زیبایی

بهترین ناخن کار در تهران کیست | لیست 10تایی 1402

در حال حاضر، خانم ها برای جذاب به نظر رسیدن و زیبا بودن، کارهای مختلفی می کنند که یکی از رایج ترین آنها، کاشت ناخن است. کاشت ناخن یکی از کارهای نسبتا تخصصی در نظر گرفته می شود و به همین دلیل هم نمی توان برای طراحی ناخن، به هر کسی مراجعه کرد. کسانی که در تهران زندگی می کنند، به دنبال بهترین ناخن کار در تهران می گردند تا بتوانند با مراجعه به او، ناخن های جذاب و دست زیبایی داشته باشند. اگر شما هم می خواهید بدانید که در کدام یک از مراکز ناخن در تهران می توانید به هدف مطلوب خود برسید، تا پایان این مقاله از لنداسپا با همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین ناخن کار در تهران

مسلما کسی که برای کاشت ناخن به مرکزی مراجعه می کند، می خواهد بهترین نتیجه را از آن را بگیرد. از این رو، باید حتما به سالنی مراجعه کنید که بدانید شخص مورد نظر شما، تخصص کافی در این زمینه را دارد. پس اگر انتخاب یک ناخن کار با تجربه و ماهر برای شما دشوار است، می توانید نگاهی به لیست زیر بیندازید تا ببینید که بهترین مرکز ناخن در تهران دقیقا چه ویژگی هایی دارد و برای انجام کارهای ناخن، می توانید به چه کسانی مراجعه کنید.

1. مرکز زیبایی و ناخن مائده عرب

اولین موردی که ما در فهرست بهترین مرکز ناخن در تهران به شما معرفی می کنیم، مرکز زیبایی و ناخن مائده عرب است. در این مرکز، دستگاه ها و تجهیزات متعددی وجود دارند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه آسیبی به ناخن و دست شما وارد نخواهد شد.

معرفی 10 تا از بهترین ناخن کار در تهران

نکته جالب توجه درباره این مرکز زیبایی این است که علاوه بر خدمات ناخن، خدمات زیبایی دیگری مانند رنگ و مش مو، احیا و کراتینه، مژه و سایر موارد این چنینی را نیز در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر این که شما می توانید مطمئن باشید که بهترین نتیجه را از این مرکز خواهید گرفت.

2. مرکز زیبایی مونا یزدانی

اگر به دنبال بهترین ناخن کار در تهران می گردید، باید سالن زیبایی مونا یزدانی را به شما پیشنهاد کنیم. در این مرکز، همه خدمات کاشت، ژلیش، مانیکور، پدیکور، لمینت و ترمیم، با بالاترین کیفیت انجام می گیرند و می توانید بسته به سلیقه خود، از طراحی ها و دیزاین های خارق العاده ای نیز استفاده کنید. برای مثال، اگر علاقه زیادی به هولوگرام و یا دیزاین های زیر کاشت کروم دارید، مطمئن خواهید بود که در مرکز زیبایی مونا یزدانی، این کارها به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهند گرفت.

3. مرکز زیبایی فرناز صفری

از دیگر مراکز معتبر که می توان از آن به عنوان بهترین مرکز ناخن در تهران یاد کرد، می توان به سالن زیبایی فرناز صفری اشاره کرد. خانم صفری که خدمات زیبایی و آرایشی منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهند، تخصص بالایی در این زمینه دارند و به همین دلیل هم در استخدام پرسنل ناخن کار و سایر خدمات، دقت و حساسیت بسیار زیادی به خرج می دهند. به همین دلیل هم می توانید اطمینان داشته باشید که خدمات ناخن، با استفاده از دستگاه های مناسب و افراد کاملا با تجربه برای شما انجام می گیرد.

بهترین مرکز ناخن در تهران

4. سالن زیبایی لاراتیس

سالن زیبایی لاراتیس را هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین مراکز برای انجام خدمات ناخن در نظر گرفت. در این مرکز، خدمات ناخن توسط بهترین و ماهرترین ناخن کارها انجام می گیرد و به همین دلیل هم هیچ مشکلی برای ناخن شما پیش نخواهد آمد. تقریبا همه کسانی که برای انجام کاشت، ژلیش، پدیکور، مانیکور و سایر خدمات ناخن به مرکز زیبایی لاراتیس مراجعه کرده اند، از عملکرد این سالن راضی بوده اند. به همین دلیل هم ما این مرکز را به عنوان بهترین مرکز ناخن در تهران به شمار آورده ایم.

مقاله پیشنهادی: معرفی 10 تا از بهترین سالن زیبایی تهران

5. سالن زیبایی غزل پرنیان

در صورتی که به دنبال بهترین ناخن کار در تهران می گردید که هم سابقه بالایی در این زمینه داشته باشد و هم هزینه مناسبی را هم از شما بگیرد، باید سالن زیبایی غزل پرنیان را به شما پیشنهاد کنیم. در این مرکز، از بهترین و باکیفیت ترین مواد برای خدمات ناخن استفاده می شود و به همین دلیل کسانی که به مواد مختلف حساسیت دارند هم به راحتی می توانند به این سالن زیبایی مراجعه کنند. مهمترین هدف در این سالن زیبایی، این است که احتمال بروز عوارض بعد از انجام کارهای ناخن در شما، به حداقل برسد.

سالن زیبایی غزل پرنیان بهترین ناخن کار تهران

6. مرکز زیبایی مایسا

اگر کمی در حوزه زیبایی و خدمات ناخن در تهران تحقیق کرده باشید، به احتمال خیلی زیاد نام مرکز زیبایی مایسا را شنیده اید. در این سالن، علاوه بر استفاده از افراد متخصص و ماهر در زمینه کاشت و ژلیش ناخن، از بهترین و باکیفیت ترین مواد هم استفاده می شود. در کنار همه این موارد، می توانید مطمئن باشید که در سالن زیبایی مایسا، تمام استانداردهای بهداشتی و حرفه ای برای انجام کارهای ناخن، به بهترین شکل ممکن رعایت می شوند. به همین دلیل هم ما این سالن را به عنوان بهترین ناخن کار در تهران به شما معرفی کرده ایم.

7. مرکز زیبایی شقایق

یکی دیگر از بهترین مراکز زیبایی برای انجام خدمات مختلف ناخن مانند مانیکور، پدیکور، کاشت، ژلیش و سایر موارد این چنینی، مرکز زیبایی شقایق است. این مرکز با مدیریت خانم شقایق شکر، سابقه بسیار زیادی دارد و به همین دلیل هم آن را به عنوان بهترین مرکز انجام خدمات ناخن به شما معرفی کرده ایم. خانم شقایق شکر با بیشتر از 10 سال سابقه در زمینه کاشت ناخن ها و آموزش آن، تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارند به همین دلیل هم می توان گفت که ایشان، در فهرست بهترین ناخن کار در تهران قرار می گیرند.

پیشنهاد لنداسپا: بهترین مرکز پوست تهران کجاست؟

مرکز زیبایی شقایق به عنوان بهترین مرکز زیبایی ناخن

8. مرکز زیبایی مرلین

اگر می خواهید خدمات کاشت ناخن، آرایش، رنگ و مش، میکروبلیدینگ و سایر موارد این چنینی را در یک مرکز در دسترس داشته باشید، می توانید سری به مرکز زیبایی مرلین بزنید. در این مرکز، تمام مراجعه کنندگان می توانند بدون هیچ گونه نگرانی، انواع خدمات ناخن را انجام دهند و بر اساس سلیقه خود، برایشان طراحی های زیبایی نیز انجام خواهد گرفت. در این سالن زیبایی، از بهترین و به روزترین امکانات استفاده می شود و به همین دلیل هم مشتریان عزیز می توانند با خیالی آسوده، به آن مراجعه کنند.

9. سالن گل گیس

اگر خیلی برای شما مهم است که خدمات ناخن را در یک مرکز معتبر و مجهز انجام دهید، باید سالن زیبایی گل گیس را به شما پیشنهاد کنیم. در این مرکز، از بهترین و با کیفیت ترین برندها برای کاشت و ژلیش انجام می شود و به همین دلیل هم ما آن را به عنوان بهترین مرکز ناخن در تهران به شما معرفی کرده ایم تا بتوانید با خیالی آسوده، انواع فعالیت های خود را انجام دهید. علاوه بر خدمات ناخن، خدمات زیبایی و آرایشی دیگری مانند میکاپ عروس، فیبروز ابرو، اکستنشن مژه و آمبره مو با بالاترین کیفیت انجام می شود.

10. مرکز زیبایی سپیدار

در نهایت، آخرین مورد موجود در این لیست که شما می توانید برای مراجعه به بهترین ناخن کار در تهران به آن مرکز مراجعه کنید، سالن زیبایی سپیدار است. در این مرکز، انواع خدمات ناخن با بالاترین دقت و با استفاده از بهترین مواد انجام می شود. علاوه بر این که می توانید به خدمات مربوط به کارهای زیبایی دیگری مانند مژه، مو، ابرو و پاکسازی پوست نیز دسترسی داشته باشید.

 مرکز زیبایی سپیدار

ویژگی ناخن کار خوب

در بخش قبل، با معتبرترین و بهترین مرکز ناخن در تهران آشنا شدید. با این حال، به نظر شما یک ناخن کار خوب و ماهر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ اصلا شما فکر می کنید که ما این مراکز ناخن را بر اساس چه مواردی آماده کرده ایم؟ برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم که ناخن کارهای خوب باید ویژگی های خاصی داشته باشند که در این بخش، به صورت مختصر آنها را نام می بریم.

  • تخصص بالا: ناخن کار مورد نظر شما باید اطلاعات و دانش بسیار کاملی درباره انواع فرم های ناخن، طراحی های مختلف و نحوه کاشت، ژلیش، پدیکور، مانیکور و سایر موارد این چنینی داشته باشد.
  • سابقه کار: حتی اگر شخصی اطلاعات کافی درباره انواع مختلف ناخن و فرم های مختلف کاشت هم داشته باشد، اما در دنیای واقعی از آنها استفاده نکرده باشد، نمی تواند شخص قابل اعتمادی باشد. به همین دلیل هم بهتر است برای انتخاب ناخن کار، شخصی را انتخاب کنید که می دانید حداقل چند سال است که در این زمینه فعالیت می کند.
  • به روز بودن: به طور مداوم، روش ها و آپدیت های جدیدی برای ناخن کاران در نظر گرفته می شوند که باید حتما همه آنها را بگذرانند تا بتوانند با استفاده از روش های جدید، کارهای ناخن شما را انجام دهند.
  • خلاق بودن: بسیاری مواقع، شما به خلاقیت ناخن کار برای طراحی ناخن خود نیاز دارید و در این شرایط، بهتر است حتما به سراغ کسی رفته باشید که خلاقیت کافی در این زمینه را داشته باشد و بتواند ایده های مختلفی را به شما پیشنهاد دهد.
ویژگی ناخن کار خوب
  • شناختن تجهیزات جدید: برای کاشت ناخن و انجام سایر خدمات این کار، تجهیزات مختلفی وجود دارند که به طور مداوم به روز می شوند. شما باید حتما ناخن کاری را انتخاب کنید که نحوه استفاده از این تجهیزات را به طور کامل بلد است.
  • وقت شناس بودن: از دیگر مشخصات بهترین ناخن کار در تهران و یا شهرهای دیگر، این است که حتما وقت شناس باشد. شخص مورد نظر شما باید بتواند دقیقا سر ساعتی که برای شما تعیین کرده، برای کاشت ناخن حاضر شود.
  • داشتن برخورد مناسب: در نهایت، آخرین ویژگی که می توانید برای انتخاب ناخن کار به آن توجه کنید، این است که ناخن کار مورد نظر شما باید بتواند به بهترین شکل ممکن با شما و سایر مشتریان رفتار کند.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، فهرستی از بهترین ناخن کار در تهران به شما معرفی کردیم و همچنین گفتیم که برای انتخاب یک ناخن کار قابل اعتماد، باید به چه فاکتورهایی توجه کنید. توجه داشته باشید که برای اطمینان از تخصص و تجربه ناخن کار، حتما قبل از مراجعه به آن مرکز، تمام نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که بر اساس سلیقه شما، بهترین مدل ناخن را برایتان طراحی می کنند. اگر شما هم مرکز دیگری در تهران می شناسید که خدمات ناخن را با کیفیت بالایی ارائه می دهند، می توانید نام آنها را در قسمت نظرات بنویسید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا