سلامت

بهترین متخصص کودکان در مشهد را بشناسید! لیست 10 تایی 1402

شاید برای اکثر مردم در تمامی شهرها به خصوص در شهرهای بزرگ مانند مشهد، پیدا کردن یک متخصص خوب برای اطفال، زمان بر باشد. ممکن است شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید، که به دنبال یک متخصص خوب برای فرزندتان هستید. در ادامه مقاله برای شما همراهان لیستی 10 تایی فراهم کرده ایم که با استفاده از آن می توانید بهترین متخصص کودکان در مشهد را بیابید. پس اگر شما هم در مشهد زندگی می کنید و به دنبال بهترین متخصص کودک مشهد می گردید، خواندن این مقاله از لنداسپا را از دست ندهید.

لیست 10 تایی بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در مشهد

فهرستی که در زیر ارائه شده است، لیستی از بهترین متخصص اطفال در مشهد است. ما تلاش کرده ایم که این فهرست را بر اساس تخصص، مدرک معتبر، اخلاق حرفه ای و نظر مراجعه کنندگان آماده کنیم. به همین دلیل هم به احتمال خیلی زیاد، همه این پزشکان را می توان به عنوان بهترین متخصص کودکان مشهد شناخت و معرفی کرد. با مشاهده این لیست می توانید، بهترین متخصص کودک در مشهد را پیدا کنید.

دکتر فوق تخصص احمد شاه فرهت

احمد شاه فرهت یکی از بهترین و موفق ترین پزشکانی است که ما در لیست فوق تخصص اطفال مشهد به شما معرفی می کنیم. همچنین ایشان علاوه بر فعالیت در زمینه پژوهشگری نوزادان، جزو یکی از استادیاران و هیئت علمی و معاون مرکز تحقیقات کودکان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به شمار می روند. دکتر فرهت در اصل یک پزشک افغان موفق بوده که آثار علمی فراوان در زمینه اطفال و کودکان در ایران و سایر کشورهای جهان دارند. از این رو، می توانید مطمئن باشید که ایشان تخصص زیادی در حیطه کاری خود دارند.

دکتر متخصص مسعود امیدیان

دکتر مسعود امیدیان، یکی از بهترین دکتر متخصص کودکان در مشهد است. ایشان خدمات بسیاری همچون واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان پیشگیری بیماری نوزادان، رژیم غذایی و بهداشتی در جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص دادن و درمان کردن مشکلات رایج در زمینه روان پزشکی اطفال، ختنه و انجام چکاپ ماهانه نوزاد و خدماتی دیگر به نوزادان ارائه می دهند. پس اگر به یک پزشک متخصص اطفال متخصص و کاربلد برای انجام هر یک از این کارها برای فرزند خود نیاز داشتید، فقط کافی است که سری به مطب دکتر امیدیان بزنید.

دکتر متخصص مسعود امیدیان

دکتر متخصص امیر مسعود رجب پور

دکتر امیر مسعود رجب پور هم بهترین متخصص کودکان و اطفال در مشهد به شمار می روند. ایشان به خاطر تخصص و تجربه بسیار بالایی که دارند، می توانند انواع مشکلات نوزادان و کودکان حاضر در شهر مشهد را برطرف کنند. به همین دلیل هم ما ایشان را در فهرست بهترین متخصص کودکان و اطفال در شهر بزرگ مشهد به شما معرفی کرده ایم. نکته جالب توجه درباره نوبت دهی این دکتر، این است که می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری نوبت بگیرید.

دکتر متخصص سید محمد هادی امیریان

دکتر سید محمد هادی امیریان متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد است. ایشان در سامانه دکتران فعالیت دارند که از این طریق، خیلی راحت و بدون اتلاف وقت، به بیماران خود نوبت ملاقات و حتی مشاوره تلفنی می دهند؛ بنابراین، اگر که به طور ناگهانی کودک شما هر گونه درد یا بیماری را تجربه کرد، می توانید به صورت آنلاین هم با این دکتر باتجربه ارتباط برقرار کنید.

دکتر متخصص سیده فاطمه خاتمی

دکتر سید فاطمه خاتمی در زمینه تخصص اطفال و فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهرستان مشهد فعالیت می کنند. دکتر سیده فاطمه خاتمی نماینده دوره 6 مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان مشهد و همچنین عضو کمیسیون بهداشت و درمان این مجلس هستند. از این رو، می تواند با اطمینان گفت که سابقه کاری و تخصصی بسیار زیادی دارند و به همین دلیل هم گزینه کاملا مناسبی برای اطفال شما خواهند بود.

دکتر متخصص سیده فاطمه خاتمی

دکتر فوق تخصص غلام علی معموری

دکتر غلام علی معموری فوق تخصص در زمینه نوزادان و کودکان را دارند. دکتر معموری در سامانه دکتران، نوبت دهی اینترنتی دارند و همچنین شما می توانید از مشاوره تلفنی ایشان هم استفاده کنید و سوالات خود را در زمینه بیماری فرزندتان بازگو کنید و به جواب مورد نظر خود برسید. پس حتی اگر فرزند شم مشکل خیلی جدی هم نداشت، با مشاوره ایشان می توانید تا حدودی مطمئن شوید که چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنید.

دکتر متخصص عبدالحسین تراب پرهیز

دکتر عبدالحسین تراب پرهیز هم یکی از بهترین متخصص کودکان در مشهد هستند. دکتر تراب پرهیز خدمات بسیاری همچون واکسیناسیون اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی در جهت رشد کودکان، چکاپ ماهانه نوزادان و ختنه کردن را انجام می دهند. به همین دلیل هم شما با مراجعه به مطب ایشان، می توانید همه خدماتی که فرزند شما به آنها نیاز دارد را دریافت کنید. مطمئن باشید که ایشان همه این خدمات را با بالاترین کیفیت و بهترین هزینه انجام خواهند داد.

دکتر متخصص بهرام جلیلی تقویان

دکتر متخصص بهرام جلیل تقویان نیز یکی دیگر از با تجربه ترین پزشکان در زمینه اطفال با 28 سال سابقه کار در شهرستان مشهد به شمار می روند که گزینه مناسبی برای فرزند شما هستند. اگر امکان ویزیت حضوری دکتر بهرام جلیلی تقویان برای شما امکان پذیر نیست، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که از مشاوره آنلاین این پزشک موفق استفاده کنید. ویزیت آنلاین این پزشک برای کسانی که در مناطق دور زندگی می کنند و محدودیت حرکتی دارند، بسیار مناسب است.

دکتر متخصص بهرام جلیلی تقویان

دکتر متخصص پریسا آرمان پور

دکتر متخصص پریسا آرمان پور تنها دارنده گواهینامه بین المللی تکامل کودکان در زمینه بررسی تکامل، اوتیسم، تاخیر در تکلم، دیر راه رفتن و بیش فعالی در شهرستان مشهد هستند. همچنین دکتر آرمان پور، مدرک گواهینامه بین المللی تغذیه شیرخواران خود را از کشور آلمان دریافت کرده اند. ایشان فعالیت چشم گیری در زمینه د بیماری های عفونی، گوارشی، تنفسی، آسم، آلرژی و کم خونی فعالیت چشم گیری داشته است. به همین دلیل هم ما ایشان را در فهرست بهترین متخصص کودکان در مشهد قرار داده ایم.

دکتر متخصص سیده زهرا فرزاد فرد

پزشک دیگری که در فهرست بهترین فوق تخصص کودکان مشهد قرار می گیرند، دکتر سیده زهرا فرزاد فرد هستند. دکتر متخصص سیده زهرا فرزاد فرد، فارغ التحصیل رشته کودکان و نوزادان در دانشگاه علوم پزشکی شهرستان مشهد هستند. این پزشک متخصص و با تجربه، مدرک دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کرده اند و از سال ها پیش تاکنون، تجربه موفقیت آمیزی در این زمینه داشته اند. به همین دلیل هم شما می توانید بدون نگرانی و با خاطری آسوده، فرزند خود را به مطب دکتر فرزاد فرد ببرید.

روش انتخاب بهترین فوق تخصص کودک

بهترین دکتر اطفال در مشهد یا هر شهر دیگر، پزشکی است که به صورت تخصصی برای درمان و مراقبت از نوزادان، نوجوانان و گاهی بزرگسالان آموزش دیده و تخصص دارد. یکی از کارهای مهمی که امروزه قبل از تولد نوزاد مورد توجه افراد قرار می گیرد، انتخاب متخصص مناسب برای کودکان است.

کودک شما به سرعت رشد می کند و به مرور زمان دچار تغییرات فیزیکی، عاطفی و رفتاری می شود. در ابتدای تولد نوزاد، حتما به خدمات پزشکی متعددی نیاز دارد که از عهده متخصص بزرگسالان خارج است و نیاز به متخصص اطفال دارد.

ویژگی های بهترین متخصص کودکان در مشهد

ویژگی های بهترین متخصص کودکان در مشهد

کودکان شرایط خاصی دارند و به همین دلیل هم باید به سراغ بهترین متخصص کودکان در مشهد بروید تا مطمئن شوید که بهترین خدمات در اختیار آنها قرار می گیرد. باید توجه داشت که تا حدی که امکان دارد، کودک خود را از بروز آسیب ها و بیماری دور نگهدارید. به پزشکانی که در زمینه بیماری های کودکان فعالیت دارند، پزشک اطفال می گویند. زمانی که فرزندی تازه متولد می شود پدر و مادر در مقابل آن حساسیت بالایی به خرج می دهند.

کسی می تواند به عنوان بهترین دکتر کودکان مشهد و با تخصص کافی شناخته شود که کودک را پس از هر مراجعه به طور کامل معاینه فیزیکی قرار دهد و زمان های واکسن نوزاد را به خانواده او اطلاع دهد. یکی دیگر از وظایف پزشکان اطفال، این است که به شناسایی بیماری های مربوط به کودکان در زمینه انواع عفونت ها، مصدومیت ها و درمان هر چه سریع تر آن بپردازد.

کسی که به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در مشهد شناخته می شود، باید به طور مداوم به خانواده کودکان در رابطه با سلامتی و ایمنی کودک و همچنین تغذیه مناسب برای رشد نوزاد، مشاوره های کاربردی ارائه دهد. یکی دیگر از ویژگی های بهترین متخصصان کودکان در مشهد و یا هر شهر دیگری هم این است که با صبر و حوصله زیاد با مراجعین برخورد کند و اخلاق و رفتاری پسندیده داشته باشد.

سخن پایانی

یکی از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که پیشگیری بهتر از درمان است. کودکان جثه بسیار ظریف و حساسی دارند که باید در مقابل بیماری ها از آنها محافظت شوند؛ زیرا به هر دلیلی ممکن است سلامتی آنها به خطر بیفتد. اگر شما هم در شهر بزرگ مشهد زندگی می کنید و به دنبال بهترین متخصص کودکان در مشهد هستید، به لیست ارائه شده در این مقاله مراجعه کنید. امیدواریم که توانسته باشیم شما را در حفاظت کودکتان و پیدا کردن پزشک متخصص کاربلد و با تجربه یاری کرده باشیم.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا