پوستزیبایی

بهترین دکتر برداشتن خال در تهران | لیست 10 تایی

وجود خال روی صورت می تواند یکی از عارضه های بدون درد و در عین حال، آزاردهنده برای خیلی از افراد باشد. اگرچه این مشکل هیچ گونه تهدیدی برای شما ندارد، اما می توانند مشکلاتی در زیبایی شما به وجود بیاورد. به همین دلیل اگر شما هم قصد برداشتن خال را دارید، بهتر است حتما به سراغ بهترین دکتر برداشتن خال در تهران بروید تا مطمئن شوید که بعد از این عمل، مجددا بر نخواهد گشت و در مدت زمان کوتاهی می توانید به پوستی صاف و بدون خال برسید.

اگرچه برداشتن خال شاید یک عمل خیلی معمولی و حتی ساده در نظر گرفته شود، اما باید بدانید اگر پزشک در همین زمینه ساده هم تخصص و تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است آسیب های زیادی به پوست شما وارد کند. پس اگر شما هم نمی خواهید موقع برداشتن خال، آسیب های عمقی به پوست و صورتتان وارد شود، بهتر است حتما به سراغ بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران بروید تا این گونه مشکلات برای شما پیش نیاید.

فهرست بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران

اکنون نوبت به آن رسیده که بهترین دکتر برای برداشتن خال صورت در شهر تهران را بشناسید. از آنجا که خیلی از افراد در بدن و صورت خود خال های زیادی دارند، پزشکان متعددی هم در این زمینه فعالیت می کنند. از این رو، ممکن است خیلی از افراد نتوانند به درستی به سراغ بهترین دکتر برای برداشتن خال بروند و از این نظر سردرگم شوند. در ادامه، می توانید فهرستی از بهترین پزشکانی که برای برداشتن خال صورت، شهرت و سابقه زیادی دارند را پیدا کنید.

1. دکتر مریم غیاثی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر برداشتن خال در تهران می گردید، باید دکتر مریم غیاثی با سال ها تجربه و کسب رضایت در این زمینه را به شما پیشنهاد کنیم. دکتر غیاثی دارای تخصص پوست هستند و بعد از مراجعه به مطب ایشان، به طور کامل شما را بررسی و راهنمایی می کنند. به علاوه، ایشان از جدیدترین و به روزترین روش ها برای برداشتن خال استفاده می کنند و شما می توانید در بازه زمانی خیلی کوتاه نهایتاً بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه، خال خود را بردارید.

پس اگر می خواهید صورتی صاف و بدون خال داشته باشید، تنها کافی است که به مطب دکتر مریم غیاثی مراجعه کنید. ایشان با حوصله و دقت تمام خال صورت شما را برداشته و به شما این اطمینان را می دهند که بعد از آن، اصلاً جای خال به صورت دائمی ماندگار نخواهد شد.

2. دکتر محمدرضا شهسواری

بدون شک می توان گفت دکتر شهسواری بهترین دکتر برداشتن خال در تهران به شمار می روند. این پزشک متخصص که دارای تخصص پوست، مو و زیبایی هستند، در شهر تهران فعالیت می کنند و شما می توانید برای برداشتن خال خود، با ایشان مشورت کنید.

فهرست بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران

دکتر شهسواری مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1360 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گرفتند و بعد از 12 سال، یعنی در سال 1372، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته تخصص پوست،، زیبایی و لیزر فارغ التحصیل شدند. از آن زمان تاکنون، دکترشهسواری سابقه درخشانی در زمینه برداشتن خال صورت کسب کرده اند. علاوه بر این که می توانید برای درمان سایر بیماری های پوستی هم خیلی راحت و بدون هیچ گونه نگرانی به ایشان مراجعه کنید.

3. دکتر شبنم فهیم

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران می گردید، باید دکتر شبنم فهیم را به شما معرفی کنیم. دکتر فهیم دارای فلوشیپ جراحی و فوق تخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند ایشان به عنوان رتبه برتر بورد تخصصی در این زمینه نیز شناخته می شوند. نکته دیگری که درباره دکتر فهیم باید بدانید، این است که ایشان یکی از اعضای هیئت علمی و عضو نخبگان کشوری هستند. به علاوه، ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند و سابقه زیادی در برداشتن خال صورت و بدن دارند.

اگر نمی دانید از چه روشی برای برداشتن خال استفاده کنید مقاله بهترین روش برداشتن خال صورت را از دست ندهید

4. دکتر معصومه روحانی نسب

دکتر روحانی نسب نیز می توانند به عنوان بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران در نظر گرفته شوند. نکته جالب توجه درباره دکتر روحانی نسبت این است که به هیچ عنوان به صورت خودسرانه، برای برداشتن خال آغاز نمی کنند و قبل از انجام این روش، در ابتدا چندین آزمایش از شما گرفته و بعد از اطمینان از این که هیچ گونه مشکلی نداشتید، این کار را آغاز خواهند کرد. دکتر روحانی نسبت چندین سال است که در زمینه برداشتن خال فعالیت می کنند و به همین دلیل هم می توانید از تخصص و مهارت ایشان مطمئن شوید.

دکتر معصومه روحانی نسب

5. دکتر افسانه صادق زاده بازرگان

خیلی از کسانی که در صورت و بدن خود خال دارند، دکتر افسانه صادق زاده بازرگان را به عنوان یکی از بهترین پزشکان برای برداشتن خال معرفی می کنند. ایشان دارای بورد تخصصی بوده و یکی از مهمترین اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز شناخته می شوند. به علاوه، تقریبا همه مراجعه کنندگانی که به دکتر صادق زاده مراجعه کرده اند، هم از اخلاق و هم از نحوه عملکرد ایشان کاملا راضی بوده اند.

6. دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان به خاطر ارائه خدمات متنوع در کنار برداشتن خال، پزشک بسیار محبوبی هستند. به همین دلیل هم برای خیلی از افراد که قصد برداشتن خال را دارند، ایشان را می توان به عنوان بهترین دکتر برداشتن خال در تهران به شمار آورد. دکتر بهروان برای برداشتن خال، از به روزترین تجهیزات و استاندارد ترین ابزارهای استفاده می کند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که در طول و یا بعد از این عمل، هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

دکتر سارا بهروان

7. دکتر پروین طاووسی

یکی دیگر از پزشکان فوق العاده در زمینه برداشتن خال در صورت و بخش های دیگر بدن، دکتر پروین طاووسی هستند. این پزشک متخصص دارای فوق تخصص پوست و زیبایی بوده و در سال 1386، از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. خوب است بدانید که دکتر طاووسی در آزمون دستیاری سال 1389، توانستند رتبه 16 را به دست بیاورند. به علاوه، ایشان در سال 1394 از دانشگاه تهران در رشته تخصصی پوست فارغ التحصیل شدند.

بر این اساس، می توان با اطمینان گفت که دکتر طاووسی به عنوان بهترین دکتر برای برداشتن خال به شمار می روند. به علاوه، شما می توانید برای سایر عمل های زیبایی من جمله جراحی ضایعات پوستی، مزوتراپی، لیزر، هایفوتراپی، لیفت و یا درمان اسکار به این پزشکی فوق العاده مراجعه کنید.

8. دکتر صدف فرهادی

فهرست بهترین دکتر برای برداشتن خال صورت را با دکتر صدف فرهادی ادامه می دهیم. این پزشک متخصص که در حال حاضر سابقه خیلی طولانی در این زمینه دارند، برای مدرک تخصصی پوست، مو و زیبایی هستند و همچنین بورد تخصصی هم دارند. مانند موارد قبل، دکتر فرهادی هم برای ارائه خدمات دیگر پوستی و مربوط به مو در خدمت شما هستند. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و با خیالی آسوده از مهارت و تخصص بالایی دکتر فرهادی، خودتان را به ایشان بسپارید.

9. دکتر منصور اصفهانی

دکتر اصفهانی را نیز می توان به عنوان بهترین دکتر برداشتن خال در تهران به شمار آورد. این پزشک متخصص که عضو انجمن متخصصین پوست ایران و اروپا هستند، مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1369 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کردند و سپس در سال 1384، از دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته تخصص پوست، مو و زیبایی فارغ التحصیل شدند. علاوه بر ارائه خدمات زیبایی و برداشتن خال، دکتر اصفهانی چندین سال به عنوان مدرس و استاد دانشگاه در دانشگاه های علوم پزشکی ایلام فعالیت می کردند.

دکتر منصور اصفهانی

خوشبختانه دکتر منصور اصفهانی تشخیص بسیار خوبی دارند و به شما کمک می کنند که در سریع ترین زمان ممکن و بدون احساس هیچ گونه دردی، از شر خال های صورت و بدن خود خلاص شوید. علاوه بر این که می توانید برای دسترسی به سایر خدمات زیبایی هم از کمک ایشان استفاده کنید.

10.دکتر سولماز احمدی

در نهایت، فهرست بهترین دکتر برای برداشتن خال در تهران را با دکتر احمدی به پایان می رسانیم. دکتر احمدی مدرک فارغ التحصیلی پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 1384 کسب کردند و در سال 1391 هم در رشته تخصصی پوست مو و زیبایی فارغ التحصیل شدند.

در همین بازه چند ساله که بیشتر از یک دهه می گذرد، دکتر احمدی توانستند رضایت بسیاری از بیماران و متقاضیان خود را به دست بیاورند. از این رو، می توانید اطمینان حاصل کنید که دکتر احمدی با تخصص و مهارت فوق العاده در این زمینه، می توانند به عنوان بهترین دکتر برای برداشتن خال در نظر گرفته شوند.

روش برداشتن خال صورت چگونه است ؟

در روش برداشتن خال صورت و یا در هر بخش دیگر از بدن، پزشک متخصص می تواند از روش های مختلفی استفاده کند که در میان این روش ها، لیزر یکی از بهترین آنها شناخته می شود. تفاوتی ندارد که خال شما در کدام بخش از بدنتان قرار دارد. البته توجه داشته باشید که اگر خال در نواحی حساس صورت مانند اطراف پلک و دهان وجود داشته باشد، پزشک باید دقت خیلی بیشتری موقع برداشتن آن داشته باشد.

روش برداشتن خال صورت

برای برداشتن خال، پزشک می تواند از روش های جراحی و یا غیر جراحی استفاده کنند. اما به نظر شما چرا لیزر گزینه مناسب تری است؟ برای پاسخ، باید گفت که در روش لیزر برای برداشتن خال صورت، شما هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد و بدون هیچ برش و جراحی، برای همیشه از بین خواهند رفت.

البته بسته به نوع خال شما، ممکن است پزشک متخصص ترجیح دهد که از روش های مختلفی برای برداشتن آن استفاده کند. به همین دلیل هم می توان گفت که همه افراد در روش برداشتن خال به یکدیگر شبیه نیستند.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، با بهترین دکتر برداشتن خال در تهران آشنا شدید. همان طور که گفتیم، پزشکان خیلی زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. علاوه بر موارد پیشین، پزشکان دیگری هم برای برداشتن خال صورت در تهران فعالیت می کنند که متاسفانه وقت نشد به همه آنها اشاره کنیم. اما به طور کلی، مهمترین فاکتوری که شما قبل از عمل برداشتن خال صورت باید حتما مدنظر قرار دهید، این است که مطمئن شوید پزشک مورد نظر شما تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارد.

4.9/5 - (40 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا