آگهی

فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی در تهران

چکیده : درنیکا سلامت ایرانیان فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی در تهران ارائه دهنده انواع تجهیزات دندانپزشکی سیلر،رابردم و.. میباشد.

اگر شما قصد راه اندازی یک مطب دندانپزشکی را دارید و یا دارای یک مطب دندانپزشکی هستید و می‌خواهید تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز مطب خود را فراهم کنید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید، چرا که قصد داریم در این مقاله بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی را به شما معرفی کنیم.
 
باید توجه داشته باشید که در هر دو حالت یعنی اگر قصد راه اندازی یک مطب جدید و یا قصد خرید تجهیزات دندانپزشکی برای مطب دندانپزشکی خود را داشته باشید در هر صورت باید به کیفیت لوازم و تجهیزاتی که خریداری می‌کنید توجه کنید، چرا که اگر تجهیزات دندانپزشکی که برای مطب خود خریداری می‌کنید از کیفیت کافی برخوردار نباشد مشکل بیمار به درستی حل نمی‌شود و با نارضایتی مطب شما را ترک می‌کند که در این صورت مسلما خود دندانپزشک و مدیریت مطب نیز دچار زیان می‌شوند و برای رفع این مشکل مجبور به صرف هزینه دوباره و خرید تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت می‌شوند.  مسلما تا به حال متوجه اهمیت کیفیت تجهیزات دندانپزشکی شده‌اید، یکی از راه‌های اطمینان از با کیفیت بودن تجهیزات خریداری شده این است که سعی کنید آن را از معتبرترین و بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی خریداری کنید تا این لوازم و تجهیزات از کیفیت و دقت کافی برخوردار باشند.
وقتی روی ابزارهای دندانپزشکی با کیفیت سرمایه گذاری می‌کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید که از مواد برتر ساخته شده باشند. این به نوبه خود می‌تواند منجر به دقت بهبود یافته، نتایج بهتر و دوام بيشتري می‌شود.
اما متأسفانه تعداد بسیار کمی از دندانپزشکان به ارتقا یا خرید جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی فکر می‌کنند، ابتکاری که می‌تواند به طور قابل توجهی بر موفقیت یک عمل دندانپزشکی تأثیر بگذارد.


خرید تجهیزات دندانپزشکی در تهران

هنگام خرید تجهیزات دندانپزشکی علاوه بر اینکه باید از با کیفیت بودن محصولی که خریداری می کنید اطمینان حاصل کنید، باید به قیمتی که آن محصول عرضه می‌شود نیز توجه نمایید.  از آنجایی که راه اندازی یک مطب جدید و یا به طور کلی اداره یک مطب دندانپزشکی هزینه‌های  بسیار بالایی دارد، مسلما هر دندانپزشکی سعی می‌کند که لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود را با قیمت و هزینه مناسب‌تری تهیه کند چرا که اگر قیمت تجهیزات دندانپزشکی بسیار بالاتر از حد انتظار شما باشد مسلما شما نمی‌توانید تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنید و از آنجایی که دندانپزشکی ازجمله مشاغلی است که نیاز به تجهیزات بسیاری دارد مسلماً کار شما با تجهیزات ناقص به درستی پیش نخواهد رفت؛ بنابراین باید سعی کنید محصولات مورد نظر خود را از مرکزی که علاوه بر ارائه لوازم و تجهیزات با کیفیت آن‌ها را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه عرضه می‌کند خریداری کنید، مسلماً اینگونه مراکز بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی برای شما خواهند بود.
تا به حال دانستیم که بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی باید محصولاتی با کیفیت و دقت بالا را به قیمتی مقرون به صرفه عرضه کند. حال می‌خواهیم به یکی دیگر از ویژگی‌های یک فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی خوب اشاره کنیم و آن هم این است که اغلب تجهیزات مورد نیاز برای یک مطب دندانپزشکی را ارائه دهد و لیست محصولات آن ناقص نباشد. در ادامه می‌خواهیم به برخی از محصولات پرکاربرد در مطب‌های دندانپزشکی و پزشکی اشاره کنیم.


سیلر دندانپزشکی


سیلر دندانپزشکی به ماده چسبناکی گفته می‌شود که از زینک اکساید، باریوم سولفات، رادیوپاسیدی و اوژنول تشکیل شده است و از آن برای پر کردن ریشه دندان‌های بیمار استفاده می‌شود. این ماده یک پرکننده دائمی دندان است که از آن برای پر کردن کانال‌های ریشه دندان استفاده می‌شود و حاوی طیف وسیعی از رنگ‌ها می‌شود که به این ترتیب دندانپزشک می‌تواند به راحتی آن را با رنگ دندان بیمار همسان سازی کند. این ماده برای تمامی تکنیک‌های آبچوراسیون مورد استفاده بوده و هیچ تغییری را در ابعاد و حجم دندان ایجاد نمی‌کند. برخی از انواع سیلرهای دندانپزشکی را می‌توان با گوتاپرکا ترکیب کرده و برای دندان بیمار استفاده کرد. سیلرها جزو پرکاربردترین ماده‌های چسبنده دندانپزشکی هستند، چرا که از ویسکوزیته بسیار مطلوبی برخوردار بوده و باریوم سولفات موجود در آن‌ها باعث وجود خصوصیات منحصر به فردی در این ماده شده است. از جمله عوامل بسیار مهم راجع به سیلر دندانپزشکی میزان چسبندگی آن‌ها به عاج دندان و استحکام کششی که بین سیلر و عاج دندان وجود دارد است، چرا که این استحکام و کشش از جمله مسائلی است که مرغوبیت سیلر را نشان می‌دهد.


رابردم


رابردم  از جمله تجهیزات و لوازمی است که از آن برای جدا کردن و ایزولاسیون محیط عمل و کارهای مختلف دندانپزشکی همچون عملیات ترمیمی، عملیات مربوط به دندان کودکان و اندودونتیکس و پریو استفاده می‌شود. استفاده از رابردم در دوره شیوع ویروس کرونا بسیار افزایش یافت. این ابزار  از بلعیده شدن اتفاقی ابزارآلات کوچک دندانپزشکی یا مواد و محلول‌های شستشو دهنده دهان جلوگیری می‌کند، همچنین از بیمار در مقابل صدماتی که ممکن است از طریق وسایل چرخشی یا دستی به آن وارد شود، محافظت می‌کند. استفاده از این ابزار یعنی رابردم باعث ایجاد یک محیط تمیز و خشک و دید بهتر برای دندانپزشک شده و همچنین خطر انتشار بیماری های عفونی را نیز برای بیمار کاهش می‌دهد.
 
از دیگر ویژگی‌های بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی می‌توان به امکان خرید آنلاین اینترنتی اشاره کرد.شرکت درنیکا سلامت ایرانیان از جمله فروشگاه‌های معتبری است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه عرضه و پخش تجهیزات و مواد دندانپزشکی شروع کرده است. این مجموعه سیاست کاری خود را بر پایه ایجاد یک شبکه بازاریابی و تعاملی بسیار قوی و نزدیک با دندانپزشکان بنا کرده است، تا بتواند تمامی لوازم و تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز دندانپزشکان را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و در کمترین زمان تامین کند.
 این شرکت به دلیل حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و کسب تجربیات بسیار همواره در تلاش است تا بتواند به روزترین لوازم و تجهیزات دندانپزشکی را به طور اینترنتی و با ایجاد یک شبکه فروش مجازی تهیه و عرضه کند. این مجموعه  با کمک کارشناسان فروش مجربی که دارد همواره سعی کرده تا خلاء ارتباطی که بین کارشناسان فروش و دندانپزشکان وجود دارد را رفع کند و به بهترین شکل به خدمت‌رسانی بپردازد. 
 علاوه بر این از سال ۱۳۹۸ این مجموعه اقدام به وارد کردن تجهیزات تخصصی که دندانپزشکان در زمینه‌های ترمیمی و زیبایی به آن‌ها نیاز دارند کرده است تا گامی در جهت پیشرفت و سهولت و آسانی درمان‌های دندانپزشکی بر‌داشته باشد. مجموعه درنیکا سلامت به ارائه یک گروه کالای متنوع در یک فروشگاه اینترنتی که حافظ منافع مشتریان است می‌پردازد. کلیه کالاهایی که در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شوند اصل بوده و دارای مناسب‌ترین قیمت هستند تا این مجموعه را در رسیدن به هدف خود یعنی تامین رضایت مشتری و تحویل کالای مورد نیاز آن به بهترین شکل و سریعترین زمان یاری کند؛ بنابراین اگر شما قصد خرید تجهیزات دندانپزشکی برای مطب خود را دارید و به دنبال بهترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی هستید توصیه ما به شما این مجموعه است.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا