تناسب اندامزیبایی

4 ورزش برای چاقی صورت که بیشترین تاثیرگذاری را دارند!

با ورزش برای چاقی صورت آشنایی دارید؟ همانگونه که ورزش می‌تواند در لاغری، چاقی و تقویت عضلات صورت تاثیر گذار باشد، می‌تواند در چاقی صورت و برجسته سازی گونه‌ها نیز تاثیر گذار باشد. در واقع صورت‌های پر زیبایی حقیقی چهره افراد را بیشتر آشکار کرده و در شادابی پوست آن‌ها نیز تاثیر گذار خواهد بود. راه‌های متعددی برای حجم بخشیدن به صورت وجود دارد. برای مثال مصرف قرص، رژیم غذایی مخصوص و تزریق ژل یا چربی از جمله روش‌هایی می‌باشد که به کمک آن‌ها می‌توان صورت را پر و چاق نمود. اما روش دیگری که برای حجم دادن به صورت‌های لاغر وجود دارد که بسیار موثر هم می‌باشد، انجام ورزش برای چاقی صورت است. در واقع باید گفت که حرکات ورزشی مخصوصی وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌تواند تا حد قابل قبولی صورتان را پر کنید.

ما در این مقاله قصد داریم درباره ورزش چاقی صورت در یک هفته بیشتر صحبت کنیم و بهترین حرکات ورزشی برای پر کردن صورت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس اگر به هر دلیل صورت لاغری دارید، تا انتها این مقاله با ما همراه و با بهترین ورزش برای چاقی صورت آشنا شوید.

تاثیر ورزش بر چاقی صورت

ورزش برای چاق شدن صورت یک روش مناسب و بدون عوارض است. در واقع انجام تمرینات مختلف و ماساژ دادن صورت، میزان گردش خود در این ناحیه را می‌دهد. علاوه بر این تخلیه لنفاوی نیز بهبود پیدا کرده و تنش‌ها نیز کاهش پیدا می‌کنند. انجام مرتب و مستمر ورزش های صورت برای چاقی علاوه بر این که به صورت حجم می‌دهد در کاهش چین و چروک و از بین بردن خطوط ریز صورت نیز بسیار اثر گذار خواهد بود. از دیگر اثرات مثبت حرکات ورزشی برای چاقی صورت می‌توان به مواد ذیل اشاره کرد. برای شناخت روش های دیگر چاق شدن صورت به مقاله چاقی صورت مراجعه کنید.

 1. تقویت عضلات صورت
 2. از بین رفتن خط گردن
 3. متقارن سازی صورت
 4. افزایش اعتماد به نفس و ایجاد حس خوش
 5. جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست

مقاله پیشنهادی:صبحانه های چاق کننده صورت که تاثیر فوق‌العاده ای خواهند داشت

معرفی ورزش برای چاقی صورت

حال در این بخش از مقاله ورزش برای چاقی صورت با تصویر در اختیارتان قرار می‌دهیم تا با حرکات ورزشی چاق کننده و شیوه صحیح اجرا آن‌ها آشنا شوید. توجه داشته باشید که به طور کلی ورزش‌های مربوط به صورت شامل تمرینات ورزشی(برای انجام این تمرینات غالبا به شخص به استفاده از دست‌هایش نیازمند خواهد بود) و یوگا می‌باشد.

ورزش صورت برای چاقی

با نگهداری آب برنج خیس شده، می‌توان از خواص مفید آن که شامل ویتامین می‌باشد، استفاده کرد. در این بلاگ با خواص آب برنج برای چاقی صورت آشنا شوید

موثر‌ترین ورزش صورت برای چاقی عبارت است از:

1. ورزش دادن حلقه‌های چشم

 برای انجام این ورزش برای چاقی صورت، ابتدا به کمک انگشتان گوشه داخلی چشم را به مدت ۳۰ ثانیه خیلی آرام فشار دهید. بعد انگشتانتان را دور چشم حرکت دهید گویی یک دایره فرضی دور چشم‌هایتان رسم می‌کنید. این کار را 30 ثانیه انجام دهید و بعد آن را در جهت مخالت مجددا تکرار کنید. این ورزش چاقی صورت برای ناحیه اطراف چشم بسیار موثر بوده و به کاهش فشار چشم نیز کمک می‌کند.

ورزش چاق شدن صورت در یک هفته

2. ورزش دادن ابروها

 یکی از انگشتانتان را در قسمت داخلی ابرو قرار داده و بعد به آرامی آن انگشت را به سمت بیرون بکشید و برای چند لحظه به شقیقه‌هایتان فشار وارد کنید. پس از انجام این حرکت به مدت 30 ثانیه ضربه‌های آرامی را به استخوان گونه و به گوشه داخلی چشم خود وارد کنید. این ورزش برای چاقی صورت، علاوه بر پر کردن زیر ابرو، باعث افایش گردش اکسیژن در این ناحیه نیز می‌شود.

خواص بادام درختی برای چاقی صورت و تاثیر آن بر زیبایی!

ورزش چاقی صورت

3. ماساژ دادن‌ صورت به سمت بالا

 همانطور که اشاره کریم ماساژ عضلات گونه، پیشانی، چانه و … یک ورزش برای چاقی صورت محسوب می‌شود. ماساژ دادن صورت به سمت بالا علاوه بر این که در چاقی صورت می‌تواند تاثیر گذار باشد، از پیری و افتادگی پوست هم تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد. فراموش نکنید که این کار باید به آرامی و با تمرکز بالا انجام شود. برای ماساژ صورت کافی است به کمک نوک انگشتان دست، در پایین نواحی مختلف صورت مثل گونه‌ها و یا پیشانی قرار داده و بعد آن را را به آرامی به سمت فشار دهید. این کار را از کنار چانه شروع کنید و بعد از ماساژ دادن هر قسمت، دستتان را از روی آن قسمت از صورت برداشته و آن را چند سانتی‌متر بالاتر قرار دهید و دوباره همان حرکت را تکرار کنید. دقت کنید که نباید انگشتان خود را روی صورتتان بکشید بلکه باید عضلات را به سمت بالا هدایت کنید. این حرکت را به صورت همزمان برای هر دو طرف صورت اجرا کنید. برای کسب نتیجه مطلوب از این ورزش برای چاقی صورت، آن را روزانه بین 20 الی 30 دقیقه انجام دهید. در مقاله ماساژ صورت برای چاقی می توانید با روش های بیشتر ماساژ آشنا شوید.

بهترین ورزش برای چاقی صورت

4. انجام یوگا صورت

 ورزش یوگا برای چاقی صورت از جمله تمریناتی می‌باشد می‌توان آن را در هر مکانی اجرا نمود. کافی است موارد یوگا را روزی یک یا دو بار در جلوی یک آینه انجام دهید تا پس از گذشت یک الی دو ماه شاهد پر شدن صورتتان باشید. تمرینات مربوط به یوگا صورت عبارت است از:

شگفت‌زده نشان دادن صورت

 زمانی که از یک اتفاق متعجب می‌شوید، صورتتان به حالت خاصی در می‌آید. برای مثال چشم‌ها تا حد ممکن باز شده و گرد می‌شوند. یکی از حرکات مربوط به یوگا صورت برای چاق شدن، گرد کردن چشم‌ها می‌باشد. برای انجام آن سعی کنید چشم‌ها را کاملا باز کرده و تا زمانی که می‌توانید حالت خود را حفظ نمایید. برای روز‌های اول سعی کنید که حالت چشم‌‌ها را برای 10 ثانیه حفظ کنید و بعد این زمان را به 20 ثانیه افزایش دهید. این ورزش برای چاقی صورت، باعث باد کردن عضلات اطراف چشم‌‌ و پیشانی و پر شدن این نواحی خواهد شد.  

ورزش برای چاقی صورت با تصویر

آرگان، یکی از عوامل موثر در چاقی صورت است. در این بلاگ با خواص روغن ارگان برای چاقی صورت آشنا شوید

باد کردن لپ‌ها از ورزش های چاقی صورت

 یکی دیگر از حرکات ورزش یوگا برای چاقی صورت باد کردن لپ‌ها می‌باشد. برای انجام این حرکت کار بسیار ساده‌ای در پیش دارید. در واقع کافی است دهان خود را از هوا اتاق پر کرده و تا زمانی که می‌توانید حالت خود را حفظ کرده و لپ‌های خودتان را به صورت باد کرده نگه دارید. فراموش نکنید که پیش از باد کردن لپ‌ها نفس عمیق بکشید تا بتوانید این حرکت را در زمان طولانی‌تری انجام دهید. زمانی که لپ‌هایتان را باد کردید، هوا را از لپی به لپ دیگر منتقل کنید. این حرکت باعث تقویت عضلات لپ و از بین رفتن خطوط لبخند می‌شود. این حرکت را روزانه چندین بار تکرار کرده و بین حرکات استراحت کنید.

باد کردن لپ‌ها از ورزش های چاقی صورت

نیشگون گرفتن از حرکات ورزشی برای چاقی صورت

 جالب است بدانید که نیشگون گرفتن نقاط مختلف صورت بخصوص لپ‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای  چاق شدن صورت و برجسته سازی گونه‌ها خواهد بود. شما می‌توانید هر دو طرف صورت را از کنار فک تا زیر چشم‌ها به آرامی نیشگون بگیرید. برای انجام این کار باید از بند اول انگشت شست و انگشت اشاره کمک بگیرید و عضلات صورت را بین این دو انگشت قرار داده و فشار دهید. نیشگون گرفتن را  ۲ الی ۳ دقیقه ادامه دهید تا گردش خون را در صورتتتان بالا برود.

نیشگون گرفتن از حرکات ورزشی برای چاقی صورت

آیا مصرف قرص ب کمپلکس برای چاقی صورت مفید است؟ این بلاگ را در این راستا مورد مطالعه قرار دهید

غنچه کردن لب‌ها

 این یک حرکت بسیار ساده است که می‌تواند در طول روز چندین بار تکرار کنید. برای انجام آن لب‌های خود به شکل O دربیاید مشابه زمانی که می‌خواهید شخص را ببوسید. برای 30 ثانیه در این حالت باقی بمانید و  در ادامه  به کمک انگشتان دست گونه‌هایتان را با ملایمت به سمت بالا حرکت دهید.

ورزش یوگا برای چاقی صورت

لبخند زدن عمیق

 لبخند زدن نیز یکی از حرکات یوگا صورت برای چاقی صورت محسوب می‌شود. البته زمانی این حرکت تاثیر گذار خواهید بود که لبخندتان به قدری عمیق باشد که بیشترین تعداد  ممکن از دندان‌هایتان دیده شود. زمانی که لبخند زدید حالت خود را حفظ کرده و بعد نوک انگشتتان را روی خط لبخند قرار داده و به صورت دورانی و به سمت بالا حرکت دهید. این حرکات ورزشی برای چاقی صورت و پر گردن گونه‌ها بسیار موثر خواهد بود.

یوگا صورت برای چاقی صورت

کشش چانه

 حرکت دیگری که می‌توانید برای یوگا صورت انجام دهید، کشش چانه است. برای انجام این حرکت نوک زبانتان را به بالاترین نقطه ممکن لب بالایی برسانید. با انجام این کار از افتادگی چانه جلوگیری خواهید کرد و ظاهری گرد و متناسب را به وجود خواهد آورد. حرکرت دیگری که می‌توانید برای کشش چانه انجام دهید این است که سرتان را به عقب برگردانده و به گونه‌ای که چانه به سمت سقف یا آسمان قرار بگیرد. این حرکت حرکت علاوه بر پر کردن صورت، از علائم اولیه پیری در ناحیه چانه و گردن نیز جلوگیری میکند.

کشش چانه برای چاقی صورت

مصرف جوانه گندم برای چاقی صورت یکی از راه هایی است که می‌توانید صورتی پر داشته باشید! این مقاله نیز در این راستا، اطلاعات شما را افزایش خواهد داد.

مدیتیشن

 مدیتیشن می‌‌تواند بسیاری از مشکلات جسمی بدن را برطرف کند. یکی از اثرات مدیتیشن چاق شدن صورت می‎باشد. انجام این کار بسیار راحت بوده و  تنها کافی است که شما چشم‌هایتان را ببندید و بر روی نقطه‌ای بین دو ابروی خود تمرکز کرده و لبخند بزنید. انجام مدیتیشن به آرامش عضلات گونه کمک کرده و از نازک شدن عضلات آن‌ها جلوگیری خواهد کرد.

مدیتیشن برای چاقی صورت

سخن پایانی

در این مقاله از مجموعه مقالات لنداسپا، انواع ورزش چاق شدن صورت در یک هفته را در اختیار شما قرار دادیم. یکی از روش‌های پر کردن و حجم بخشیدن به صورت برای نمایان شدن زیبایی، تقویت عضلات صورت و همچنین شادابی و جوانی پوست، انجام حرکات ورزشی می‌باشد. در واقع همانطور که مطالعه فرمودید، حرکات ورزشی مخصوصی برای صورت وجود دارد که با انجام مرتب آن را در دراز مدت می‌توانید شاید چاق شدن صورتتان باشید. فراموش نکنید که برای کسب نتیجه مطلوب و سریع، بهتر است در کنار انجام ورزش برای چاقی صورت ، رژیم غذایی مناسبی را هم در پیش بگیرد. توصیه می‌شود که برای کسب برنامه غذایی اصولی با کارشناسان تغذیه مشورت نمایید.

امیدواریم اطلاعات مفیدی را در رابطه با ورزش چاق شدن صورت در یک هفته تقدیمتان کرده باشیم. خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

4.3/5 - (15 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

‫4 دیدگاه ها

 1. درود ،خیلی مفید و عالی ،ازتون سپاسگزارم بخاطر محتوای عالی سایتتون واین مطلبم عرض کنم که حُسن و وجه متمایزی که سایت شما عزیزان داره اینهست که زود به زود مطالب و تحقیات جدیدی رو برای علاقه مندان ارائه میکنید،،این نشون میده خیلی با انگیزه و با انرژی هستید،،ممنون از سایت خوبتون خداقوت🙏🌹🌷

  1. سلام و وقت بخیر
   خوشحالیم که مطالب مفید بوده واستون. ممنون از همراهی و اظهار نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا