پوستسلامت

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران – لیست 10 تایی

تزریق چربی یکی از روش های زیبایی شناخته می شود که خیلی از افراد برای جوانسازی پوست خود از آن استفاده می کنند. با این حال، باید بدانید که شما تا زمانی که به بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه نکنید، نمی توانید به نتیجه رضایت بخشی از این عمل دست پیدا کنید. خیلی از افراد فکر می کنند که با پرداخت هزینه کم و مراجعه به یک دکتر ناوارد، می توانند چهره جذابی داشته باشند. این در حالی است که تخصص و مهارت پزشک در این زمینه حرف اول را می زند. به همین دلیل هم در این مقاله ما بهترین دکتر تزریق چربی را به شما معرفی می کنیم.

معرفی بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین دکترهای تزریق چربی در تهران عبارت اند از:

 1. دکتر کامبیز ایزدپناه
 2. دکتر محسن اسدی
 3. دکتر احمدرضا طاهری
 4. دکتر محمدرضا آخوندی نسب
 5. دکتر امیر دریانی
 6. دکتر احمدعلی رجب پور
 7. دکتر عطاالله حیدری
 8. دکتر رفیع پرنیا
 9. دکتر مینا عبدالهی
 10. دکتر شاپور عزیزی
 11. دکتر پیمان صدری

در ادامه به معرفی این دکترها خواهیم پرداخت.

دکتر کامبیز ایزدپناه

کسانی که به هر دلیلی می خواهند با تزریق چربی، تغییری در ظاهر خود به وجود بیاورند، می توانند به مطب دکتر کامبیز ایزد پناه مراجعه کنند. دکتر کامبیز ایزد پناه با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، سوابق درخشانی در زمینه تزریق چربی دارند.

ایشان در چندین بیمارستان در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند و خدمات متعددی مانند تزریق چربی، لیپوماتیک شکم و پهلو، ابدومینوپلاستی، جراحی لیفت سینه، جراحی کوچک کردن سینه، جراحی پروتز سینه و سایر موارد این چنینی را با بالاترین کیفیت انجام می دهند. با کمی تحقیق درباره دکتر ایزد پناه و تعداد زیاد رضایت مراجعه کنندگان از ایشان، می توانید اطمینان داشته باشید که ایشان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران شناخته می شوند.

دکتر محسن اسدی

بدون شک می توان گفت دکتر محسن اسدی بهترین پزشک تزریق چربی تهران به شمار می رود که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین تخصص جراحی عمومی هستند. این دکتر بالارتبه، یکی از مهم ترین اعضای انجمن جراحان زیبایی ایران و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا شناخته می شوند.

به علاوه، دکتر اسدی بیشتر از 17 سال در زمینه جراحی های زیبایی و تزریق چربی فعالیت دارند و به خاطر سابقه فوق درخشان ایشان، می توانید مطمئن باشید که تزریق چربی به هر بخش از بدن و یا صورت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

دکتر محسن اسدی

دکتر احمدرضا طاهری

دکتر احمدرضا طاهری نیز دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و تخصص جراحی عمومی هستند که در تهران فعالیت می کنند. دکتر طاهری که به عنوان بزرگ ترین و بهترین دکتر تزریق چربی صورت در تهران شناخته می شوند، عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی تهران هستند. از برخی از مهم ترین فعالیت های دکتر طاهری، می توان به مواردی مانند تزریق چربی به باسن، عمل پیکرتراشی، تزریق چربی به صورت و یا عمل ابدومینوپلاستی اشاره کرد.

دکتر احمدرضا طاهری

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

در صورتی که همچنان به دنبال بهترین دکتر تزریق چربی در تهران هستید، باید دکتر محمدرضا آخوندی نسب را به شما معرفی کنیم. این پزشک متخصص دارای فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و تخصص جراحی عمومی هستند و یکی از مهم ترین اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن بین المللی جراحان زیبایی آمریکا نیز به شمار می روند. شما می توانید برای تزریق چربی به بخش های مختلف بدن خود و جراحی های زیبایی دیگری مانند بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی و پیکرتراشی نیز به دکتر آخوندی نسب مراجعه کنید.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

در این مقاله 10 تا از بهترین مرکز لیزر در غرب تهران را به شما معرفی کرده ایم

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین فوق تخصصی زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. به علاوه، دکتر دریانی مدرک فلوشیپ جراحی های میکروواسکولار بازسازی پلاستیک پستان از دانشگاه ساپینزا رم را هم دارند. با مراجعه به این پزشک متخصص، می توانید مطمئن باشید تزریق چربی برای شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

دکتر امیر دریانی

دکتر احمدعلی رجب پور

یکی دیگر از بهترین پزشکانی که می توانند تزریق چربی و یا فیلر و بوتاکس را به بهترین شکل ممکن تزریق کنند، دکتر احمدعلی رجب پور هستند. این پزشک متخصص دارای مدرک جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی هستند و یکی از مهم ترین اعضای هیئت علمی دانشگاه و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران به شمار می روند. برای مراجعه به این پزشک، می توانید از خدمات متنوع آنها درباره تزریق ژل و چربی به بخش های مختلف بدن استفاده کنید.

دکتر احمدعلی رجب پور

آشنایی با لیست 10 تایی بهترین جراح بینی در تهران و سابقه آن ها

دکتر عطاالله حیدری

در صورتی که قصد تزریق چربی را دارید، باید به بهترین دکتر تزریق چربی مراجعه کنید تا مطمئن شوید که این عمل به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می شود. دکتر عطاالله حیدری از این نظر کاملا قابل اعتماد هستند و تزریق چربی به بخش های مختلف بدن و یا صورت را با مهارت بسیار بالایی انجام می دهند. این پزشک متخصصی یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک ایران و هیئت علمی دانشگاه اراک به شمار می روند.

دکتر عطاالله حیدری

دکتر رفیع پرنیا

دکتر رفیع پرنیا با مدرک تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی هم به عنوان بهترین دکتر تزریق چربی زیر چشم در تهران شناخته می شوند. پس اگر شما هم مشکل تیرگی و گودی زیر چشم دارید، می توانید مطمئن باشید که دکتر پرنیا تزریق چربی به زیر چشم را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

دکتر رفیع پرنیا

دکتر مینا عبدالهی

تیرگی زیر چشم می تواند یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتی باشد که شاید هر کسی با آن دست و پنجه نرم کند. با این حال، باید به شما بگوییم که استفاده از ماسک های زیر چشم به تنهایی نمی تواند باعث برطرف شدن این تیرگی شود. از این رو، مراجعه به بهترین دکتر تزریق چربی زیر چشم در تهران می تواند در این زمینه به شما کمک کند. دکتر مینا عبدالهی از این نظر جزو بهترین پزشکان زیبایی به شمار می روند که تزریق چربی به زیر چشم و یا هر بخش دیگر از صورت و بدن را بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن انجام می دهند.

دکتر مینا عبدالهی

دکتر شاپور عزیزی

پزشک متخصص دیگری که در این فهرست معرفی می کنیم، پزشک حاذق زیبایی، دکتر شاپور عزیزی هستند که در سال 1390 از دانشگاه شهید بهشتی تهران در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل شدند. این پزشک متخصص نیز یکی دیگر از بهترین و پرطرفدارترین جراحان زیبایی و تزریق چربی به شمار می روند که در تهران فعالیت می کنند.

دکتر شاپور عزیزی

دکتر پیمان صدری

در نهایت، آخرین پزشکی که ما از او به عنوان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران یاد می کنیم، دکتر پیمان صدری هستند که تزریق چربی به صورت و بخش های مختلف بدن مانند ران، سینه، باسن و یا شکم را به بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن انجام می دهند. دکتر صدری دارای مدرک جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. اگر هرگونه مشکلی در فرم صورت و حجم بدن خود دارید، با مراجعه به دکتر صدری می توانید آن را برطرف کنید.

دکتر پیمان صدری

تزریق چربی چیست و چه کاربردی دارد؟

در روش تزریق چربی، پزشک متخصص در ابتدا شما را به طور کامل معاینه می کند و بعد از این که مشخص کرد در کدام بخش ها از بدن و صورت نیاز به تزریق دارید، فرایند را آغاز می کند. برای انجام این عمل، در ابتدا مقداری چربی از یکی از قسمت های بدن مانند ران و یا هر قسمت دیگری گرفته می شود و بعد از آماده سازی این چربی با استفاده از دستگاه های آزمایشگاه، آن را به ناحیه تحت درمان تزریق می کنند.

مهم ترین کاربردهای تزریق چربی برای حجم دهی و فرم دهی به بخش های مختلف صورت و بدن است. به عنوان مثال، خیلی از افراد که صورت بسیار لاغری دارند، از این روش برای پر کردن صورت خود استفاده می کنند. علاوه بر این که خیلی از خانم ها برای فرم دهی بدن خود نیز از تزریق چربی به سینه یا باسن خود کمک می گیرند.

در صورتی که بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه کنید، می توانید مطمئن باشید که این پزشک تزریق چربی در بخش های مختلف بدن را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد. خیلی از افراد که نیاز به پیکرتراشی دارند، از تزریق چربی به شکم کمک می گیرند. علاوه بر این که برخی از خانم ها و آقایان که دست های خیلی چروکی دارند هم می توانند از این روش برای جوانسازی دست خود استفاده کنند.

تزریق چربی چیست و چه کاربردی دارد

علاوه بر همه این موارد، یکی از محبوب ترین روش های تزریق چربی، تزریق به لب است. در عصر حاضر که داشتن لبان خشک و پر حجم طرفداران زیادی دارد، خیلی از افراد ترجیح می دهند از این روش برای زیباتر کردن چهره خود کمک بگیرند. پزشک متخصص در این روش، چربی مورد نیاز را از بخش های مختلف دیگر برداشته و بعد از انجام آزمایشات لازم، آن را به لب تزریق می کند. البته در این شرایط مطمئن شوید که به بهترین دکتر تزریق چربی تهران مراجعه می کنید.

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست، لیفت صورت است. توصیه میکنیم که بلاگ بهترین جراح لیفت صورت در تهران را مطالعه کنید.

اقداماتی که باید پیش از تزریق چربی انجام داد

توجه داشته باشید که اگر به بهترین پزشک تزریق چربی تهران مراجعه کنید و همچنان اقدامات پیش از این عمل را در نظر نگیرید، باز هم نمی توانید به نتیجه مورد انتظار دست پیدا کنید. در این بخش، مهم ترین اقداماتی که باید قبل از تزریق چربی رعایت کنید را به اختصار نام می بریم.

• پرهیز از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات از یک ماه قبل از عمل به خاطر جلوگیری از به وجود آمدن عفونت و اختلال در خونرسانی
• جلوگیری از مصرف داروهای ضد انعقاد خون و مکمل های گیاهی به منظور جلوگیری از خونریزی در حین تزریق
• مطلع کردن پزشک از مصرف هر نوع داروی خاصی و یا داشتن آلرژی به مواد خاص
• مشورت کردن با پزشک درباره داشتن هر نوع بیماری زمینه ای

اقداماتی که باید پیش از تزریق چربی انجام داد

مراحل تزریق چربی کدام اند؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، در مراحل تزریق چربی پزشک متخصص در ابتدا چربی را از ناحیه خاصی از بدن برداشته و بعد از انجام مراحل لازم، آنها را به ناحیه تحت درمان تزریق می کند. اگر شما هم بهترین دکتر تزریق چربی در تهران را انتخاب کردید و می خواهید مراحل این عمل را بدانید، به این بخش توجه کنید.

• استخراج چربی: در روش استخراج چربی، پزشک متخصص می تواند بسته به شرایط بدن، چربی مورد نیاز را از بخش هایی مانند ران، باسن و یا شکم برداشت کند.
• آماده سازی چربی: چربی برداشت شده از بدن به خاطر داشتن مواد مختلف، برای تزریق مناسب نیست. به همین دلیل هم پزشک باید با استفاده از سانتریفیوژ، این چربی را آماده کرده و سلول های اضافی و مرده آن را جدا کند.
• تزریق چربی: در نهایت، آخرین مرحله تزریق چربی هم این است که پزشک متخصص بعد از آماده سازی چربی، آن را با استفاده از سرنگ های بسیار باریکی به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. البته باید بدانید که در این مرحله، پزشک ناحیه تحت درمان را به طور کامل بی حس می کند و احساس درد زیادی نخواهید داشت.

مراحل تزریق چربی کدام اند

مقاله پیشنهادی ما در این بخش: لیست ۱۰ تایی بهترین دکتر فیلر در تهران در سال ۱۴۰۲

هزینه تزریق چربی 1402 چقدر است؟

بعد از شناخت بهترین دکتر تزریق چربی کسب اطلاعات لازم درباره آنها، نوبت آن است که هزینه این عمل را نیز بدانید. به طور کلی، هزینه تزریق چربی در بخش های مختلف بدن با یکدیگر متفاوت است. علاوه بر این، هزینه این عمل به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد و نمی توان هزینه یکسانی برای آن در نظر گرفت. به عنوان مثال، ممکن است میزان دستمزد هر پزشک نسبت به دیگری متفاوت باشد.

فاکتورهای دیگری که می توانند باعث تفاوت در هزینه تزریق چربی در سال 1402 شوند، مواردی مانند شرایط بدنی افراد، هزینه اتاق عمل و بیهوشی، میزان چربی مورد نیاز برای برداشت و تزریق مجدد، تکنیک های مورد استفاده و هزینه های مورد نیاز برای آزمایشات قبل از عمل هستند. به علاوه، اگر بدن شما نیاز به میزان بیشتری چربی داشته باشد، باید هزینه بالاتری برای این عمل بپردازید.

هزینه تزریق چربی 1402 چقدر است

عوارض تزریق چربی

در صورتی که این عمل را نزد بهترین دکتر تزریق چربی در تهران انجام دهید، می توانید مطمئن باشید که عوارض چندان زیادی نخواهد داشت. با این حال، باز هم باید بدانید که تزریق چربی هم مانند هر عمل زیبایی دیگری، ممکن است برخی عوارض محدود داشته باشد که باید از قبل از تزریق چربی از آنها مطلع شوید.

گاهی مواقع، برخی از عوارض معمولی این روش در همه افراد رایج هستند. به عنوان مثال، اغلب افرادی که از این روش استفاده می کنند با عوارضی مانند بی حسی، کبودی، التهاب، زخم های کوچک و سایر موارد این چنینی روبرو شوند.

این در حالی است که اگر پزشکی مناسب و متخصصی در این زمینه انتخاب نکنید، ممکن است عوارض شدیدتری مانند عفونت، لخته شدن خون، خونریزی شدید، انسداد رگ های خونی، تجمع خون زیر پوست، نکروز چربی، واکنش به ماده بیهوشی و سایر موارد این چنینی روبرو شوید. به علاوه، اگر پزشک شما تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد، شاید نتواند تقارن دارد که در بخش های مختلف تزریق شده به وجود بیاورد.

عوارض تزریق چربی

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، سعی کردیم شما را با بهترین دکتر تزریق چربی در تهران آشنا کنیم. همان طور که متوجه شدید، پزشکان حاذق بسیار زیادی در این زمینه در تهران فعالیت می کنند که مراجعه به هریک از آنها می تواند نتیجه رضایت بخشی از تزریق چربی برای شما همراه داشته باشد. همان طور که متوجه شدید، مراجعه به پزشک غیر متخصص و ناوارد برای تزریق چربی می تواند شما را با عوارض زیادی مواجه کند. به همین دلیل هم مطمئن شوید که به سراغ بهترین دکتر تزریق چربی می روید.

در انتها توصیه میکنیم بلاگ بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا تزریق چربی درد دارد؟

پزشکان متخصص برای کاهش درد شما موقع تزریق چربی، از ماده بی حسی استفاده می کنند. به همین دلیل هم درد این عمل تا حد خیلی زیادی پایین می آید و ممکن است درد خیلی کمی داشته باشید که کاملا طبیعی است.

مصرف دخانیات و مشروبات الکلی قبل از تزریق چربی چه عوارضی به همراه دارد؟

در صورتی که شما قبل از تزریق چربی، دخانیات و یا مشروبات الکلی مصرف کرده باشید، ممکن است با عوارضی مانند عفونت و اختلال در خونرسانی مواجه شوید. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند که حداقل از یک ماه قبل از تزریق چربی، از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی بپرهیزید.

1/5 - (1 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا