بهترین جراح بینی در تهران را بشناسید | لیست 10 تایی 1402

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ چگونه بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنیم؟ چه معیارهایی را باید در انتخاب یک جراح بینی خوب در نظر داشته باشیم؟ اگر فکر جراحی بینی را در سر داشته باشید، حتماً با این سؤالات روبه‌رو خواهید شد. تصمیم به عمل زیبایی بینی، تنها بخشی از این کار به‌حساب نمی‌آید. باید توجه داشته باشید که این جراحی حساسیت زیادی دارد. به همین دلیل، باید این کار را به پزشکی بسپارید که از عملکرد او تا حد زیادی مطمئن باشید. حال چگونه باید تشخیص دهیم که یک شخص، پزشک خوبی به‌حساب می‌آید. در اینجا ویژگی‌هایی که یک پزشک جراح خوب باید داشته باشد را بررسی می‌کنیم و سپس به معرفی بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می‌پردازیم. درصورتی‌که در این زمینه احتیاج به کمک دارید تا پایان این مسیر همراه ما باشید.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی در تهران چیست؟

توجه داشته باشید که قرار نیست تمامی پزشکان و جراحان بینی، خوب باشند. در هر مارکتی و در هر زمینه‌ای افراد حاذق و در مقابل افراد بی‌تجربه و سطح پایین وجود دارد. اما برای این که بتوانید بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنید، باید ویژگی‌هایی را در نظر بگیرید و سپس به دنبال پزشکی باشید که آن ویژگی‌ها را دارا است.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی در تهران

در این قسمت برخی از این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم:

  • پزشک باید سابقه کار قابل قبولی داشته باشد و جراحی‌های او با موفقیت‌های زیادی همراه باشد.
  • بهترین جراح بینی در تهران باید در دوره‌های علمی روز پزشکی شرکت داشته باشد تا ترفندهای مدرنی را برای جراحی به کار بگیرد.
  • پزشک باید تجهیزات جدید و به روزی را برای جراحی به کار بگیرد تا هم کار خودش ساده‌تر باشد و هم بیمار بیشتر احساس راحتی کند.
  • دادن مشاوره‌ی صادقانه از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک پزشک خوب باید در نظر بگیرد.
  • همچنین رفتار محترمانه و معاینه با صبر و شکیبایی و پاسخگویی درست به بیماران، از دیگر ویژگی‌های یک پزشک خوب است که در لیست بهترین جراح بینی در تهران قرار می‌گیرد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی چگونه است؟

حال چگونه باید بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنیم؟ در واقع راه‌های زیادی برای پیدا کردن بهترین جراح زیبایی بینی در تهران وجود دارد. یکی از راه‌ها این است که از افرادی که در آشنایانتان عمل بینی انجام داده‌اند و رضایت داشته‌اند، نام پزشک جراحشان را پرس‌وجو کنید و با پزشکی که جراحی را انجام داده، ارتباط بگیرید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

در نظر داشته باشید که اغلب پزشک‌ها با سایر پزشکان در تخصص‌های مختلف در ارتباط هستند؛ بنابراین، یکی از راه‌های پیدا کردن بهترین جراح بینی تهران این است که از پزشک خود مشخصات یک پزشک جراح بینی خوب را بگیرید.

از دیگر راه‌ها این است که در گوگل سرچ کنید و مقالاتی همانند این مقاله را مطالعه کرده تا با لیست بهترین جراح بینی در تهران آشنا شوید. همچنین با بررسی این پزشکان، نوبت به آن می‌رسد که تجربه، سابقه‌ی کاری، جراحی‌های انجام شده و تابلو تخصص پزشک را به‌خوبی مورد بررسی قرار دهید و سپس، هرکدام که به نظرتان بهترین و نزدیک‌ترین شرایط به شما را داشت جهت عمل جراحی انتخاب کنید.

در مقاله «نحوه ماساژ بینی برای کوچک شدن» روش‌های ماساژ برای کوچک کردن بینی را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید.


معرفی بهترین جراح بینی در تهران

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین جراح بینی تهران می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

1. دکتر علی اکبر عطایی

دکتر عطایی متولد سال 1348، دارای فوق‌تخصص جراحی پلاستیک از دانشکده علوم پزشکی تهران است. این پزشک در رأس لیست بهترین جراح بینی در تهران قرار دارد که تخصص زیادی در جراحی بینی استخوانی، گوشتی و بینی با ضخامت بالا دارد. دکتر عطایی، تجربه‌ی ۳ساله عضویت در هیئت‌علمی دانشکده علوم پزشکی اهواز را در پرونده دارد و همچنین به مدت یک سال، سابقه جراحی در دانشکده علوم پزشکی ایران را دارا است.

این پزشک دارای 17 سابقه در انجام انواع جراحی درمانی، زیبایی و ترمیمی را در رزومه‌ی خود دارد و تا کنون بیش از هزار عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده است. تخصص دکتر عطایی، در جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی با پوست عمیق و جراحی بینی ترمیمی است.

2. دکتر علی جاودانی بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

دکتر جاودانی

دکتر جاودانی دارای مدرک فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا است. دکتر جاودانی دوره پزشکی عمومی، تخصص و فوق‌تخصص خود را در دانشگاه‌های شیراز و دانشکده علوم پزشکی ایران، با نتایج عالی پشت سر گذاشته است.

از مزایای دکتر جاودانی این است که مراحل انجام عمل بینی، از مراقبت‌های پیش از عمل گرفته تا آموزش‌هایی که پس از عمل باید به بیمار داده شود، توسط شخص خود پزشک صورت می‌گیرد و همچنین اولویت جراحی‌ این پزشک، وضعیت تنفسی و سلامتی بیمار است.

مقاله پیشنهادی: بهترین فوق تخصص گوش و حلق و بینی در تهران

3. دکتر فرزین سرکارات جراح زیبایی

دکتر سرکارات دارای تخصص جراح دهان، صورت و فک از دانشگاه بهشتی تهران است. این پزشک در حال حاضر، دانشیار و مدیر گروه جراحی دهان و صورت دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد و همچنین رئیس مرکز تحقیقات جمجمه، فک و صورت ICOI است.

دکتر فرزین سرکارات جراح زیبایی

این پزشک، دوره‌های مختلفی در راستای جراحی بینی، در کشور‌هایی مثل فرانسه، امریکا، امارات (دوبی) و آلمان گذرانده است و در کنار تجربه‌ی بالایی که در این زمینه دارد، سطح علمی خود در این زمینه را تا حد زیادی بالا برده است. این پزشک، از رتبه‌داران لیست بهترین جراح بینی در تهران است که می‌توانید برای جراحی، تحقیقات خود را بر روی ایشان آغاز کنید.

4. دکتر بهزاد فرخی جراح بینی

اگر به دنبال بهترین جراح بینی تهران گشته باشید، قطعاً نام دکتر بهزادی را شنیده‌اید. دکتر بهزادی، دارای رزومه‌ی عالی در زمینه جراحی بینی و زیبایی صورت است. این پزشک دوره عمومی و تخصص خود را در دانشکده علوم پزشکی تهران و سپس دوره فلوشیپ جراحی صورت را در تورنتو کانادا گذرانده است. این پزشک، علاوه بر رزومه‌ی تحصیلی و همچنین سطح علمی بالا، تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی جراحی بینی داشته و تا کنون بیش از پنج هزار عمل موفق در این زمینه انجام داده است.

در این مقاله به معرفی بهترین جراح فک و صورت در تهران میپردازیم

دکتر بهزاد فرخی

5. دکتر سیده مطهره عبداللهی

دکتر عبداللهی، تحصیلات خود در سطح پزشکی عمومی و تخصص را از دانشکده‌ی شهید بهشتی تهران دریافت کرده و همچنین اکنون، از اعضای هیئت‌علمی این دانشکده است. این پزشک مدرک فوق‌تخصص خود را از علوم پزشکی تهران با نتایج درخشان گذرانده است و در کنار سطح علمی بالایی که در رزومه‌ی این پزشک است، تجربه‌ی زیادی هم در سوابق کاری او دیده می‌شود. درصدهای بسیار بالایی از جراحی‌های این پزشک با موفقیت انجام شده است. به این دلیل که اولویت ایشان، در راستای سلامت جسمانی و تنفسی بیمار بوده است.

دکتر مطهره عبداللهی

6. دکتر احمدعلی رجب پور بهترین جراح بینی در تهران

دکتر رجب پور، عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و همچنین عضو هیئت‌علمی دانشگاه است. همین موارد او را در لیست بهترین جراح بینی در تهران قرار داده است.

برای انجام روش هایفو بینی می توانید مقاله ” بررسی مزایا و معایب هایفو بینی ” را بخوانید.

دکتر احمدعلی رجب پور بهترین جراح بینی در تهران

این پزشک جوان علاوه بر سابقه‌ی تحصیلی عالی، دارای 13 سال سابقه در زمینه جراحی بینی و سایر جراحی‌های زیبایی از جمله لیفت صورت و پیشانی، جراحی ترمیمی، تزریق چربی و … است که از به‌روزترین تجهیزات پزشکی جهت جراحی‌های خود استفاده می‌کند.

7. دکتر حمیدرضا حسنانی

دکتر حسنانی، علاوه بر دارای بودن سابقه علمی پزشکی عالی، عضو آکادمی جراحان پلاستیک اروپا نیز است. این پزشک، در زمینه جراحی بینی باتوجه‌به آناتومی صورت، تخصص ویژه‌ای دارد و تا کنون، بیش از هفت هزار عمل موفق را از سال 1386 تا کنون انجام داده است؛ بنابراین، تجربه‌ی زیادی در رزومه‌ی این پزشک ۵۰ساله دیده می‌شود.

دکتر حسنانی

8. دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی

دکتر یحیوی، متولد سال 49 بوده و تحصیلات خود را در دانشکده علوم پزشکی تهران گذرانده است. این پزشک، عضو انجمن جراحان بینی امریکا است. تخصص این پزشک در جراحی‌های زیبایی بینی و صورت، آندوسکوپی بینی و سینوس و همچنین اختلالات تنفسی است. این پزشک در کنار سطح علمی بالا، تجربه‌ی بسیار زیادی در این زمینه دارد و تاکنون بیش از پانزده هزار عمل جراحی موفقیت‌آمیز داشته است.

دکتر یحیوی

9. دکتر محمدعلی گلی جراح زیبایی بینی

دکتر گلی، عضو آکادمی جراحان پلاستیک اروپا در لیست بهترین جراح بینی در تهران قرار دارد. این پزشک متولد سال 1350 است که دوره‌ عمومی خود را از دانشکده علوم پزشکی تهران و تخصص خود را از دانشکده علوم پزشکی اصفهان با تخصص گوش و حلق و بینی دریافت کرده است.

دکتر محمدعلی گلی جراح زیبایی بینی

دکتر گلی، در این زمینه تجربه‌ی بالایی دارد و تاکنون حدود پنج هزار جراحی موفق در رزومه خود داشته است. همچنین این پزشک به‌غیراز تهران، در شهر قزوین هم خدمات پزشکی ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

10. دکتر غلامرضا صفایی

دکتر صفایی، دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی و دوره‌ی تخصص گوش و حلق و بینی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اهواز دریافت کرده است. از مزایا‌ی این پزشک این است که در کنار دوره‌های پزشکی زیادی که گذرانده است، در رشته هنر‌های زیبای دانشگاه تهران نیز تحصیل‌کرده و تبحر خاصی در طراحی چهره دارد. همین موضوع باعث شده تا کیفیت جراحی این پزشک تا حد زیادی بالا بوده و جراحی‌ها حالت طبیعی داشته باشد.

مقاله «رفع قوز بینی با نخ» راه‌های از بین بردن قوز بینی را آموزش می‌دهد که می‌توانید مطالعه کنید.

سخن پایانی

در اینجا سعی کردیم تا بهترین جراح بینی در تهران را به شما معرفی کنیم. باید در نظر داشته باشید که جراحی بینی عمل حساسی است. شما نباید بدون تحقیق، خودتان را زیر تیغ هر جراحی ببرید. برای همین درصورتی‌که قصد این کار را دارید، باید یک پزشک حاذق را برای این کار در نظر بگیرید. بهترین جراح بینی در تهران باید ویژگی‌هایی از جمله سطح علمی بالا، تجربه‌ی زیاد، شرکت در سمینار‌های علمی جدید و … را در رزومه خود داشته باشد. با این شرایط پس از بررسی بورد تخصص پزشک می‌توانید برای انجام این عمل اقدام کنید.

در این مقاله ویژگی‌های یک جراح خوب را عنوان کردیم و سپس به معرفی بهترین جراح بینی تهران پرداختیم که در صورت نیاز می‌توانید به آن‌ها فکر کنید. امیدواریم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین جراح بینی تهران راهنمایی کرده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما وجود داشت در قسمت نظرات آن را برای ما به ثبت برسانید.

2/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا