بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست؟ بهترین دکتر اورولوژی در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ علم پزشکی، پیچیده‌تر از آن چیزی است که گاهی شما به آن فکر می‌کنید. پس از آن که محصلین در این زمینه، پس از 8 سال درس خواندن، مدرک پزشک عمومی خود را دریافت کنند، به دلخواه نوبت به آن می‌رسد که برای دریافت تخصص و فوق تخصص، اقدام کنند. در واقع پزشک متخصص، در یکی از زمینه‌هایی که افراد مختلف در آن دچار مشکل می‌شوند، تمرکز کرده و به شکل اختصاصی به کسب تجربه و بالا بردن سطح علمی در آن زمینه می‌پردازند. یکی از زمینه‌هایی که افراد، زیاد در آن دچار مشکل شده و نیاز به یک پزشک متخصص پیدا می‌کند، مشکلات تناسلی و مشکلات مربوط به مجاری ادراری است. برای رفع این‌گونه مشکلات که شاخه‌های زیادی هم دارد، باید به پزشک متخصص اورولوژیست مراجعه شود. اما چگونه می‌توان بهترین دکتر های اورولوژی تهران را پیدا کرد؟ در این مقاله همراه ما باشید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی تهران

در این قسمت، به بررسی چند تا از بهترین دکتر های اورولوژی تهران می‌پردازیم. درصورتی‌که به تخصص پزشکان اورولوژیست نیاز داشتید، می‌توانید با تحقیق بر روی این لیست، متوجه شوید که بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست و سپس پزشک موردنظر خود را انتخاب نمایید.

1. دکتر محمد رنجبری

شما می توانید برای درمان بیماری های کلیوی، عفونت های ادراری، سرطان های مثانه، کلیه و سایر بیماری های این چنینی به مطب دکتر محمد رنجبری مراجعه کنید. این پزشک حاذق دارای برد تخصصی اورولوژی بزرگسالان و اطفال بوده و چندین سال در این زمینه، سابقه بسیار درخشانی را به نام خود ثبت کرده اند. دکتر رنجبری در سال ۱۳۷۴ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره پزشکی عمومی خود را به پایان رسانده و سپس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق به کسب برد تخصصی شدند.

در حال حاضر، دکتر رنجبری در انجمن اورولوژی اروپا و انجمن بین المللی جراحان کلیه عضویت دارند. پس اگر شما هم دچار مشکلاتی مانند سرطان کلیه، سرطان مثانه، نارسایی کلیه، عفونت مجاری ادراری، بی اختیاری ادرار، عفونت کلیه، سوزش ادرار و هر مشکل مربوط به این حوزه شدید، پیشنهاد می کنیم که سری به مطب دکتر محمد رنجبری بزنید. همچنین دکتر رنجبری بیماری های این چنینی را در کودکان نیز درمان می کنند.

2. دکتر سید امین میرصادقی

دکتر میرصادقی، یکی از نخبگان علم پزشکی ایران است. از نظر سطح علمی، دکتر میرصادقی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و یکی از معدود پزشک‌هایی است که در المپیاد پزشکی، رتبه آورده است همین کافی است تا این پزشک را در لیست بهترین دکتر اورولوژی دی تهران قرار دهیم. دکتر میرصادقی جزو انجمن اورولوژی آسیا و اروپا و همچنین عضو انجمن نخبگان ایران است. از مشکلاتی که برای رفع آن می‌توان روی مهارت این پزشک حساب کرد، مواردی مثل جراحی تومور مثانه و مجرای ادراری، جراحی تومورهای مربوط به سرطان پروستات، مشکلات جنسی مثل عدم نعوظ، پروتز آلت تناسلی، درمان بی‌اختیاری ادرار در آقایان و بانوان و درمان و پیشگیری سنگ کلیه و … است.

مقاله پیشنهادی:بهترین دکتر پیوند مغز استخوان در تهران

3. دکتر کیوان آقا محمد پور

دکتر آقاپور، دارای فوق تخصص آندوسکوپی و لاپاروسکوپی کلیه و مجاری ادراری است و علاوه بر این موارد، تخصص بالایی در زمینه ناباروری دارد. این پزشک، جزو انجمن اورولوژی ایران، آمریکا و اروپا قرار دارد و از این حیث، تجربه‌ی بالایی را در این زمینه کسب کرده است. برای مشکلاتی مثل مشکلات سنگ کلیه، مثانه، پروستات، انواع مشکلات جنسی، جراحی پلاستیک آلت تناسلی و مشکلات مربوط به بیضه، می‌توان روی مهارت این پزشک، حساب کرد.

4. دکتر امیر ملک محمدی

دکتر ملک محمدی، فارغ‌التحصیل دانشکده پزشکی شیراز بوده و دارای بورد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی است. این پزشک از سواد بالایی برخوردار است و همچنین عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا است. به همین دلیل، سطح تجربه‌ی بالایی هم از این پزشک جوان، انتظار می‌رود. برای مشکلاتی مثل تومور‌های پروستات، ناباروری، اختلالات جنسی از قبیل زود انزالی و اختلال در نعوظ، سنگ کلیه، سرطان‌های مربوط به سیستم تناسلی مثل سرطان مثانه و کلیه و … می‌توان روی خدمات این پزشک حساب کرد. همچنین خدمات دیگری نظیر وازکتومی، سونوگرافی مجاری ادراری، تزریق پاپاورین و … از دیگر خدمات جانبی این پزشک است.

بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران کیست؟

5. دکتر امیر عابدی دکتر اورولوژی در تهران

دکتر عابدی، دارای بورد تخصصی جراحی کلیه، ناباروری و اختلالات عملکرد جنسی است. ایشان فارغ‌التحصیل دانشکده علوم پزشکی تهران بوده و از این نظر، دارای سطح سواد بالایی است. از جمله تخصص‌هایی که این پزشک دارد، انجام عمل ختنه کودکان است. این پزشک، بیش از 10 هزار عمل ختنه با به‌روزترین روش‌ها را در رزومه خود دارد و در این زمینه، تجربه‌ی بسیار زیادی را به دست آورده است.

از جمله خدمات دیگری که از این پزشک انتظار می‌رود، می‌توان به مواردی مثل اصلاح و ترمیم ختنه‌های قبلی، جراحی‌های ترمیمی ایرادات مادرزادی در آلت تناسلی و … اشاره داشت.

6. دکتر سید ناصر اسماعیلی

دکتر اسماعیلی، در سال 88 از دانشکده پزشکی بیمارستان بقیه الله فارغ‌التحصیل شده و در سال 90، وارد حوزه تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری دانشگاه گیلان شد. این پزشک مدرک فوق تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. نمرات عالی و رزومه‌ی تحصیلی بالای این پزشک، خبر از سواد بسیار بالای ایشان می‌دهد. همچنین دکتر اسماعیلی، عضو انجمن اورولوژی آسیا، اروپا و امریکا است و تلاش‌های زیادی در زمینه نوآوری در علم پزشکی اورولوژی ایران، داشته است. از خدمات پزشکی که می‌توان روی این پزشک حساب کرد، می‌توان به درمان تومورها و سرطان‌های مربوط به مجرای ادراری، درمان بی‌اختیاری ادرار، درمان مشکلات جنسی و … اشاره کرد.

7. دکتر فریدون خیام فر بهترین دکتر اورولوژی تهران

دکتر خیام فر، متخصص کلیه و مجاری ادراری بوده و دارای بورد تخصصی آندویورولوژی و لاپاراسکوپی است. این پزشک، یکی از بزرگ‌ترین جراحان انواع تومور کلیوی در جهان است. همچنین، عضویت در هیئت‌علمی کلینیک سلامت خانواده که مربوط به ناتوانی جنسی است، از رزومه‌های قوی ایشان به‌حساب می‌آید. تخصص این پزشک، بر روی رفع مشکلات مربوط به ناتوانی جنسی است. ایشان، 5 دستگاه برای رفع مشکلات ناتوانی جنسی، بی‌اختیاری ادرار و … اختراع کرده‌اند. همچنین عضویت در انجمن اورولوژی اروپا، از دیگر مواردی است که رزومه‌ی این پزشک حاذق را سنگین می‌کند؛ بنابراین، می‌توان دکتر خیام فر را در لیست بهترین دکتر اورولوژی تهران قرار داد.

دکتر فریدون خیام فر بهترین دکتر اورولوژی تهران

خدمات پزشکی که توسط این پزشک ارائه می‌شود، عبارت‌اند از درمان انواع سرطان مثانه، کلیه، حالب، درمان بیماری‌های مربوط به ادرار مثل بی‌اختیاری، وجود خون در ادرار، عفونت ادراری و همچنین درمان انواع مشکلات و ناتوانی‌های جنسی.

8. دکتر علی پناهی بهترین دکتر اورولوژی در تهران

برخی از جوامع پزشکی، دکتر پناهی را بهترین دکتر اورولوژی تهران می‌دانند. از آن جا که ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران و بوده و همچنین عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا است. این پزشک، عضو هیئت‌علمی دانشگاه بوده و از سطح سواد و همچنین تجربه‌ی بسیار بالایی در زمینه رفع مشکلاتی مثل بیماری‌های کلیوی، مشکلات مربوط به مثانه، بی‌اختیاری ادرار در خانم‌ها و آقایان، مشکلات مربوط به پروستات و ناتوانی و مشکلات جنسی، برخوردار هستند.

9. دکتر محمد جباری دکتر اورولوژی تهران

از آن جایی که دکتر جباری، فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و همچنین عضو هیئت‌علمی وزارت بهداشت و عضو انجمن علمی اورولوژی ایران است، می‌توان این پزشک را در لیست بهترین دکتر اورولوژی تهران قرار داد.

دکتر محمد جباری دکتر اورولوژی تهران

خدمات درمانی که این پزشک به بیماران خود ارائه می‌دهند، عبارت‌اند از درمان واریکوسل، مشکلات مربوط به بیضه مثل سرطان بیضه و بیضه نزول کرده، درمان ورم و سرطان پروستات، بی‌اختیاری ادرار، درمان مشکلات و ناتوانی‌های جنسی و … . همچنین بر روی خدمات دیگری مثل انجام وازکتومی نیز می‌توان روی توانایی‌هایی این پزشک، حساب کرد.

10. دکتر اسعد مرادی

در آخرین فهرست معرفی بهترین متخصص اورولوژی به دکتر اسعد مرادی می‌رسیم.ایشان با داشتن 25 سال تجربه در زمینه فلوشیپ ،کلیه و مجاری ادراری جز بهترین پزشکان این حوزه به شمار می‌آیند.این پزشک با داشتن سابقه درخشان و هم چنین چندین عمل جراحی موفق توانسته رضایت بسیاری از بیماران خود را جلب کند.

خدمات ویزیت و مشاوره این پزشک حاذق به صورت حضوری بوده و شما می‌توانید از طریق تماس با مطب برای رزرو وقت جهت انجام معاینات مربوطه اقدام نمائید.از جمله خدمات این پزشک می‌توان به درمان دستگاه‌های ادراری و تناسلی و هم چنین سرطان شناسی مجاری ادراری اشاره کرد.

اورولوژی چيست؟

اورولوژی علمی است که به درمان مربوط به سیستم مجاری ادراری و دستگاه تناسلی آقایان و بانوان مربوط می‌شود. در واقع فردی که در این زمینه متخصص می‌شود، باید توانایی تشخیص و درمان بیماری‌هایی که به دستگاه تناسلی و مجاری ادرار مربوط می‌شود را داشته باشد. مشکلاتی که مربوط به این اندام می‌شود، عبارت‌اند از مشکلات بیضوی، مشکلات جنسی از قبیل ناتوانی جنسی، مشکلات مربوط به نعوظ، زود انزالی و یا مشکل در انزال، انواع سرطان‌ها و تومورهای مربوط به پروستات و بیضه، مشکلات ادراری مثل بی‌اختیاری ادرار، وجود خون در ادرار، واریکوسل یا تورم رگ‌های بیضه، مشکلات ناباروری در مردان، درمان انواع عفونت‌ها که در محل‌های مختلف دستگاه تناسلی مردان و زنان به وجود بیاید و … .

برای آشنایی با بهترین روانشناس‌ها مقاله «بهترین روانشناس تهران» را مطالعه کنید.

اورولوژی چيست

با مطالعه‌ی این متن، متوجه خواهید شد که علم اورولوژی، علم مهمی در زندگی انسان به حساب می‌آید. از آن جایی که هم درمان و جراحی تومورها و غدد سرطانی را شامل می‌شود و هم مشکلات مربوط به باروری و مشکلاتی که برای دستگاه تناسلی آقایان و بانوان به وجود می‌آید را در بر می‌گیرد.

درصورتی‌که با این مشکلات روبه‌رو باشید، باید به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید. خیلی بهتر است که با لیست بهترین دکتر اورولوژی تهران آشنا شوید با به این درک برسید که بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست. تا در صورت لزوم، بتوانید تحقیقات لازم در این زمینه را انجام داده و بهترین گزینه برای خود را انتخاب نمایید.

اورولوژی شامل چه شاخه‌هایی است؟

خود علم اورولوژی، به چند شاخه تقسیم می‌شود که هر شاخه به یکی از مشکلات موجود در سیستم مجاری ادراری و یا دستگاه تناسلی مربوط می‌شود. در ادامه به بررسی این شاخه‌های می‌پردازیم:

اورولوژی شامل چه شاخه‌هایی است

اسامی بهترین جراحان بینی را می‌توانید در مقاله «بهترین جراح بینی در تهران» مطالعه نمایید.

 • اورولوژی کودکان : این شاخه، به بررسی و درمان مشکلاتی مثل اخلال در مجاری ادرار می‌پردازد. همچنین علم ختنه کردن نیز از زیر شاخه‌های اورولوژی کودکان به‌حساب می‌آید.
 • اورولوژی بانوان : این شاخه از علم اورولوژی مربوط به بانوان شده و مشکلاتی که برای سیستم باروری و تناسلی بانوان به وجود می‌آید را شامل می‌شود.
 • سرطان‌شناسی : یکی از بخش‌های مهم علم اورولوژی این بخش است. دستگاه تناسلی، به‌خصوص دستگاه تناسلی مردان، تا حدودی مستعد انواع سرطان مثل سرطان بیضه و پروستات است. درمان و از بین بردن تومورهای سرطانی این قسمت، از زیرشاخه‌های سرطان‌شناسی علم اورولوژی به‌حساب می‌آید.
 • ناباروری مردانه : یکی از اصلی‌ترین اهداف علم اورولوژی، درمان ناباروری در آقایان است. با روش‌هایی که در علم روز این شاخه از پزشکی به کشف رسیده است، می‌توان بسیاری از مشکلات ناباروری مردان را درمان کرد.
 • سنگ‌های مجاری ادراری : از مشکلاتی که ممکن است برای آقایان و بانوان به وجود بیاید، سنگ‌ساز بودن کلیه است که منجر به‌به وجود آمدن مشکل در سیستم ادراری و مثانه شخص می‌شود. ارائه راه‌حل برای رفع این مشکل، توسط متخصصین اورولوژی انجام می‌شود.
 • کلیه : یکی دیگر از زیرشاخه‌های مهم علم اورولوژی، تشخیص و رفع ایرادات مربوط به کلیه است.
 • عصب‌شناسی : رفع برخی مشکلات در سیستم عصبی دستگاه تناسلی که می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جنسی از جمله مشکل در نعوظ، مشکل در انزال و … شود، در این زیرشاخه قرار می‌گیرد.

در مقاله «بهترین دکتر پوست تهران» می‌توانید با بهترین متخصصان پوست آشنا شوید.

سخن پایانی

در این مقاله، علم اورولوژی را مورد بررسی قرار دادیم و همچنین به شناخت بهترین دکتر اورولوژی تهران پرداختیم. پس از این که وظایفی که متخصصین اورولوژی عهده‌دار هستند را بررسی کردیم، به بررسی شاخه‌های علم اورولوژی پرداخته و سپس، لیستی 10 تایی از بهترین دکتر های اورولوژی تهران در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا به این موضوع پی ببرید که بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست. توجه داشته باشید که برای رفع مشکلات مربوط به سیستم تناسلی، از جمله هرگونه مشکل در ادرار، مشکلات جنسی، درمان سرطان‌های مربوط به سیستم تناسلی، ناباروری و این‌چنین مشکلات، باید به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

با مشاهده لیست بهترین دکتر اورولوژی تهران می‌توانید در صورت لزوم، بر روی آن‌ها تحقیقات لازم را به عمل آورده و بهترین گزینه را برای خود، انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید. امیدواریم توانسته باشیم با این مقاله، اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما بدون پاسخ باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

‫9 دیدگاه ها

 1. طرف برد تخصصی قبول نشده، و از انجام اکثر اعمال ارولوژی جنرال عاجزه، اینجا اسامی‌شون را برجسته میکنید و به مردم ارائه میدهید
  طبیعتا شما هم در حوادث و مشکلاتی که برای بیماران پیش خواهند آورد ، شریک هستید

 2. سلام میشه لطفا یک دکتر خیلی عالی و متبحر اگر میشناسید معرفی کنید؟خیلی واجبه،تشکر میکنم 🙏

 3. چرا به فکر مریض نیستید خدا نکره اگر مشکلی براش پیش بیاد چه میشه ؟ من پیش نفر اول تون این لیست رقتم تشخیص اشتباه دارو هاش به قدری قوی بود حملات اسم داشتم وتا مدتها من سرفه میکردم با وجود االتهاب پروستات از من تست ادرار میگیره فقط بخاطر پول گوش نمیکنه تو چی میگی قدری مطالعه کنید از هر کجا مدرک گرفته با جون مردم بازی نکنید

  1. سلام دوست عزیز از مشکل پیش اومده واقعا ناراحت شدیم.ما همیشه سعیمون بر این بوده بتونیم کمکی بکنیم و واقعا تمام مدارک رو چک میکنیم.تا الانم مشکل مشابه نبوده و ممنون بابت نظرتون حتما پیگیری میکنیم.

 4. سلام لطفا این رپورتاژ تبلیغاتی را حذف کنید. مطالب پزشکی شوخی بردار نیست. با جان و زندگی یک انسان طرف هستید

 5. واقعا سابقه دکتراتون رو چک میکنید میزارید؟؟؟؟ گزارشتون رو به نظام پزشکی و پلیس فتا میدم
  قشنگ با جون مردم دارید بازی میکنید

  1. سلام دوست عزیز .ما همیشه برامون مهمه که نفراتی که معرفی میکنیم از لحاظ علمی خوب باشن و مشکلی بوجود نیاد.بطفا بفرمایید کدوم پزشک مشکل داشتن تا ما پیگیری کنیم و در صورتی که مشکلی بوجود اومده رفع کنیم.

 6. سلام ، وقت بخیر، من پیش نفر دوم این لیست رفتم ، در مرحله اول من را خیلی ترسان ، مرحله بعد ،بعد از کلی ازمایش و رادیولوژی و نوار مثانه ،تشخیص اشتباه و دارو و تداخل دارو باعث شد که از حال بروم و برای چند ثانیه بیهوش شوم و قیمت داروهاش هم خیلی بالا بود و برای گرفتن دارو من را به داروخانه که منشی معرفی کرد و گفت جای دیگر امکان دارد نداشته باشد برو بگیر ، فقط خواستم بگم که گول این تبلیغات و شعارهای را نخورید بخاطر پول گوش نمیکنه تو چی میگی قدری مطالعه کنید از هر کجا مدرک گرفته ، نفر چندم و ..با جون مردم بازی نکنید این را براشان ننویسد که مردم بخاطر این مسایل پزشک خود را انتخاب کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا