class="rtl post-template-default single single-post postid-3122 single-format-standard ruby-body is-holder is-navbar-sticky is-site-fullwidth is-smart-sticky is-fw-topbar is-sidebar-style-1 is-breadcrumb is-tooltips is-back-top is-block-header-style-1 is-cat-style-1 is-btn-style-2 is-entry-image-popup" itemscope itemtype="https://schema.org/WebPage" data-slider_autoplay="1" data-slider_play_speed="5550" >
زیبایی

زیبایی صورت مردان و ۴ روش برای افزایش آن

روزهایی که ژولیده بودن نشانه ای از مردانگی بود تمام شده است. امروزه زنان یک مرد با ظاهر عالی و مرتب را می پسندند. اما برای این کار لازم نیست زیاد خود را به دردسر بیاندازید. درباره زیبایی برای زنان نکات زیادی یافت می شود اما در مورد زیبایی صورت مردان این گونه نیست. تنها زنان نیستند که به دستورالعمل های محافظت از پوست نیاز دارند. تنها پاکسازی و مرطوب کردن برای سالم نگه داشتن پوست مردان کافی نیست. جهت جلوگیری از خشک و شکننده شدن پوست باید یک روش حفاظت از پوست آسان را دنبال کنید. در این مطلب سعی کرده ایم تا تعدادی از این روش ها را با شما در میان بگذاریم.

پاک سازی، تونینگ و مرطوب سازی راز زیبایی صورت مردان

مانند زنان این سه کار برای مردان نیز بسیار مهم است. مردان در معرض آلودگی، دود ماشین؛ دود سیگار، و دیگر آلاینده ها هستند، که به شدت به پوست صدمه می زند. همچنین مردان پوستی چرب تر و ضخیم تر از زنان دارند. به همین سبب استفاده از یک پاک کننده صورت که روی تمام این نوع پوست ها عمل کند ضروری به نظر می رسد.

4 روش برای افزایش زیبایی صورت مردان 1

پاک سازی برای افزایش زیبایی صورت مردان و حذف سلول های پوست مرده ضروری است. از یک پاک کننده مرطوب استفاده کنید تا پوست را بدون خشک کردن تمیز کند. مردان در شستن صورتشان قبل از به خواب رفتن تنبل هستند. پاک سازی باید برای جلوگیری از جوش سرسیاه، سرسفید و آکنه ضروری است. برای تونینگ، از یک معجون گلاب پایه هم می توان استفاده کرد.

مرطوب سازی به درمان و پیشگیری از ترک ها و خشک شدن پوست کمک می کند. خارش پوست دردناک است و کرم های مرطوب کننده برای کمک به درمان این نوع خارش مهم است.

همیشه از ضد آفتاب استفاده کنید.

چیز دیگری که مردان نادیده می گیرند ضد آفتاب است. حتما از یک کرم ضد آفتاب با SPF حداقل ۳۰ استفاده کنید. این گرما باعث برنزه شدن شما نمی شود بلکه امواجی از خورشید است که باعث عوض شدن رنگ و بافت صورت شما خواهد شد. مطمئن شوید ضد آفتاب ۱۵ دقیقه قبل از بیرون رفتن روی صورت شما مانده است تا جذب بهتر صورت گیرد.

4 روش برای افزایش زیبایی صورت مردان 2

خلاص شدن از دست پوست های مرده

کیسه کشیدن صورت برای رها شدن از دست سلول های پوست مرده یک امر حیاتی است. این سلول های مرده باعث عفونت باکتریایی روی صورت شما خواهند شد. اگر پوست خود را به درستی مالش ندهید سوراخ ها کثیفی ایجاد می کنند و باعث شکستن پوست شما می شوند.

4 روش برای افزایش زیبایی صورت م

از چین و چروک جلوگیری کنید

پوست دور چشم ها به خصوص به خاطر فقدان غدد تعریق و چربی در معرض از دست رفتن آب زیر چشم است. این امر خود را به صورت خطوط و چروک نشان خواهد داد. برای جلوگیری از این امر، از یک کرم چشم مرطوب کننده هر روز صبح و قبل از به خواب رفتن استفاده کنید.

4 روش برای افزایش زیبایی صورت مردان 3

میلاد اعتمادیفر