سلامت

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

یکی از روش هایی که مردم برای لاغری و کاهش وزن به آن روی آورده اند، اسلیو معده است. از طرفی دیگر، در جهان امروز تناسب اندام، یکی از دغدغه های اغلب افرد است؛ زیرا تناسب اندام و لاغری، تأثیر خیلی مهمی در اعتماد به نفس آنها دارد و به همین دلیل، انجام عمل اسلیو معده، رواج بسیار زیادی یافته است. از آن جایی که این عمل، عملی سخت به شمار می رود، شما باید به پزشکی حرفه ای مراجعه کنید تا هیچ مشکلی برایتان به وجود نیاید. در این مقاله شما می توانید بهترین دکتر اسلیو معده در تهران را شناخته و به ایشان مراجعه کنید.

در ادامه، شما با لیستی مواجه می شوید که در آن، نام بهترین پزشکان تهران به همراه تخصص و سابقه کاری آنها آمده است. اگر پزشک هایی که در ادامه قصد معرفی آنها را داریم را انتخاب کنید، می توانید با اطمینان بیشتر و همین طور خیال راحت تر، بدن خود را به دست آنها بسپارید؛ زیرا تمامی آنها، دارای تخصص و فوق تخصص هستند و از بهترین های ایران به شمار می روند.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

در این بخش، به معرفی تعدادی از بهترین جراحان اسلیو معده در تهران می پردازیم که شما با مراجعه به آنها، می توانید از شر چاقی و اضافه وزن خود خلاص شوید و به تناسب اندام برسید. برای آشنایی با بهترین دکتر اسلیو معده در تهران که از تجربه و سابقه فراوانی برخوردار است، تا اخر این مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

1. دکتر پدرام طالبیان

یکی از بهترین دکتر عمل اسلیو معده در تهران که می توانید به ایشان مراجعه کنید، دکتر پدرام طالبیان هستند که با برخورداری از بهترین تجهیزات روز دنیا و مهارت بالای خود، به یکی از بهترین جراحان تهران تبدیل شده اند. ایشان یکی از اعضای فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک و همین طور یکی از اعضای انجمن جراحان درون و بین ایران به شمار می روند. جراحی اسلیو معده، جراحی مینی بای پس معده، فتق ناف و جراحی های لاپاراسکوپی مانند کیسه صفرا،از جمله خدماتی هستند که با مراجعه به ایشان، از آنها بهره مند می شوید.

2. دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی، از دیگر پزشکان معروف و خوش نام تهران به شمار می روند که از مهارت بسیار بالایی در حوزه کاری خود برخوردار هستند. ایشان از تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و متابولیک و جراحی چاقی برخوردار بوده و یکی از اعضای انجمن بین المللی جراحان چاقی به شمار می روند. انجام بیشتر از 1000 عمل موفق اسلیو معده و بای پس معده، باعث شده که به یکی از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران تبدیل شوند.

3. دکتر محمد جواد باقری

دکتر محمد جواد باقری، از دیگر پزشکان با تجربه و با سابقه کاری درخشان هستند که می توانید به ایشان مراجعه کنید و به تناسب اندام برسید. ایشان در سال 1382، با کسب رتبه دو رقمی در کنکور سراسری، توانستند به دانشگاه علوم پزشکی تهران راه یابند. در سال 1395 تخصص جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و در سال 1397، دوره فوق تخصص خود را، یعنی دوره تکمیلی فلوشیپ جراحی چاقی و لاپاروسکوپی پیشرفته خود را نیز در همان دانشگاه به پایان رساندند.

مقاله پیشنهادی:صبحانه مناسب برای رفلاکس معده چیست؟

 دکتر محمد جواد باقری جراح اسلیو معده

4. دکتر مهدی هاشم آقایی

یکی دیگر از پزشکان متخصص تهرانی، دکتر مهدی هاشم آقایی هستند که با برخورداری از متد های روز دنیا و مهارت، دانش و آگاهی بسیار بالای خود، به یکی از بهترین دکتر جراح اسلیو معده در تهران تبدیل شده اند. همان طور که پیش از این گفتیم، ایشان از بروز ترین روش های و تجهیزات برای کار خود استفاده می کنند، به طوری که بعد از عمل، چاقی شما بر نمی گردد. شما می توانید با مراجعه به دکتر هاشم آقایی، به سلامتی و تناسب اندام خود، روز به روز نزدیک تر شوید.

5. دکتر سید علیرضا آذر پیکان

یکی دیگر از بهترین دکتر اسلیو معده را می توان دکتر سید علیرضا آذر پیکان دانست. زیرا ایشان یکی از اعضای انجمن جهانی جراحی چاقی IFSO هستند همین طور عضو رسمی جامعه کلوپروکتولوژی اروپا ESCP به شمار می روند. ایشان، از سابقه کاری بسیار خوب و درخشانی برخوردارند؛ داشتن بیش از 3000 عمل جراحی موفق، باعث شده که رضایت بیشتر مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشند. دکتر آذر پیکان، مدرک فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی چاقی و کلورکتال خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده اند.

پیشنهاد لنداسپا: علائم رفلاکس معده چگونه است؟

6. دکتر عبدالرضا پازوکی

از دیگر پزشکان خوش نام و حرفه ای تهران، می توان به دکتر عبدالرضا پازوکی اشاره کرد. ایشان یکی از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران هستند و یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به شمار می روند. دکتر پازوکی از مدرک تخصصی جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی درون بین، یعنی لاپاروسکوپی پیشرفته برخوردار هستند. شما می توانید با مراجعه به ایشان، اعتماد به نفستان را با لاغری و تناسب اندام خود، افزایش دهید.

دکتر عبدالرضا پازوکی پزشک کوچک کردن معده

عمل ابدو چیست و چه مزایایی دارد

7. دکتر علیرضا خلج

دکتر علیرضا خلج، یکی از بهترین دکتر جراحی اسلیو در تهران هستند که با برخورداری از تجهیزات روز دنیا و مهارت و دانش بالای خود، توانسته اند رضایت بیشتر مراجعین خود را جلب کنند. دکتر خلج، مدرک عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران، تخصص جراحی خود را نیز از همان دانشگاه و مدرک فوق تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند. اگر قصد انجام عمل اسلیو معده در تهران را دارید، دکتر علیرضا خلج، یکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می روند.

8. دکتر حامد قدسی

یکی دیگر از کسانی که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر حامد قدسی هستند که با مراجعه به ایشان، با کادری حرفه ای و مهربان مواجه می شوید. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران به پایان رساندند و بعد از آن، به تحصیل برای تخصص جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران پرداختند. سپس در سال 1382، مدرک جراحی عمومی خود را دریافت کردند. ایشان دوره های مختلف جراحی را به پایان رسانده اند و در حرفه خود، مهارت بسیار زیادی دارند.

9. دکتر محسن میر حسینی

لیست بهترین دکتر اسلیو در تهران را با پزشک متخصصی با مهارت بالا ادامه خواهیم داد. دکتر محسن میر حسینی، بیش از 7000 عمل جراحی انجام داده اند که تمامی آنها با موفقیت به پایان رسیده اند. همین طور ایشان بالاترین کیفیت را با کمترین هزینه ارائه می دهند. دکتر میر حسینی، چندین مقاله با موضوع جراحی اسلیو بدون عارضه و مرگ و میر را در سایت های معتبر جهانی، به ثبت رسانده اند. ایشان در کنکور سراسری، توانستند با کسب عنوان رتبه برتری، به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران راه یابند.

بهترین دکتر لیپوماتیک تهران چه کسی است؟

دکتر محسن میر حسینی جراح اسلیو معده

10. دکتر امیر مخدوم

بدون شک یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکانی که می توانید به آنها مراجعه کنید، دکتر امیر مخدوم هستند که با برخورداری از تجهیزات روز دنیا، توانسته اند باعث شهرت بی حد و اندازه خود در تهران شوند. دکتر مخدوم، دارای بورد تخصصی جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته، جراحی اسلیو و بای پس معده هستند.می توان ایشان را یکی از بهترین دکتر جراح اسلیو معده در تهران دانست؛ زیرا دکتر مخدوم، از توانایی بسیار زیادی در حوزه کاری خود برخوردار هستند که مهم ترین نکته درباره انتخاب پزشک نیز به شمار می رود.

مزایای استفاده از اسلیو معده

انجام عمل اسلیو معده، از مزایا و فواید بسیار زیادی برخوردار است که شما با انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده در تهران و مراجعه به آن، می توانید از آنها بهره مند شوید. شاید وقتی که تصمیم می گیرید این عمل را انجام دهید، فقط به جنبه زیبایی آن، یعنی لاغری و تناسب اندام فکر کنید؛ اما عمل اسلیو معده، فواید بسیار زیادی برای بدنتان دارد؛ زیرا هنگامی که فرد از وزن متعادلی برخوردار باشد، قطعا اندام های مختلف بدن فرد هم بهتر کار می کنند. به همین دلیل انجام این عمل، می تواند به سلامتی شما کمک کند.

مزایای استفاده از اسلیو معده

فرق بای پس معده با اسلیو چیست و هرکدام چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای عمل اسلیو معده، کاهش اشتها یا همان کاهش احساس گرسنگی است که به لاغری و کاهش وزن، کمک بسیار زیادی می کند. این امر با کاهش میزان ترشح هورمون گرلین، امکان پذیر می شود. عمل اسلیو معده، به دلیل اینکه با لاپاروسکوپی انجام می شود، عوارض زیادی را به دنبال نخواهد داشت. محدود نکردن افراد برای مصرفه تغذیه های مختلف، از دیگر فواید این عمل است که ویژگی خوبی نیز به شمار می رود. عمل اسلیو معده، زخم زیادی را به روی بدن شما به جا نمی گذارد.

به همراه داشتن کوتاه ترین دوره نقاهت، یکی دیگر از ویژگی های عمل اسلیو معده است که افراد زیادی را به دلیل همین ویژگی، به سمت آن کشیده است. درمان کردن بیماری های مرتبط با چاقی و سریع ترین نوع وزن کم کردن را می توانید با استفاده از عمل اسلیو معده، تجربه کنید. وقتی که این عمل را انجام می دهید، معده شما مقدار خیلی کمتری نسبت به قبل غذا در خود جای می دهد و همین موجب لاغری و تناسب اندام نیز می شود.

ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران که ارزش مراجعه را داشته باشد، از ویژگی های مخصوصی برخوردار است که هر کسی آنها را ندارد. توجه داشته باشید که انجام عمل های این چنینی، خطرناک است و یک اشتباه کوچک، می تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. پس قبل از انتخاب پزشک خود، به خوبی درباره آن تحقیق کنید؛ زیرا افراد بسیار زیادی پزشک هستند و کار اسلیو معده را انجام می دهند، اما آیا می توانید به هر کسی بدن خود را بسپارید؟

ویژگی های بهترین جراح اسلیو معده

بوتاکس معده چیست و چگونه سبب لاغری می‌شود

تجربه، تخصص، مهارت و تحصیلات بالا، از مهم ترین ویژگی هایی هستند که بهترین دکتر برای اسلیو معده در تهران و مناطق مختلف آن، باید از آنها برخوردار باشد. کسی را می توان بهتری پزشک خواند که دلسوز بیمار باشد و تا انتهای بیماری مریض، او را همراهی کند. از دیگر ویژگی هایی که یک دکتر خوب، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • جراحی های مناسب را برای بیمار انتخاب کند.
 • تا زمانی که مریضی به صورت کامل بهبود نیافته است، برای بیمار برنامه داشته باشد.
 • در تمامی مراحل درمان، به درستی و با حوصله به بیمار خود پاسخ دهد.
 • از مدرک مورد نیاز برای انجام عمل اسلیو معده برخوردار باشد.
 • بعد از جراحی، به بیمار خود رژیم غذایی و دستورات مورد نیاز را بدهد.
 • به بیمار به عنوان یک منبع درآمد نگاه نکند.
 • پزشک باید در همه حال در دسترس بیمار باشد.
 • پزشک منصف، همیشه در یاد و قلب افراد می ماند.

کاندیدای مناسب جراحی اسلیو معده

در گاهی اوقات، حتی اگر به بهترین دکتر اسلیو معده در تهران هم مراجعه کنید، نمی توانید این عمل را انجام دهید؛ زیرا شرایط مورد نیاز برای آن را ندارید. به صورت کلی اگر واجد شرایطی که در ادامه نام می بریم هستید، می توانید عمل اسلیو معده را انجام دهید. این شرایط عبارت اند از:

 • اگر با ورزش و رژیم غذایی سالم ومفید در 6 ماه، نتوانستید وزن زیادی کم کنید، می توانید به عمل اسلیو معده روی آورید.
 • شاخص توده بدنی شما، بیشتر از 40 باشد یا به نوعی دیگر، به چاقی مفرط مبتلا هستید.
 • بیشتر از 5 سال از چاقی رنج می برید.
 • مبتلا به مشکل پر خوری هستید و کنترل آن، از دسترس شما خارج شده است.
 • دارو هایی مصرف می کنید که باعث گرسنگی بیشتر می شوند.
 • شاخص توده بدنی شما بین 35 تا 40 است اما از بیماری هایی مانند فشار خون بالا، دیابت نوع 2، کبد چرب، آپنه خواب، کلسترول بالا و سایر موارد رنج می برید.
 • هیچ نوع مخدر و نوشیدنی الکل دار مصرف نمی کنید و به آنها اعتیاد ندارید.
 • سلامت روانی مطلوب و خوبی داشته باشید. یعنی از مشکلاتی روحی و روانی رنج نمی برید.

در این مقاله فهرستی از بهترین دکتر بوتاکس معده در تهران را به شما معرفی می کنیم

کاندیدای مناسب جراحی اسلیو معده

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، به معرفی بهترین دکتر اسلیو معده در تهران پرداختیم. شما می توانید با مراجعه به پزشک های ذکر شده، مقدار بسیار زیادی از چربی ها و مشکلات خود را از بین ببرید. فراموش نکنید که انتخاب پزشک خوب و مطلوب، می تواند تا حد بسیار زیادی نتیجه عمل را به چیزی که شما انتظارش را دارید برساند؛ همان طور که انتخاب پزشک اشتباه، نمی تواند نتیجه دلخواه شما را به دنبال داشته باشد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و نکته ای که به دنبال آن بودید را با خواندن این مقاله پیدا کرده باشید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

فائزه عسگری

داشتن یک برنامه غذایی و رژیم سالم می تونه کیفیت زندگیت رو به شدت بالا بره. من برای همین اینجام تا کمکت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا