سلامت

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران | لیست 10 تایی 1402

مبتلا شدن کودکان به بیماری های گوش و حلق و بینی می تواند فوق العاده خطرناک باشد. والدین باید به محض مشاهده هرگونه علائم بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی در فرزندان خود، به فکر راهی برای درمان آن باشند. اگر در تهران زندگی می کنید، حتما تا پایان این مقاله از لنداسپا همراه ما باشید تا ببینید که بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران چه کسی است.

ممکن است به دلایل مختلفی مجبور شوید فرزند خود را نزد یکی از پزشک های موجود در این لیست ببرید. به عنوان مثال، این احتمال وجود دارد که فرزند شما دچار عفونت های گوش و حلق و بینی شده باشد. علاوه بر این، ممکن است فرزند شما موقع بازی کردن زمین خورده و بینی او آسیب ببیند. در این شرایط هم باید هرچه سریع تر او را به یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی اطفال برسانید.

لیست 10 تایی بهترین دکتر گوش و حلق و بینی کودکان در تهران

اگر فرزند شما در هر بازه سنی دچار مشکلات و بیماری های گوش و حلق و بینی شد، بهتر است او را تحت نظر یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی اطفال ببرید تا پزشک بعد از معاینه، مطمئن شود که آیا به بیماری خاصی مبتلا است یا خیر. برای انجام این کار، ما فهرستی به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید با بهترین متخصصان در این حوزه آشنا شوید و هر زمانی که خواستید، فرزند خود را نزد این پزشکان ببرید.

لیست 10 تایی بهترین دکتر گوش و حلق و بینی کودکان در تهران

1. دکتر سعید گل پروران

اولین پزشکی که در فهرست بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران به شما معرفی می کنیم، دکتر سعید گل پروران هستند. دکتر گلپروران دارای تخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت بوده و می توانند در این زمینه انتخاب بسیار خوبی برای فرزند شما باشند. پس اگر کودک شما دچار هرگونه بیماری شد و یا موقع بازی کردن دچار شکستگی بینی شد، می توانید برای درمان سریع او به دکتر گل پروران مراجعه کنید.

برای شناخت آناتومی گوش می توانید به مقاله آناتومی گوش مراجعه کنید.

2. دکتر محمد حسن شریفی موقر

از دیگر پزشکان بسیار حاذق گوش و حلق و بینی اطفال در تهران می توان به دکتر محمد حسن شریفی موقر اشاره کرد. این پزشک حرفه ای بیشتر از 32 سال تجربه در این زمینه دارند و با توجه به همین نکته به تنهایی می توان متوجه تجربه و سابقه بی نظیر ایشان شد. دکتر شریفی موقر در طی این سال های طولانی به طور کامل اطلاعات خود را به روز نگه داشته اند و با استفاده از روش های مدرن و جدید، به درمان بیماری های گوش و حلق و بینی فرزند شما کمک می کنند.

3. دکتر وارسته وکیلی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر گوش و حلق و بینی کودکان در تهران می گردید، باید دکتر وارسته وکیلی را به شما معرفی کنیم. سابقه دکتر وکیلی در این زمینه به بیشتر از 10 سال می رسد و در این دهه پرفراز و نشیب، توانسته اند همه مراجعه کنندگان را از خود راضی نگه دارند. دکتر وکیلی قدرت تشخیص بسیار خوبی دارند و به درمان فرزند شما کمک بسزایی می کنند.

دکتر وارسته وکیلی از دکترهای گوش و حلق و بینی

4. دکتر کیوان آقازاده

اگر فرزند شما در بازی زمین خورد و خونریزی شدیدی در ناحیه بینی داشت، بهتر است هرچه سریع تر او را به مطب دکتر کیوان آقازاده برسانید. دکتر کیوان آقازاده دارای نزدیک به 20 سال تجربه در این زمینه هستند و با تخصص و دانش بسیار زیاد خود به درمان فرزند شما کمک می کنند. دکتر آقازاده تخصص گوش، حلق، بینی و همچنین جراحی سر و گردن را دارند و به همین دلیل هم در این حوزه یکی از بهترین ها به شمار می روند.

مقاله پیشنهادی: بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران

5. دکتر مسعود متصدی زرندی

ما به این خاطر دکتر مسعود متصدی زرندی را به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران معرفی کرده ایم که تقریبا همه مراجعه کنندگان از ایشان رضایت بسیار زیادی داشته اند. دکتر متصدی زرندی دارای بیشتر از 33 سال سابقه موفقیت آمیز در این حوزه بوده و در این سال های طولانی همچنان از روش های مدرن برای درمان استفاده می کنند. به همین دلیل هم شما می توانید با خیالی آسوده فرزند خود را به مطب دکتر متصدی زرندی ببرید.

6. دکتر محمد تقی خرسندی اشتیانی

اگر به دنبال یک دکتر با سابقه و مجرب در زمینه درمان بیماری های گوش و حلق و بینی برای اطفال می گردید، باید دکتر محمدتقی خرسندی اشتیانی را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک حاذق با بیشتر از 47 سال سابقه درخشان در حوزه درمان این بیماری ها، بهترین گزینه برای درمان کودک شما خواهند بود. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه ای پزشکی هستند و با داشتن تخصص گوش، حلق و بینی و همچنین جراحی سر و گردن، یکی از بهترین گزینه ها برای درمان کودک شما به شمار می روند.

مقاله پیشنهادی: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در مشهد

7. دکتر نسرین یزدانی

دکتر نسرین یزدانی را نیز می توان به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران معرفی کرد که یکی از مهم ترین دلایل شهرت بسیار زیاد ایشان، اخلاق حرفه ای و صبور بودنشان است. این پزشک حرفه ای با حوصله بسیار زیاد فرزند شما را معاینه کرده و از سریع ترین و بهترین روش برای درمان او استفاده می کنند. دکتر یزدانی دارای تخصص حرفه ای گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند و می توانند انتخاب هوشمندانه ای برای درمان اطفال باشند.

8. دکتر سوسن میر الهی

از دیگر پزشکان بسیار با تجربه و ماهری که می توانید برای درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی فرزند خود در تهران به ایشان مراجعه کنید، می توان به دکتر سوسن میر الهی اشاره کرد. دکتر میر الهی بیشتر از 21 سال تجربه موفقیت آمیز در این زمینه دارند و توانسته اند رضایت همه مراجعه کنندگان را به دست بیاورند.

بهترین دکتر گوش و حلق و بینی اطفال در تهران

ایشان دارای تخصص و جراحی گوش و حلق و بینی و همچنین جراحی سر و گردن هستند و به همین دلیل هم با مراجعه به مطب دکتر میر الهی، می توانید مطمئن باشید که فرزند شما با استفاده از بهترین روش ها درمان خواهد شد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای گوش پیش بیاید گرفتگی گوش است که در مقاله گرفتگی گوش توضیح داده ایم.

9. دکتر مهتاب ربانی اناری

مطمئن باشید که دکتر مهتاب ربانی اناری یکی از بهترین ها برای درمان بیماری های گوش و حلق و بینی کودکان و اطفال هستند. هیچ تفاوتی ندارد که کودک شما چند ساله است. در هر شرایطی می توانید با مراجعه به مطب دکتر مهتاب ربانی اناری، به درمان بیماری های گوش به حلق و بینی او کمک کنید. ایشان با اخلاق حرفه ای خود، تمام دانشی که دارند را برای درمان کودک شما به کار می گیرند.

10. دکتر سید عبدالرسول کمالی

آخرین پزشکی که به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران معرفی می کنیم، دکتر سید عبدالرسول کمالی هستند. دکتر کمالی دارای بیشتر از 45 سال سابقه موفقیت آمیز در زمینه تخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراحی سر و گردن بوده و می توانید از نظر تجربه کاری، از دکتر کمالی مطمئن باشید. همچنین ایشان از نظر دانش تخصصی هم حرف اول را در این زمینه می زنند و دارای دکترای حرفه ای پزشکی هستند.

یکی دیگر از مشکلات گوش گرفتگی آن است که در مقاله اگزمای گوش می توانید با آن آشنا شوید.

چه زمانی باید به متخصص گوش و حلق و بینی اطفال مراجعه نمود؟

در قسمت قبل با فهرستی از بهترین دکتر گوش و حلق و بینی کودکان در تهران آشنا شدید. با این حال، ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که باید چه زمانی به این پزشکان مراجعه کنیم؟ برای پاسخ، باید بگوییم که اگر متوجه شدید کودک شما دچار هرگونه مشکلی در هر یک از این قسمت های بدن است، می توانید به مطب این پزشکان بروید.

چه زمانی باید به متخصص گوش و حلق و بینی اطفال مراجعه نمود؟

به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که فرزند شما به طور شدیدی سرما خورده و موقع حرف زدن و یا حتی خوابیدن خس خس می کند، باید او را به مطب یکی از این پزشکان برسانید. همچنین اگر مشاهده کردید که فرزند شما گرفتگی بینی شدیدی دارد و مدام عطسه می کند، مشکلات مربوط به گوش مانند عفونت گوش و یا وزوز کردن دارد، بهتر است هرچه سریع تر او را به مطب یک پزشک حرفه ای گوش و حلق و بینی اطفال در تهران ببرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله عفونت گوش میانی را مطالعه کنید.

روش های تشخیص بیماری های گوش، حلق و بینی در کودکان

با استفاده از علائمی که پیش از این گفتیم، به احتمال خیلی زیاد بتوانید بیماری های گوش، حلق و بینی را در کودک خود تشخیص دهید. علاوه بر این موارد، ممکن است فرزند شما احساس گوش درد خیلی زیادی داشته باشد و یا حتی مواد شفاف و زرد رنگی از گوش او خارج شود.

روش های تشخیص بیماری های گوش، حلق و بینی در کودکان

این موارد می توانند نشانه هایی از عفونت گوش باشند. در صورت مشاهده هر کدام از این علائم و عفونت های حلق و بینی در فرزند خود، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از روش های دقیق تر، مطمئن شود که آیا بیماری خاصی دارد یا خیر.

یکی از کارهایی که برای درمان مشکلات گوش انجام می دهند شستشوی آن است که در مقاله شستشوی گوش درباره آن توضیح داده ایم.

بیماری های گوش، حلق و بینی کودکان کدام اند؟

بیماری های گوش، حلق و بینی در کودکان ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیایند که هر یک از آنها باعث بروز مشکلات زیادی در بزرگسالی آنها می شوند. این بیماری ها انواع خاصی دارند که در این قسمت برخی از مهم ترین آنها را نام می بریم. پزشک متخصص بعد از معاینه فرزند شما می تواند هر یک از این بیماری ها را تشخیص داده و برای درمان آنها اقدام کند. پس اگر به مطب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران مراجعه کرده باشید، جای هیچ گونه نگرانی نیست.

  • انحراف تیغه بینی
  • پوشش گیاهی آدنوئید
  • التهاب مکرر لوزه ها یا تونسیلیت مزمن
  • سینوزیت
  • آلرژی
  • ناشنوایی یا کم شنوایی
  • التهاب گوش میانی یا اوتیت
  • احتقان بینی
  • خونریزی بینی

در مقاله عفونت گوش خارجی میتوانید دربراه این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا تعداد زیادی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال در تهران آشنا شدید. علاوه بر این، برای شما عزیزان توضیح دادیم که چرا این بیماری ها در کودکان به چه دلیلی به وجود می آیند و چه انواعی دارند.

پس اگر متوجه شدید که فرزند شما هم به هر یک از بیماری های گوش و حلق و بینی مبتلا شده، می توانید برای بررسی های بیشتر و معاینه به مطب یکی از پزشکانی که معرفی کردیم، مراجعه نمایید. پزشکان با استفاده از بهترین روش ها به درمان فرزند شما کمک زیادی می کنند. اگر شما هم پزشک دیگری می شناسید که تخصص و تجربه زیادی در این زمینه دارد، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا