پوستزیبایی

هایفو غبغب چیست و چگونه انجام می شود؟

هایفو غبغب یکی از رایج ترین روش های جوانسازی پوست است که باعث از بین رفتن غبغب در ناحیه گردن می شود. این روش کاملا غیر تهاجمی بوده و بعد از انجام آن، هیچ گونه درد و التهابی نخواهید داشت. به همین دلیل هم اغلب افراد ترجیح می دهند نسبت به سایر روش های جراحی و خطرآفرین، از هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب خود استفاده کنند. اگر شما هم می خواهید از این روش برای از بین بردن غبغب خود استفاده کنید، تا پایان این مقاله از لند اسپا همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره هایفو غبغب در اختیار شما قرار دهیم.

غبغب به نوعی از افتادگی پوست گفته می شود که در ناحیه گردن به وجود می آید و یکی از مهم ترین دلایل بروز آن، افزایش سن است. به طور کلی، هر چیزی که باعث شل شدگی پوست در گردن و زیر چانه شود، غبغب را در افراد به وجود می آورد. از سوی دیگر، وجود غبغب در گردن افراد باعث می شود که چهره آن ها تا حد زیادی تغییر کند. به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال روش مطمئن و قابل اعتمادی هستند تا بتوانند برای همیشه از شر غبغب خود خلاص شوند.

همان طور که گفتیم، هایفو می تواند یکی از قابل اعتماد ترین و کم تهاجمی ترین روش ها شناخته شود. با این حال، رسیدن به بهترین نتیجه از عمل غبغب، تنها در گرو این است که هم به پزشک متخصص و قابل اعتمادی مراجعه کرده باشید و هم مراقبت های بعد از هایفو غبغب را به خوبی رعایت کنید. در ادامه، می توانید اطلاعات کاملی درباره هایفو برای غبغب و هزینه آن به دست بیاورید که می تواند کمک زیادی به شما کمک کند تا به تمام سوالات خود درباره هایفو رفع غبغب پاسخ دهید.

هایفو غبغب چگونه انجام می شود؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که از افراد در باره هایفو غبغب می پرسند، این است که این عمل چگونه انجام می شود؟ برای پاسخ به این سوال، باید بگویم که در عمل هایفوتراپی، پزشک متخصص با استفاده از امواج فراصوت یا اولتراسوند، به پوست افتاده زیر چانه و غبغب، اشعه ساطع می کند که باعث از بین بردن غبغب می شود.

هایفو غبغب چگونه انجام می شود؟

با این حال، ممکن است برای خیلی از افراد این نگرانی به وجود بیاید که آیا هایفوتراپی باعث آسیب رساندن به نواحی زیر پوست نیز می شود؟ برای پاسخ، باید بگوییم که هایفو فقط نواحی ابتدایی پوست را مورد هدف قرار می دهد و هیچ آسیبی به بخش های زیرین پوست وارد نمی کند. به بیان دیگر، می توان این گونه گفت که اشعه هایفوتراپی فقط در 4 تا نهایتا 5 میلی متری زیر پوست نفوذ پیدا می کند و با استفاده از این کار، باعث افزایش کلاژن سازی پوست می شود.

پیشنهاد می کنیم برای شناخت بیشتر هایفوتراپی مقاله هایفوتراپی چیست را مطالعه کنید.

هایفو غبغب چند جلسه است ؟

طبیعتا می خواهید بدانید که چند جلسه باید برای هایفو غبغب مراجعه کنید تا به نتیجه رضایت بخشی برسید و کلا، هایفو غبغب چند جلسه است ؟ تعداد جلسات هایفوتراپی غبغب تا حد بسیار زیادی به شرایط بدنی خود شما بستگی دارد. برای مثال، اگر افتادگی و شل شدگی پوست شما بیش از اندازه زیاد باشد، طبیعتا باید تعداد جلسات بیشتری برای هایفو غبغب مراجعه کنید. این در حالی است که هر چه سریع تر برای جلوگیری از گسترش این مشکل به پزشک متخصص مراجعه نمایید، به تعداد جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

هایفو غبغب چند جلسه است ؟

اما به طور کلی و در شرایط معمولی، به نظر می رسد که تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفو غبغب که شما را به بهترین نتیجه از این عمل می رساند، بین 1 و نهایت 3 جلسه است. این عمل تنها بین 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد و بعد از انجام آن هم می توانید به سراغ کارهای روزمره خود بروید.

چه کسانی مناسب برای انجام هایفو غبغب هستند؟

به طور معمول، تقریبا همه کسانی که غبغب داشته باشند و ناحیه پوست زیر چانه آن ها افتادگی و شل شدگی داشته باشد، می توانند از هایفوتراپی استفاده کنند. نکته مهمی که درباره هایفو غبغب باید بدانید، این است که این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که پوست زیر چانه و ناحیه غبغب آن ها افتادگی و شل شدگی متوسطی داشته باشد. علاوه بر این، کسانی می توانند از این روش استفاده کنند که چربی نسبتا متوسطی در ناحیه غبغب آن ها انباشته شده باشد.

با توجه به این نکته، باید بدانید که افرادی که در ناحیه غبغب خود افتادگی پوست بسیار شدیدی دارند و یا چربی خیلی زیادی در ناحیه گردن آن ها جمع شده است، شاید نتوانند نتیجه قابل قبولی از هایفوتراپی بگیرند. البته باز هم بهتر است با پزشک متخصص خود مشورت کنید و مطمئن شوید که آیا عمل جراحی برای رفع غبغب شما مناسب تر است یا هایفوتراپی.

چه کسانی مناسب برای انجام هایفو غبغب هستند؟

معمولا کسانی می توانند از هایفو غبغب استفاده کنند که در محدوده سنی بین 30 تا 75 سال باشند. کسانی که در این محدوده سنی قرار نمی گیرند اما غبغب دارند و می خواهند آن را درمان کنند، بهتر است در ابتدا با پزشک متخصص مشورت نمایند. پزشک از فرد متقاضی آزمایش هایی می گیرد تا مطمئن شود که می تواند برای هایفوتراپی غبغب اقدام کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله مراقبت بعد از هایفو را مطالعه کنید.

هایفوتراپی غبغب برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

بعد از این که متوجه شدید هایفو برای غبغب برای چه کسانی مناسب است، وقت آن رسیده که بدانید چه کسانی نمی توانند از این روش برای رفع غبغب خود استفاده کنند. برای پاسخ، باید بگوییم که هایفو رفع غبغب برای خانم های باردار و شیرده توصیه نمی شود و آن ها بهتر است هایفوتراپی غبغب را تا پایان دوره شیردهی به تعویق بیاندازند.

هایفوتراپی غبغب برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

علاوه بر این، افراد دیگری که نمی توانند از این روش استفاده کنند، شامل گروه های زیر می شوند:

 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی
 • افراد مبتلا به دیابت
 • مبتلایان به اختلالات غدد و سیستم های لنفاوی
 • اشخاص مبتلا به بیماری های کبدی
 • افرادی که در ناحیه گردن و یا غبغب خود، هرگونه عارضه پوستی مانند زگیل و تبخال داشته باشند
 • افرادی که از روش های دیگر زیبایی مانند تزریق بوتاکس، چربی یا ژل استفاده کرده باشند هم بعد از دو هفته می توانند برای هایفو غبغب اقدام کنند.

عوارض هایفوتراپی غبغب

یکی از مهم ترین نگرانی های بسیاری از افراد، درباره عوارض هایفو غبغب است. به همین دلیل ما در اینجا می خواهیم خیال شما را بابت عوارض هایفو غبغب راحت کنیم. همان طور که در ابتدای این مقاله هم به اختصار گفتیم، هایفوتراپی غبغب یکی از کم خطر ترین و کم تهاجمی ترین روش ها برای از بین بردن غبغب شناخته می شود و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، از این روش استفاده کنید.

عوارض محدودی که ممکن است بعد از هایفوتراپی با آن ها درگیر شوید، مواردی مانند قرمزی، سوزش جزئی و التهاب هستند که بعد از گذشت چند ساعت به راحتی از بین می روند و جای هیچ گونه نگرانی ندارند. سایر عوارض هایفو غبغب که در تعداد بسیار کمی از متقاضیان دیده می شود، مواردی مانند گرگرفتگی، خواب رفتگی و احساس گزگز در ناحیه گردن هستند.

عوارض هایفوتراپی غبغب

اگر به یک کلینیک غیر معتبر و پزشک غیر متخصص برای هایفو غبغب مراجعه کرده باشید، ممکن است تا مدت ها بعد از این عمل هم احساس درد کنید. در این شرایط، پیشنهاد می کنیم به صورت خودسرانه از مصرف مسکن بپرهیزید. همچنین برای جلوگیری از بروز عوارض هایفو غبغب در ناحیه گردن، اطمینان حاصل کنید که به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه می کنید.

میزان ماندگاری هایفو غبغب

خیلی از متقاضیان که برای هایفو رفع غبغب اقدام می کنند، می خواهند بدانند که این روش تا چقدر ماندگاری دارد؟ میزان ماندگاری هایفوتراپی غبغب تا حد بسیار زیادی به مراقبت های بعد از عمل بستگی دارد. به همین دلیل هم اطمینان حاصل کنید که مراقبت های بعد از هایفو غبغب را به طور کامل رعایت می کنید تا به نتیجه طولانی تری برسید.

یکی از مهم ترین مزایای هایفو غبغب که موجب افزایش طرفداران آن شده، مدت زمان ماندگاری بسیار طولانی آن است. البته توجه داشته باشید که نتایج این عمل هم نسبتا دیرتر از سایر روش ها نمایان می شود. اگر مراقبت های بعد از هایفو غبغب را به خوبی رعایت کرده باشید، می توانید مطمئن باشید که تنها با یک بار استفاده از این روش، تا دو سال برای شما ماندگاری خواهد داشت.

هزینه هایفو غبغب چقدر است؟

در نهایت مهم ترین فاکتور دیگری که می تواند تاثیر زیادی در هایفو زفع غبغب و رضایت افراد از آن داشته باشد، هزینه این روش است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید هزینه هایفو غبغب نسبت به سایر روش ها، بسیار مناسب تر است.

زیرا در سایر روش های از بین بردن غبغب، مجبور هستید هر چند ماه یک بار مجددا برای ترمیم مراجعه کنید و هزینه دیگری به بپردازید. این در حالی است که برای آیفون، به هیچ عنوان نیازی به مراجعه متعدد نخواهید داشت و در نتیجه، این امر تا حد زیادی باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.

به طور کلی، میزان هزینه هایفو غبغب تا حد بسیار زیادی به شرایط بدنی خود شما میزان افتادگی و شل شدگی غبغب، میزان ضخامت چربی و پزشک مورد نظر شما بستگی دارد. برای مثال، هزینه این عمل در کلینیک های بسیار مشهور و بزرگ، طبیعتا گران تر است.

سخن نهایی

در این مقاله از اند اسپا، اطلاعات جامعی درباره هایفو غبغب به دست آوردید. همان طور که متوجه شدید، این روش می تواند به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین و مطمئن ترین روش ها برای از بین بردن غبغب در نظر گرفته شود که مدت زمان ماندگاری فوق العاده بالایی هم دارد. از دیگر دلایلی که باعث شده خیلی از افراد هایفوتراپی را نسبت به سایر روش ها ترجیح دهند، قیمت مناسب آن است. تمام این فاکتورها باعث شده اند که هایفو رفع غبغب به عنوان یکی از بهترین روش ها از نظر بسیاری از افراد و حتی متخصصان در نظر گرفته شود.

سوالات متداول

آیا هایفو غبغب درد دارد؟

هایفوتراپی غبغب یکی از کم تهاجمی ترین و کم درد ترین روش های از بین بردن غبغب شناخته می شود که موقع انجام این عمل، هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد. با این حال، توجه داشته باشید که اگر به کلینیک های غیر بهداشتی و یا پزشکان غیر متخصص مراجعه کنید، ممکن است احساس درد داشته باشید.

برای رسیدن به بهترین نتیجه از هایفو غبغب، باید چند جلسه مراجعه کنیم؟

خوشبختانه هایفوتراپی غبغب به هیچ عنوان به جلسات خیلی زیادی نیازی ندارد و شما می توانید تنها با 1 یا نهایتا 2 جلسه، تا مدت بسیار طولانی از شر غبغب خلاص شوید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

‫2 دیدگاه ها

 1. باسلام وعرض ادب خدمت شما
  باسپاس وتشکر بخاطر مطالب باارزشتون با عرض معذرت من سوالی دارم که مجبورم بپرسم اگر سوالم مناسب نیست از همگی عذرخواهی میکنم
  سوالم درمورد کسانی هست که برای انجام ماساژ خاص همسر یا پارتنری ندارند میخواستم بدونم ایا در ایران مراکزی وجود دارد که این نوع ماساژهای خاص جنسی انجام بشه ویا این مراکزی که فرمودین خدمات ماساژ جنسی ارایه میدهند ممنون میشم اگر جواب منو حتما بدین باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا