بهترین دکتر پوست تهران کیست؟ | لیست 10 تایی

بهترین دکتر پوست تهران چه کسی است؟ چگونه بهترین دکتر پوست در تهران را پیدا کنیم؟ دکتر پوست چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتوانیم لقب بهترین دکتر پوست را به آن بدهیم؟ در موارد زیادی ممکن است لازم باشد تا شما به دکتر پوست مراجعه کنید. اما سؤالی که وجود دارد این است که به کدام پزشک شهر مراجعه کنیم. مشکلی که برای پوست شما به وجود می‌آید، نیازمند درمان است و برای این درمان هم می‌توانید به دکتر عمومی مراجعه کنید و هم به پزشک متخصص پوست. فرق دکتر پوست با دکتر متخصص پوست، در این است که پزشک متخصص دوره‌های مربوط به پوست را بیشتر از یک پزشک معمولی گذرانده و به شکل تخصصی بر روی پوست کار می‌کند.

درواقع بهتر است برای مشکلی که روی پوستتان به وجود آمده، ابتدا به پزشک عمومی مراجعه کنید و درصورتی‌که پزشک توصیه کرد، برای ویزیت با دکتر متخصص اقدام کنید. همچنین شاید مشکلی روی پوستتان به وجود آمده به‌قدری جدی باشد که مجبور باشید به پزشک متخصص مراجعه کنید. در این مقاله، قصد داریم بهترین دکتر پوست تهران را به شما معرفی کنیم و بگوییم یک پزشک، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتوانیم این لقب را به او بدهیم.

معرفی 10 تا از بهترین دکتر پوست تهران

معرفی 10 تا از بهترین دکتر پوست تهران

در ادامه شما را با 10 تا از بهترین دکتر پوست و مو در تهران آشنا می‌کنیم که همگی دارای ویژگی‌هایی که در بالا عنوان کردیم هستند:

 1. دکتر مریم محمد حسینی
 2. دکتر سعید رضا یوسف
 3. دکتر حمیدرضا شفیعی
 4. دکتر کامبیز کامیاب
 5. دکتر مینا فتح‌آبادی
 6. دکتر فرهاد ملک‌زاده
 7. دکتر آرمیتا کیافر
 8. دکتر حمید وحیدی
 9. دکتر سینا صفایی
 10. دکتر حمیده مروج

1. دکتر مریم محمد حسینی

دکتر مریم محمد حسینی از آن جهت به عنوان بهترین دکتر پوست تهران شناخته می شوند که به کمک کادر درمان حرفه ای خود در مطبی مجهز، انواع بیماری های پوستی را درمان می کنند. در مطب دکتر مریم محمد حسینی شما می توانید با استفاده از به روزترین دستگاه های جهان، از کیفیت بسیار بالای درمان بهره مند شده و زیبایی را برای خود به ارمغان بیاورید.

علاوه بر خدمات پوستی، کاشت مو و ابرو نیز در مطب دکتر مریم محمد حسینی انجام می شود. از برخی از مهم ترین خدمات پوستی این پزشک حاذق، می توان به مواردی مانند تزریق ژل و بوتاکس، تزریق فیلر، جوانسازی پوست، زاویه سازی صورت، بلفاروپلاستی، خدمات لیزر، هایفوتراپی و prp اشاره کرد.

2. دکتر سعید رضا یوسف

شما می توانید برای درمان مشکلات پوستی خود به مطب دکتر سعید رضا یوسف در تهران مراجعه فرمایید. دکتر سعید رضا یوسف در حال حاضر عضو افتخاری انجمن جراحان پوست آمریکا هستند و سال هاست که در زمینه درمان بیماری های پوستی و جوانسازی پوست فعالیت می کنند.

ایشان کتاب های بسیار متنوعی در زمینه پزشکی و بیماری های پوستی نگاشته اند و از نظر دانش تخصصی و تجربه، در سطح بسیار بالایی قرار می گیرند. همین امر موجب شده که بسیاری از مراجعه کنندگان ایشان را به عنوان بهترین دکتر پوست تهران بشناسند. با تکمیل دوره درمان خود در مطب دکتر سعید رضا یوسف، می توانید پوستی کاملاً صاف و یکدست داشته باشید.

3. دکتر حمیدرضا شفیعی

این پزشک دارای تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی پوست است که می‌توانید برای مشکلاتی نظیر درمان لک صورت و درمان جای جوش، روی این پزشک حساب کنید.

برای شناخت بهترین فیزیوتراپ‌های تهران مقاله «بهترین فیزیوتراپی تهران» را مطالعه نمایید.

4. دکتر کامبیز کامیاب

این پزشک، تجربه و علم زیادی در زمینه‌ی درمان مشکلات پوستی داشته و در این رشته متخصص است. این پزشک، فعالیت‌های پژوهشی علمی و عملی زیادی انجام داده که باعث شده رزومه قوی را به همراه خودش داشته باشد. بیمارانی که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، راضی هستند. اما باید دقت داشته باشید که این پزشک خیلی راحت وقت خالی در اختیار بیمار قرار نمی‌دهد.

5. دکتر مینا فتح‌آبادی

دکتر فتح‌آبادی تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی پاک‌سازی پوست داشته و در کنار این مورد، به فعالیت‌های دیگری نظیر تزریق ژل، هایپوگرافی، برداشت خال و … مشغول است که به همین دلیل، می‌توانیم این پزشک را در لیست بهترین دکتر پوست تهران قرارداد. می‌توانید برای وقت گرفتن با شماره‌ی ۰۲۱۲۲۳۴۲۶۱۹ تماس گرفته و یا به آدرس سعادت‌آباد، ضلع جنوب شرقی میدان سرو، ساختمان مینیاتور، طبقه ۲، واحد ۶ و۵ مراجعه کنید.

6. دکتر فرهاد ملک‌زاده

این پزشک، جزء باسابقه‌ترین و باسوادترین پزشک‌های متخصص پوست و مو تهران است که درزمینه‌هایی مثل مزوتراپی، ریزش مو، جوان‌سازی صورت، برداشت خال و زگیل، درمان جوش و کک‌ومک و … فعالیت می‌کند.

7. دکتر آرمیتا کیافر

این پزشک، در زمینه درمان بیماری‌های پوستی، زیبایی و جراحی پوست، تجربه‌ی قابل قبولی دارد.

ماساژ با یخ از بهترین راه‌های رفع التهاب و جای جوش است. در مقاله «ماساژ صورت با یخ» با این ماساژ آشنا شوید.

8. دکتر حمید وحیدی

دکتر وحیدی، از بهترین پزشکان متخصص پوست و مو تهران است که نظم عالی و اخلاق خوش این پزشک در بین بیماران زبان‌زد است. این پزشک، بهترین دکتر پوست تهران از نظر مردم است که سواد بالایی داشته و عضو هیئت‌علمی دانشگاه نیز است.

9. دکتر سینا صفایی

این پزشک متخصص، در لیست بهترین دکتر پوست تهران از نظر مردم قرار دارد و در زمینه‌ی جوان‌سازی پوست، تجربه‌ی زیادی کسب کرده است. همچنین مطب این پزشک مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

10. دکتر حمیده مروج

دکتر مروج، از باسوادترین متخصصین پوست و مو تهران است. تخصص این پزشک، در زمینه‌ی آسیب‌شناسی پوست است که در درمان بیماری‌های پوستی تجربه‌ی زیادی کسب کرده است. با توجه به رزومه علمی این پزشک، می‌توان ایشان را در لیست بهترین پزشک پوست در تهران قرارداد که می‌توانید برای مشکلات پوستی به آن مراجعه کنید.

برای چاق شدن صورت مقاله «چاق شدن صورت با سیب زمینی در 14 روز» را مطالعه کنید.

ویژگی‌های بهترین دکتر پوست تهران

بهترین دکتر پوست در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ از آن‌جایی شهر تهران جمعیت زیادی دارد، طبیعی است که مراجعات به پزشک پوست زیاد باشد. به همین دلیل تعداد پزشکان پوست در تهران هم رو به افزایش است. اما چه ویژگی‌هایی یک پزشک معمولی را به یک پزشک خوب درزمینه‌ی پوست و مو تبدیل می‌کند؟

ویژگی‌های بهترین دکتر پوست تهران
 • اطلاعات به‌روز

علم پزشکی، همواره در حال به‌روزرسانی است. بهترین دکتر پوست تهران، باید اطلاعات به‌روزی نسبت به علم پزشکی درزمینه‌های مختلف داشته باشد. به همین سبب، شخص پزشک باید در سمینار‌ها و دوره‌های مختلف علم نوین شرکت کند تا دانسته‌های خود را به‌روز کرده و از شیوه‌های نوین برای درمان استفاده کند.

 • تجربه

از ویژگی‌هایی که بهترین دکتر پوست در تهران باید داشته باشد این است که تجربه‌ی کافی در این زمینه را کسب کرده باشد. یک پزشک خوب با رزومه‌ای که دارد قضاوت می‌شود. به همین دلیل یک دکتر خوب باید تجربه کافی و رزومه عالی در این زمینه داشته باشد.

 • اطلاعات کامل دارویی

بهترین دکتر پوست و مو در تهران باید در مورد دارو‌هایی که برای پوست و مو ساخته می‌شود اطلاعات کافی داشته باشد. همچنین با داروساز‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ارتباط قوی داشته باشد و بتواند داروی‌ مناسب برای درمان بیمار را تجویز کند.

 • اخلاق

شاید این موضوع به تخصص پزشک ربطی نداشته باشد اما یکی از پارامتر‌های مهم بهترین پزشک پوست و مو تهران و یا هر پزشک دیگری به‌حساب می‌آید. پزشک باید با صبر و حوصله به مشکل بیمار رسیدگی کند و با روی خوش تمام نکات را باحوصله عنوان کند. اکثر پزشکان فهیم شهر تهران، شخصیت بالایی دارند اما در برخی موارد پزشکانی که برای حال بیماری ارزشی قائل نمی‌شوند هم وجود دارد.

برای جلوگیری از جوش به مقاله «بعد از وکس صورت چه کنیم جوش نزنیم» مراجعه کنید.

چگونه بهترین دکتر پوست تهران را پیدا کنیم؟

راه‌های زیادی برای پیدا کردن بهترین پزشک پوست تهران که بهترین تجویز را برای شما داشته باشد وجود دارد.

چگونه بهترین دکتر پوست تهران را پیدا کنیم
 • از بهترین راه‌ها این است که با یک پزشک که درزمینه‌های دیگر تخصص دارد و شما از قبل به او مراجعه می‌کردید، برای پیدا کردن بهترین دکتر پوست و مو در تهران پرس‌وجو کنید. پزشکان معمولاً پل‌های ارتباطی زیادی باهم دارند.
 • راه‌ دیگری که وجود دارد این است که از آشنایانی که قبلاً برای مشکلات پوستی به پزشک مراجعه کرده‌اند پرس‌وجو کنید.
 • درصورتی‌که خودتان قصد داشته باشید بهترین دکتر پوست و مو تهران را پیدا کنید، اول این‌که می‌توانید با سرچ در گوگل، تعدادی از بهترین پزشکان این زمینه را پیدا کنید و سپس، تخصص هر پزشک را با توجه به نیازی که دارید بررسی کرده و بهترین پزشک برای خود را انتخاب کنید.
 • توجه داشته باشید که با بررسی بورد پزشک، می‌توانید از تخصصی که پزشک دارد مطلع شوید. پس حتماً دقت داشته باشید که پزشک بورد تخصص داشته باشد و اسم متخصص، بر روی مهر او هک شده باشد.

سخن پایانی

در این مقاله ویژگی‌هایی که بهترین دکتر پوست تهران باید داشته باشد را بررسی کردیم و در ادامه، فهرستی 10 تایی از بهترین دکتر پوست و مو در تهران را بیان کردیم. ویژگی‌هایی که بهترین پزشک پوست و مو تهران باید داشته باشد، مواردی مثل تجربه زیاد، به‌روز بودن اطلاعات پزشکی، اطلاعات جامع در مورد دارو‌ها و … است . همچنین بررسی کردیم که برای پیدا کردن بهترین پزشک پوست و مو تهران، می‌توانید تخصص‌هایی که پزشک دارد را از روی بورد دکتر بررسی کرده و درصورتی‌که این تخصص‌ها مطابق نیاز شما باشد، از آن پزشک برای درمان خود کمک بگیرید.

امیدواریم اطلاعاتی که درزمینه‌ی بهترین پزشک پوست تهران در اختیار شما قراردادیم، به کار شما آمده باشد. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما وجود داشت، می‌توانید در قسمت نظر‌ات آن را برای ما به ثبت برسانید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر من پوستم لک و جای جوش و نیاز به جوان سازی دارد؛میشه ی دکتر خوب در این زمینه بهم معرفی کنید.
  ممنون 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا