سلامت

بهترین دکتر اطفال در تهران کیست | لیست 10 تایی 1402

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از والدین، این است که فرزند آنها بیمار نشود و در صورت بیمار شدن آنها، به یک پزشک متخصص و حرفه ای مراجعه کنند تا هرچه زودتر فرزند دلبند آنها درمان شود. از این رو، ما در این مقاله از لنداسپا، فهرستی آماده کرده ایم که در آن می توانید بهترین دکتر اطفال در تهران را بشناسید و به او مراجعه کنید. پس اگر شما هم بیش از اندازه نگران سلامتی کودک خود هستید، حتما تا پایان این مقاله با همراه ما باشید تا ببینید که بهترین فوق تخصص کودکان در تهران چه کسی است؟

علاوه بر این که موقع بیماری باید به پزشک اطفال مراجعه کرده و فرزند خود را درمان نمایید، خیلی مهم است که پزشکی به صورت سالیانه یا ماهیانه، فرزند شما را معاینه کند تا مطمئن شود که هیچ گونه بیماری خاصی ندارد. به طور کلی، اطمینان از سلامت کودکان باید در رأس اهداف والدین قرار بگیرد. در این فهرست، می توانید ببینید که بهترین دکتر کودکان در تهران چه کسانی هستند و برای درمان و معاینه های اطفال، باید به چه کسانی مراجعه کنید تا از نحوه عملکرد آنها مطمئن شوید.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر اطفال در تهران

پزشکان اطفال بسیار زیادی در تهران فعالیت می کنند که شما می توانید کودک خود را نزد آنها ببرید. با این حال، اگر اهمیت زیادی به شرایط سلامتی فرزند دلبند خود می دهید، پیشنهاد می کنیم که به هر پزشکی مراجعه نکنید و بهترین متخصص کودکان در تهران را انتخاب نمایید. برای راحتی کار شما، ما در فهرستی در این بخش، بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در تهران را به شما معرفی کرده ایم.

بهترین جراح پلاستیک در تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

معرفی 10 تا از بهترین دکتر اطفال در تهران

1. دکتر سید حسین دهقان منشادی

اولین پزشکی که ما از ایشان با نام بهترین دکتر اطفال در تهران یاد می کنیم، دکتر سید حسین دهقان منشادی هستم. دکتر منشادی دارای فوق تخصص غدد متابولیسم و رشد بوده و می توانند هرگونه مشکل کودکان را در سریع ترین زمان ممکن تشخیص داده و برای درمان آن اقدام نمایند.

تاکنون والدین بسیار زیادی کودکان خود را به مطب دکتر سید حسین دهقان منشادی برده اند و از نحوه عملکرد ایشان رضایت کاملی داشته اند. همین امر و سابقه بسیار طولانی و موفقیت آمیز دکتر دهقان، موجب شده اند که ما ایشان را در صدر فهرست بهترین دکتر کودکان در تهران قرار بدهیم.

2. دکتر پیمان علیپورکوهی

دکتر پیمان علیپور کوهی که به عنوان یکی از بهترین فوق تخصص های کودکان در تهران شناخته می شوند، تجربه و سابقه بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری های اطفال و کودکان دارند. به همین دلیل هم شما می توانید برای درمان انواع بیماری های مختلف کودک خود مانند زردی، سرم تراپی، بیماری های عفونی و یا حتی معاینات اولیه بعد از تولد هم به دکتر علیپور مراجعه کنید. دکتر علیپور حتی برای درمان بیماری های آسم و تنگی نفس و هرگونه آلرژی در کودکان هم تخصص زیادی دارند.

پیشنهاد لنداسپا: چاق شدن سریع کودکان

دکتر پیمان علیپورکوهی فوق تخصص اطفال

3. دکتر مهشید قیدرلو

در صورتی که به دنبال بهترین فوق تخصص کودکان در تهران می گردید، باید دکتر مهشید قیدرلو را به شما پیشنهاد کنیم. دکتر قیدرلو دارای سال ها تجربه در زمینه درمان بیماری های تنفسی و سایر معاینات مربوط به کودکان هستند و به همین دلیل هم شما می توانید به آسودگی خاطر از نحوه عملکرد ایشان، به مطب دکتر قیدرلو مراجعه کنید. دکتر قیدرلو دارای فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان و رشد هستند و با اخلاقی حرفه ای، به درمان کودک شما کمک می کنند.

4. دکتر محمد رضایی

یکی از مهمترین مشکلاتی که شاید برای بسیاری از کودکان به وجود بیاید، بیماری های تنفسی است که خوشبختانه پزشکان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. در این صورت، دکتر محمد رضایی را می توان به عنوان بهترین دکتر اطفال در تهران معرفی کرد. این پزشک متخصص دارای مدرک فوق تخصص ریه و تخصص کودکان و اطفال هستند و علاوه بر معاینات اولیه و درمان بسیاری از بیماری های کودکان، انتخاب مناسبی برای درمان بیماری های تنفسی آنها نیز هستند.

در این مقاله با راهکارهای تقویت حافظه کودکان دبستانی آشنا شوید

5. دکتر عباس سلگی

می توانید برای درمان بیماری های کودک خود، به مطب دکتر عباس سلگی مراجعه کنید. دکتر سلگی که به عنوان بهترین متخصص کودکان در تهران شناخته می شوند، دارای مدرک فوق تخصص عفونی اطفال هستند و به درمان بیماری های عفونی کودک شما کمک بسیار زیادی می کنند. شما می توانید حتی با مراجعه به اینترنت و کمی تحقیق درباره دکتر سلگی، رضایت مراجعه کنندگان ایشان را مشاهده نمایید.

دکتر عباس سلگی متخصص کودکان

6. دکتر آزاده افشین

یکی دیگر از پزشکان حاذق در زمینه درمان بیماری های اطفال و کودکان، دکتر آزاده افشین هستند که با اخلاق بسیار خوب و حرفه ای، درمان بیماری های مختلف را در کودک شما آغاز می کنند.

بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در مشهد را بشناسید!

دکتر آزاده افشین دارای مدرک فوق تخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری کودکان هستند و اگر کودک شما در این زمینه دیگری دچار بیماری مشکل دیگری شد، می توانید برای درمان به مطب دکتر آزاده افشین مراجعه کنید. زیرا همان طور که گفتیم، ایشان بهترین دکتر اطفال در تهران هستند و چندین سال است که سابقه موفقیت آمیزی در زمینه درمان بیماری های اطفال دارند.

7. نوید نمازی

هر کسی برای درمان کودک خود، به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در تهران می گردد تا مطمئن شود که نحوه درمان و عملکرد مناسبی دارد. در این زمینه، دکتر نوید نمازی می توانند به عنوان یکی از بهترین ها در نظر گرفته شوند که دارای فوق تخصص راماتولوژی کودکان هستند. دکتر نمازی با تخصص کودکان و نوزادان، به درمان انواع بیماری های اطفال کمک بسیار زیادی می کنند و به همین دلیل اگر کودک شما دچار هرگونه بیماری شده باشد و یا حتی برای انجام معاینات رایج، می توانید به مطب دکتر نوید نمازی مراجعه کنید.

8. دکتر حسین شعبانی

در میان پزشکان مختلف، دکتر حسین شعبانی با بیشتر از 28 سال تجربه، می توانند به عنوان بهترین فوق تخصص کودکان در تهران به شمار بیایند. دکتر شعبانی دارای مدرک فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم کودکان هستند و در حال حاضر در میان بهترین پزشک ها قرار می گیرند و با استفاده از به روزترین تجهیزات، به والدین و کودکان خدمت رسانی می کنند.

علائم اوتیسم در سه سالگی چگونه است

دکتر حسین شعبانی پزشک کودکان

اگر فقط کمی درباره دکتر حسین شعبانی در اینترنت جستجو کنید، متوجه خواهید شد که تا چه حد نظرات مراجعه کنندگان از ایشان مثبت است. با توجه به همین فاکتور و سایر موارد این چنینی، می توانید تا حد خیلی زیادی از نحوه عملکرد دکتر حسین شعبانی اطمینان حاصل کنید.

9. دکتر فرزاد آراسته

اگر می خواهید کودک خود را برای درمان بیماری و یا معاینات اولیه، به سراغ بهترین دکتر اطفال در تهران ببرید، مراجعه به مطب دکتر فرزاد آراسته می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. دکتر آراسته با بیشتر از 31 سال تجربه و مهارت بسیار زیاد در این زمینه، جزو بهترین ها شناخته می شوند. دکتر آراسته دارای فلوشیپ ارتوپدی کودکان و تخصص جراحی استخوان و مفاصل ارتوپدی کودکان هستند و در این زمینه، بهترین انتخاب هستند.

10. دکتر داوود مطهری زاد

در نهایت، فهرست بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در تهران را با دکتر داوود مطهری زاد به پایان می رسانیم. دکتر مطهری زاد یکی از بهترین فوق تخصص های گوارش اطفال به شمار می روند و با مدرک فوق تخصص بیماری های گوارش کودکان، کمک زیادی به درمان بیماری های گوارشی آنها می کنند. پس اگر کودک شما دچار بیماری های گوارشی شد و تا چند روز هم نتوانستید راه درمان مناسبی برای او پیدا کنید، بهتر است هرچه سریع تر به مطب دکتر مطهری زاد مراجعه فرمایید.

آیا علائم اوتیسم در کودک دو ساله قابل تشخیص است

بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در تهران

متخصص کودکان برای تشخیص بیماری از چه روش هایی استفاده می کند؟

پزشکان متخصص با استفاده از روش های مختلف و معاینات متنوع، می توانند متوجه نوع و وضعیت بیماری کودکان و اطفال شوند. در این بخش، فقط برخی از این ها را نام می بریم که با استفاده از آنها، پزشک متخصص می تواند تا حد زیادی متوجه نوع و شرایط بیماری کودکان و اطفال شود. البته باید گفت که علاوه بر این موارد، روش ها و نشانه های دیگری هم وجود دارند که می توانند در این زمینه به پزشک برای تشخیص بیماری به پزشک کمک کنند.

  • تب: بیشتر مواقع، اغلب کودکانی که دچار هر نوع بیماری می شوند، اول از همه تب دارند و پزشک با توجه به این نکته، می تواند متوجه میزان خطر بیماری شود.
  • تنگی نفس: همان طور که پیش از این نیز گفتیم، یکی از مهمترین مشکلاتی که می تواند برای خیلی از کودکان به وجود بیاید، تنگی نفس است که احتمال دارد در کنار بیماری های دیگر دیده شود. به عنوان مثال، تنگی نفس در بسیاری از کودکان می تواند به عنوان یک سرماخوردگی در نظر گرفته شود. این در حالی است که شاید پزشک متخصص متوجه شود به خاطر وجود علائم دیگر، کودک شما بیماری دیگری دارد.

مقاله پیشنهادی: اگر کودک چیزی را قورت داد چه کنیم؟

متخصص کودکان برای تشخیص بیماری از چه روش هایی استفاده می کند؟
  • خستگی: به طور طبیعی، سطح انرژی کودکان نسبت به بزرگسالان خیلی بیشتر است، اما اگر کودک شما نتواند به اندازه کافی و متناسب با بقیه هم سن و سال های خود، بازی کند و احساس خستگی داشته باشد، شاید به بیماری خاصی مبتلا باشد که پزشک متخصص با معاینه های کافی متوجه آن خواهد شد.
  • انجام آزمایش: بهترین روشی که از طریق آن پزشک متخصص می تواند متوجه نوع و شرایط بیماری کودکان شود، این است که از آنها آزمایش خون و یا هر نوع آزمایش دیگری بگیرد. در این آزمایش، پزشک می تواند اطلاعات زیادی درباره وضعیت سلامتی کودک به دست بیاورد.

بهترین متخصص کودکان در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در بخش های قبل، با فهرست 10 تایی از بهترین دکتر اطفال در تهران آشنا شدید. اکنون ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که اصلا این پزشکان چگونه انتخاب می شوند؟ اگر هم نخواهیم به مطب پزشکان ذکر شده برویم، چگونه باید مطمئن شویم که پزشک مورد نظر ما در فهرست بهترین متخصص کودکان در تهران قرار می گیرد؟ مهمترین فاکتورهایی که می توانند در این زمینه برای انتخاب پزشک به شما کمک کنند، عبارت اند از:

  • آگاهی کامل از شرایط بدن نوزادان و کودکان: اول از همه، باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما اطلاعات کاملی درباره شرایط جسمانی و بدنی نوزادان و کودکان دارد و می تواند با معاینه درست، از نوع بیماری آنها مطلع شود.
بهترین متخصص کودکان در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
  • داشتن مدرک معتبر تحصیلی: می توان پزشکی را به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص کودکان در تهران معرفی کرد که مدرک تحصیلی معتبر و مرتبطی در این زمینه دارد.
  • بهره بندی از تجربه کافی: بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که در زمینه درمان و تشخیص بیماری های کودکان، تجربه و سابقه زیادی دارد. سابقه پزشک نشان می دهد که او تا چه حد در کار خود مهارت دارد.
  • اخلاق حرفه ای و صبور بودن: به نظر شما کدام یک از این پزشکان بهتر هستند؟ پزشکی که بسیار خوش اخلاق و صبور بوده و به طور کامل فرزند شما را معاینه می کند و یا پزشکی که همیشه عجله دارد و باعث بروز ترس و دلهره در فرزند شما می شود؟ طبیعتا پزشک با اخلاق و صبور، گزینه مناسب تری برای کودکان و حفظ روحیه آنها خواهد بود.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، با بهترین دکتر اطفال در تهران آشنا شدید. همان طور که گفتیم، پزشکان زیادی در تهران فعالیت می کنند که برای درمان و تشخیص بیماری های کودکان و اطفال، مناسب هستند که ما در این مقاله، فقط به 10 مورد از آنها اشاره کردیم.

اگر شما هم پزشک دیگری را می شناسید که تجربه و سابقه زیادی در این زمینه دارد و فکر می کنید که می توان از او با نام بهترین دکتر کودکان در تهران یاد کرد، نام این پزشک را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که انتخاب یک پزشک حرفه ای، تاثیر زیادی در سلامت فرزند دلبند شما دارد.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا