سلامتسلامت جنسی

بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

وجود مشکلات در نعوظ یا حفظ آن در مردان اهمیت بسیار زیادی دارد و می تواند باعث بروز مشکلات خیلی بیشتری در روابط زناشویی و حتی زندگی شود. به همین دلیل هم هر مردی که دچار ناتوانی جنسی و یا نعوظ شد، باید هرچه سریع تر به سراغ یک پزشک متخصص برود تا آن را درمان کند. در این مقاله از لنداسپا، شما را با بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران آشنا می کنیم تا بتوانید با مراجعه به این پزشکان متخصص، در کمترین زمان ممکن از این بیماری ها و یا هر بیماری دیگر مربوط به روابط جنسی رها شوید.

ممکن است خیلی از افراد با ابتلا به بیماری های جنسی و مشکل در نعوظ، احساس شرمساری کنند و از رفتن به مطب پزشک سرباز بزنند. در حالی که به هیچ عنوان نباید این گونه باشید و به این مسئله فکر کنید که مشکل در نعوظ و یا نگه داشتن آن می تواند تاثیر بسیار مخربی در روابط زناشویی بگذارد. حتی این احتمال وجود دارد که این مشکل روی باروری مردان هم تاثیرگذار باشد. به همین دلیل هم اصلا جای خجالت نیست و باید با مراجعه به یک پزشک متخصص، این مشکل را درمان کرد.

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و دچار مشکلات نعوظ هستید، حتما تا پایان این مقاله از لنداسپا را مطالعه فرمایید. ما در این مطلب، فهرستی از بهترین دکتر ناتوانی مردان تهران به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این مشکل خلاص شوید.

لیست 10 تایی از بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران

لیست 10 تایی از بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران

انتخاب یک پزشک متخصص ناتوانی مردان تهران فوق العاده سخت است و نمی توان بدون در نظر گرفتن فاکتورهای خاصی این پزشک را انتخاب کرد. ما به همه این ویژگی ها توجه کرده ایم و در این قسمت، لیستی در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید در آن بهترین دکتر ناتوانی مردان در تهران را مشاهده کنید. مطمئن باشید که تمام پزشکان موجود در این فهرست از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند. البته بهتر است که قبل از مراجعه به آنها، باز هم درباره هر یک از این پزشکان تحقیق کنید.

بهترین متخصص زنان در تهرانپارس را بشناسید!

دکتر بهروز فتاحی

اولین پزشکی که ما در فهرست بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران به شما معرفی می کنیم، دکتر بهروز فتاحی هستند. دکتر فتاحی با تخصص بسیار زیاد در زمینه جراحی کلیه و پروستات و سنگ کلیه و همچنین بیماری های جنسی مردانه، به آقایان کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات نعوظ خود را برطرف کنند. علاوه بر این، دکتر فتاحی در زمینه ناباروری آقایان نیز کمک بسیار زیادی به آنها می کنند و به همین دلیل هم گزینه کاملا مناسبی برای مراجعه هستند.

دکتر محمدرضا نیکوبخت

دکتر محمدرضا نیکوبخت

در صورتی که به دنبال یک دکتر متخصص ناتوانی مردان در تهران می گردید، باید دکتر محمدرضا نیکوبخت را به شما پیشنهاد کنیم. دکتر نیکوبخت دارای فلوشیپ اندیورولوژی و پیوند کلیه هستند و همچنین به درمان مشکلات نعوظ و ناباروری مردان کمک بسیار زیادی می کنند. ایشان چندین سال است که در زمینه جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی آقایان فعالیت دارند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند.

وازکتومی قابل برگشت است یا نه؟ مراقبت های عمل برگشت وازکتومی

دکتر امیر مدیر

دکتر امیر مدیر را نیز می توان به عنوان بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران به شمار آورد که با سال ها تجربه موفقیت آمیز در این زمینه، توانستند رضایت بخش زیادی از مراجعه کنندگان خود را به دست بیاورند. دکتر مدیر تشخیص فوق العاده خوبی دارند و با انجام آزمایشات و معاینه دقیق، خیلی راحت متوجه نوع بیماری آقایان خواهند شد. در ادامه، از بهترین و جدیدترین روش های موجود برای درمان ناتوانی آقایان استفاده می کنند. به همین دلیل هم ما ایشان را به عنوان بهترین دکتر متخصص ناتوانی مردان در تهران به شما معرفی کرده ایم.

دکتر علیرضا جواد

اگر دچار مشکلات نعوظ و بیماری های جنسی هستید، فقط کافی است سری به مطب دکتر علیرضا جواد بزنید. دکتر جواد از روزهای شنبه تا چهارشنبه در مطب خود به بیمارانشان خدمت رسانی می کنند و به خاطر داشتن تخصص بالا و تجربه کاری موفقیت آمیز، طرفداران بسیار زیادی دارند. آقایان می توانند برای درمان مشکلات ناتوانی جنسی، عقیمی و یا حتی ناباروری به مطب دکتر علیرضا جواد مراجعه کنند. علاوه بر این، دکتر جواد مشکلات دیگری مانند بیماری های مربوط به مجاری ادراری و کلیوی را نیز برطرف می کنند.

دکتر سید علیرضا خلیلی

دکتر سید علیرضا خلیلی

چسب ضد بارداری روش قابل اعتمادی هست یا نه؟ + مزایا و معایب

بیشتر کسانی که به دنبال بهترین دکتر ناتوانی مردان تهران می گردند، نام دکتر سید علیرضا خلیلی را شنیده اند. دکتر خلیلی متخصص و جراح کلیه و مجاری ادراری هستند و همچنین سابقه و تجربه زیادی در زمینه درمان ناباروری مردان و ناتوانی جنسی دارند. از این رو، می توان با اطمینان گفت که ایشان یکی از بهترین گزینه ها برای درمان مشکلات نعوظ در آقایان به شمار می روند. فقط کافی است که کمی درباره ایشان تحقیق کرده و به مطب دکتر خلیلی سری بزنید.

دکتر مجتبی عاملی

فهرست بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران را با دکتر مجتبی عاملی ادامه می دهیم. دکتر عاملی یکی از بهترین جراحان اورولوژی تهران شناخته می شوند و به درمان مشکلات کلیوی و مشکلات دیگر مربوط به آقایان کمک خیلی زیادی می کنند. به عنوان مثال، آقایان می توانند برای درمان نازایی و ناتوانی جنسی خود نیز با خیالی آسوده به مطب دکتر عاملی مراجعه کنند. ایشان با اخلاق حرفه ای خود، تشخیص بی نظیری دارند و استفاده از روش های به روز شما را درمان می کنند.

پروفسور جواد زرگوشی

بدون شک پروفسور جواد زرگوشی را می توان بهترین دکتر ناتوانی مردان تهران به شمار آورد. دکتر زرگوشی دارای فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی هستند. به علاوه، ایشان مدرک اورولوژی و اندویورولوژی را هم دارند و به آقایان کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین و کم خطرترین روش ها درمان شوند. اگر فقط نام پروفسور جواد زرگوشی را در اینترنت جستجو کنید، می توانید متوجه نظرات فوق العاده مثبت مراجعه کنندگان ایشان شوید.

دکتر نیما نقدی

دکتر نیما نقدی

دکتر نیما نقدی به آقایان کمک می کنند تا انواع مشکلات نعوظ و مشکلات دیگر خود را بدون هیچ گونه نگرانی درمان کنند. دکتر نقدی دارای فلوشیپ سرطان های ادراری و تناسلی هستند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که تخصص و دانش بسیار زیادی در زمینه درمان بیماری های تناسلی آقایان دارند. همچنین ایشان دارای مدرک اورولوژی یا همان تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری هستند و در این زمینه هم تشخیص بی نظیری در اختیار مراجعه کنندگانشان قرار می دهند.

دکتر احمدرضا رفعتی

از دیگر پزشکان حاذق و بهترین دکتر ناتوانی مردان تهران که سابقه و تخصص درخشانی در زمینه درمان بیماری های کلیوی و تناسلی آقایان دارند، می توان به دکتر احمدرضا رفعتی اشاره کرد. دکتر رفعتی دارای مدرک فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان هستند و به همین دلیل هم در این زمینه از دانش بالایی برخوردار بوده اند. همچنین دکتر رفعتی مدرک تخصصی اورولوژی را دارند و به شما این اطمینان را می دهند که هرگونه مشکلات تناسلی و مشکلات نعوظ شما را برطرف کنند.

دکتر محمدرضا جعفری

در نهایت، فهرست بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران را با دکتر محمدرضا جعفری به اتمام می رسانیم. البته این اصلا به این معنی نیست که دکتر جعفری نسبت به پزشکان قبلی موجود در این فهرست، تخصص کمتری دارند. ایشان دارای مدرک تخصص اورولوژیست جراح کلیه و مجاری و ناباروری هستند و همچنین دوره تکمیلی خود را از ژنو سوئیس دریافت کرده اند. با مراجعه به ایشان، می توانید در سریع ترین زمان ممکن بیماری خود را تشخیص دهید و برای درمان آن اقدام نمایید.

ناتوانی در مردان به چه معناست؟

ناتوانی در مردان به چه معناست؟

زمانی که درباره ناتوانی مردان صحبت می کنیم، منظور ما ناتوانی در روابط جنسی است. در این شرایط، آقایان نمی توانند به اندازه کافی نعوظ خود را نگه دارند و به عبارت دیگر، طول مدت رابطه جنسی آنها فوق العاده کاهش پیدا می کند. از طرف دیگر، ممکن است برخی آقایان دیگر به شکل دیگری دچار مشکل نعوظ باشند. به این صورت که اصلا توانایی رسیدن به نعوظ ندارند و به همین دلیل هم باید به یک پزشک متخصص ناتوانی مردان در تهران مراجعه کنند.

نشانه های ناتوانی جنسی مردان

نشانه های ناتوانی جنسی مردان

در صورتی که آقایان به ناتوانی جنسی مبتلا باشند، نشانه های خاصی دارند که با توجه به این نشانه ها می توانند تا حد خیلی زیادی متوجه مشکل خود شوند. در این قسمت، برخی از مهم ترین نشانه های ناتوانی جنسی مردان را به صورت مختصر نام می بریم. پس اگر شما هم دچار هر یک از این مشکلات شده باشید، به احتمال خیلی زیاد دچار ناتوانی جنسی شده اید و بهتر است هرچه سریع تر به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید. مردانی که دچار مشکلات نعوظ و ناتوانی جنسی می شوند، نشانه های زیر را دارند:

  • ناتوانی در رسیدن به نعوظ
  • ناتوانی در حفظ و نگهداری نعوظ
  • پایین آمدن میل جنسی

دلایل ابتلا به ناتوانی جنسی

به نظر شما چه چیزی می تواند منجر به بروز ناتوانی جنسی در آقایان شود؟ اگر بتوانید این مشکل را پیدا کنید، خیلی راحت تر می توانید برای درمان هم اقدام نمایید. این مسئله می تواند دلایل متعددی داشته باشد که یکی از مهم ترین آنها، بیماری های فیزیکی است. به این معنی که شاید شما به نوعی بیماری فیزیکی مبتلا باشید که عملکرد نعوظ شما را تحت تاثیر قرار داده است. در این شرایط، ممکن است با مصرف برخی داروها، ناتوانی شما تشدید پیدا کند.

علاوه بر مشکلات فیزیکی، گاهی مواقع این امکان وجود دارد که فرد دچار مشکلات روحی و روانی باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید گاهی مواقع استرس و اضطراب هم می تواند روی مشکلات نعوظ تاثیر بگذارد. در این شرایط، در حالی که از نظر جسمی هیچ گونه مشکلی ندارد، هیچ تمایلی برای برقراری رابطه با شریک خود ندارد و این مسئله می تواند مشکلات زیادی در نعوظ آقایان به وجود بیاورد. البته در این شرایط، باید به یک پزشک روانشناس مراجعه نماید.

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، فهرستی از بهترین متخصص ناتوانی مردان در تهران به شما معرفی کردیم. همان طور که گفتیم، این مشکل می تواند دلایل فیزیکی و روحی روانی داشته باشد و به همین دلیل هم اول از همه باید دلیل آن را پیدا کرده و سپس با توجه به همان دلیل، به یک پزشک متخصص مراجعه کنید.

اگر شما هم دچار این گونه مشکلات هستید، بهتر است هرچه سریع تر به یک دکتر متخصص ناتوانی مردان در تهران مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید. در صورتی که پزشک دیگری می شناسید که مشکلات نعوظ را در تهران با بالاترین کیفیت درمان می کنند، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا