مراجعه به آنها، به تناسب اندام برسید و کمک بسیار زیادی به زیبایی بدن خود کنید. برای اینکه بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران را بشناسید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

عمل ابدومینوپلاستی را برای از بین بردن چربی های زیر پوست و افتادگی شکم انجام می دهند؛ وقتی که عمل را انجام دهید، پوست ها و چربی های اضافی بدنتان از بین می روند و موجب سفت شدن عضلات شکم می شود. این عمل جراحی، با صافی و سفت شدن شکم، ظاهری زیباتر به بدن شما می بخشد.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

 در این بخش، به معرفی بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران می پردازیم. شما با مراجعه به کسانی که در ادامه آنها را خواهید شناخت، می توانید تا حد بسیار زیادی اندام خود را زیبا کنید. تمامی این پزشک ها، از مدرک های معتبر برخوردار هستند و در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده اند. به همین دلایل، می توانید با خیال راحت به آنها مراجعه کنید و به بدن خود سلامتی و زیبایی بیشتری ببخشید. اگر می خواهید با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران آشنا شوید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین متخصص داخلی مشهد چه کسی است؟ لیست 10 تایی 1402

1. دکتر علی مومن

دکتر علی مومن، از پزشکان حرفه ای ساکن در تهران هستند که با برخورداری از تجهیزات روز دنیا، به یکی از بهترین های حوزه کاری خود تبدیل شده اند. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند که تمامی مدارک خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. دکتر مومن، از چندین مقاله در سایت های معتبر خارجی و داخلی برخوردار هستند که تمامی آنها به ثبت رسیده اند. ابدومینوپلاستی، لیفت سینه، ماموپلاستی و سایر موارد، از خدماتی هستند که این پزشک انجام می دهد.

2. دکتر سید مطهره عبدالهی

دکتر سید مطهره عبدالهی را می توان یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران دانست؛ زیرا تبحر و مهارت بسیار زیادی در انجام عمل های ابدومینوپلاستی دارند و تمامی دوره های آموزشی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده اند. ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند. دکتر عبدالهی، در حال حاضر یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی به شمار می رود.

با مطالعه این مقاله بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را شناخته و به ایشان مراجعه کنید.

3. دکتر کامبیز ایزد پناه

یکی دیگر از پزشکانی که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر کامبیز ایزد پناه هستند که با برخورداری از کادری دلسوز و مهربان و بهترین متدهای روز دنیا، به یکی از بهترین پزشکان ابدومینوپلاستی در تهران تبدیل شده اند. ایشان سابقه کاری بسیار درخشانی دارند که باعث اطمینان بیشتر به شما می شود. برای استفاده از عمل ابدومینوپلاستی در تهران، می توانید به دکتر ایزد پناه مراجعه کنید؛ زیرا یکی از بهترین گزینه ها برای انجام عمل های این چنینی به شمار می روند.

 دکتر کامبیز ایزد پناه جراح ابدومینوپلاستی

4. دکتر سمیرا محمد حسینی

دکتر سمیرا محمد حسینی، از دیگر پزشکان با استعداد و حرفه ای تهران هستند که با پشت سر گذاشتن بیش از هزار جراحی، توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده اند. لیفت سینه، لیفت بازو، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت کم، مینی ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و ترانسفر چربی به صورت، نمونه ای از خدماتی هستند که شما می توانید با مراجعه به دکتر سمیرا محمد حسینی، از آنها بهره مند شوید. ایشان مدرک جراحی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و از بورد تخصصی کشور نیز برخوردار هستند.

بهترین چشم پزشک شیراز کیست؟ لیست 10 تایی 1402

5. دکتر محمد ابراهیمی

لیست بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران را با دکتر محمد ابراهیمی ادامه خواهیم داد. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از رتبه برترهای فوق تخصصی پلاستیک کشور و یکی از اعضای رسمی انجمن جراحان پلاستیک کشور هستند. جراحی های زیبایی مانند عمل ابرو، گوش، شکم، سینه، چشم، بینی، برداشتن چربی های اضافی بدن مانند چربی های نواحی بازو، شکم و ران، بدون بیهوشی با روش لیپوماتیک، انجام انواع پروتزها مانند پروتز سینه و گونه و تزریق بوتاکس و پی آر پی، خدماتی هستند که ایشان ارائه می دهند.

6. دکتر یاسر کبیری زاده

از دیگر پزشکان با تجربه و فوق العاده تهران، می توان به دکتر یاسر کبیری زیاده اشاره کرد. می توانید جراحی های مختلف بسیاری مانند انوع پیکر تراشی ها و جراحی های چاقی اسلیو و بای پس را در بیمارستان های فوق تخصصی، با بهترین و به روزترین تجهیزات انجام دهید. با مراجعه به دکتر کبیری زاده، می توانید خدمات بسیاری را مانند تزریق چربی به باسن، پیکر تراشی، لیفت سینه، لیپوماتیک و ماموپلاستی انجام دهید. اگر قصد انجام عمل های لاغری را دارید، می توانید به دکتر کبیری زاده، یعنی بهترین دکتر ابدو در تهران مراجعه کنید.

برای بررسی کامل فرق بای پس معده با اسلیو مقاله مربوطه را مطالعه نمائید

دکتر یاسر کبیری زاده

7. دکتر محمد خوانساری

دکتر محمد خوانساری را می توان یکی از بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران دانست. ایشان از تحصیلات بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند که تا حدودی می تواند نشان دهنده مهارت و تبحر بی اندازه دکتر خوانساری باشند. ایشان از سابقه بسیار خوب و درخشانی نیز برخوردار هستند؛ به طوری که چندین مقاله را در سایت ها و مجلات معتبر، به ثبت رسانده اند. لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، بلفاروپلاستی، لیفت صورت، تزریق چربی و پروتز سینه، از جمله خدماتی هستند که با مراجعه به دکتر خوانساری، می توانید از آنها بهره مند شوید.

8. دکتر علی اکبر مروتی

بدون شک اگر بپرسید که بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران چه کسی است؟ نام دکتر علی اکبر مروتی را برای شما می آورند. تبحر و مهارت بی حد و اندازه ایشان در انجام عمل های زیبایی، باعث شده که بیش از هزار عمل زیبایی را با موفقیت پشت سر بگذارند و رضایت اکثر مراجعین را داشته باشند. تعدادی از خدماتی که دکتر مروتی ارائه می دهند عبارت اند از:

 • لابیاپلاستی
 • تمامی جراحی های مرتبط با صورت مانند جراحی بینی
 • تمامی جراحی های زیبایی شکم مانند ابدومینوپلاستی، بلت ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • تزریق چربی به نواحی مختلف بدن
 • جراحی های زیبایی سینه مانند ماموپلاستی، ماستوپکسی . پروتز سینه

این مقاله را مطالعه کنید تا ببینید که بهترين جراح پروتز سينه در تهران کیست؟

بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران علی اکبر مروتی

9. دکتر احمد علی رجب پور

یکی دیگر از پزشکان ساکن در تهران که از دانش و آگاهی بسیار بالایی برخوردار هستند، دکتر احمد علی رجب پور بوده که با اولویت قرار دادن سلامتی بیمار، توانسته اند توجه بیشتر مردم را به خود جلب کنند. ایشان رتبه 1 بورد جراحی کشور در سال 92 و رتبه 1 آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک را در سال 93 کسب کردند. دکتر رجب پور، یکی از اعضای بنیاد ملی نخبگان ایران، هیئت علمی دانشگاه، جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. همچنین از 11 سال سابقه کاری درخشان نیز برخوردارند.

جراحی زیبایی بینی و اصلاح راه هوایی، جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی شکم، جراحی لیفت سینه و جراحی پروتز سینه، از جمله خدماتی هستند که با مراجعه به دکتر علی اکبر رجب پور، می توانید از آنها بهره مند شوید.

10. دکتر مهدی کیال

لیست بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران را با جناب آقای دکتر مهدی کیال به پایان می رسانیم. ابدومینوپلاستی، پروتز سینه، لیپوساکشن، لیفت بازو، زاویه سازی، بلفاروپلاستی و تزریق چربی، تعدادی از خدماتی هستند که دکتر کیال ارائه می دهند. ایشان مدرک جراحی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و انجمن جراحان ایران هستند. برای رهایی یافتن از افتادگی و چربی های موجود در زیر پوست، می توانید به دکتر مهدی کیال مراجعه کنید.

در این مقاله می‌خواهیم بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران را به شما معرفی کنیم

دکتر مهدی کیال بهترین جراح ابدومینوپلاستی

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تهران سال 1402

هزینه عمل جراحی هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تهران، با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. عوامل و هزینه هایی مانند نوع تکنیک جراحی، هزینه دستمزد جراح و پرسنل، شرایط و میزان چربی های انباشه شده در نواحی های مختلف شکم، اتاق عمل و همچنین هزینه های بعد از جراحی مانند داروها حساب می شوند. عوامل مؤثر دیگر بر هزینه این عمل عبارت اند از:

 • میزان تجربه و تخصص کسی که شما را جراحی می کند.
 • هزینه کلینیک ها با یکدیگر متفاوت هستند.
 • مدت زمانی که برای عمل شما صرف می شوند، تأثیر گذار هستند.
 • منطقه جغرافیایی یا همان مکان مطب دکتر نیز در هزینه ها مؤثر است.
 • هزینه های جانبی مانند آزمایشانت قبل از عمل و دارو ها و سایر موارد نیز تأثیر می گذارند.
 • هر چه حجم چربی شکم و پهلو شما کمتر باشد، هزینه کمتری را پرداخت می کنید.

عمل ابدومینوپلاستی به دو صورت ابدومینوپلاستی کامل و مینی ابدومینوپلاستی انجام می شود. اگر عمل شما به صورت کامل باشد، قطعا هزینه بیشتری را باید برای آن پرداخت کنید و اگر بخواهید از عمل مینی ابدومینوپلاستی استفاده کنید، باید هزینه بیشتری را متقبل شوید. اما اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم، هزینه عمل ابدومینوپلاستی از 40 میلیون تومان شروع می شود و با توجه به شرایط شما، بیشتر و بیشتر می شود. البته توجه داشته باشید که این قیمت، قیمتی تقریبی است و هزینه عمل کاملا به شرایط شما بستگی دارد.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در تهران سال 1402

کاندید ابدومینوپلاستی چه کسی است؟

لازم است بدانید که گاهش اوقات، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران هم نمی تواند این عمل را برای شما انجام دهد؛ زیرا ممکن است این عمل اصلا روی شما جواب ندهد یا برایتان مضر باشد. برای استفاده از عمل ابدومینوپلاستی، باید شرایطی داشته باشید تا پزشکان فوق العاده برای شما نتیجه ای عالی به ارمغان آورند. برای انجام عمل ابدومینوپلاستی، باید از ویژگی های زیر برخوردار باشید:

 • افرادی که از سیگار استفاده نمی کنند.
 • کسانی که دارای شرایط روحی روانی خوبی هستند.
 • کسانی که وزن ایده آلی دارند؛ اما پوست آنها افتاده و چربی های اضافه آنها، با ورزش و رژیم از بین نمی روند.
 • کسانی که دچار چاقی هستند و پوستشان دیگر آن حالت ارتجایی را ندارد.
 • بانوانی که به دلیل زایمان، پوست شکمشان دچار افتادگی شده است.
 • کسانی که واقع بین هستند و نتیجه واقعی را می خواهند.

البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که عمل ابدومینوپلاستی، به هیچ عنوان برای کاهش وزن پیشنهاد نمی شود؛ پیش از این برای شما گفتیم که استفاده از این عمل، برای کسانی خوب است که وزن ایده آلی داشته باشند. یعنی اگر توقع دارید که با انجام ابدومینوپلاستی لاغر شوید و به وزن متعادل خود برسید، نتیجه ای نمی گیرید و باید روش دیگری را انتخاب کنید. عمل ابدومینوپلاستی برای کسانی مناسب است که وزن کم کرده اند یا باردار بوده اند و شکمشان دچار افتادگی شده است.

کاندید ابدومینوپلاستی چه کسی است؟

ویژگی های بهترین دکتر ابدومینوپلاستی

همان طور که می دانید، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران که ارزش مراجعه شما را داشته باشد، از ویژگی هایی برخوردار است که دیگران آنها را ندارند. انتخاب پزشک اشتباه، می تواند برایتان مشکلات بسیار زیادی را در پی داشته باشد. به همین دلیل باید دکتری را انتخاب کنید که از همه لحاظ بهترین باشد تا بتواند نتیجه دلخواه شما را به ارمغان آورد. ویژگی های بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران به شرح زیر است:

 • از تجربه کافی برخوردار باشد.
 • تحصیلات قابل قبولی داشته باشد.
 • مدارک خود را از دانشگاه های خوب و معتبر دریافت کرده باشد.
 • مهارت و حرفه ای بودن، از دیگر ویژگی هایی است که یک پزشک خوب از آن برخوردار است.
 • دلسوز بیمار باشد.
 • برای وقت بیمار ارزش قائل شود.
 • تا بهبودی کامل بیمار، با او همراه باشد.
 • روش های مناسبی را برای درمان بیمار انتخاب کند.
 • هیچ جای شکی برای بیمار باقی نگذارد.
 • صاف و صادق باشد.
 • منصف باشد.
 • نگاه وسیله ای به عنوان یک منبع درآمد به بیمار نداشته باشد.
 • در دسترس بیمار باشد.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران را شناخته و می توانید به آنها مراجعه کنید و نتیجه ای فوق العاده بگیرید؛ زیرا همان طور که پیش از این گفتیم، همگی آنها متخصص بوده و از تجربه کاری نسبتا بالایی برخوردار هستند. برای انتخاب پزشک، باید تمام حساسیت و دقت خود را به خرج دهید؛ زیرا ممکن است با انجام عمل ابدومینوپلاستی توسط پزشک اشتباه، نه تنها نتیجه ای که انتظار آن را داشته اید به دست نیاید، بلکه برای سایر نقاط بدنتان نیز دردسر ساز شود.

5/5 - (1 امتیاز)

فائزه عسگری

داشتن یک برنامه غذایی و رژیم سالم می تونه کیفیت زندگیت رو به شدت بالا بره. من برای همین اینجام تا کمکت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا