بهترین دکتر گوارش در تهران کیست ؟ لیست 10 تایی

بهترین دکتر گوارش در تهران کیست ؟ بهترین متخصص گوارش در تهران ، چه خدمات درمانی را ارائه می‌دهد؟ دستگاه گوارش انسان، از بلع شروع شده به دفع ختم می‌شود. در این میان اما اعضای مختلفی مثل مری، معده، روده، صفرا، کلیه و … با هم همکاری می‌کنند تا گوارش، به سالم‌ترین نحو انجام شود. طبیعی است که با مختل شدن این اعضا، عمل گوارش به درستی صورت نگرفته و مشکلاتی مثل رفلاکس، اسهال و استفراغ، سکسکه طولانی مدت، یبوست، درد در مری و معده، سختی بلع و دفع و … به وجود بیاید. برای چنین مشکلاتی، باید به پزشک مخصص داخلی و یا پزشک فوق تخصص گوارش مراجعه شود. و چه بهتر که برای این کار، به بهترین دکتر فوق تخصص گوارش تهران مراجعه شود. اما این گزینه را چگونه پیدا کنیم؟

برای چه بیماری هایی باید به متخصص گوارش مراجعه کنیم؟

دستگاه گوارش، بر خلاف نظر عموم، پیچیدگی بالایی داشته و اعضای زیادی باید همکاری صحیح داشته باشند تا گوارش، به بهترین شکل ممکن انجام شود. وجود اختلال در حتی یکی از این اعضا می‌تواند مشکلاتی مثل یبوست، اسهال، استفراغ، سکسه‌های طولانی مدت، رفلاکس، التهاب داخلی، خونریزی داخلی و .. را همراه داشته باشد. همانطور که گفتیم، اعضای مختلفی از بدن در گوارش صحیحی نقش دارند، از دهان و حلق و مری گرفته تا کبد و معده و روده و … تا مقعد. عدم کارکرد صحیح این اعضا، می‌توانند در زمینه‌های مختلف، مشکلات مختلفی را برای شخص، به وجود بیاورند.

بهترین فوق تخصص گوارش در تبریز کیست؟ لیست 10 نفره 1402

بیماری‌های کرون مری، که سبب دشواری بلع می‌شود، رفلاکس یا بازگشت اسید معده به مری که می‌تواند دردناک باشد، تنگی یا التهاب مری و … بیماری‌های گوارشی هستند که به مری مربوط می‌شوند.

از بیماری‌های که به معده مربوط می‌شوند، می‌توان به عفونت‌های هلیکوباکترپیلوری، رفلاکس، گاستروپارزی که مربوط به تاخیر در تخلیه معده می‌باشد و … اشاره کرد.

کورون یا التهاب روده، سندروم روده تحریک پذیر، سلیاک، التهاب در مقعد و این چنین بیماری‌ها، مربوط به مختل شدن عملکرد روده می‌باشد.

همچنین از دیگر بیماری‌هایی که مربوط به دستگاه گوارش است، می‌توان به پانکراتیت حاد، که در سوء مصرف الکل به وجود می‌آید، پانکریت مزمن و دیابت اشاره داشت. این بیماری‌های مربوط به اختلال در عملکرد پانکراس یا لوزالمعده می‌باشد.

برای درمان این بیماری‌ها، لازم است تا به پزشک داخلی، و در صورت لزوم به پزشک فوق تخصص گوارش مراجعه کنید. اما شاید سوال باشد که چگونه بهترین دکتر گوارش در تهران را پیدا کنیم؟

بهترین متخصص گوارش در تهران

اسامی بهترین جراحان بینی را می‌توانید در مقاله «بهترین جراح بینی در تهران» مطالعه نمایید.

بهترین دکتر گوارش در تهران کیست ؟ 10 تا از بهترین دکتر گوارش در تهران

بهترین متخصص گوارش در تهران ، باید دارای ویژگی‌هایی مثل تجربه بالا، دانش بالا، علم به روز با شرکت در آخرین سمینار‌های بین المللی و … باشد. در ادامه، لیستی از بهترین دکتر گوارش و کبد در تهران ، همراه شما هستیم.

1. دکتر محمد روشنی

دکتر روشنی، پس از اتمام دوره پزشکی خود در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مدرک فوق تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده است. عضویت در انجمن داخلی، انجمن گوارش و کبد ایران، شبکه هپاتیت ایران و همچنین عضویت در انجمن بین المللی AASLD و UEG، نشان از فعالیت بالا، دانش بالا و همچنین تجربه کاری مفید این پزشک است. این پزشک، دارای بورد تخصصی بیماری‌های گوارشی و کبد می‌باشد. خدمات درمانی که این پزشک به بیماران ارائه می‌دهد، مواردی مثل آندوسکوپی معده، کولونوسکوپی و درمانی مشکلاتی که مربوط به سیستم گوارشی است، می‌باشد. این پزشک، در سمینار‌های به روز زیادی شرکت کرده است. با این تفاسیر، می‌توان این پزشک را در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار داد.

2. دکتر مرتضی خطیبیان

دکتر خطیبیان، از سال 1369، عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران می‌باشد و خود ایشان نیز از همین دانشگاه، مدرک فوق تخصص گوارش خود را دریافت کرده‌اند. بیش از 30 سال سابقه کاری در رزومه این پزشک مشاهده می‌شود و همچنین انجام بیش از 20 هزار ERCP از دیگر مواردی است که می‌توانیم بگوییم این پزشک، جزو با تجربه ترین دکتر های گوارش تهران است. تایید شدن در سازمان خدمات شهروندی امریکا، به عنوان پزشک گوارشی که دارای توانایی خاص می‌باشد، نشان از دانش بالا و عملکرد صحیح این پزشک است. از خدمات درمانی که می‌توان روی این پزشک حساب کرد، می‌توان به آندوسکوپی، درمان بیماری‌های مربوط به معده، تشخصی و درمان سرطان‌های دستگاه گوارش و .. اشاره کرد.

3. دکتر محمد کلانی

دکتر کلانی، دارای بورد تخصصی دستگاه گوارش و کبد می‌باشد و این مدرک را از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، با رتبه‌ای ممتاز و عالی گذرانده است. این پزشک، دارای مقالات بین المللی زیادی در زمینه دستگاه گوارش بوده و همچنین علاوه بر عضویت در انجمن‌های متخصصین گوارش و کبد ایران و انجمن متخصصین داخلی ایران، دارای مدرک دوره‌های تکمیلی انجام آنتروسکوپی از کشور هلند می‌باشد که همین موضوع، تا حد زیادی نشان دهنده‌ی دانش و خلاقیت این پزشک خواهد بود. همین موارد، ایشان را در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار می‌دهد. خدماتی که می‌توان روی این پزشک حساب کرد، شامل آندوسکوپی، کولونوسکوپی، درمان بیماری‌های مختل کننده دستگاه گوارش و … می‌باشد.

بهترین دکتر گوارش

در مقاله «بهترین دکتر پوست تهران» می‌توانید با بهترین متخصصان پوست آشنا شوید.

4. دکتر حامد زمانی

دکتر زمانی، دارای بورد تخصصی بیماری‌های داخلی و همچنین دارای بورد فوق تخصصی بیماری‌های مربوط به گوارش، کبد و کیسه صفرا می‌باشد. این پزشک، با عضویت در انجمن متخصصی گوارش و کبد ایران، تجربه بالای خود در این زمینه را به اثبات رسانده است. انتشارات مقالات بین المللی و همچنین شرکت در سمینار‌های بین المللی در رابطه با آموزش شیوه‌های نوین درمان، از دیگر ویژگی‌های این پزشک می‌باشد که با استناد بر این موارد، می‌توان ایشان را در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار داد. برای خدمات درمانی مختلفی مثل آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فیبرواسکن و … می‌توان بر روی تخصص این پزشک، حساب کرد.

5. دکتر امیر سعید صادقی

دکتر صادقی، تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و اکنون، دارای بورد فوق تخصص گوارش از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد. چاپ مقالات بین المللی زیاد توسط این پزشک، نشان از دانش بالا و پژوهشگر بودن این پزشک با تجربه دارد. برای درمان بیماری زخم معده، کرم روده و معده، استفراغ در بارداری، سکسکه‌های طولانی مدت، شقاق، بیماری‌های مربوط به مری، روده، مقعد و … می‌توان بر روی خدمات درمانی این پزشک حساب کرد. همچنین خدمات درمانی دیگری نظیر آندوسکوپی، کولونوسکوپی، تشخیص و درمان سرطان و .. از دیگر خدماتی است که این پزشک به بیماران خود ارائه می‌دهد.

6. دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر صدرالدینی، بورد فوق تخصص کبد، گوارش و صفرا بوده و این مدرک را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است. این پزشک همچنین دارای سابقه آموزشی و پژوهشی زیادی در دانشگاه بوده و همچنین در این زمینه، سمینارهای زیادی برگذار کرده است. عضویت در انجمن گوارش امریکا و اروپا، نشان دهنده دانش بالا و به روز این پزشک می‌باشد. خدمات درمانی این پزشک، شامل کنترل خونریزی گوارشی، درمان اسهال و یبوست، تشخیص و درمان سرطان‌های مربوط به گوارش، تشخیص و درمان دردهای مربوط به معده، درمان هپاتیت و کبد چرب و … می‌باشد. همچنین برای خدماتی مثل آندوسکوپی فوقانی و کولونوسکوپی بدون درد، درمان چاقی با بالون معده و … نیز می‌توان بر روی تجربه و دانش این پزشک حساب کرد.

بهترین دکتر گوارش در تهران کیست

برای آشنایی با بهترین روانشناس‌ها مقاله «بهترین روانشناس تهران» را مطالعه کنید.

7. دکتر سید امیر طاهری

این پزشک، دوره عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و سپس، موفق به اخذ تخصص بیماری‌های داخلی و پس از آن، مدرک فوق تخصص گوارش و کبد خود را از همان دانشگاه تهران شده است. عضویت در هیئت علمی دانشگاه، چاپ مقالات علمی زیاد، عضویت در انجمن گوارش و کبد امریکا و همچنین عضویت در انجمن گوارش و کبد ایران، همگی نشان از دانش بالای این پزشک دارند. با استناد به همین موارد، این پزشک در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار می‌گیرد. خدماتی که ایشان به بیماران خود ارائه می‌دهد، شامل آندوسکوپی NBA و HD برای شناخت تومورهای بدخیم، کولونوسکوپی، آندوسکوپی برای تشخیص و درمان بیماری، باندلیگیشن، در راستای درمان هموروئید و … می‌باشد.

8. دکتر فاطمه زالی

دکتر زالی دارای بورد تخصصی بیماری‌های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌باشد. همچنین ایشان فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در زمینه گوارش، کبد و آندوسکوپی دریافت کرده است. شرکت در سمنیارهای متعدد بین المللی در زمینه ترفند‌های جدید درمانی در این زمینه و همچنین چاپ مقالات زیاد در این فیلد کاری، باعث شده تا نتیجه بگیریم این پزشک تجربه زیادی در این زمینه به دست آورده است. برای خدمات درمانی نظیر آندوسکوپی، کولونوسکوپی، میکروب معده و همچنین بالون معده می‌توان بر روی تجربه‌ی این پزشک حساب کرد. این پزشک، در لیست بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران ، قرار دارد.

بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران

9. دکتر محمد علی کریمی

دکتر کریمی، دارای بورد فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و بیش از 8 سال سابقه کاری در این زمینه کسب کرده است. عضویت در هیئت علمی دانشگاه، عضویت در انجمن‌های بین المللی و همچنین انجمن‌های داخلی، باعث شده تا بتوانیم این پزشک را در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار دهیم. برای خدمات درمانی مختلفی مثل درمان بیماری‌های گوارشی، بیماری‌های مربوط به کبد و صفرا، انجام آندوسکوپی، تست تنفس، برداشتن پولیپ‌های روده و معده و … می‌توان بر روی دانش و تجربه‌ی این پزشک حاذق، حساب کرد.

10. دکتر جواد رستگار مقدم

دکتر رستگار مقدم، دارای بورد تخصص بیماری‌های داخلی و دارای فوق تخصص گوارش و کبد و آندوسکوپی بوده و مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده است. عضویت در انجمن‌های داخلی و بین المللی و همچنین عضویت در هیئت علمی دانشگاه، نشان از دانش بالا و به روز این پزشک متخصص دارد. 26 سال سابقه کاری مفید در رزومه این پزشک دیده می‌شود که با این گفته‌ها، می‌توان این پزشک را در لیست بهترین دکتر گوارش در تهران قرار داد. خدمات درمانی که این پزشک به بیماران خود ارائه می‌دهد، شامل آندوسکوپی بیهوشی و کولونوسکوپی، تشخیص و درمان کبد چرب، تشخیص و غربالگری سرطان‌های مربوط به دستگاه گوارش، درمان بیماری‌های معده و … می‌باشد.

بهترین دکتر گوارش و کبد در تهران

در مقاله‌ی ” بهترین دکتر اورولوژی تهران ” لیست 10 تایی از بهترین دکترها را برای شما جمع آوری کرده‌ایم.

سخن پایانی

در این مقاله، به مشکلاتی که به دستگاه گوارش مربوط می‌شود اشاره داشتیم. این مشکلات می‌تواند شامل مشکلاتی برای بلع و دفع و مراحلی در این بین اتفاق می‌افتد باشد. برای چنین مشکلاتی لازم است تا به متخصص داخلی یا فوق تخصص دستگاه گوارش مراجعه شود تا بهترین روند درمان برای شما صورت بگیرد. در این باره، یک لیست 10 تایی از بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران ارائه شد که در صورت نیاز، می‌توانید با تحقیق بر روی آن‌ها، پزشک مناسب برای خود را پیدا کرده و برای تکمیل روند درمان، به آن‌ها مراجعه کنید.

امیدواریم توانسته باشیم شما را در پیدا کردن بهترین دکتر گوارش در تهران ، راهنمایی کرده باشیم. همچنین درصورتی که سوالی برای شما بدون پاسخ باقی مانده بود، خوشحال می‌شویم که در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
دکمه بازگشت به بالا