سلامتسلامت جنسی

بهترین دکتر واریکوسل در تهران – لیست 10 تایی سال 1402

واریکوسل یکی از بیماری های مردانه است که ممکن است خیلی از افراد به آن دچار شوند. در این بیماری، بیضه سمت چپ و گاهی مواقع بیضه سمت راست مردان دچار عارضه ای می شود که شاید مشکلات زیادی برای آنها به وجود بیاورد. به همین دلیل هم بهتر است این افراد به سراغ بهترین دکتر واریکوسل در تهران می روند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن، از این عارضه خلاص شوند. خوب است بدانید که بیشتر از 40 درصد مواقع، این عارضه در مردان بالغ به وجود می آید و خیلی کم می شود که این بیماری در پسران کمتر از 15 سال دیده شود.

واریکوسل چیست و به چه علت به وجود می آید؟

قبل از این که بهترین دکتر واریکوسل تهران را به شما معرفی کنیم، بهتر است اطلاعات کاملی درباره این بیماری به دست بیاورید و بدانید که چرا این عارضه در مردان به وجود می آید. یکی از مهمترین دلایلی که می گوییم باید در سریع ترین زمان ممکن، حتما به دکتر جراحی برای واریکوسل در تهران مراجعه کنید، این است که شاید این بیماری باعث بروز ناباروری در آقایان شود.

در کیسه بیضه آقایان، واریکوسل به شکل یک رگ وجود دارد که اغلب مواقع در بیضه سمت چپ است. زمانی که فردی به این بیماری مبتلا می شود، دریچه وریدی در کیسه بیضه او از کار می افتد و در نتیجه، گردش خون این ناحیه به سمت قلب کاهش یافته و خون در این بخش جمع می شود. در نتیجه این امر، در ناحیه بیضه مردان تورم به وجود می آید که این امر می تواند منجر به کوچک شدن بیضه و یا حتی ناباروری شود.

بهترین متخصص داخلی مشهد چه کسی است؟ لیست 10 تایی 1402

از سوی دیگر، این بیماری می تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید. به طور کلی، هنوز علت دستی برای بروز این مشکل مشخص نشده است، اما به نظر می رسد که مهمترین عامل به وجود آورنده این بیماری، چاقی مفرط باشد. به علاوه، گفتیم که این بیماری بیشتر در مردان بین سنین 15 تا 30 ساله به وجود می آید.

واریکوسل چیست و به چه علت به وجود می آید

با توجه به این فاکتورها، به احتمال زیاد متوجه شدید که بیماری واریکوسل داشت می تواند برای آقایان خطرناک باشد. زمین هم اگر مرد مجردی به این بیماری مبتلا شود، باید از قبل از ازدواج را درمان کند. زیرا اگر برای درمان آن دیرتر به سراغ بهترین دکتر واریکوسل در تهران برود ممکن است اثرات شدیدتری روی اسپرم ها بگذرد و موجب ناباروری دائمی شود.

روش های تشخیص واریکوسل در مردان

قبل از این که به دکتر واریکوسل در تهران مراجعه کنید باید علائمی داشته باشید تا بتوانید با توجه به آنها، این بیماری را تشخیص دهید. به طور کلی، گاهی مواقع این بیماری علائم خاصی ندارد و شاید فرد تا تشدید آن، متوجه نشود که به واریکوسل مبتلا است. مهمترین علائمی که با استفاده از آن ها می توان متوجه شد که فردی واریکوسل دارد یا خیر، شامل موارد زیر می شوند.

• احساس درد شدید در ناحیه شکم یا بیضه
• تغییر اندازه ظاهری بیضه
• به وجود آمدن تورم در ناحیه بیرونی بیضه
• پیچ خوردگی شهرک های داخل اسکروتوم

روش های تشخیص واریکوسل در مردان

یکی از ابتداعی ترین دغدغه های والدینی که صاحب فرزند پسر می‌شوند ختنه کردن فرزند می‌باشد. برای همین ما بلاگ بهترین دکتر ختنه در تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

تشخیص واریکوسل از طریق سونوگرافی

برخی مواقع، این امکان وجود دارد که هیچ یک از علائم بالا را نداشته باشید و باز هم به واریکوسل مبتلا به شوید. یکی از بهترین روش هایی که پزشک می تواند مطمئن شود که آیا به این عارضه مبتلا هستید یا خیر، از طریق سونوگرافی است. فقط کافی است که به بهترین دکتر واریکوسل در تهران مراجعه کنید تا مطمئن شوید که این سونوگرافی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد تا مطمئن شوید که آیا به ویروس مبتلا هستید یا خیر.

تشخیص واریکوسل از طریق سونوگرافی

معرفی بهترین دکتر واریکوسل در تهران

با توجه به اطلاعاتی که در بالا در اختیار شما قرار دادیم، به احتمال زیاد تاکنون متوجه شدید که این بیماری تا چه حد می تواند خطرناک باشد. به همین دلیل هم به محض مشاهده هر یک از علائم آن، حتما به سراغ بهترین جراح واریکوسل در تهران بروید تا در سریع ترین زمان ممکن، این بیماری در شما درمان شود. در این بخش، فهرستی آماده کرده ایم که در آن می توانید یک دکتر خوب برای واریکوسل در تهران را پیدا کنید.

۱. دکتر فرشاد نامداری

بی دلیل نیست که دکتر فرشاد نامداری را به عنوان بهترین جراح واریکوسل در تهران می شناسند. دکتر فرشاد نامداری جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار مردان و جراح پیوند کلیه است و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی را کسب کرده است. عضویت در هیات علمی دانشگاه ، عضویت در انجمن اورولوژی اروپا و تالیف 36 مقاله بین المللی، 5 مقاله داخلی و ترجمه 8 جلد کتاب در زمینه اورولوژی، بخشی از دستاوردهای ایشان می باشد. دکتر فرشاد نامداری دارای 15 سال سابقه جراحی موفق است و چهره ماندگار جراحی پیوند کلیه دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. دکتر نامداری جراحی واریکوسل را به روش میکروسرجری انجام می دهد و نشانی مطب ایشان به شرح زیر است:

تهران ،خیابان ولیعصر (عج)، ۵۰۰ متر پایین تر از میدان ونک، جنب پل همت، بن بست سیدالشهدا، پلاک ۸، واحد ۱

تلفن:  ۰۲۱۸۸۷۷۶۸۰۱

تلفن همراه: ۰۹۱۰۷۵۸۵۳۵۸

دکتر فرشاد نامداری

۲. دکتر سید امین میرصادقی

بدون شک می توان گفت که دکتر سید امین میرصادقی به عنوان بهترین دکتر واریکوسل تهران شناخته می شود که در زمینه ارولوژی شهرت بسیار زیادی دارند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید دکتر میرصادقی تنها متخصص ارولوژی ایرانی هستند که موفق به دریافت مدال المپیک زیست شناسی شده اند.

می توان با اطمینان گفت که دکتر میرصادقی یکی از بهترین پزشکانی هستند که شما می توانید برای درمان واریکوسل به ایشان مراجعه کنید. به علاوه، دکتر میرصادقی یکی از پنج پزشک ایرانی هستند که موفق شدند طرح پزشکی خود را در بیمارستان بقیه الله تهران بگذرانند. به طور کلی، دکتر سید امین میرصادقی یکی از پزشکان نخبه به شمار می روند که می توان ایشان را به عنوان بهترین دکتر جراح واریکوسل در تهران شناخت.

۳. دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی نیز یکی دیگر از بهترین پزشکانی هستند که در زمینه جراحی واریکوسل سابقه بسیار خوبی دارند. این پزشک فوق العاده دارای فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی هستند که سابقه خیلی خوبی در این زمینه دارند و هم عمل واریکوسل را به بهترین شکل ممکن برای آقایان انجام می دهند. به علاوه، دکتر عاملی یکی از اعضای بنیاد ملی نخبگان نیز هستند.

دکتر مجتبی عاملی جراح واریکوسل در تهران

مقاله پیشنهادی ما در این بخش : از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم یا جوش تناسلی

۴. دکتر احمدرضا رفعتی

اگر همچنان به دنبال یک دکتر خوب برای واریکوسل در تهران هستید، باید دکتر احمدرضا رفعتی را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک متخصص در زمینه جراحی واریکوسل و هرگونه بیماری مربوط به مجاری ادراری و ناباروری آقایان، تخصص بسیار خوبی دارند. همچنین اگر علاوه بر واریکوسل، به بیماری های قلبی کلیوی نیز مبتلا بودید، دکتر رفعتی می توانند با استانداردهای روز جهان، شما را درمان کنند.

دکتر احمدرضا رفعتی دکتر خوب واریکوسل در تهران

۵. دکتر سید حمیدرضا هاشمی فرد

یکی دیگر از پزشکان فوق العاده در زمینه درمان واریکوسل در آقایان، دکتر سید حمیدرضا هاشمی فرد هستند. این پزشک حاذق دارای بورد تخصصی رادیولوژی و انکولوژی از دانشگاه شهید بهشتی هستند و یکی از مهمترین اعضای انجمن سرطان ایران به شمار می روند. به علاوه، دکتر هاشمی فرد عضو انجمن مدیکال انکولوژی اروپا و انجمن کلینیکال انکولوژی ایران نیز هستند.

۶. دکتر سید شهاب الدین ایزدی

اگر به دنبال بهترین دکتر جراح واریکوسل در تهران هستید، باید دکتر سید شهاب الدین ایزدی را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک فوق العاده با حوصله و ظرافت خیلی زیاد، واریکوسل را در شما درمان می کنند. به همین دلیل هم اگر هرگونه بیماری مردانه داشته باشید، فقط کافی است که به مطب دکتر ایزدی مراجعه کنید.

۷. دکتر محمد رضا مسجد جامعی

فهرست بهترین دکتر جراحی واریکوسل در تهران را با دکتر محمدرضا مسجد جامعی ادامه می دهیم. این پزشکی فوق العاده با تخصص در زمینه بیماری های اورولوژی و کلیوی مردانه، تشخیص فوق العاده ای دارند و می توانند در سریع ترین زمان ممکن، واریکوسل را در شما را درمان کنند. به علاوه، دکتر مسجدجامعی دارای دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی نیز هستند.

۸. دکتر احسان اطرج

دکتر احسان اطرج دارای تخصص کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ فوق تخصصی آندرولوژی ناتوانی جنسی و ناباروری هستند و در رشته تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند.

این پزشک ماهر در رشته فلوشیپ فوق تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز فارغ التحصیل شده اند و به عنوان اولین پزشک فوق تخصصی اورولوژی ایران شناخته می شوند. دکتر احسان اطرج یکی از اعضای انجمن اورولوژی ایران و اروپا و انجمن ناباروری ایران و اروپا هستند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که ایشان بهترین دکتر برای جراحی واریکوسل هستند.

دکتر احسان اطرج بهترین دکتر واریکوسل در تهران

آیا ممکن است یک بیماری با زگیل تناسلی اشتباه گرفته شود؟ توصیه میکنیم بلاگ بیماری هایی که با زگیل تناسلی اشتباه گرفته میشوند را حتما بخوانید.

۹. دکتر محمدرضا صفری نژاد اقدم

بهترین دکتر واریکوسل در تهران که در این بخش به معرفی ایشان می پردازیم، دکتر محمدرضا صفری نژاد اقدم هستند که سابقه بسیار طولانی در زمینه جراحی واریکوسل و بیماری های کلیوی دارند. علاوه بر این، می توانید برای درمان بیماری های دیگری مانند ناباروری و مجاری ادراری تناسلی نیز به ایشان مراجعه کنید.

۱۰. دکتر علیرضا قدیان

در نهایت، فهرست بهترین دکتر واریکوسل تهران را با دکتر علیرضا قدیان به پایان می رسانیم. این پزشک فوق العاده با سال ها مهارت در زمینه بیماری های کلیوی و مجاری ادراری و تناسلی، توانسته اند رضایت تعداد زیادی از بیماران خود را به دست بیاورند. دکتر قدیان، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی هستند.

مراقبت های بعد از جراحی واریکوسل

بعد از این که با بهترین دکتر برای جراحی واریکوسل آشنا شدید، نوبت به آن می رسد که درمان را شروع کنید. پزشک متخصص بعد از معاینه شما، جراحی واریکوسل را آغاز می کند. با این حال، فقط مراجعه به یک دکتر خوب برای واریکوسل در تهران کارساز نیست و برای رسیدن به بهترین نتیجه و درمان این بیماری، باید حتما مراقبت های بعد از این عمل را رعایت کنید. برخی از مهم ترین مراقبت های بعد از جراحی واریکوسل، عبارت اند از:

• پرهیز از برقراری رابطه زناشویی تا دو هفته بعد از جراحی و روزه
• پرهیز از برداشتن وسایل سنگین به مدت دو الی سه روز بعد از جراحی واریکوسل
• عدم انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین به مدت دو هفته بعد از عمل
• مصرف مایعات از 8 ساعت بعد از جراحی
• استحمام تا دو روز بعد از جراحی واریکوسل

عوارض انجام عمل واریکوسل

در صورتی که به واریکوسل مبتلا باشید، باید به پزشک متخصص برای درمان مراجعه کنید. به همین دلیل هم اگر به سراغ بهترین دکتر واریکوسل در تهران بروید، می توانید مطمئن باشید که تا حد امکان، عوارضی شما را تهدید نخواهد کرد.

عوارض انجام عمل واریکوسل

با این حال، ممکن است خیلی از این عوارض در بسیاری از افرادی که این عمل را انجام می دهند، به وجود بیاید که کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز، از بین می روند. با این حال، در صورتی که پزشک شما تخصص و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، ممکن است عوارض جدیدتری دامن گیر شما شوند. برخی از رایج ترین و نادر ترین عوارض واریکوسل عبارات اند از:

• درد
• عفونت
• زخم در ناحیه عمل
• خون مردگی در ناحیه تحت درمان
• عود واریکوسل
• هیدروسل (جمع شدن مایع اطراف بیضه)
• کوچک شدن بیضه (احتمال کمتر از یک درصد)

یکی از اصلی ترین نگرانی های مردان و زنان در جوامع امروزی، افزایش احتمال ابتلا به زگیل تناسلی است به همین دلیل بهتر است که حتما بلاگ بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران را مورد مطالعه قرار دهید.

سخن نهایی

همان طور که در این مقاله از لنداسپا مشاهده کردید، ابتلا به بیماری واریکوسل می تواند خطرات بسیار زیادی برای آقایان داشته باشد. به همین دلیل هر مردی به محض مشاهده علائم این بیماری، باید هرچه سریع تر به دنبال بهترین دکتر واریکوسل در تهران باشد. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان جراحی و درمان این بیماری را به تاخیر نیاندازید. زیرا همان طور که گفتیم، به تاخیر انداختن این بیماری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زندگی شما داشته باشد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا