تناسب اندام

جدیدترین روش لاغری با دستگاه چیست؟ معرفی 7 دستگاه لاغری جدید

در این مقاله قرار است به سراغ جدیدترین روش لاغری با دستگاه برویم. ما بهترین دستگاه لاغری موضعی که مطابق با جدیدترین فناوری های روز دنیا است را در این مقاله معرفی کردیم تا از شر چربی ها و اضافه وزن خود خلاص شوید و به راحتی به سایز دلخواه خود برسید. این روش ها بیشتر برای افرادی است که از روش های تهاجمی فراری هستند و نمی خواهند دچار عوارض استفاده از روش های تهاجمی شوند. برای آشنایی با بهترین روش لاغری موضعی با دستگاه خواندن این مقاله را از دست ندهید.

رویای لاغری برای خیلی از افرادی که چاق هستند، با استفاده از این دستگاه ها به واقعیت تبدیل میشود؛ چراکه بهترین دستگاه لاغری موضعی در این مقاله معرفی شده است و لاغری به کمک آنها، اصلا سخت و زمان بر نیست. با خواندن مزایای استفاده از این دستگاه ها، شما هم حتما به ترغیب به امتحان کردن آنها می شوید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه

جدیدترین روش لاغری موضعی با دستگاه به این صورت است که با کمک اشعه ها و الکتروتراپی، چربی های موضعی را در تمام نقاط بدن می سوزانند. این کار باعث تحریک عضلات می شود و همین امر، درمان سلولیت و کاهش چربی ها را به دنبال دارد. بخش بزرگی از این دستگاه ها متکی به علم و فناوری روز هستند که توسط متخصصان، به طور کامل بررسی شده اند تا ضرری برای فرد نداشته باشند.

جدیدترین روش لاغری موضعی با دستگاه

رژیم کالری شماری برای هر بدن چگونه است؟

انواع جدیدترین دستگاه لاغری

این دستگاه ها با اشعه ها و جریان هایی که به بدن وارد می کنند، باعث منقبض شدن ماهیچه می شوند و در این مواقع، ماهیچه برای تامین انرژی چاره ای جز سوزاندن چربی های اطرافش ندارد. ما در این لیست، جدیدترین روش لاغری موضعی با دستگاه را برای شما شرح داده ایم. بهترین روش لاغری شکم با دستگاه هایی که در این لیست معرفی کرده ایم، انجام می شوند. این دستگاه ها به هیچ وجه تهاجمی و خطرناک نیستند و همه آنها بر اساس فناوری های روز طراحی شده اند.

1. سیستم سونا

بهترین دستگاه لاغری موضعی که کمک زیادی به چربی سوزی می کند، سیستم سونای واقعی است که به صورت پرتابل دیده می شود. در این دستگاه، ابتدا با کمک یک تکه پارچه، میزان رطوبت و گرما را در هر نقطه ای از بدن که دوست دارید بالا می برد. هدف از این کار، بالا بردن میزان تعریق و سوخت ساز در بدن است که در نتیجه، باعث لاغری می شود. یکی دیگر از مزایای سیستم سونا، بهبود پوست و ایجاد درخشش در آن است.

مقاله پیشنهادی:فواید قهوه و لیمو برای لاغری چیست؟

2. اوزون درمانی

 دستگاه های تمرینی که بر پایه اوزون درمانی هستند، معمولا تحت نظر پزشک استفاده می شوند. دستگاه اوزون به فردی که از آن استفاده می نماید، کمک می کند تا به صورت جهشی، وزنشان را پایین بیاورند. این دستگاه با بالا بردن میزان متابولیسم بدن وزن، خود را کاهش دهند.

اوزون درمانی برای لاغری

روش لاغری PSs چگونه عمل می‌کند؟

3. لیزرها

لیزر های آبی و سبز، جدیدترین روش لاغری با دستگاه هستند که شکل بدن و اندام را بهبود می بخشند. این روش اصلا تهاجمی نیست و در آن از نورهای لیزر سبز و آبی که محو هستند، استفاده می شود. اگر به دنبال بهترین روش لاغری شکم با دستگاه می گردید، ما به شما استفاده از لیزر را پیشنهاد می کنیم. این روش بسیار سریع و موثر است و شما را خیلی راحت به سلامتی و کاهش وزن می رساند.

4. ویبره بدن

بهترین روش لاغری موضعی با دستگاه که تا کنون افراد زیادی از آن نتیجه گرفته اند، دستگاه ویبره است. این دستگاه با فرستادن ارتعاشات خیلی قوی به بدن، چین چروک ها و چربی ها را کاهش می دهد. ویبره با فشار آوردن به عضلات وزن را کنترل می کند و نمی گذارد بالا تر برود.

بهترین دکتر لاغری تهران چه ویژگی هایی دارد؟

5. دستگاه آر اف

لاغری بوسیله دستگاه آر اف یا درمان با کمک رادیو فرکوئنسی نوعی روش درمان غیر تهاجمی است که برای تغییر دادن شکل لایه های درونی پوست استفاده می شود. در این روش با بکار گیری از بهترین روش لاغری موضعی با دستگاه فرد کاهش وزن و چربی زیادی را تجربه می کند؛ زیرا چربی ها به طور کامل از بین می روند و حتی سلولیت هم درمان می شود. امواج رادیو فرکوئنسی دستگاه آر اف بر خلاف بقیه دستگاه ها که بیشتر بر لایه های سطحی پوست اثر دارند، بر عمیق ترین لایه پوست، یعنی درم نفوذ می کند و کاری با لایه های سطحی پوست ندارد.

لاغری بوسیله دستگاه آر اف

پودر جلبک برای لاغری چگونه باعث از بین رفتن شکم و پهلو می‌شود

نحوه عملکرد دستگاه به این صورت است که امواج رادیو فرکوئنسی با ایجاد یک فرکانس و موج در قسمت های که چربی ها تجمع کرده اند، گرما و حرارت زیادی به این نقاط وارد همین کند. همین عمل باعث می شود که چربی های بزرگ که به صورت لیپد در بدن هستند، تغیر سایز دهند. وقتی این چربی ها کوچک شدند، بدن به راحتی آنها را دفع می کند و در نتیجه وزن فرد کاهش می یابد.

 جالب است بدانید این امواج به هیچ عنوان برای بدن مضر نیستند و فقط در ناحیه ای استفاده می شوند که شما دوست دارید لاغر شود؛ پس بدون هیچ نگرانی از آن برای دفع چربی های تمام نقاط دلخواه بدنتان استفاده کنید. دستگاه آر آف علاوه بر این که چربی صورت را از بین می برد و با جمع کردن و لیفت پوست آن را جوان تر نشان می دهد، برای لاغری و کاهش سایز در نقاطی همانند موارد زیر استفاده می شود:

 • سینه زنان و مردان
 • بالاترین نقطه بازو
 • قوزک پا
 • ران
 • ناحیه باسن و لگن
 • ساق پا یا قسمت پایین پا
 • رفع غبغب
 • شکم
 • ناحیه پهلو

روش طناب زدن برای لاغری چگونه است؟

6. ماساژور

یکی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه استفاده از ماساژور محسوب می شود. این دستگاه ماساژور اشعه مادون قرمز دارد که در بازار طرفدارن زیادی را پیدا کرده است. نور مادون قرمز و نور نامرئی که در این دستگاه وجود دارد، باعث لاغری و کاهش وزن در فرد می شود. این دستگاه دقیقا همانند یک ماساژور عمل می کند که گردش خون و متابولیسم را در بدن افزایش می دهد.

 جدیدترین روش لاغری با دستگاه استفاده از ماساژور

در این روش با رسیدن اکسیژن و مواد مغذی بیشتر به بافت های بدن، رسوبات و چربی ها بوسیله خود بدن شروع به از بین رفتن می کنند و به مرور زمان تجزیه می شود. همچنین با این روش می توان درد های عضلانی بدن را تسکین داد؛ زیرا گردش خون در نقاطی که درد دارید، افزایش می یابد. این روش بهتر است به وسیله ژل انجام شود و سه تا چها بار در هفته از آن استفاده کنید.

7. صحفه ارتعاشی

در فهرست جدیدترین روش های لاغری با دستگاه حتما باید به این مورد اشاره کنیم، زیرا این دستگاه با شبیه سازی ورزش های آسان باعث تناسب اندام شما می شود. این ورزش می تواند به وسیله ارائه ورزش های ساده و آسان، در سریع ترین زمان ممکن شما را لاغر کند. اگر دوست دارید بدن شما انعطاف پذیر شود یا به عضله سازیتان کمک زیادی کند. در صورتی که به بیماری های مثل دیابت یا بیماری قلبی و مفصلی مبتلا هستید، بهتر است قبل از استفاده از این دستگاه با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

استفاده از جدیدترین دستگاه لاغری2023 چه مزایایی دارد؟

 مزیت های استفاده از روش لاغری با دستگاه فقط کاهش وزن نیست، زیرا مواردی فراتر از لاغری را در بر می گیرد و بر تمام بخش های زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت. مزایای استفاده از جدیدترین روش لاغری با دستگاه شامل موارد زیادی می شوند که ما بخشی از آنها را در این لیست آورده ایم.

مزیت های دستگاه لاغری2020 چیست
 • گردش خون را تا حدود زیادی بالا می برند که این مورد باعث بهبود عملکرد قلب و مغز و حل مشکلات پوستی می شود. همچنین درد های عضلانی بدن با این روش تسکین می یابند.
 • اگر فشاری بر روی مفاصل شما باشند، با استفاده از برخی از این دستگاه ها از بین می روند.
 • هورمون های بدن را تنظیم می کنند و به کنترل تولید آنها می پردازند این کار باعث بهبود عملکرد قسمت های مختلف بدن می شود.
 • چربی سوزی و متابولیسم را در بدن افزایش می دهند که علاوه بر کاهش وزن از بدن شما در برابر ابتلا به بیماری های که ناشی از بالا بودن میزان چربی است، محافظت می کنند.
 • با بالا بردن میزان انعطاف پذیری بدن درد ها را تسکین می دهند و برای انجام حرکات ورزشی کمک زیادی به شما می کنند.
 • مواد مغذی و معدنی بیشتر به استخوان های شما می رسانند که این امر باعث افزایش میزان تراکم استخوان های شما می شود و در مواردی درد استخوان ها با این اتفاق از بین می رود. که این اتفاق نتیجه بالا رفتن میزان گردش خون در بدن است.
مزیت های استفاده از روش لاغری با دستگاه
 • این دستگاه ها برای بیشتر افراد که مشکلی ندارند قابل استفاده هستند و خانم ها و آقایان در هر سنی می توانند از آنها استفاده کنند.
 • کسانی که سلولیت و پفک دارند، با استفاده از این دستگاه ها دیگر از شر این موارد خلاص می شوند.
 • سموم بدن به کلی دفع می شوند.
 • شما با استفاده از این دستگاه ها هیچ دردی احساس نمی کنید.
 • هیچ کدام از این دستگاه ها تهاجمی نیستند و می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.
 • بعد از بکار گیری از این دستگاه ها شما افزایش وزن چشم گیری در خود مشاهد می نمایید که این موضوع حس نشاط و اعتماد به نفس را به شما بر می گرداند.
 • این دستگاه ها به هیچ عنوان پوست شما را شل و افتاده نمی کنند و حتی برخی از آنها با سفت کردن پوستتان و رفع غبغب به جوانسازی پوست شما می پردازند.
دستگاه های لاغری چربی سوزی و متابولیسم را در بدن افزایش می دهند

پیشگیری از چاقی پس از استفاده از دستگاه لاغری

برخی از افراد این تصور اشتباه را دارند که تاثیرات این دستگاه ها برای یک مدت طولانی همراه آنها می ماند. البته این تصور اشتباه نیست؛ زیرا این چربی ها به هیچ عنوان بر نمی گردند؛ اما ممکن است با برخی از عادت های غلط مانند پر خوری چربی های جدیدی به جای چربی های سوخته شده در بدن شما جمع شوند و بازهم افزایش وزن پیدا کنید.

پس برای همین ما می گوییم همیشه باید به دنبال یک سبک زندگی سالم و اصولی باشید. استفاده از یک رژیم غذایی درست و متنوع علاوه بر این که مواد مغذی سالمی به بدن شما می رساند نمی گذارد، شما دچار افزایش وزن شوید. همچنین وقتی در طول روز ورزش کنید، ضمن این که بدن شما سالم می ماند، کالری سوزی در بدنتان اتفاق می افتد که از بالا رفتن وزنتان جلوگیری می کند.

پیشگیری از چاقی پس از استفاده از دستگاه لاغری

راه های زیادی وجود دارد که بعد از استفاده از جدیدترین دستگاه های لاغری با استفاده از آنها دیگر چاق نشوید و بیشتر آنها در رابطه با پیروی از یک رژیم غذایی سالم هستند و این موارد را در بر می گیرند:

 • ما در کل دو نوع چربی خوب و بد داریم و جالب است که بدانید همه چربی ها بد نیستند. بر اساس تحقیقاتی که در سال 2017 صورت گرفت، متخصصان به این نتیجه رسیدند که اگر چربی های رژیمی سالم را استفاده و چربی های بد و اشباع را حذف کنید، تا حد زیادی کلسترول شما کاهش می یابد و در نتیجه، دیگر در خطر چاقی نیستید.
 • غذاهای فرآوری شده، نخورید؛ زیرا میزان قند و چربی در آنها بسیار زیاد است و باعث چاقی شما می شوند. این غذا ها شما را به سوی پر خوری سوق می دهند.
 • در وعده های غذایی خود از سبزیجات و میوه ها بیشتر استفاده کنید. اگر بشقاب خود را پر از سبزیجات کنید، دیگر میلی به خوردن غذا های پرکالری و ناسالم ندارید. این کار نمی گذارد شما چر خوری کنید؛ زیرا میوه ها و سبزیجات سرشار از فیبر هستند و شکمتان زود پر می شود و تا مدت طولانی احساس گرسنگی نکنید.
 • غذا های که فیبر زیاد دارند مصرف کنید. سبزیجات، میوه ها و برخی از حبوبات سرشار از فیبر هستند. بر اساس آمار در سال 2012 کسانی که به مدت دوازده هفته روزی 3 بار مکمل فیبر کمپلکس خوردند، حدود 5 درصد از وزنشان از بین رفت.

اهمیت پیشگیری از چاقی موضعی

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بگوییم که چاقی موضعی چیست؟ چاقی موضعی در واقع به تجمع بیش از حد چربی در بدن می گویند. در دنیای امروز چاقی را مهمترین عامل بسیاری از بیماری ها می دانند؛ زیرا چاقی در نهایت باعث بروز بیماری های همانند مشکلات قلبی و عروقی، قند خون، بالا رفتن فشار و آرتروز می شود. بیماری های صعب العلاج، سرطان و مرگ زودرس از دیگر مشکلات ناشی از چاقی هستند.

افرادی که دچار چاقی موضعی هستند، علاوه بر این که استاندارد های یک بدن سالم را ندارد، بدلیل نداشتن تحرک، نشاط و شادابی در آنها دیده نمی شود. چاقی به مرور زمان احساس اعتماد به نفس را از بین می برد و حس نارضایتی از خود را در افراد افزایش می دهد؛ پس به همین دلیل پیشگیری از چاقی موضعی اهمیت زیادی دارد.

اهمیت پیشگیری از چاقی موضعی

قبلا چاقی بیشتر در کشور های مرفه و پر در آمد دیده می شد؛ اما در دنیای امروز حتی بر خی از افرادی که در کشور های فقیر هم زندگی می کنند، چاق هستند و این آمار متاسفانه در جهان رو به افزایش است. به نظر متخصصان افراد چاق هم از لحاظ روانی و هم جسمی دچار بیماری می شوند که این گونه افراد باید برای کنترل وزن یا کاهش آن از جدیدترین روش لاغری با دستگاه استفاده کنند.

برای رفع مشکل چاقی موضعی ابتدا باید بدانید که آیا چاق هستید یا خیر. به این منظور در بیشتر اوقات از بی ام آی یا همان شاخص توده بدنی استفاده می کنند. در این روش قد را به توان دو می رسانند یعنی آن را سانتی متر به متر تغییر می دهند و سپس آن را به میزان وزن تقسیم می نمایند. اگر عدد بدست آمده از 30 بیشتر باشد، به این نتیجه می رسند که فرد دچار چاقی و اضافه وزن است و باید به دنبال یک روش درمان برای چاقی باشد که ما بهترین روش لاغری موضعی با دستگاه را در این مقاله معرفی کردیم که همه افراد از آن استفاده کنند.

بهترین دستگاه لاغری موضعی چیست

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، در مورد جدیدترین روش لاغری با دستگاه سخن گفتیم و راه های پیشگیری از چاقی پیش از استفاده از دستگاه لاغری را به شما آموزش دادیم. اکنون که فهمیدید چرا پیشگیری از چاقی موضعی اهمیت دارد باید بیشتر به سلامتی و وزن خود توجه کنید. در اینجا متوجه شدید که بهترین دستگاه لاغری موضعی چیست، چه مزایایی دارد و چگونه با از آنها، می توانید یک کاهش وزن اصولی را تجربه نمایید.

خواندن این مقاله کمک زیادی با آشنایی شما بهترین روش لاغری موضعی با دستگاه می کند؛ اما فراموش نکنید که در کنار استفاده از این دستگاه ها، باید رژیم غذایی خود را رعایت کنید و از رفتار های ناسالم مثل پرخوری یا خوردن غذاهای پر کالری دور بمانید و حداقل در روز کمی ورزش نمایید تا بعد از استفاده از این دستگاه ها، چاقی دوباره به سراغ شما نیاید.

5/5 - (1 امتیاز)

فائزه عسگری

داشتن یک برنامه غذایی و رژیم سالم می تونه کیفیت زندگیت رو به شدت بالا بره. من برای همین اینجام تا کمکت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا