تناسب اندام

لاغری با کش سبز چگونه اتفاق می افتد؟ | به همراه بهترین مزیت‌ها

خیلی از ما به دنبال روشی آسان برای کاهش وزن هستیم و دیگر از روش های سخت برای پایین آوردن وزن و کاهش سایز خسته شده ایم. خوشبختانه روشی برای این هدف وجود دارد و نام آن، سوجوک تراپی و یا لاغری با کش سبز است. لاغری با کش سبز دور دست، روش جدیدی برای لاغری است که تأثیر زیادی دارد. لاغری با بستن کش سبز شاید برای شما عجیب و جالب باشد، اما این روش واقعیت دارد. برای آشنایی با سوجوک تراپی برای لاغری با کش سبز تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مزیت های رژیم کالری شماری چیست ؟

سوجوک تراپی چسیت؟

سوجوک تراپی نوعی روش لاغری است که بیشتر در کشور کره و روسیه رواج دارد. این روش برای اولین بار در سال 1987 میلادی  در کره جنوبی و توسط فردی به نام پارک جی وو کشف شد. در واقع اولین تجربه لاغری با کش سبز به این کشور بر می گردد. در زبان کشور کره، Su معنی دست و Jox  معنی پا می دهد. بنابراین، متخصصان این روش دست و پای بدن را منطبق با همه اغضای درونی آن می دانند و می گویند با استفاده از دست و پا، می شود خیلی از بیماری ها را درمان کرد و حتی در کاهش وزن موثر است.

طب سوجوک دارای اثرات درمانی دائمی و سریع است که به عنوان یک روش ایده ال برای از بین بردن چربی ها و چاقی موضعی در نظر گرفته می شود. در طب سوزنی چینی، تمرکز را بر همه قسمت های بدن می گذارند؛ اما در سوجوک تراپی، دست و پا اهمیت زیادی دارند و بیشتر بر روی این نقاط کار می کنند که این امر، سیستم انطباق نام دارد و همین مسئله، سبب متفاوت بودن طب سوزنی چینی با سوجوک می شود.

یکی دیگر از خواص چای سبز برای لاغری، کاهش اشتها است

سوجوک تراپی نوعی روش لاغری است که بیشتر در کشور کره و روسیه رواج دارد

تمام اعضایی که در ساخت بدن نقش دارند، به طور ویژه ای به دست و پا متصل و یا منعکس می شوند و اگر در کار هر یک از این اعضا اختلال پیدا کنند، سریعا این اختلال به بخش انطباق بدن که مکانی برای جمع شدن اطلاعات است، گزارش می شود. در این زمان، سوجوک تراپی با یافتن این نقاط که بر عملکرد بدن تاثیر می گذارند، با رها کردن جریان  ها، باعث رفع مشکل می شود.

 اگر به شکل دست و پای انسان نگاه کنید، در می یابید که دست و پا دقیقا شبیه بدن هستند و انگشت شست شباهت زیادی به گردن دارد؛ به همین دلیل، نام دست و پا را سیسم انطباق گذاشته اند و در یافتند که این نقاط بر روی همه بخش های بدن تاثیر دارند. پس می توان به لاغری با بستن کش سبز دور دست امیدوار بود.

خواص قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت انکارناپذیر است

مزیت  های سوجوک تراپی

سوجوک تراپی مزیت های فراوانی دارد که در ادامه، به آن می پردازیم؛ این مزیت ها علاوه بر لاغری، روی سلامت تمام بدن هم تاثیر می گذارند؛ زیرا همان طور که گفتیم، این نقاط به همه قسمت های بدن متصل هستند. این مزیت ها شامل موارد زیر می شوند:

 • روش سوجوک تراپی، با سایر روش های دیگر تداخلی ندارد؛ برای مثال، شما می توانید در هنگام لاغری با کش سبز یا روش سوجوک تراپی از دارو های لاغری شیمیایی یا گیاهی استفاده کنید.
 • با کمک این روش، می توانید خیلی از بیماری های حاد را کنترل و درمان نمایید؛ زیرا این روش بیشتر بر نقاط انطباق تاکید دارد.
مزیت های لاغری با کش سبز
 • سوجوک تراپی هیچ عوارض خاصی ندارد؛ پس به هیچ عنوان سلامتی بدن شما را به خطر نمی اندازد و شما بدون نگرانی می توانید از این روش استفاده کنید.
 • برای انجام این تکنیک، نیاز به وسایل و ابزارآلات گران قیمت ندارید و این کار با کمترین و ساده ترین ابزار انجام می شود.
 • انجام این روش اصلا کار سختی نیست و اگر شما آن را به درستی فرا گیرید، حتی خودتان در منزل هم می توانید این تکنیک را برای خودتان و اطرافیانتان انجام دهید.
 • این روش تهاجمی نیست و فقط با دست و پای شما کار دارد؛ پس در این تکنیک، بقیه نقاط بدنتان دستکاری نمی شوند و در واقع سوجوک تراپی برای لاغری با کش سبز است.
 • آرام کردن همه درد های مزمن هم یکی دیگر از مزایای سوجوک است.
 • سوجوک تراپی اختلالت ذهن و مغز را از راه باز کردن محل انسداد انرژی درمان می کند.
 • این روش احتمال باروری را افزایش می دهد و دردهای قاعدگی را بهبود می بخشد.
 • این روش مشکلات گوش، حلق و بینی را بهبود می کند.
 • لاغری با کش سبز با تحریک غده ها، اندازه هورمون ها را در بدن متعادل می کند و باعث بهتر شدن عملکرد هورمون ها و غده ها می شود و در نتیجه، تنظیم هورمون ها لاغری با کش سبز سوجوک اتفاق می افتد.   اختلالات سیستم تنفسی را بر طرف می کند و این کار هم اعصاب و روان را آرام تر می کند و هم عملکرد قلب را بهبود می بخشد؛ زیرا با بهبود تنفس، خون رسانی به قلب هم بیشتر می شود.
 • انواع بیماری هایی که در کودکان وجود دارد را درمان می کند.

چای آویشن برای لاغری تاثیرات مثبتی برای کاهش وزن دارد

لاغری با کش سبز با تحریک غده ها، اندازه هورمون ها را در بدن متعادل می کند

کش سبز چیست؟

از آنجایی که  در سیستم انطباق هرچیزی به سطح کوچک و ساده می رسد، روش های درمانی هم در حد میکرو سیستم ها ساده می شوند. این سادگی، تاثیر این روش را بیشتر و آن را بنیادی تر می کند. از همین رو، این روش در حد بستن یک کش سبز رنگ به دور کف دست ساده است. همین مسئله باعث می شود بدن شما فرایند پیچده لاغری با کش سبز را شروع کند.

دلیل این که کش سبز را برای لاغری  به کف دست می بندید، به خاطر شباهت کف دست به شکم است. با بستن این کش در ناحیه کف دست، دستوری به بدن صادر می شود که اندازه شکم را کوچک کند و بدن هم در صورتی که این دستور با منافعش در تضاد نباشد، آن را انجام می دهد. در روش  لاغری کش سبز در واقع بدن به تکاپو می اافتند که جریان های انرژی خود را در چاک راه ها و مریدن ها تنظیم نماید و عملکرد اعضای درونی بدن را اصلاح کند. این نکاتی که گفتیم، در واقع روش استفاده از کش سبز برای لاغری کم بود.

گیاه پاخری برای لاغری تأثیر بسیار خوبی داشته و به سوزاندن چربی ها کمک می کند.

اولین تاثیرات  روش لاغری با کش سبز حدودا بعد از دو هفته آشکار می شود، اما ممکن است این تاثیرات در حد انتظارات شما نباشد. روش لاغری با کش سبز دور دست این گونه است که هر روز باید کش را بر عکس روز قبل ببندید؛

برای مثال، یک روز کش را روی دست راست و روز دیگر روی دست چپ قرار دهید. این کش را بر روی پا هم می توان بست. به این منظور، باید کش را در کف پا یا همان سینه پای راست ببندید و روز بعد هم بر عکسش را انجام دهید. یکی از مزایای این روش، این است که تمام بیماری هایی که همراه با چاقی هستند را درمان می کند.

 برای درمان چاقی، فرد می تواند از کش برای ناحیه بازتابی موضعی استفاده کند. برای مثال، در چاقی صورت، کش را روی اولین بند شست می بندند یا در چاقی سینه ها، باید کش را بر روی بند دوم یا وسطی تمام انگشتان دست قرار دهید. اگر چاقی در قسمت ران ها باشد، بهتر است کش را برروی بند انگشت سوم  انگشت وسط و انگشتری ببندید. معمولا در زمان شب، کش را روی دست قرار دهید تا تاثیر بهتری از کش بگیرید، البته بهتراست کش سفت نباشد تا خواب شما را مختل نکند؛ به این روش، سوجوک تراپی برای لاغری با کش سبز می گویند.

 تاثیرات  روش لاغری با کش سبز

کش سبز چرا فرد را لاغر می کند؟

اگر فردی چاق باشد و اشتهای زیادی داشته باشد، دوباره چاق تر می شود و اگر با بستن کش این مشکل حل نشود، باید یک کش آبی روی بند دوم شست ببندید؛ زیرا این قسمت به مری راه دارد و به این صورت، اشتها را کنترل می کند. برعکس این اتفاق هم رخ می دهد؛ زیرا چون چربی ها به رنگ زرد هستند، کش زرد وزن را افزایش می دهد.

در افرادی که با انداختن کش دور دست اشتهای آنها زیاد می شود، باید از روش برای لاغری با کش سبز استفاده نکنند؛ زیرا بدن بر اساس منافع  خود کار می کند و در برخی موارد، اشتها را افزایش می دهد. این روش حتی اگر وزن را بالا ببرد، سایز را کم می کند. این اتفاق شگفت انگیز، بیشتر در افرادی رخ می دهد که دچار پوکی استخوان هستند. چربی های بدن به رنگ زرد هستند و بر پایه آب قرار دارند؛ پس باید رنگ مخالف را به دست ببندید که سبز است تاثیر خوبی بر چربی های بدن بگذارد.

علت لاغری با کش سبز چیست

ابزار مورد استفاده در طب سوجوک

در روش لاغری با کش سبز از نوار های میکرو منافذ، دانه ها، میکرو سوزن ها، ماساژور های که حلقه ای هستند، آهن ربای مینی مکسا و غلطک ها استفاده می شوند. معمولا بیشتر طرفدارن سوجوک تراپی پس از 8 تا 10 جلسه وزنشان تغییر می کند.

با استفاده از این ابزار، می توان  بخش های داخلی بدن و غده ها را تحریک نمود تا هورمون های مورد نیاز بدن را تولید کنند. با این کار، انرژی در بدن می چرخد و با باز کردن گیره هایی که در بین راه و مسیر حرکت خود می بیند، به درمان بیماری ها می پردازد و این گونه، لاغری با کش سبز امکان پذیر خواهد شد. لاغری با کش سبز سوجوک روشی تقریبا جدید است که طرفداران زیادی دارد.

در طب سوجوک به چه ابزاری نیاز داریم؟

سخن نهایی

بیماری های زیادی در بدن را می توان از راه سوجوک تشخیص داد. در همه مواقعی که منبع چاقی، استرس و فشار روانی است، با کمک این راه درمانی فرد می تواند مشکلات روانی خود را حل کند و در نتیجه، وزنش را کاهش دهد. بر اساس تحقیقات سوجوک درمانی، در بسیاری از بیماری های مزمن مثل نوروپاتی آکسون ها و فلج شدن مغز، می توان از این روش استفاده کرد. به همین دلیل هم افراد زیادی به آینده این علم امیدوار شده اند. کسانی که تجربه لاغری با کش سبز را دارند، بارها به مفید بودن این روش اشاره کرده اند.

4.4/5 - (115 امتیاز)

فائزه عسگری

داشتن یک برنامه غذایی و رژیم سالم می تونه کیفیت زندگیت رو به شدت بالا بره. من برای همین اینجام تا کمکت کنم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا