پوستسلامت

بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران – لیست 10 تایی

یکی از عارضه های پوستی رایج که در بسیاری از مردان دیده می شود، زگیل تناسلی است. خوشبختانه زگیل تناسلی قابل درمان است و با مراجعه به یک پزشک متخصص و ماهر، خیلی راحت می توانید آن را درمان کنید. پس اگر شما هم به این عارضه مبتلا هستید، با این مقاله از نظر لنداسپا همراه ما باشید تا بتوانید با بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران آشنا شوید. توجه داشته باشید که اگر این مسئله را جدی نگیرید، ممکن است زگیل تناسلی گسترش پیدا کند و به عارضه های جدیدتری مبتلا شوید.

معرفی بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

با توجه به مواردی که پیش از این گفتیم، به احتمال زیاد متوجه شدید که مراجعه به بهترین فوق تخصص زگیل تناسلی در تهران تا چه حد می تواند در درمان شما تاثیرگذار باشد. پس اگر شما هم به دنبال روشی هستید تا بتوانید از این مشکل و عارضه آزاردهنده خلاص شوید، حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید تا با بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در غرب تهران و یا سراسر تهران آشنا شوید.

فتق نوعی پارگی در نواحی مختلف بدن است که نیاز به جراحی دارد.بدین منظور مقاله بهترین جراح فتق در تهران را از دست ندهید

1. دکتر فرشاد نامداری

بی دلیل نیست که دکتر فرشاد نامداری را به عنوان بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران می شناسند. دکتر فرشاد نامداری جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار مردان و جراح پیوند کلیه است و رتبه دوم کشوری بورد تخصصی اورولوژی را کسب کرده است. عضویت در هیات علمی دانشگاه، عضویت در انجمن اورولوژی اروپا و تالیف 36 مقاله بین المللی، 5 مقاله داخلی و ترجمه 8 جلد کتاب در زمینه اورولوژی، بخشی از دستاوردهای ایشان می باشد. دکتر فرشاد نامداری دارای 15 سال سابقه جراحی موفق است و چهره ماندگار جراحی پیوند کلیه دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. نشانی مطب ایشان به شرح زیر است:

تهران ،خیابان ولیعصر (عج)، ۵۰۰ متر پایین تر از میدان ونک، جنب پل همت، بن بست سیدالشهدا، پلاک ۸، واحد ۱

تلفن:  ۰۲۱۸۸۷۷۶۸۰۱

تلفن همراه: ۰۹۱۰۷۵۸۵۳۵۸

2. دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی با مدرک فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی، تخصص و تجربه بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری های تناسلی آقایان و به خصوص زگیل دارند. ایشان دوره فوق تخصص خود را در سال ۱۳۹۷ در بیمارستان هاشمی نژاد تهران گذراندند و در حال حاضر عضو بنیاد ملی نخبگان ایران هستند. مهم ترین دلیلی که باعث شده ایشان به عنوان بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران شناخته شوند، تخصص و فرایند درمان فوق العاده ایشان است.

علاوه بر این موارد، دکتر عاملی در کنگره ها و کنفرانس های بین المللی متعدد، مقالات بسیار زیادی ارائه نموده اند. حتی تعدادی از مقالات ایشان در کشورهای مهمی مانند ایتالیا، آمریکا و انگلیس نیز ثبت جهانی شده و به چاپ رسیده اند. از این رو، شما می توانید بدون نگرانی برای درمان زگیل تناسلی و یا عفونت های مجاری ادراری مردان به ایشان مراجعه کنید.

3. پروفسور حسین کرمی

یکی دیگر از بهترین پزشک های فوق العاده مجرب و کار بلد در زمینه درمان زگیل تناسلی و جراحی واریکوسل، پروفسور حسین کرمی هستند. این پزشک متخصص در حال حاضر عضو انجمن اورولوژی اروپا، آمریکا و آسیا بوده و در دانشگاه شهید بهشتی تهران نیز به عنوان استاد فعالیت دارند.

پروفسور حسین کرمی

چندین سال است که پروفسور حسین کرمی در زمینه درمان زگیل تناسلی فعالیت می کنند و تقریباً همه مراجعه کنندگان از فرایند درمان توسط ایشان رضایت داشته اند. علاوه بر درمان زگیل تناسلی و واریکوسل، شما می توانید برای درمان بیماری های ادراری، ناباروری مردان، جراحی سنگ های ادراری و سنگ کلیه، درمان بی اختیاری ادرار و سایر موارد مرتبط به ایشان مراجعه کنید.

4. مجموعه درمان زگیل دکتر عباس انتظاری

مکان دیگری که شما می توانید برای درمان زگیل تناسلی مردان به آنجا مراجعه کنید، مطب دکتر عباس انتظاری است. دکتر انتظاری سابقه بسیار طولانی و درخشانی در زمینه درمان بیماری های مردان مانند زگیل تناسلی با استفاده از لیزر دارند. شما می توانید برای درمان بیماری هایی مانند زگیل تناسلی، زخم های تناسلی، عفونت های مقاربتی، بیماری های پوستی اندام تناسلی و جوش های آلت تناسلی به مطب دکتر عباس انتظاری مراجعه کنید.

5. دکتر بهروز فتاحی

بدون شک می توان گفت که دکتر بهروز فتاحی به عنوان بهترین دکتر زگیل تناسلی مردان در تهران شناخته می شود که در زمینه جراحی کلیه و پروستات و همچنین سنگ کلیه در مردان نیز مهارت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این، شما می توانید برای درمان و جراحی بیماری های توده های بیضه، ترمیم جراحی هایپوسپاد، درمان و جراحی کجی و انحراف آلت تناسلی، بستن لوله مردان، وسایل و موارد این چنینی به این پزشک متخصص مراجعه کنید.

دکتر بهروز فتاحی

جوش ناحیه تناسلی در زنان چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

علاوه بر همه این موارد، دکتر بهروز فتاحی در زمینه مشاوره و پیشگیری بیماران با زگیل تناسلی و درمان بیماری های ناباروری هم تخصص بسیار زیادی دارد. پس اگر شما هم به زگیل تناسلی مبتلا شدید، می توانید مطمئن باشید که دکتر بهروز فتاحی بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران به شمار می رود و به شما کمک می کند که در سریع ترین زمان ممکن از این عارضه رها شوید.

6. دکتر عیسی کریمی

دکتر عیسی کریمی به خاطر تخصص فوق العاده ای که در این زمینه دارد، می تواند به عنوان بهترین دکتر زگیل تناسلی به شمار رود و شهرت خیلی زیادی هم در تهران دارد. پس اگر شما هم به زگیل تناسلی مبتلا شده اید، فقط کافی است که با مطب این دکتر فوق العاده تماس بگیرید.

تقریبا همه بیماران این پزشک متخصص، درباره درمان بیماری های مختلف رضایت داشته اند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که این پزشک حاذق در زمینه های مختلفی فعالیت می کند و می تواند به عنوان بهترین دکتر زگیل تناسلی در مردان به شمار بیاید.

آیا ممکن است یک بیماری با زگیل تناسلی اشتباه گرفته سود؟ بلاگ بیماری هایی که با زگیل تناسلی اشتباه گرفته میشوند را حتما بخوانید.

7. دکتر بهنام صالحی

اگر همچنان به دنبال بهترین دکتر زگیل تناسلی هستید که بتوانید این بیماری را درمان کنید، دکتر بهنام صادقی هم می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این پزشک متخصص با سابقه بسیار طولانی در این زمینه، می تواند از بهترین و موثرترین روش ها برای درمان زگیل تناسلی استفاده کند. علاوه بر این موارد، شما می توانید برای درمان بیماری های دیگری مانند عفونت های جنسی و ادراری، بیماری های اورولوژی، درمان های سنگ کلیه و سایر موارد این چنینی هم به دکتر بهنام صالحی مراجعه کنید.

دکتر بهنام صالحی

8. دکتر بهزاد نخعی

بدون شک می توان گفت که دکتر بهزاد نخعی بهترین دکتر زگیل تناسلی مردان در تهران به شمار می رود که تخصص فوق العاده زیادی با سابقه درخشان در این زمینه دارند. این پزشک متخصص دارای بورد تخصصی جراحی عمومی هستند که دوره فلوشیپ جراحی کبد و گوارش خود را نیز در کشور کانادا گذرانده اند.

به علاوه، این پزشک دوره های کوتاه مدت تکمیلی جراحی غدد و جراحی سرطان را نیز در دانشگاه ها و مراکز علمی بین المللی گذرانده اند. تمام این موارد نشان می دهند که دکتر نخعی یکی از کارآزموده ترین پزشکان در زمینه درمان زگیل های تناسلی به شمار می رود. به همین دلیل اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران هستید، مطمئن باشید که دکتر نخعی می توانند کمک بسیار زیادی به شما کنند.

9. دکتر علی حاجب

در صورتی که به زگیل تناسلی مبتلا شدید و بیش از اندازه شما را اذیت می کند، بهتر است هرچه سریع تر به دنبال بهترین دکتر زگیل تناسلی تهران باشید. در میان پزشکان مختلف در این زمینه، دکتر علی حاجب با بیشتر از 12 سال سابقه برای درمان زگیل های تناسلی، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشند.

دکتر علی حاجب

این پزشک متخصص در سال 1386 از دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند و در سال 1390 هم از دانشگاه تبریز در رشته تخصص ارولوژی مدرک خود را گرفتند. دکتر علی حاجب دارای بورد تخصصی جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و ناباروری مردان هستند. به علاوه، ایشان یکی از مهمترین اعضای انجمن اورولوژی ایران و اروپا نیز به شمار می روند. از این رو، می توانید مطمئن باشید که با دلسوزی تمام، به شما کمک می کند تا از این عارضه نجات پیدا کنید.

10. دکتر کفاش نیری

فرقی ندارد که در چه زمینه ای دچار مشکل مشکل شده اید. در هر شرایط، دکتر کفاش نیری به درمان آن به شما کمک می کند. به خصوص اگر دارای زگیل تناسلی هستید، مطمئن باشید که به کمک این پزشک متخصص، می توانید در سریع ترین زمان ممکن به شیوه ای کاملا کارآمد این عارضه را درمان کنید .

همچنین مطمئن باشید که بعد از گذشت بازه زمانی و پایان یافتن طول دوره درمان، از این مشکل خلاص خواهید شد و این عارضه مجددا برای شما پیش نمی آید. تقریبا همه بیماران دکتر نیری از ایشان رضایت داشته اند و این مسئله نشان دهنده تخصص و مهارت بسیار بالای ایشان در زمینه درمان زگیل تناسلی و سایر بیماری های مردانه است.

دکتر کفاش نیری دکتر زگیل تناسلی مردان

زگیل تناسلی چیست؟

به طورکلی، زگیل تناسلی به نوعی زائده نرم و گوشتی گفته می شود که در اطراف ناحیه تناسلی افراد دیده می شود. به وجود آمدن زگیل تناسلی می تواند منجر به درد، ناراحتی و خارش زیادی در افراد شود و به همین دلیل هم شاید خیلی از افراد تا حدی این درد را احساس کنند که نتواند فعالیت های روزمره خود را انجام دهند. اینجاست که اهمیت درمان به میان می آید.

با این حال، شاید برخی از افراد فکر کنند که زگیل تناسلی نیاز به درمان ندارد. این در حالی است که عدم درمان این عارضه و گسترش آن می تواند منجر به بروز نوعی عفونت مقاربتی شود که به سایر افراد نیز سرایت پیدا می کند. از این رو، بهتر است هر چه سریع تر به دنبال روشی برای درمان زگیل تناسلی باشید. این موضوع هم برای آقایان و هم برای خانم ها پیش می آید. پس اگر می خواهید این عارضه را درمان کنید، سعی کنید به سراغ بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران بروید.

زگیل تناسلی چیست

مقاله پیشنهادی : از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم یا جوش تناسلی ؟

علامت های زگیل تناسلی کدامند؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، زگیل تناسلی دارای نوعی برآمدگی هایی است که نسبت به پوست معمولی تفاوت های زیادی دارد. اندازه زگیل تناسلی می توانند تقریبا 5 میلی متر یا حتی کمتر باشد. در این ناحیه، زگیل های گوشتی به رنگ قهوه ای به وجود می آیند که کاملا نرم هستند.

خیلی از افراد می گویند که زگیل تناسلی شباهت خیلی زیادی به گل کلم دارد. با توجه به این موارد، به احتمال زیاد متوجه شدید که اگر هر یک از این علائم را در بدن خود مشاهده کردید، باید احتمال بدهید که به زگیل تناسلی مبتلا شده اید.

با این حال، ممکن است همیشه زگیل تناسلی علائم ظاهری نداشته باشد و با شکل ظاهری آن نتوانید متوجه شوید که آیا به زگیل مبتلا شده اید یا خیر. در این شرایط، باید به علائم دیگری توجه کنید. به عنوان مثال، اگر موقع ادرار احساس سوزش و خارش و درد شدید دارید، احتمالا به زگیل تناسلی مبتلا شده اید.

چه افرادی در معرض ابتلا به زگیل تناسلی هستند؟

وقتی درباره بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران صحبت می کنیم، ممکن است برخی از افراد فکر کنند که به هیچ عنوان درگیر این عارضه نمی شوند. با این حال، باید به شما بگوییم که هر کسی ممکن است در معرض ابتلا به زگیل تناسلی قرار بگیرد. البته توجه داشته باشید که برخی از افراد شانس بیشتری برای ابتلا به این عارضه دارند و به همین دلیل هم باید اهمیت بیشتری به نکات بهداشتی بدهند. بیشترین افرادی که شانس خیلی زیادی برای ابتلا به زگیل تناسلی دارند، شامل موارد زیر می شوند.

چه افرادی در معرض ابتلا به زگیل تناسلی هستند
  • ابتلا به عفونت مقاربتی از انواع دیگر
  • داشتن رابطه جنسی با شریک جنسی که سابقه جنسی او را نمی دانید
  • داشتن رابطه جنسی محافظت نشده یا با چندین نفر
  • شروع فعالیت جنسی در سنین خیلی پایین
  • سیگار کشیدن
  • داشتن سیستم ایمنی ضعیف در اثر ابتلا به ایدز یا مصرف داروهای پیوند عضو یا شیمی درمانی

بر اساس مواردی که در بالا گفتیم، همه افرادی که در اینجا قرار می گیرند، احتمال بیشتری برای ابتلا به زگیل تناسلی دارند. از این رو، این گونه افراد باید توجه بیشتری به فعالیت های مختلف خود داشته باشند تا از این عارضه دور بمانند. در این قسمت، بهتر است این را با بهترین دکتر برای زگیل تناسلی در مردان آشنا شوند.

زگیل تناسلی چطور منتقل می شود؟

بعد از این که با بهترین دکتر زگیل تناسلی مردان در تهران آشنا شدید، ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که زگیل تناسلی از چه طریقی انتقال پیدا می کند؟ برای پاسخ، باید بگویم که این عارضه یکی از بیماری های پوستی شناخته می شود که از طریق رابطه جنسی منتقل می شود. به عنوان مثال، ممکن است در رابطه جنسی متعدد، زگیل تناسلی از آقا به خانم نیز منتقل شود و خانم هم مجبور بشود به دنبال بهترین دکتر زنان برای زگیل تناسلی در تهران باشد.

توجه داشته باشید که زگیل تناسلی فقط در قسمت های تناسلی و آلت مردان به وجود نمی آید. اگر طرفین دارای رابطه جنسی دهانی باشند، این احتمال وجود دارد که در دهان خیلی از افراد هم این زگیل ها دیده شوند. به عنوان مثال، اگر خانم ها برای زگیل تناسلی در دهان خود باشند، باید هر چه سریع تر به دنبال بهترین دکتر زگیل تناسلی زنان در تهران بگردند تا بتوانند از گسترش آن جلوگیری کنند.

انتقال زگیل تناسلی از طریق لیزر ممکن است؟ این بلاگ مهم را از دست ندهید.

آیا زگیل تناسلی درمان می شود؟

طبیعتا هر کسی که زگیل تناسلی و یا هر نوع عارضه پوستی دیگری مبتلا شود، ممکن است در ابتدا بیش از اندازه نگران باشد. از این رو، خیلی از افراد می پرسند که آیا زگیل تناسلی درمان می شود؟ برای پاسخ، باید بگویم که روش های متعددی برای درمان زگیل تناسلی وجود دارند که پزشک متخصص با توجه به شرایط شما، از بهترین روش ها استفاده می کند.

آیا زگیل تناسلی درمان می شود

علاوه بر این که گاهی مواقع، ممکن است خود شما هم بتوانید با استفاده از روش های خانگی زگیل تناسلی را درمان کنید. مهمترین نکته ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که هر چه سریع تر برای درمان آن اقدام نمایید تا بیش از اندازه گسترش پیدا نکند.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، سعی کردیم شما را با بهترین دکتر برای زگیل تناسلی مردان در تهران آشنا کنیم. همان طور که متوجه شدید، پزشکان حاذق زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که ما در این مقاله فقط به برخی از آنها اشاره کردیم. همان طور که گفتیم، زگیل تناسلی از طریق رابطه جنسی منتقل می شود و اگر خانم هم به این عارضه پوستی مبتلا باشد، باید به سراغ بهترین دکتر زگیل تناسلی زنان تهران برود. با این حال، جای خیلی نگرانی نیست و شما می توانید بعد از مراجعه به پزشک متخصص، این بیماری را درمان کنید.

سوالات متداول

آیا با استفاده از روش های خانگی می توان زگیل تناسلی را درمان کرد؟

در صورتی که زگیل تناسلی شما بیش از اندازه شدت نیافته باشد، ممکن است با استفاده از روش های خانگی هم تا حدودی بتوانید آن را کنترل کنید. با این حال، توجه داشته باشید که اگر زگیل تناسلی شما بیش از اندازه رشد کرده باشد، باید هر چه سریع تر برای جلوگیری از گسترش آن به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

آیا زگیل تناسلی قابلیت سرایت دارد؟

زگیل تناسلی جزو آن دسته از بیماری هایی شناخته می شود که از طریق رابطه جنسی منتقل می شود. بدین ترتیب، اگر فقط یکی از طرفین به این عارضه پوستی مبتلا شده باشد، به راحتی در رابطه جنسی به طرف مقابل نیز داده می شود.

برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی چه کنیم؟

روش های متعددی وجود دارند که از طریق آنها می توانید از ابتلا به زگیل تناسلی جلوگیری کنید. به عنوان مثال، سعی کنید حتما اطلاعات کافی درباره سابقه جنسی شریک جنسی خود داشته باشید. به علاوه، از داشتن روابط جنسی متعدد و محافظت نشده بپرهیزید. همچنین سعی کنید در سنین بالا فعالیت های جنسی را شروع کنید و از سیگار کشیدن دائمی نیز بپرهیزید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا