زیبایی

بهترین مرکز پی آر پی در تهران کجاست؟ | لیست 10 تایی 1402

با پیشرفت جهان امروزی، روش های جدیدی برای بهتر شدن پوست و جوان سازی آن به وجود آمده است. پی آر پی، یکی از این روش ها به شمار می رود که افراد بسیار زیادی برای زیبایی پوست خود از آن استفاده می کنند. اگر شما هم قصد جوانسازی پوست خود را دارید، می توانید بهترین مرکز پی آر پی در تهران را شناخته و به آنها مراجعه کنید تا از مشکلات پوست خود، رهایی یابید. در ابتدا، باید بدانید که پی آر پی چیست و برای چه کسانی مناسب است.

هنگامی که قسمتی از بدن شما زخم می شود، پس از گذشت مدتی، خون آن ناحیه لخته خواهد شد تا به بهبود سریع تر زخم کمک کند. پی آر پی، نوعی روش برای درمان بیماری های این چنینی است؛ یعنی با تزریق نوعی پلاسمای غنی از پلاکت، به بهتر شدن قسمت های آسیب دیده بدن کمک می کند. از این روش، برای درمان بیماری ها و مشکلات مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از آنها، برای فردی مناسب است. اگر شما هم می خواهید بهترین مرکز پی آر پی در تهران را بشناسید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

معرفی 10 مورد از بهترین مرکز پی آر پی در تهران

1. کلینیک لیزر و جراحی مینوسا

یکی از مراکزی که در تهران شهرت بسیار زیادی دارد، کلینیک لیزر و جراحی مینوسا است. این کلینیک، با دریافت کمترین هزینه و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، به یکی از بهترین مرکز پی آر پی تهران تبدیل شده است. نظرات افرادی که قبلا به کلینیک لیزر و جراحی مینوسا مراجعه کرده اند، دیگر هیچ جای شکی برای رفتن به این مرکز نمی گذارد. لیزر موهای زائد، فیلر گونه، جراحی عمل بینی، عمل بلفارو پلاستی، عمل کانتو پلاستی و سایر موارد، از جمله خدماتی هستند که کلینیک مینوسا ارائه می دهد.

2. کلینیک پوست، مو وزیبایی یسنا طب

کلینیک یسنا طب، از دیگر مراکزی است که قصد معرفی آن را داریم. جلب رضایت افراد مختلف، باعث شده که این مرکز، به یکی از مشهور ترین کلینیک های تهران تبدیل شود؛ همچنین حرفه ای بودن کادر کلینیک یسنا طب هم به این شهرت کمک فراوانی کرده است. فیشال پوست، تزریق پی آر پی، لیزر موهای زائد بدن و دیگر موارد این چنین، فقط تعدادی از خدمات این مرکز به شمار می رود. برخورداری از اینترنت رایگان و پارکینگ، از ویژگی هایی است که در هیچ کلینیک دیگری نمی توانید آنها را پیدا کنید.

3. مرکز پی آر پی و کلینیک تخصصی زیبایی دلدار

مرکز پی آر پی و کلینیک زیبایی دلدار، از بهترین مرکز پی آر پی تهران به شمار می رود که با برخورداری از کادر با اخلاق و حرفه ای، رضایت بسیار زیادی را از طرف افراد مختلف، به خود جلب کرده است. در این کلینیک، خدماتی مانند لیزر موهای زائد، هایفو تراپی، مزو تراپی، رفع لک و ضایعات پوستی، تخلیه چربی ها، پاکسازی پوست و خدمات بسیار دیگری ارائه می شود. شما می توانید با مراجعه به مرکز پی آر پی دلدار، بسیاری از مشکلات پوست و زیبایی خود را حل کنید.

4. کلینیک سلامت و زیبایی سپیده

معرفی بهترین مرکز پی آر پی در تهران را با کلینیک سلامتی و زیبایی سپیده ادامه می دهیم. بهبود درد مفصلی و عضلانی، لیزر، از بین بردن چربی های شکم و پهلو، سونای اوزون و کارهای بسیار زیاد دیگر را می توانید در این کلینیک انجام دهید. یکی از بهترین ویژگی هایی که کلینیک سپیده دارد، تضمین عودت هزینه است؛ یعنی اگر شما از خدمات این کلینیک نتتیجه ای نگرفتید، هزینه شما را پس خواهند داد.

کلینیک سلامت و زیبایی سپیده

این مقاله از لنداسپا را مطالعه فرمایید تا با بهترین مرکز لیزر در صادقیه آشنا شوید.

5. مرکز پوست، مو ولیزر آیدا

یکی دیگر از کلینیک هایی که قصد معرفی آن را داریم، مرکز پوست، مو و زیبایی آیدا است که با برخورداری از بروزترین تکنولوژی دنیا، به یکی از بهترین کلینیک های تهران تبدیل شده است. تمیزی و مرتب بودن این کلینیک، همیشه و همه جا بر سر زبان افرادی است که به مرکز زیبایی آیدا مراجعه کرده اند. شما می توانید با مراجعه به این مرکز، تزریق پی آر پی انجام دهید و به جوان سازی پوست خود کمک کنید. همین طور پزشک این کلینیک را می توان بهترین دکتر آر پی تهران دانست.

6. کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر اسکین ناین

کلینیک اسکین ناین، یکی دیگر از کلینیک هایی است که با برخورداری از ابزار پیشرفته و نوین و کادر حرفه ای و با اخلاق، در بین افراد محبوب شده است. خدماتی که این کلینیک ارائه می دهد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که باعث بهتر شدن وضعیت شما می شوند. همچینین کلینیک اسکین ناین، بهترین مرکز پی آر پی شانه در تهران به شمار می رود. پی آر پی دست و صورت، لیزر موهای زائد بدن و فیلر زیر چشم، از تعداد خدماتی هستند که این کلینیک انجام می دهد.

کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر اسکین ناین

7. کلینیک زیبایی دکتر عباسی

افرادی که برای رفتن به بهترین مرکز پی آر پی در تهران تحقیق می کنند، حتما تا به حال اسم کلینیک زیبایی دکتر عباسی را شنیده اند. ایشان با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات دنیا، خدمات زیادی با کیفیت بسیار بالا ارائه داده که باعث جلب رضایت تعداد بسیار زیادی از مراجعه کنندگان ایشان شده است. همچنین دریافت هزینه عادلانه، یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده خوب این کلینیک است.

ما در این مقاله، قصد داریم شما را با بهترین کلینیک زیبایی در تهران آشنا کنیم.

8. کلینیک زیبایی و لیزر بیوتا

کلینیک زیبایی بیوتا، یکی دیگر از مراکزی است که با مراجعه به آن، می توانید خدمات مختلفی مانند پی آر پی، بوتاکس، تزریق ژل، فیلر، هایکو، فیشال، لیزر و کارهای بسیار زیاد دیگری انجام دهید. داشتن کادری با مهارت بسیار بالا و اخلاقی خوب و ودلسوزانه، این کلینیک را به یکی از بهترین مراکز تزریق پی آر پی در تهران تبدیل کرده است.

9. کلینیک پوست، مو و زیبایی پارسه

کلینیک پارسه، از دیگر مراکز محبوب تهران به شمار می رود که با استفاده از جدیدترین ابزار ها، کادری مؤدب و محیطی آرام و تمیز، توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از ویژگی های فوق العاده کلینیک زیبایی پارسه، مشاوره دادن کادر این مرکز با حوصله و دقت کامل است. افرادی که در مرکز پارسه مشغول به کار هستند، با حوصله به تمامی سوال های شما جواب داده و روند کار را برای شما توضیح خواهند داد.

10. کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی بنیتا

معرفی بهترین مرکز پی آر پی در تهران را با کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی بنیتا به پایان می رسانیم. شما می توانید با مراجعه به مرکز بنیتا، خدماتی مانند تزریق ژل گونه، زاویه فک، ژل لب، بوتاکس، پی آر پی و موارد دیگر را دریافت کنید. اکثر مراجعین این کلینیک، به دلیل کیفیت فوق العاده و کادر خوب و حرفه ای، به مشتری ثابت مرکز زیبایی بنیتا تبدیل شده اند.

کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی بنیتا

خواندن این مقاله به شما در شناخت بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران کمک خواهد کرد

با پیشرفت جهان امروزی، روش های جدیدی برای بهتر شدن پوست و جوان سازی آن به وجود آمده است. پی آر پی، یکی از این روش ها به شمار می رود که افراد بسیار زیادی برای زیبایی پوست خود از آن استفاده می کنند. اگر شما هم قصد جوانسازی پوست خود را دارید، می توانید بهترین مرکز پی آر پی در تهران را شناخته و به آنها مراجعه کنید تا از مشکلات پوست خود، رهایی یابید. در ابتدا، باید بدانید که پی آر پی چیست و برای چه کسانی مناسب است.

هنگامی که قسمتی از بدن شما زخم می شود، پس از گذشت مدتی، خون آن ناحیه لخته خواهد شد تا به بهبود سریع تر زخم کمک کند. پی آر پی، نوعی روش برای درمان بیماری های این چنینی است؛ یعنی با تزریق نوعی پلاسمای غنی از پلاکت، به بهتر شدن قسمت های آسیب دیده بدن کمک می کند. از این روش، برای درمان بیماری ها و مشکلات مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از آنها، برای فردی مناسب است.

پی آر پی برای کدام قسمت های بدن انجام می شود؟

شاید برایتان سوال باشد که آیا می توان روی تمامی قسمت های بدن پی آر پی انجام داد؟ در پاسخ به این سوال، می توان گفت که بله، می توانید به تمامی قسمت های بدن، پی آر پی تزریق کنید؛ اما توجه داشته باشید که بهتر است که به بهترین دکتر پی آر پی مراجعه کنید تا اگر بدنتان مشکلی داشت و انجام این عمل برای بدنتان خطرناک بود، آگاه شوید. در نواحی زیر، با توجه به تشخیص پزشک، می توانید تزریق پی آر پی انجام دهید:

 • صورت
 • گردن
 • سینه
 • سر
 • دست ها
 • شانه

چه کسانی واجد شرایط پی آر پی هستند؟

ممکن است فکر کنید که تزریق پی آر پی، خطری ندارد و همه می توانند از آن استفاده کنند؛ اما باید بگوییم که فقط برای عده ای از افراد، انجام این عمل تأثیر گذار و فوق العاده است. افرادی که از پوست چروک و افتاده ای برخوردارند، می توانند این روش را برای از بین بردن مشکلات صورت خود انتخاب کنند. افرادی هم وجود دارند که دارای این شرایط هستند، اما نباید پی آر پی را انجام دهند؛ در هر صورت شما به یک متخصص خوب و حرفه ای نیاز دارید که بتواند بهترین روش برای از بین بردن مشکلات شما را انتخاب کند.

چه کسانی واجد شرایط پی آر پی هستند؟

همان طور که پیش از این گفتیم، همه افراد واجد شرایط پی آر پی نیستند؛ به طوری که حتی بهترین مرکز پی آر پی در تهران هم، نمی تواند برایشان کاری انجام دهد. افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای مانند بیماری های ایدز و هپاتیت، افراد مبتلا به سرطان های مختلف، افرادی که بیش از حد سیگار می کشند، کسانی که سوء سابقه مصرف مواد مخدر و الکل دارند و افرادی که از دارو های رقیق کنند خون مانند آسپرین استفاده می کنند، باید از تزریق پی آر پی خودداری کنند.

مزایای تزریق پی آر پی

لازم است بدانید که پلاسمای غنی از پلاکت، از فواید بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه به آنها می پردازیم. به دلیل مزایای بسیار زیاد این ماده، از آن برای زیبایی و درمان استفاده می کنند. از مهم ترین فوایدی که پلاسمای غنی از پلاکت برای بدن دارد، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • برخوردار نبودن از عوارض جانبی جدی
 • نداشتن عوارض طولانی مدت
 • کمک کردن به جوان سازی پوست
 • کمک به بهبود زخم ها
 • بالا بردن روند بهبود جراحی ها

حرف آخر

در این مقاله از لنداسپا، بهترین مرکز پی آر پی در تهران را با یکدیگر بررسی و مقایسه کردیم. بهتر است که قبل از رفتن به هر مرکز زیبایی، حتما درباره آن تحقیق کنید تا هم به بدن خود آسیبی وارد نکنید، و هم پول خود را در جایی خرج کنید که نتیجه بگیرید. شما با مراجعه به کلینیک های ذکر شده، می توانید به زیبایی پوست، مو و زیبایی خود کمک کنید. همچنین تزریق پی آر پی، یکی از بهترین روش ها زیبایی برای از بین بردن زخم ها به شمار می رود.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا